Děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
Góly v zápase přišli až v samém závěru utkání, když se v 84. minutě za oslabenou Osasunu trefil Sola. Bohužel v nastaveném čase zahrál v pokutovém území rukou Puñal a byla odpískána penalta ve prospěch domácích. Tu šel zahrát Castro, který se nemýlil a tak v 93. minutě vyrovnal na konečných 1:1.
90+3
Getafe právě vstřelilo branku!
Penaltu zahrával DIEGO CASTRO a s nabídnutou příležitostí nepohrdl a míč poslal přesně k levé tyči a Fernández neměl šanci na zásah, když skákal na opačnou stranu.
90+1
Puñal obdržel žlutou kartu.
90+1
Getafe bude zahrávat pokutový kop! Když ve vápně rukou zahrál Puñal.
90+1
Nad rámec dnešního utkání budou nastaveny 3 minuty.
90
Osasuna se drží na útočné polovině, kde drží čas.
88
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sola, přichází Timor.
87
Getafe je obdrženou brankou značně zaskočeno, když si domácí fotbalisté nedokáží přesně přihrát.
86
Sola nyní obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na středu hřiště.
84
Osasuna právě vstřelila branku!
Osasuna se dostává do vedení! ENRIQUE SOLA se dostal před velkým vápnem k míči, kde dobře obešel dva obránce a dostal se do vápna, odkud technickou střelou překonal Moyu.
83
Žlutou kartu obdržel Valera.
82
Na druhé straně dobře střílel Lafita, ale bohužel jeho střelu srazil na rohový kop jeden z obránců.
81
Osasuna se i přes své oslabení drží v těchto okamžicích na útočné polovině.
80
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Cejudo, přichází Oier.
79
Na hřišti je nyní mnoho emocí a tak uvidíme, jak zápas nakonec dopadne.
78
Armenteros neudržel své emoce a za zbytečný zákrok obdržel červenou kartu.
75
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Barrada, přichází Gavilán.
75
Míchel obdržel žlutou kartu.
74
Lafita řekl pomeznímu rozhodčímu, co si myslí a obdržel žlutou kartu.
73
Do střelecké pozice se dostal Alcácer, ale jeho pokus dokázal Fernández chytit.
70
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro, přichází Alcácer.
69
Getafe drží míč na středu hřiště, kde také kombinuje.
67
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Nano, přichází Bertrán.
66
Hosté zahrávali volný kop, po kterém se ke střele dostal Cejudo, který ale poslal míč vysoko nad branku.
65
Lopo přidržel za dres svého soupeře a obdržel žlutou kartu.
64
Centrovaný míč do vápna Getafe si s přehledem pohlídal Moyá a pro míč si došel.
62
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází León, přichází Castro.
61
Hra nyní byla přerušena pro ošetření Leóna, který je již zřejmě v pořádku a vrátil se na hřiště.
59
Ke střele se dostal Valera, ale jeho střela branku netrefila.
58
Osasuna má v posledních minutách mírnou převahu, kterou se jí ale nedaří zúročit.
55
Hosté ale rohový kop nezahráli dobře a o míč brzo přišli.
54
Armenteros se dostal k nebezpečné střele z dálky, kterou Moyá se štěstím vytáhl na rohový kop.
53
Do zakončení hlavou se dostal Álvaro, ale připraveného Fernándeze překonat nedokázal.
51
Ke střele z dálky se dostal Loe, ale jeho střela nebyla přesná a skončila nad brankou.
48
Nano zahrál tvrdě na středu hřiště a obdržel žlutou kartu.
47
Míč se snažil odcentrovat Lafita, ale jeho snahu přerušil dobrý zákrok obránce.
46
Rozehrávku obstarali domácí a ihned se tlačí do útoku.
46
45
Největší šanci prvního poločasu přinesla poslední minuta, když si za obranu Osasuny naběhl Álvaro a uháněl sám na branku. Ve vápně dobrou kličkou dokázal obejít i Fernándeze a posílal míč do branky, který ale na brankové čáře dokázal vykopnout Arribas, který se dobře vrátil a zachránil svůj tým.
44
Po rychlém protiútoku Osasuny se ke střele dostal Sola, kterému se ale nepodařilo překonat Moyu.
42
Álvaro si vypracoval dobrou pozici pro střelu, bohužel selhal v zakončení a míč poslal pouze do boční sítě.
40
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Rafa, ale jeho pokus dokázal Fernández vyrazit.
39
Getafe po jednom z postupných útoků vybojovalo rohový kop.
37
Do vápna Getafe letěl přízemní centr z kopačky Nina, ale míč odvrátila domácí obrana a akce hostí tak skončila.
35
Lopo se dostal za obranu soupeře, ale byl mu odpískán ofsajd.
33
K centru z pravé strany se dostal León, ale jeho pokus srazila hostující obrana na autové vhazování.
31
Domácí zahrávali rohový kop, který obrana Osasuny s přehledem odvrátila.
30
Ke střele se dostal Armenteros, ale jeho pokus letěl vysoko nad branku.
28
Nyní se hra odehrává převážně na středu hřiště, když držení míče se střídá mezi oběma týmy.
26
Další střelu na straně hostů obstaral Nano, ale jeho pokus šel těsně vedle levé tyče.
25
Fernández vyběhl daleko z vápna a zamezil tak ohrožení své branky, když dokázal odkopnout míč.
24
Na druhé straně se dostal do zakončení Barrada, ale i jeho střela byla velmi nepřesná.
22
K další střele se dostal Sola, ale jeho pokus branku vůbec netrefil.
20
Po rohovém kopu se k míči dostali domácí a míč zahráli do zámezí.
19
Do slibné střelecké pozice se dostal Nino, ale jeho pokus dokázal Moyá vyrazit na rohový kop.
17
Domácí sice kombinují na útočné polovině, ale do střelecké pozice se jim nedaří dostat.
15
Álvaro se dostal dobrou přihrávku za obranu a uháněl sám na branku, ovšem celá akce skončila po odpískání ofsajdu.
13
Velmi opatrná hra od obou celků nám zatím mnoho šancí nepřináší.
11
Do vápna Osasuny letěl centr z pravé strany, ale celou situaci vyřešil nejlépe Fernández, který míč vyboxoval z vápna ven.
10
Po dobré kombinaci hostí se ke střele dostal Barrada, ale jeho pokus zastavila domácí obrana.
8
Protiútok Osasuny ukončil dobrým vyběhnutím Moyá, který míč odkopl do bezpečí.
7
Útočná akce ale domácím nevyšla, jelikož jejich kombinace byla nepřesná a k míči se dostali hosté.
6
Getafe drží míč na středu hřiště a připravuje si svůj útok.
4
Postupný útok Osasuny skončil vybojováním autové vhazování na polovině soupeře.
3
Rychlou akci domácích ukončil ofsajd.
2
Getafe na středu hřiště vybojovalo míč na své kopačky a snažilo se ohrozit branku centrem do vápna, ale tam vše ukončila připravená obrana hostí.
1
Osasuna se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní zápas.
1

