Toliko z tohoto zápasu španělské ligy, přeji pěkný večer a u dalších mačů se budu těšit na počtenou.
Je dobojováno. V prvním poločase otevřel skóre Krohn - Dehli a domácí měli herní převahu, leč druhou část hodně ovlivnilo vyloučení Fernándeze, které potrestal o pár minut později Elustondo. Hosté poté měli ještě několik solidních šancí, jenže branku již nepřidali. Domácí vzhledem k okolnostem mohou být za bod rádi.
90+4
Už běží poslední vteřiny zápasu.
90+3
Ještě mohl otočit výsledek Griezmann, leč jeho hlavička byla v tísni a navíc nepřesná. Žádné ohrožení brány se tak nekonalo.
90+2
Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu a vypadá to, že s bodem bude nakonec víc spokojen domácí celek, jenž hraje prakticky celý poločas v deseti.
90
Nad rámec druhého poločasu se budou nastavovat čtyři minuty.
90
V prvním vzájemném zápase vyhrál 2:1 San Sebastian, dnes to vypadá na remizu.
89
Po rohu je u míče opět Varas.
88
A Paco Herrera odchází do kabin za protesty. Už se blíží konec základní hrací doby a pro změnu v útoku hráči San Sebastianu.
87
Dobrá střela Parda, který protáhl Varase, ten u pravé tyče zasahuje včas. Hodně se přitvrdilo a ten závěr je hektický. Domácí trenér nese nelibě nějaké z rozhodnutí sudích a vyfasoval navíc žlutou kartu. Kartonek dostal i na lavičce sedící
86
Ti i v deseti chtějí tento duel rozhodnout, operují nyní na polovině soupeře. Chybí však přesnost, stejně jako u předešlé standardky.
85
Bergara těsně před vápnem nabral na vidle Pranjiče a budeme sledovat zajímavý trestný kop pro domácí.
82
Domácí obránce Lago vyfasoval žlutou kartu.
81
Odpískán útočný faul Pranjiče, což se divákům pramálo líbí.
80
Chybičku napravil vzápětí výborným vyběhnutím. Deset minut do konce a žádná útočná podívaná se nekoná.
79
Carlos Martínez hlavičkoval sice nepřesně, avšak Varas možná trochu zbytečně vyráží míč na roh. Mohl si pro míč dojít a chytit do náruče, ale i to se stane.
77
San Sebastian zahrával standardku, ale nebyla vůbec povedená.
75
Illarra dohrál, na jeho místo vstupuje Ruben Pardo.
74
Dvě dobré akce v řadě předvedl Illara. Nejdříve hlavičkoval těsně mimo, aby o pár minut později prověřil pozornost Varase táhlou a prudkou střelou doprostřed brány.
72
Poslední minuty se hrají ve středu hřiště, žádný z týmů se nemůže dostat do nějaké kloudné šance.
70
Griezmann nahrazuje Castra, který odehrál dobrý zápas. Hosté tak podruhé vystřídali.
67
Střídající Agirretxe byl hlídán hodně na těsno.
68
Šestý roh pro hosty vybojoval Vela, který ho jde zahrávat.
66
Hostující obránce La Bella stáhl Krohn Dehliho a inkasuje po zásluze žlutý kartonek.
65
Statistika rohů zatím 5:5 a San Sebastian začíná mít převahu.
63
Ifrán dohrál, na plac vstupuje Agirretxe. Tedy první výměna i na hostující straně.
62
Domácí potřetí střídají. Chu-Young Parka nahrazuje Natxo Insa.
60
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, hosté využívají přesilovku prakticky ihned. GORKA ELUSTONDO si dokázal najít cestu k zakončení a přesnou hlavičkou překonává Varase. Rychlá a svižná akce San Sebastianu.
59
Ifrán z otočky pálil jen těsně vedle levé tyče Varase. Míč byl ještě tečován a bude z toho rohový kop.
58
Na obou stranách jsme viděli náznaky šancí. Nejprve Oubiňa si neproklestil cestu přes obranu a poté z brejku hlavičkoval nepřesně Illara.
