Dnešní utkání nám moc pohledný fotbal nepřineslo, když domácí se snažili hlavně poctivě bránit, aby dnes vybojovali nějaký bod a Bilbao nám prokázalo, že v letošní sezóně nemá potřebnou formu, aby vyhrávalo takovéto zápasy. Takže po brankách Gamy a Llorenteho skončilo dnešní utkání remízovým výsledkem 1:1.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek nedělního dne.
90+3
La Coruňa zahrávala volný kop centrem do vápna, kde se k míči nikdo z domácích nedostal.
90+1
Za zdržování hry vidí žlutou kartu Ekiza.
90
Nad rámec zápasu budou nastaveny 3 minuty.
89
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Aduriz, přichází San José.
88
Hra je hodně rozkouskována střídáními a drobnými fauly.
87
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Riki, přichází Oliveira.
85
Další střelu na branku Bilbaa má na svědomí Gama, který tentokrát síť nerozvlnil.
83
K odraženému míči se dostal Domínguez, který z velkého vápna branku přestřelil.
82
Domácí se hned natlačili před hostující branku.
81
Iturraspe dostává druhou žlutou kartu za faul na středu hřiště a musí opustit hřiště. Značná komplikace pro Bilbao.
80
Do zakončení hlavou se tlačil Aduriz, ale nakonec se k míči nedostal.
78
Ke střele se dostal Pizzi, ale svým pokusem branku netrefil.
76
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Muniain, přichází Ibai.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Llorente, přichází Aduriz.
76
76
Bilbao mohlo jít do vedení, ale Herrera z velkého vápna branku přestřelil.
73
Domácí se po velké šanci Llorenteho tlačí do útoku a snaží se vyrovnat hru.
71
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Valerón, přichází Assuncao.
70
Neskutečnou smůlu si nyní vybral Llorente, který se uvolnil ve vápně a vystřelil do pravá tyče, od které se mu míč odrazil zpátky na kopačky. Llorente neváhal a vystřelil podruhé a trefil na brankové čáře stojícího obránce domácího celku!
68
Po rohovém kopu Bilbaa se k hlavičce dostal Llorente, jehož pokus vychytal Aranzubia.
66
Nebezpečnou střelu vyslal Muniain, když branku těsně minul.
65
Hosté kombinují na útočné polovině a snaží se dostat k ohrožení branky.
63
Bilbao se po rohovém kopu do žádné šance nedostalo.
62
Iraola se dostal do vápna a vystřelil. Domácí obrana ale jeho střelu zablokovala na rohový kop.
60
Riki obdržel žlutou kartu za faul na útočné polovině.
58
Začátek druhého poločasu je podobný tomu začátku prvního, když se zatím hraje bez šancí na obou stranách.
56
Hosté se dostávali do šance, ale ta byla ukončena kvůli ofsajdovému postavení Susaety.
54
De Marcos si při postupném útoku pomohl faulem a celá akce hostí je ukončena.
52
Herrera se dostal do vápna, kde místo střely o míč přišel.
50
Susaeta zahrál rukou a dostává žlutou kartu.
49
Riki slabou střelou prověřil pozornost Iraizoze.
48
Hosté začali druhý poločas aktivněji a kombinují na útočné polovině.
46
Zajímavé věci se v prvním poločase udály až na jeho konci, kdy se nejprve ve 38. minutě prosadil Gama. Hosty ale inkasovaná branka nezlomila a do konce poločasu dokázali vyrovnat, když se ve 44. minutě hlavou prosadil Llorente.
44
Bilbao právě vstřelilo branku!
Konečně se FERNANDO LLORENTE dočkal a vyrovnává, když si dobře naběhl na centr Iraoly a hlavou jej uklidil do branky.
43
Hosté ale také nezahálí, když se ke střele dostal Llorente, který svůj pokus nasměroval jen do bránícího hráče.
42
Domácí po vstřelené brance výrazně oživli a zapojují se do hry.
40
Pizzi se snažil přidat druhou branku domácích, ale jeho střela neměla potřebnou razanci a Iraizoz si s ní poradil.
38
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení po velmi krásném gólu, který vstřelil BRUNO GAMA, když svůj dalekonosný pokus nasměroval do pravého horního rohu.
35
Z velké vzdálenosti se ke střele odhodlal De Marcos a poslal míč do horních tribun.
34
Nebezpečně z otočky vypálil Muniain, který jen těsně minul branku.
32
Žlutou kartu obdržel Iturraspe.
32
Bilbao je v posledních minutách lepším týmem, ale zatím se prosadit nedokáže.
29
Až nyní se ke střele dostal Aurtenetxe, ale svým pokusem branku netrefil.
28
Hosté zahrávali v krátké době dva rohové kopy, ale ani z jednoho se do střelecké příležitosti nedostali.
26
Ke střele z velkého vápna se dostal Riki, ale branku svým pokusem neohrozil.
25
Susaeta se dostával do šance, kterou ale dobrým vyběhnutím ukončil Aranzubia.
23
Herrera uviděl žlutou kartu za faul na středu hřiště.
22
Susaeta se dostal do vápna, kde hledal lépe postaveného Herreru, ale ten na míč nedosáhl.
21
Dnešní zápas zatím moc šancí nepřinesl, když oba celky pozorně brání a snaží se neudělat chybu.
18
Další střelecký pokus Llorenteho v brance nekončí.
17
De Marcos se snažil dostat do vápna, ale přes Sílvia neprošel.
16
Valerón hledal centrem do vápna Rikiho, který se ale k míči dostat nedokázal.
15
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině.
13
De Marcos připravil střeleckou pozici pro Llorenteho, který z malého vápna branku minul.
11
Zatím je k vidění fotbal, kde se hraje na obě strany.
9
Llorente se prodral do zakončení hlavou, ale branku tímto pokusem netrefil.
7
Na druhé straně se dostal do zakončení hlavou Riki, ale hostujícího brankáře nepřekonal.
6
Hosté ale z této standartní situace branku ohrozit nedokázali.
6
Bilbao vybojovalo po rychlém protiútoku rohový kop.
5
Domácí drží míč na středu hřiště a postupují k brance Athletica.
3
Dnešní utkání začalo velmi opatrně, když jsme zatím neviděli žádné zakončení.
1
Domácí úvodním výkopem zahájili dnešní zápas.
1