Getafe CF: Moyá - Valera, Lopo, Abraham, Mané - Torres, Míchel - León, Barrada, Lafita - Álvaro

CA Osasuna: Fernández - Damia, Flaño, Arribas, Nano - Puñal, Loe - Cejudo, Armenteros, Nino - Sola

Rozhodčí: Teixeira - Lamsfús, García.
CA Osasuna

Osasuna na tom není zrovna nejlépe, když podává matné výkony, které ji řadí na šestnáctou příčku se ziskem třinácti bodů, což je pro klub jako Osasuna velmi málo. Poslední dva venkovní zápasy přinesli Osasuně body a dnes by jistě ráda v této sérii pokračovala a v tabulce se vyšplhala na lepší místa.

V minulém ligovém zápase podlehla Osasuna na svém hřišti Valencii v poměru 0:1.
Getafe CF

Getafe v letošní sezóně hraje ve velmi dobré formě a získává cenné body, které je řadí na sedmé místo v tabulce se ziskem třiadvaceti bodů a zapojují Getafe do boje o pohárové příčky, na které ztrácí pouhý bod.

V minulém ligovém zápase remizovalo Getafe na hřišti Realu Sociedad 1:1.
Přeji příjemný večer a vítám vás u sledování tohoto zápasu 16. kola Španělské Primera Division, kde domácí Getafe CF, které se drží na sedmé příčce, přivítá na svém hřišti šestnáctý celek tabulky, kterým je CA Osasuna. Favoritem zápasu jsou tedy domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.