+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. července 2017 • 14:24

Futsalisté se v baráži o ME utkají se Srbskem

Autor:
Čeští futsalisté vyhráli v přípravě nad Anglií
TOP VIDEA
Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští futsalisté se v zářijové baráži o postup na mistrovství Evropy utkají se Srbskem, které ještě nikdy neporazili. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. A radost českému týmu moc neudělal. "Jde o těžkého soupeře. Nechtěl jsem Chorvatsko ani Srbsko," řekl trenér Tomáš Neumann.Svěřenci trenéra Tomáše Neumanna hráli se Srbskem šestkrát, čtyřikrát prohráli a dvakrát remizovali. Naposledy se oba týmy střetly v říjnu 2015 ve dvou přípravných zápasech v Srbsku. První Češi prohráli 4:6 a ve druhém remizovali 3:3.

"Jde o těžkého soupeře. Nechtěl jsem Chorvatsko ani Srbsko," řekl trenér Neumann. "Dostali jsme druhý nejhorší los, co jsme mohli dostat, a ještě k tomu začínáme doma. Nic ale nevzdáváme a pojedeme se s tím poprat," dodal.

První zápas se odehraje mezi 10. a 13. zářím doma, odveta v Srbsku se uskuteční o dva týdny později. Lepší z barážové dvojice postoupí na evropský šampionát, který 30. ledna až 10. února příštího roku bude hostit Lublaň.

 Klasická verze
Mobilní verze