+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Ondřej Němec
5. srpna 2016 • 18:55

Skandál v Riu! Marocký boxer den před zápasem osahával Brazilky, skončil za mřížemi

TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Místo šestnácti provazů mříže! Jen den před prvním zápasem v rámci olympijského klání, byl dvaadvacetiletý marocký boxer Hassan Saada zadržen kvůli sexuálnímu obtěžování. Dopustit se ho měl na dvou Brazilkách, které obsluhovaly v olympijské vesnici. Policie mladého bouřliváka uvěznila na dobu patnácti dnů, tím pádem pro něj olympijské hry v Riu skončily.Dvaadvacetiletý marocký amatérský boxer Hassan Saada byl v pátek 5. srpna zatčen a uvězněn na základě obvinění z pokusu o znásilnění. Napadnout měl ve středu 3. srpna dvě ženy pracující v obsluze olympijské vesnice v Barra da Tijuca.

Na svůj pokoj je přivolal pod záminkou, že chce získat informace. Když dorazily, nabízel jim peníze za sex a následně jednu z žen přitiskl ke zdi a začal ji osahávat na intimních místech. Na pokoji tomu, podle serveru Globo G1, přihlíželi další dva sportovci, ale nijak nezasáhli. Obě ženy se ubránily a utekly z místnosti.

Policie uvedla, že Saada bude uvězněn po dobu patnácti dnů, z důvodu vyšetřování incidentu. Tím pádem pro mladého Maročana olympiáda skončila.

Marocký bojovník ve střední váze měl zápasit už tuto sobotu ve 12.30 tamního času. Nastoupit měl proti Mehmetu Nadirovi z Turecka. Rodák z Casablanky nicméně nepatřil mezi favority, zisk medaile se u něj nepředpokládal.

Vše o LOH v Riu čtěte ZDE>>>

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze