Střely celkem: 10 – 9
Střely na branku: 6 – 5
Fauly: 4 – 5
Rohové kopy: 9 – 6
Máme za sebou dnešní zápas. Ten vyhráli jednoznačným výsledkem domácí. První poločas domácí jasně ovládli hřiště a vstřelili 3 branky. Druhý poločas se do hry dostali i hosté a vytvořili si pár dobrých šancí. Jediný gól hostů dal Morales a tak nám ukazuje ukazatel výsledek 4:1 pro domácí.
Eric Abidal se loučí s diváky.
90+2
U míče jsou hráči Barcelony.
90+1
Hlavní rozhodčí Ayza nastavil dvě minuty nad rámec hrací doby.
90
Pedro stál sám před Caballerem! Caballero Pedrovu následnou střelu skvělým zákrokem vyrazil!
88
Na dlouhý míč od Pedra Fábregas nedosáhl.
88
Eric Abidal centroval do vápna, tam byl ale míč zblokován a tak budou domácí zahrávat rohový kop.
87
Hra mi teď připomíná spíše trénink. Domácí kombinují na vlastní polovině za chůze.
86
Hra se odehrává ve středu hřiště. Hráči Barcelony již nikde nespěchají.
84
Hosté kombinují na vlastní polovině.
83
Jordi Alba chtěl projít ve vápně svou typickou "zasekávačkou". Hostující obránce, ale nenaletěl a míč odkopl do bezpečí.
82
Po kombinaci se dostal ke střele Alexis Sanchez. Jeho střela šla vysoko nad hostující branku.
81
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Saviola.
80
Další skvělý zákrok Pinta! Valdés bude mít příští rok za zády velmi horko.
80
Baptista napřáhl ze 40-ti metrů a Pinto musel předvést skvělý zákrok!
79
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Villa, přichází Sanchez.
79
David Villa se nacházel v ofsajdu. Z opakovaného záznamu jde ale vidět, že se o žádný ofsajd nejednalo.
78
Hned první přihrávka z autu směřovala k Abidalovi. Ten míč zkušeně vrací na útočnou polovinu.
77
A je to tady! Za bouřlivého potlesku nastupuje na trávník ERIC ABIDAL!
77
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Piqué, přichází Abidal.
76
Pinto teď nepřesně rozehrál a může být jenom rád, že toho nevyužil Isco.
74
K hlavičce se dostal Camacho. Ta, ale mířila vysoko nad Pintovu branku.
74
Po rychlé akci a skvělém obraném zákroku Villy budou hosté zahrávat rohový kop.
73
Dlouhou kombinaci Barcelony přerušila až nepřesná přihrávka Busquetse.
71
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Fernandéz.
71
Pedrova střela mířila mimo branku.
70
Zblokovaný centr Alby napáchal v hostujícím vápně velkou neplechu. Naštěstí pro hosty, míč nakonec mířil těsně nad branku.
70
Hráči Barcelony kombinují a snaží se něco vymyslet.
68
Ve středu hřiště Morales fauloval. Hráči Barcelony budou zahrávat volný kop.
67
Baptista skvěle obral ve vápně Fábregase od míče.
65
Veliká šance Moralese! Jeho střela jen těsně minula Pintovu branku!
63
Villa zkoušel obejít Caballera. To mu, ale nevyšlo.
61
Eric Abidal se rozcvičuje. Fanoušci skandují něco ve stylu "Abidal na plac".
60
Domácí hru uklidňují a kombinují na vlastní polovině.
58
Skvělý zákrok Mascherana! Ten dosprintoval Isca a míč odkopl na rohový kop.
57
Málaga právě vstřelila branku!
Hosté skórují! Po centru se dostal k míči střídající PEDRO MORALES a svým volejem nedal žádnou šanci Pintovi!
55
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Iniesta, přichází Thiago.
55
A další šance! Do té se dostal Isco. Jeho střela jen o pár centimetrů minula Pintovu branku!
53
Další veliká šance hostů! Morales šel sám na branku. Jeho střela, ale mířila pouze do skvělém vyběhnutého Pinta.
52
Barcelona právě vstřelila branku!
Nedáš = Dostaneš! Po rychlém brejku se dostal k míči ANDRÉS INIESTA a svou technickou střelou skóruje!
51
Veliká šance hostů! V ní se ocitl Baptista, toho však skvělým zákrokem vychytal Pinto!
51
Jordi Alba se podle čárového rozhodčího pana Martíneze nacházel v ofsajdu. Z opakovaného záznamu jde, ale jasně vidět, že se o žádný ofsajd nejednalo.
50
Hosté si opět lámají zuby na svých nepřesných přihrávkách. Hráči Barcelony toho vždy využívají.
49
Pedro se ocitl v ofsajdu.
48
Na konci této kombinace Jordi Alba centroval do vápna. Tam míč, ale odkopl na rohový kop jeden z hostujících obránců.
48
Hráči Barcelony se opět dostávají do svého stylu. Kombinují na útočné polovině.
47
Mascherano fauloval ve středu hřiště Isca. Hosté budou rozehrávat volný kop.
46
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Santa Cruz, přichází Morales.
