19. prosince 2015 • 19:49

Snowboardistka Ledecká skončila čtvrtá ve slalomu SP v Cortině

Autor: ,
Ester Ledecká si v Itálii dojela pro čtvrté místo (archivní foto)
TOP VIDEA
Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Snowboardistka Ester Ledecká skončila čtvrtá v dnešním paralelním slalomu Světového poháru v italské Cortině d'Ampezzo. Z vítězství se radovala Švýcarka Patrizia Kummerová. Ledecká, mistryně světa z lednového šampionátu v Kreischbergu, zajela třetí čas v kvalifikaci. V osmifinále přešla přes Rusku Jekatěrinu Chatomčenkovou, která byla diskvalifikována, a ve čtvrtfinále vyřadila hravě Rakušanku Inu Meschikovou, protože soupeřka v úvodu spadla.

V napínavém semifinále česká hvězda prohrála o sedm setin s Italkou Nadyou Ochnerovou. V boji o třetí místo s Němkou Cheyenne Lochovou Ledecká trošku zaostala na startu, soupeřku na trati dojela, ale čtyři branky před cílem byla příliš rychlá a musela udělat větší oblouk, aby se vešla do další branky, zpomalila, a proto prohrála.

 "Je z toho bramborová medaile k svátku," komentovala Ledecká čtvrté místo na sociálních sítích.

V prvním závodu sezony Ledecká před týdnem vyhrála paralelní obří slalom v Carezze. Seriál bude pokračovat 8. ledna v Bad Gasteinu.