Zápas vítězí hosté díky brance Eberta. Domácí hráli dobře první poločas, prosadit se ale nedokázali. Pro dnešek vše a příště na shledanou.
90+2
Ke střele se dostal Arribas, k vstřelení branky měl však daleko.
90
Nastaveny byly tři minuty.
90
Běží nastavení, hosté zatím domácí pokusy o tlak dobře odráží.
88
Domácí střídají, odejde Emiliano Armenteros, nahradí jej Timor.
87
Armenteros se dostal ke střele, stav ale zůstává stejný. Padne branka v závěru?
86
Domácí jsou ve velkém zmaru, inkasovaná branka tým hodně psychicky srazila.
83
Real Valladolid právě vstřelil branku!

Rychlý protiútok hostů končí brankou, Valladolid využívá přesilu o jednoho muže a jde do vedení! Goncalves vysunul do úniku PATRICKA EBERTA, který přelobovává Fernandéze v brance domácích!
81
Ebert se dostal k zakončení v pokutovém území, nesmírně nebezpečnou ránu vyráží na další roh Fernandéz!
80
Střídání. Odejde Sisi a místo něj se na hřiště podívá Lolo.
80
Rohový kop bude zahrávat Osasuna.
78
Uvidíme, jestli toto vyloučení pomůže hostům k více jak jednomu bodu, který by nyní získali. Stát se ale může všechno, domácí tím odepsaní být ale nemusí...
76
Na stadionu Estadio El Sadar (Pamplona) houstne atmosféra. Ruben dostal druhou žlutou kartu v utkání a musí opustit hřiště.
75
Ke střele se dostal Sola, pálil ale mimo.
74
Domácím se nedá upřít snaha o vstřelení branky, ani velké odhodlání, zatím ale Osasuna naráží na precizně připravenou obranu hostů. Zvládne se prosadit v závěru, nebo se bude radovat Valladolid?
72
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Alvaro Cejudo a nahradí ho Masoud.
68
Miroslav Djukic se rozhodl střídat. Ze hry odchází Henrique Sereno, který se pravděpodobně zranil. Nahradí ho Pena.
67
V pokutovém území domácích leží zraněný Sereno, který je ošetřován na hracím poli.
66
Roh si vybojovali i domácí.
64
Ramos prošel přes dva soupeře v pokutovém území, jeho nahrávku na střed pokutového území ale nikdo netečoval!
63
Rohový kop pro hosty...
62
Tým hostů dokázal vstřelit alespoň jednu branku v posledních 6 utkáních.
60
Domácí záložník vyslal z levé strany centr do vápna, gólman Valladolidu míč ale dokázal chytit.
56
Střídání (Valladolid). Ze hřiště odešel Juan Angel Neira a nahradil ho Sastre.
53
Juan Angel Neira vyfasoval žlutou kartu.
52
Domácí pokračují v dobrém výkonu z prvního poločasu, především aktivní jsou Cejudo se Solou. Na gól ale stále čekáme.
50
Vypadá to ale, že domácí záložník bude v pořádku. Hraje se dál.
49
Enrique Sola se svíjí v bolestech, hra je tak přerušena.
46
Je za námi první poločas střetnutí domácí Osasuny s Valladolidem, mírně navrch měli domácí, v gól svou převahu ale vyjádřit nedokázali. Druhá půle začne cca v 18:52.
45+2
Emiliano Armenteros (Osasuna) uviděl žlutou kartu v konci poločasu.
44
A další roh, domácí je ale nezahrávají dobře, vypadá to, že branka do poločasu už asi nepadne. V zakončení akcí schází kvalita a především přesnost.
43
Dva rohové kopy v řadě teď zahrávala domácí Osasuna, obrana Valladolidu v čele s Balenziagou ale všechny balony dokázala dostat do bezpečí.
41
Žlutou kartu dostal Manucho Goncalves (Valladolid). Kartu způsobil i tlak, který domácí stále stupňují.
40
Bojovné utkání pokračuje, poločas je již ale za dveřmi. Budeme svědky gólu do šatny?
36
Cejudo se dostal k zajímavému zakončení, jeho točená střela ale mezi tři tyče nezamířila, následuje odkop od branky Hernándeze.
35
Vše ale zřejmě bude v pořádku, pokračuje se ve hře.
34
Na Estadio El Sadar se nyní nehraje. Ošetřován je Henrique Sereno (Valladolid).
32
Domácí jsou zatím lepší, míč mají více na svých kopačkách a soupeře víc tlačí. Dočkáme se brzy první branky?
27
Trenér Miroslav Djukic (Valladolid) střídá. Odchází Marc Valiente, místo něj se na hřiště podívá Henrique Sereno.
25
... Valiente ale míč odhlavičkovává do bezpečí.
24
Domácí si vybojovali rohový kop...
21
Victor Perez (Valladolid) uviděl žlutou kartu.
19
Cejudo se dostal do skvělé střelecké pozice, na první gól ale stále čekáme!
18
Rána, kterou vyslal Sisi jde mimo, stav se nemění.
17
Ruben dostává žlutou kartu za ošklivý zákrok ve středu pole.
15
Byl odpískán ofsajd. V něm byl Alvaro Cejudo.
14
Domácí mají k dispozici rohový kop.
12
Manucho Goncalves se zapomněl za obránci a byl mu odpískán ofsajd.
8
Domácí zatím aktivnější, kombinují na útočné polovině.
5
Ebert se dostal k zakončení, Fernandéz ale v klidu zasahuje.
3
Hosté zatím pozorně brání domácí snahu o rychlou branku, je ale zřejmé, že nás i dnes čeká ofenzivní podívaná.
1

CA Osasuna: Fernandéz - Nano, Arribas, Rubén, Damia - Loe, Puňal, Sisi, Armenteros, Cejudo - Sola.

Real Valladolid: Hernández - Balenziaga, Valiente, Rueda, Rukavina - Neira, Pérez, Ramos, González, Ebert - Goncalves.

Rozhodčí: Pérez - Matías, Hernández.
Utkání začíná 4. 11. 2012 v 17:50 zde na onlajnech...
Valladolid je v lepší pozici, nachází se na jedenáctém místě s jedenácti body, které získal za tři výhry a dvě remízy. Na svého dnešního soupeře má tak náskok šesti bodů, na vedoucí Barcelonu jen pro ilustraci ztrácí Valladolid bodů čtrnáct. Jak si povede dnes?
Favorit je dle bookmakerů domácí tým, uvidíme, jak se se svou rolí vypořádá. V tabulce Osasuna drží až poslední pozici, má pouhopouhých pět bodů. Z devíti zápasů zvítězila jen a pouze jedinkrát, dvakrát remizovala a šestkrát odešla poražena. Na sedmnáctou příčku, zaručující udržení se v nejvyšší soutěži tým ztrácí tři body.
Příjemné odpoledne s fotbalem, dnes nás čeká duel domácí Osasuny proti Valladolidu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:50.