+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. prosince 2015 • 19:40

NFL pobouřila šílená oslava. Hvězda si rozmázla rozkrok o tyčku

Autor:
Hvězdný wide receiver Pittsburghu Steelers Antonio Brown pobouřil svou oslavou vedení NFL
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Wide receiver Pittsburghu Steelers Antonio Brown bořil po nedělním vítězném zápase NFL s Indianapolis Colts internet hned dvakrát. Byl úžasnější jeho 48 yardový běh nebo následná oslava touchdownu? Posuďte sami. Rozkrok 27leté útočné hvězdy rezonuje ještě teď.V NFL snad není hráče, který by pro případ skórování neměl připravenou vlastní unikátní oslavičku. Quarterback neporažené Caroliny a nejlepšího týmu ligy Cam Newton trhá ve stylu Supermana pomyslně dres a míč odnáší dětem, tight end New England Patriots Rob Gronkowski jím nepříčetně tříská o zem. Jiní salutují, svíjí se, tančí. A tak dále, a tak dále.

To, co předvedl Antonio Brown, ale liga ještě neviděla. Ve čtvrté čtvrtině za rozhodnutého stavu 38:10 pro domácí (Steelers nakonec vyhráli 45:10 a dál živí s bilancí sedmi výher a pěti porážek naději na postup do play off) Brown zachytil punt Pata McAfeeho a vrátil jej až do endzóny.

V euforii a ještě s míčem v ruce pak na tyč branky naskočil jak na divokého oře. Úlet, rozhodčí okažitě hodil žlutou vlajku za nesportovní chování.

VIDEO: Podívejte se na famózní běh a oslavu Antonio Browna

"Byl jsem v úplném rauši. Chtěl jsem se na tyčce udržet, ale spadnul jsem dolů," popisoval pro novináře Brown, který v úterý dostal od vedení NFL oficiální napomenutí. "Chtěl jsem pobavit děti v hledišti, ale dobře, příště se budu jen usmívat," přislíbil s nadsázkou polepšení.

Status první hvězdy zápasu ale Brownovi ani kontroverzní oslava odpárat nemohla. Rodák z Floridy si připsal celkově 118 naběhaných yardů a tři touchdowny při osmi zachycených passech. Pittsburgh je v divizi NFC na sedmém místě.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze