+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 12:14

Dillon v Ostravě skončil, přišel Korytek

Autor:
Tomáš Satoranský
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký basketbalista Bryant Dillon, který měl v Ostravě nahradit zraněného rozehrávače Mika Mitchella, je bez angažmá.Vedení Nové huti se s ním dohodlo na okamžitém ukončení smlouvy a zareagovalo tak na katastrofální vstup mužstva do nové sezony NBL.

Dillon nenaplnil představy vedení a kouče Františka Róna. "Nedokázal adekvátně nahradit Mitchella. Dillonovo další angažování by nemělo smysl," uvedl na oficiálním webu šéf klubu Ladislav Kudela.

Už bez šestadvacetiletého Američana Nová huť utrpěla v sobotu další těžký debakl a po prohře 69:114 v Novém Jičíně je bez vítězství po sedmi kolech poslední.

Dalšímu neúspěchu nezabránil ani zkušený polský pivot Kordian Korytek, který do Ostravy přišel v průběhu minulého týdne. Někdejší polský reprezentant už českou ligu hrál před dvěma lety v dresu Prostějova.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze