4. ledna 2013 • 18:56

Napodruhé bída! Berdych v Čennaí prohrál s 80. hráčem světa

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Český tenista Tomáš Berdych druhý zápas v novém roce nezvládl. Ve čtvrtfinále turnaje v indickém Čennaí prohrál nejvýše nasazený hráč se Španělem Robertem Bautistou po setech 5:7, 6:2 a 3:6.

Berdych vstoupil do utkání s 80. hráčem světového žebříčku dobře a vedl už 3:1, jenže pak dvakrát ztratil servis a prohrál první set. Ve druhém se však vzpamatoval, sebral Španělovi tři podání za sebou a vyhrál 6:2.

V rozhodujícím setu si oba hráči dlouho drželi své servisy. Za stavu 3:4 však Berdych dovolil soupeři dva brejkboly a ten druhý už kvůli dvojchybě neodvrátil. Následně Bautista při svém podání proměnil hned první mečbol.