Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Utkání je u konce. Po velmi vyhecovaném utkání, ve kterém bylo plno žlutých karet a dokonce jedna červená, se domácímu celku nakonec podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání z 0:2 na 3:2 ve svůj prospěch a nes si tak Vallecano připíše plný bodový zisk.
90+4
Hostům se jejich akce nevydařila a rozehrávat bude Cobeňo. Čtvrtá minuta nastavení už se pomalu chýlí ke svému konci.
90+3
Rozehrávat před velkým vápnem domácích bude Celta de Vigo.
90+2
A ještě jedna žlutá pro hráče Andriju Delibasica.
90+1
Rozhodčí Alvarez nastavuje ve druhé půli 4 minuty.
90
Domácí hráči se osvobodili a znovu kombinují před velkým vápnem svého soupeře.
89
Krásný průnik teď předvedl domácí útočník, ale už nedokázal zakončit.
87
Oslabení domácí hráči se snaží ještě o závěrečný nápor.
85
Jsme svědky posledního střídání domácích. Leo Baptistao opouští hřiště a nahrazuje jej Adrian.
83
A hráči Vallecana pokračují v útočné aktivitě.
82
Vallecano právě vstřelilo branku!
Domácímu celku se nakonec podařilo otočit vývoj utkání z 0:2 na 3:2! O tu poslední branku se postaral proměněnou penaltou hráč PITI.
81
Byla nařízena penalta pro domácí celek.
81
Došlo na další žlutou kartu, kterou si vykoledoval Túňez a na hřišti je to teď hodně vyhrocené.
79
Na druhé straně se dostal ke střele hostující útočník Michael Krohn-Dehli, ale jeho pokus netrefil bránu.
78
Po dalším pokusu vykopává brankář Varas.
77
Celek Celta de Vigo je pod tlakem svého soupeře, ale úspěšně se brání.
76
Po levé straně to znovu zkoušel Casado, ale obrana hostí byla připravena.
75
Hostům se ale už nedaří v deseti lidech vyvinout nějaký útok a vypadá to, že už budou spíše bránit vyrovnaný stav.
73
Po levé straně se snaží prosadit Casado, ale u míče již jsou hráči hostí.
71
Krásnou hlavičkou nakonec přeci jen vyrovnává hráč TOTI a stav utkání je vyrovnaný 2:2.
68
Z tlaku vytěžili domácí pouze rohový kop, po kterém následoval nepřesný střelecký pokus a rozehrávat bude Cobeňo.
67
domácí i nadále pokračují v náporu.
66
Žlutá karta pro Cristiana Bustose.
65
Mario Bermejo opouští hřiště a nahrazuje jej Toni Rodriguez.
63
A branka Javiho Varase je znovu v ohrožení.
61
Mikel Labaka opouští hřiště a nahrazuje jej Andrija Delibasic.
60
Další střela domácích míří mimo.
59
Nakonec hosté nevydrželi domácí nápor a inkasovali. O snížení se postaral domácí hráč LEO BAPTISTAO a přihrával mu Casado.
58
Domácí budou zahrávat další rohový kop.
57
Nebezpečí před brankou hostí, ale obrana Celty de Vigo ve spolupráci s brankářem funguje zatím výborně.
55
Hřiště opouští Augusto Fernandez a nahrazuje jej hráč Bellvis.
53
Z rohového kopu Vallecano znovu nic nevytěžilo.
52
Další roh pro domácí.
46
Alex Galvez nahrazuje Joseho Carlose.
50
Také ve druhém poločase se žlutí a to velmi brzy a jejím majitelem je Alex Galvez, který naskočil do druhé půle.
49
Nakonec se dostal jeden z domácích hráčů k hlavičce, ale jeho pokus šel příliš vysoko.
48
Z rohového kopu Vallecano branku neohrozilo, ale jeho hráči mají stále míč na svých kopačkách.
47
Domácí hráči budou rozehrávat rohový kop.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Velmi zajímavou první půli jsme viděli. Ze začátku to vypadalo, že mají navrch domácí, ale ve 12. minutě jim zkazil náladu svou brankou Aspas. Hráči Vallecana i nadále bojovali, ale ve 34. minutě znovu uděřili hráči hostí a znovu to byl Aspas, kdo zvyšoval na 2:0 pro hosty. Na hřišti se to dost přiostřuje a viděli jsme už 5 žlutých karet a dokonce jednu červenou, takže Celta Vigo bude dohrávat druhý poločas v deseti lidech.
45+2
Carrilho v ofsajdu.
45
První půle bude nastaveno o 2 minuty.
44
Na to kolik žlutých karet už bylo rozdáno odešel ze hřiště zrovna hráč, který ještě v dnešním utkání žádný postih neměl.
43
Hosté střídají. Hřiště opouští Alex Lopez, kterého nahradí Cristian Bustos.
42
Žlutá hráče pro domácího Jordiho Amata.
41
A další žlutý kartónek, tentokráte pro hráče Krohn Dehli.
40
Toto byla již druhá žlutá pro hráče hostí a dostává tak červenou a půjde pod sprchu.
39
Jsme svědky žluté karty, kterou dostává Gustavo Cabral z celku Celta de Vigo.
38
Vidíme další snažení domácího celku.
37
Hosté se málem dostali do další výborné příležitosti, ale tentokrát chybělo přesné zakončení.
36
Hosté jsou nabuzeni druhou vstřelenou brankou a mají chuť do útoku.
35
Tak to je studená sprcha pro domácí, kteří byli aktivnějším a útočnějším týmem, ale měli problémy s koncovkou, kterou naopak hosté zvládají zatím na výbornou.
34
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Hosté znovu udeřili! Výbornou přihrávku dostal do běhu znovu IAGO ASPAS který prostřeluje Cobeňa a hosté vedou už 2:0.
33
Po rohovém kopu bude rozehrávat domácí brankář Cobeňo.
32
Hra se přesunula na druhou stranu a Celta bude zahrávat rohový kop.
32
Hostující brankář znovu zasahuje.
31
Hra probíhá na středu hřiště.
30
Ani další útok domácího celku se nevydařil a Varas bude znovu vykopávat.
29
Hráčům Vallecana se nedaří dostat se blíže k Varasovi.
28
Domácí se osvobozují a postupují dopředu.
27
Teď se usadili hráči hostí před velkým vápnem svého soka.
26
Pokus o centr z pravé strany jednoho z hostujících hráčů, který vyráží domácí obránce.
25
A znovu bude vykopávat brankář Celty de Vigo.
23
Od vstřelené branky se hosté ještě prakticky nedostali na útočnou polovinu a žlutou kartu teď vyfasoval Cabral.
22
Útočné snažení domácích je u konce a rozehrávat bude Javi Varas.
21
Domácí hráči i nadále obláhají velké vápno svého soupeře.
20
Po centru z pravé strany se do dobré příležitosti dostal José Carlos! Ale jeho zakončení v těsné blízkosti gólmana postrádalo razanci.
18
Balón se vrátil k domácímu brankáři Cobeňovi a ten obratem rozehrává.
17
A vidíme už druhou žlutou kartu v dnešním utkání, kterou dostává hostující Augusto Fernández.
16
Bohužel pro domácí se z rohu nic vážnějšího vybojovat nepodařilo, ale domácí mají míč stále na svých kopačkách.
15
Domácí si nakonec vybojovali alespoň rohový kop.
14
Domácí se snaží vyvíjet útočnou aktivitu, ale hosté dobře brání.
12
K míči se dostal ve velkém vápně IAGO ASPAS a tentokrát už se střelecky nemýlí a dává hostům vedení.
11
Dopředu postupují domácí a drží míč před velkým vápnem svého soupeře.
10
Bohužel pro hosty byla střela Aspase ze standardní situace velmi nepřesná.
9
Domácí hráč Piti dostává žlutou kartu.
8
Z rohového kopu sice hosté branku neohrozili, ale budou zahrávat volný přímý kop ze zajímavé vzdálenosti.
7
Rohový kop budou zahrávat hráči hostí.
6
Málem se v obrovské příležitosti ocitl domácí Trashorras, ale nakonec brankář hostí ve spolupráci s obranou zabránili hrozícímu nebezpečí.
5

