+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. října 2008 • 08:47

Padne divácký rekord v zápase hvězd?

Autor:
Finále NBA: Bosto - LA Lakers
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Utkání hvězd basketbalové NBA se v roce 2010 uskuteční na zbrusu novém stadionu týmu amerického fotbalu Dallas Cowboys. Díky aréně pro 80 tisíc s největší pravděpodobností padne divácký rekord na zápasech All Star.Dosud nejvíc fanoušků se sešlo v roce 1989 v Houstonu na stadionu Astrodome, kde vítězství výběru Západní konference sledovalo 44.735 lidí.

Tradiční exhibiční duel NBA se do Dallasu vrátí poprvé od roku 1986, kdy se konal ještě ve staré Reunion Areně, která byla letos v létě uzavřena a čeká ji demolice.

Doprovodné akce jako souboj nováčků a dovednostní soutěže bude za dva roky během All Star víkendu hostit hala American Airlines Arena, kde hrají své ligové zápasy basketbalisté Mavericks.

Na novém stadionu Cowboys za více než jednu miliardu dolarů, který má být hotov pro příští sezonu NFL, se bude hrát pouze hlavní Utkání hvězd.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, basketbal, nbaKlasická verze
Mobilní verze