Deportivo La Coruňa: Aranzubia – Pablo, Aythami, Kaká, Sílvio – Bergantiňos, Domínguez – Gama, Valerón, Pizzi – Riki

Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola, Gurpegi, Ekiza, Aurtenetxe – Iturraspe, De Marcos – Susaeta, Herrera, Muniain – Llorente

Rozhodčí: Pérez – Matías, Hernández.
Athletic Bilbao

Bilbao se nachází se ziskem pětatřiceti bodů na čtrnáctém místě a je zřejmě zachráněné. To ale nemění fakt na tom, že letošní sezóna je pro Bilbao černou můrou, jelikož toto umístění je velkým neúspěchem. Bilbao má nyní sérii dvou proher v řadě a dnes se bude pokoušet tuto nepříznivou sérii prolomit.

V minulém utkání nestačilo Bilbao na svém hřišti na Real Madrid, se kterým prohrálo 0:3.
Deportivo La Coruňa

La Coruňa se nachází na šestnáctém místě a bojuje o udržení v soutěží, jelikož nad sestupovým místem má pouze jednobodový náskok, což je opravdu málo. Dnes čeká La Coruňu utkání, ve kterém by mohla brát všechny tři body, jelikož Bilbao je v letošní sezóně bez formy. Navíc má La Coruňa sérii čtyř výher v řadě, takže by dnes ráda tuto sérii prodloužila.

V posledním zápase vyhrála La Coruňa v Levante vysoko 4:0.
Přeji příjemný podvečer a vítám Vás u sledování zápasu 32. kola španělské Primera Divisíon, kde se dnes utká Deportivo La Coruňa a Athletic Bilbao. Podle sázkových kanceláří jsou favoritem zápasu domácí fotbalisté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.