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Podle papírových předpokladů zápas jasně ovládají domácí hráči, kteří vedou po první poločase 3:0. Hosté měli pouze jednu většina šanci a to konkrétně Baptista. Jeho střela mířila pouze do boční sítě. Jak tento zápas dopadne? Sledujte i druhý poločas, který začně zhruba ve 20:00.
45
Do šance se dostal Pedro. Ten už se nacházel ve velkém úhlu, a tak centroval míč na Piquého. Piquého hlavička, ale mířila pouze do míst, kde stál Caballero.
44
Montoyův centr byl zblokován na rohový kop.
44
Po nedorozumění v domácí obraně budou hosté zahrávat rohový kop.
43
Presování hostujících hráčů vyřešil Piqué hlavičkou "domů".
42
Hra se odehrává ve středu hřiště.
39
Po rohové kopu se dostal k hlavičce Piqué. Jeho hlavička byla mizerná.
39
Jordi Alba se dral do vápna. Tam byl, ale zastaven a bude z toho pouze rohový kop.
37
Skvěle zachytil přihrávku hostů Mártin Montoya. Kdyby tento zákrok nepřišel, byli by dva domácí hráči sami před Pintem.
36
Césc Fábregas byl ve velké šanci. Bohužel pro domácí místo střely volil přihrávku, která byla následně zblokována na rohový kop.
35
Skvělou práci teď předvedl Jordi Alba. Ten neměl s dlouhým centrem žádný problém a míč přihrál Pintovi.
34
Domácí kombinují na útočné polovině. Hosté se snaží presovat, což jim ale moc nevychází.
32
Po dlouhé kombinaci Barcelony se dostali hosté k míči.
31
Hosté jsou teď velmi aktivní. Zatím kombinují na útočné polovině.
30
Hosté si vytvořili první velkou šanci. Kombinaci před vápnem Barcelony zakončil Baptista. Jeho střela, ale mířila pouze do boční sítě.
28
David Villa byl po Xaviho přihrávce načapán v ofsajdu. Nutno podotknout, že to bylo velice hraniční.
27
Domácí opět mohli jít do velké šance. To by, ale musela být Pedrova přihrávka alespoň trochu přesná, což nebyla.
25
Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Ve vápně dostal úder loktem Fábregas. Rozhodčí, ale jasným gestem naznačil – Hrajte dál!
24
Xavi z přímého kopu vyslal centr. Ten, ale chytá Caballero.
23
David Villa byl před vápnem faulován. Barcelona bude zahrávat volný přímý kop.
23
Nenápadnou střelu Iniesty vyrazil Caballero na rohový kop.
22
Isco se opět zapojil do hry.
21
Po centru se dostal k hlavičce Toulalan. Ta ale mířila těsně vedle Pintovy branky.
20
Hosté budou zahrávat svůj první rohový kop.
19
Isco je zraněn. Nyní je ošetřován za pomezní čarou.
18
Camacho centroval do vápna. K míči se ale jako první dostal Piqué, který razantním odkopem míč posílá do zámezí.
16
V zápětí domácí opět skórují! Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči MARTÍN MONTOYA a svou střelou k levé tyči skóruje!
15
Domácí budou zahrávat rohový kop.
14
A máme tu další gól! Svou skvělou inviduální akci zakončil CÉSC FÁBREGAS střelou pod břevno a nedal žádnou šanci hostujícímu brankáři!
13
Pinto ukazuje svou skvělou hru nohou. Je to veliká výhoda, mít brankáře s tak skvělou kopací technikou.
11
Po autovém vhazování se dostal do vápna Baptista. Ten chtěl ještě vylepšit situaci pro Santa Cruze, bohužel pro hosty, přihrávka neměla potřebou razanci a tak jsou u míče opět domácí.
10
Velmi tvrdý zákrok Iniesty ve středu hřiště. Hlavní rozhodčí, ale faul nepíská a tak hra pokračuje.
8
Pedro vyslal centr do vápna. Ten, ale zblokoval jeden z hostujících obránců. Všichni na hřišti si mysleli, že bude rohový kop. Míč se ale stočil přímo Caballerovi do rukou.
7
Hosté jsou teď u míče. Produkují, ale mnoho nepřesných přihrávek, což je proti Barceloně smrtelné.
6
Domácí opět kombinují a svým stylem "tika-taka" se snaží něco vymyslet.
4
První šance = První gól! Skvělý pas Iniesty za obranu využil Pedro, který ještě vylepšil pozici a přihrál DAVIDU VILLOVI do prázdné branky. Ten už neměl žádný problém skórovat.
3
Po zákroku Fábregase budou zahrávat hosté volný kop.
2
Hráči Barcelony ze začátku zápasu typicky kombinují na vlastní polovině.
1
Úvodní rozehrávky se ujali hosté v modrobílých dresech.
1
Na lavičce Barcelony sedí Eric Abidal, který po této sezóně odchází do jiného klubu (zatím neznámo). Uvidíme, zda dnes nastoupí aspoň na pár minut a důstojně se tak rozloučí s fanoušky.
Dobrý večer, ještě jednou Vás vítám u sledování dnešního zápasu. Stadion Camp Nou už je celkem solidně obsazen. Hráči obou týmů se nyní rozcvičují. Zahájení prvního poločasu můžeme očekávat přesně za 10 minut.