Rayo Vallecano: Cobeño - Tito, Labaka, Amat, Casado - Javi Fuego, Trashorras, Piti, José Carlos, Chori Domínguez - Baptistao.

Real Club Celta de Vigo: Javi Varas - Hugo Mallo, Cabral, Túñez, Roberto Lago - Álex López, Vila, Augusto Fernández, Krohn Dehli, Mario Bermejo - Lago Aspas.

Rozhodčí: Alfonso Alvarez.
3
Ke střele se dostal hostující celek, ale střela letěla mimo bránu.
2
Ze začátku utkání se obě strany navzájem oťukávají.
1
Dobré odpoledne,

dnešní ligové utkání španělské nejvyšší fotbalové soutěže Primera Division nás zavádí na stadion Vallecana, kam zavítá celek Celta de Vigo.

Oba dnešní soupeři jsou umístěni v dolní polovině tabulky. Lépe jsou na tom o tři body domácí, kteří mají po deseti kolech na svém kontě čtyři výhru a jednu remízu a obsazují průběžnou 11. příčku.
Celta Vigo má o jednu porážku více a s deseti body se drží na 15. místě.

Také formu mají lepší domácí. Ve svém posledním ligovém klání dokázali zvítězit na hřišti Malagy 2:1, zatímco hosté prohráli na hřišti favorizované Barcelony 1:3.

Také vzájemná utkání hovoří lépe pro Vallecano, které dokázalo zvítězit sedmkrát z celkových čtrnácti zápasů. Pět vzájemných střetnutí skončilo remízou a pouze dvakrát dokázali hráči Celty de Vigo svého dnešního soupeře porazit. Uvidíme tedy, jestli se jim dnes podaří vylepšit vzájemnou bilanci, nebo domácí klub potvrdí roli mírného favorita.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.