56
Domácí znovu mění složení svých řad. Hřiště opustil Bermejo a na zelený pažit nastupuje chorvatský fotbalista Pranjič.
54
Domácí poprvé střídají. Odešel Aspas, na jeho místo jde López.
53
Varas likviduje v poklidu střílený centr Prieta.
52
Domácí hráč se tak v podstatě během devíti minut vykartoval a oslabil svůj tým. Uvidíme, jak si s tím domácí poradí.
51
Augusto Fernández pro dnešní odpoledne dohrál. Nyní obrdžel z rukou sudího druhou žlutou a je samozřejmě vyloučen. I přes protesty musí opustit hrací plochu. Hosté tak budou hrát téměř celý druhý poločas přesilovku.
50
Vypadá to na protesty hostujících fanoušků zřejmě proti výkonům svého týmu. Nyní se snaží prodrat na hřiště a pořadatelé mají co dělat, aby je udrželi.
49
Stále se hraje na polovině domácích, ale San Sebastianu se nedaří útočná fáze, především nějaký nápad nebo finální přihrávka.
47
Před Ifránem včas vyběhl Vela a znemožnil mu zakončení. Hosté se pustili do soupeře hodně zhurta.
46
Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli jednu branku a i převahu domácího týmu, jenž vede zaslouženě. Především Krohn - Dehli ukázal své kvality a díky němu Celta vede. Druhý poločas startuje v 17:03 a San Sebastian má rozhodně co napravovat, především v útočné fázi.
45
Nad rámec prvního poločasu budeme hrát ještě minutu.
44
Fernández je dalším potrestaným hráčem domácího týmu.
43
Blíží se závěr prvního poločasu, domácí zatím vedou díky dánskému fotbalistovi Krohn Dehlimu.
41
Krásná záležitost. Krohn - Dehli vypálil z dvaceti metrů a ješte lepší zákrok předvedl Bravo, jenž špičkou rukavic vyškrábl míč nad bránu. Efektní a efektivní zákrok i pro diváky.
40
Tak nejprve IFrán napálil pouze zeď, po krátké chvíli se opět dostal k míči a vypálil po zemi. Varas chytá.
39
Pětadvacet metrů před bránou Varase se nyní bude odehrávat standardka pro San Sebastian.
37
Hodně nepříjemně vyvázl ze souboje domácí Bermejo, nyní je za postranní čárou ošetřován.
35
Dánský reprezentant je nyní vyvoláván publikem a zcela zaslouženě. No, teď jsou na tahu hosté.
33
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Domácí otevírájí skóre. MICHAEL KROHN - DEHLI se dostal na malé vápno a tam nikým neatakován zakončil naprosto s přehledem. Hosté hodně zapomněli na toho nejlepšího hráče zápasu, který tak zužitkoval svůj herní projev ve vedoucí branku Celty Vigo.
31
Hosté opět vystrkují růžky. Ifránovi chybělo k zakončení jen málo.
29
Sledovali jsme poněkud kuriózní situaci. Za obranu si naběhl Vela a toho fauloval Cabral. Ten ihned inkasoval žlutou kartu. Jenže kartu rozhodčí po chvíli zrušil, protože byl máván ofsajd.
27
Výtečná šance Martíneze, ke kterému propadl a míč a následně napálil míč na Brava. Ten skvělým zákrokem podržel svůj tým. Největší šance dosavadního průběhu zápasu.
25
Opět těsný ofsajd a v něm tentokrát Aspas. Jinak by zakončoval zcela sám.
24
I domácí je třeba pochválit za bojovný výkon v útočné fázi. Především Krohn Dehli bojuje jako lev.
22
Těsný ofsajd, ve kterém byl vystaven Vela. Hosté zatím nehrají vůbec špatně. Bojují o důležité body velice sympaticky.
21
Tu zahrával Bermejo, nicmén špatně. Poté šli hosté do brejku a hezky vypálil Ifrán. Varas byl však připraven.