FC Barcelona: Pinto – Alba, Mascherano, Piqué, Montoya – Busquets, Xavi, Fábregas – Iniesta, Pedro, Villa.

Málaga CF: Caballero – Eliseu, Weligton, Lugano, Gámez – Camacho, Toulalan, Isco, Baptista, Joaquín – Santa Cruz.

Rozhodčí: Ayza – Martínez, Paredes.
K dnešnímu zápasu nenastoupí kvůli zranění tito hráči: Puyol (BAR), Messi (BAR), Duda (MLG), Demichelis (MLG), Kameni (MLG), Iturra (MLG).

FC Barcelona

Domácí se nacházejí v tabulce na místě prvním se ziskem 97 bodů. Dnes se zajisté budou snažit vyhrát a pokořit tak stobodovou hranici v tabulce.

Málaga CF

Hosté se nacházejí v tabulce na 6. místě se ziskem 57 bodů. Pokud dnes vyhrají udrží si tuto pozici, ale pokud prohrají a Real Betis vyhraje spadnou na místo sedmé.

Všeobecně

V dnešním zápase už v podstatě o nic nejde. Pouze hráči Barcelony útočí na 100 bodů v tabulce. K tomu, ale musejí bezpodmínečně vyhrát dnešní zápas. Již mají zabezpečené první místo v tabulce. Hráči Málagy nejspíše zakončí letošní ročník na 6. nebo 7. místě.
Dobrý den, vítám Vás u sledování dnešního zápasu 38. kola Primera División. Dnes se mezi sebou utkají FC Barcelona a Málaga CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.