20
Na karty je vyrovnáno. Elustondo fauloval těsně před vápnem Parka a bude to zajímavá standardka.
18
První žlutou kartu zápasu inkasuje domácí hráč Krohn-Dehli. Byl to faul ve středu hřiště.
16
Poté byl Bravo připraven a rozehrává od své brány.
15
Centr Krohn Dehliho s vypětím všech sil odvrací na rohový kop La Bella.
14
Perfektní načasování Brava, který vyběhl včas proti nabíhajícímu Aspasovi.
12
Nepřesnou střelou se prezentoval Elustondo, brankář Varas jen kontroloval dráhu letu.
11
Neujal se ani nepřesný centr Bermeja, který hledal ve vápně někoho ze svých spoluhráčů.
10
Zatím se hraje zajímavý fotbal. Vyloženě se nebrání a oba týmy hrají od začátku dosti útočně. Nyní se individuálně prosazoval Krohn Dehli, ale nedokázal ideálně zpracovat míč.
8
Urugvajský fotbalista Castro byl opět v dobré šanci. Respektive mohl být. Na centr Martíneze však nedosáhl a ještě se na malém vápně zranil. Po krátkém ošetření bude pokračovat.
7
Znovu to byl hostující Castro, který zkoušel pevnost domácí obrany. Když to nešlo kličkami, zkusil vyslat technickou střelu. Ta však neměla potřebné parametry.
6
Byl zahrán na krátko a domácí obrana dokázala vklidu odvrátit do bezpečí.
5
Na druhé straně vybjoval Castro rohový kop pro hosty.
5
Posléze z hranice vápna napřáhl Chu - Young Park, do jeho rány se obětavě vrhl La Bella.
4
Slušná akce Viga. Na centr z levé strany si nabíhal Johny a jen kousek chyběl, aby mohl zakončit.
2
První akci utkání vymýšlel Bergara, ale jeho přihrávka za obranu nebyla příliš přesná.
1
Hráči a rozhodčí nastupují na hrací plochu, která je skvěle připravená. Diváci se těší na jistě kvalitní kopanou. Doufejme, že oba týmy nabídnou hodně gólů a pobaví všechny přítomné a sledující tento přenos. Ještě jednou hezké odpoledne a jdeme na to.

Real Club Celta de Vigo: Varas - Cabral, Demidov, Lago, Johny - Oubiňa, Fernández, Chu-Young Park, Krohn-Dehli - Bermejo, Aspas. Trenér: Paco Herrera.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo - La Bella, Martínez C., Martínez I., Castro - Prieto, Elustondo, Illara, Bergara - Vela, Ifrán. Trenér: Philippe Montanier.

Rozhodčí: Paradas - Zancada, Mateo.
Real Sociedad San Sebastian může být o něco klidnější. Zatím je na devátém místě za osm výher, pět remíz a sedm porážek. Dnes by měli být hosté favority, tak uvidíme, co ukáží. Stále mohou hrát o daleko vyšší postavení v tabulce, každá absence bodů by je proto mohla hodně mrzet. Zajímavým faktem může být také to, že Real si v minulém kole vyšlápl na Barcelonu a vyhrál 3:2. Poprvé v sezóně tak slavného giganta někdo skolil.
Real Club Celta de Vigo nemůže být prozatím s dosavadním průběhem sezony spokojeno. Krčí se až na chvostu tabulky, konkrétně na sedmnáctém místě. Pět výher, čtyři nerozhodné výsledky a k tomu jedenáct proher, není nic moc oslnivého. Dohromady to dělá devatenáct bodů. Není to vyloženě žádná katastrofa, ale domácí musí co nejdří zabrat, protože jsou tři body od posledního místa. Na druhou stranu tři body od místa dvanáctého. V našlapané tabulce se může stát cokoliv.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Hezké odpoledne přeji všem milovníkům španělského fotbalu. Dnes budeme sledovat souboj jednadvacátého kola, v němž se utká sedmnáctá Celta Vigo a devátý San Sebastian. Postupně si pojďme představit oba kluby, jak na tom momentálně jsou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.