To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím hostů 2:0, z hlediště zní hlasitý pískot, domácí dnešní zápas vůbec nezvládli. Jejich výkon byl ve druhé půli mnohem lepší, než v té první, kterou také prohráli 0:2, což nakonec o celém zápase rozhodlo. Ani ve druhé půli však domácí nevyužili ani jednu ze svých šancí a bez gólů se opravdu vyhrávat nedá.
90+3
Rozhodčí píská ofsajd, Sergio Álvarez si počká na míč a rozhodně nebude spěchat s rozehrávkou, zároveň ani nemá důvod zdržovat, utkání je rozhodnuté.
90+2
Je z toho "pouze" rohový kop, domácí rozehrají z levé strany.
90+2
Volný kop pro Osasunu, z nějakých pětadvaceti metrů rozehraje Javier Acuña.
90+1
Tři minuty nastavil sudí Jesús Gil.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, utkání je rozhodnuté, Celta Vigo pokračuje ve výborných výkonech a z hřiště Osasuny si odveze tři body!
88
Castro odkopává míč od vlastní šestnáctky, domácí se snaží nakopávanými míči překonat bránící val hostů.
86
Po hlavičce Francisca Silvy musí z brankové čáry vykopávat bránící Flaño, to byla gólová šance domácích, která opět nekončí gólem!
85
Posledních pět minut řádné hrací doby. Domácí mají rohový kop.
83
Krohn-Dehli ztratil míč a hosté se musí bleskově vracet na vlastní polovinu.
82
Nolito vybojoval rohový kop pro Celtu Vigo, který si také on sám rozehraje.
81
Ale celé snažení hostů přerušil hvizd rozhodčího Gila, Fernández bude moci vykopávat.
80
Přesto ještě hosté zůstávají u míče na polovině soupeře, nakonec z toho bude volný kop z pravé strany.
79
Nadějná akce hostů, Mina v šanci, kdy se k němu dostává míč v pokutovém území, ale jeho lehkou střelu dokázal bránící hráč Osasuny zablokovat.
77
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Andreu Fontàs, přichází David Goldar.
77
Ale defenziva Osasuny odvrátila míče, směřující do pokutového území, hosté Andrése Fernándeze neohrozili.
76
Rohový kop pro hosty, Nolito rozehraje z pravé strany.
75
Žlutou kartu dostává Jonathan Castro (Real Club Celta de Vigo) za faul ve středu hřiště.
74
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Álvaro Cejudo.
73
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Fernández, přichází Levy Madinda.
72
Míč nyní létá více vzduchem, než po zemi, domácí již zkouší cokoliv, hlavně se co nejdříve dostat k brance Celty Vigo.
70
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Mario Bermejo, přichází Santiago Mina.
70
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Emiliano Armenteros, přichází Cristian Lobato.
68
Nolito pálí na polovině soupeře, je to dalekonosný pokus, podle toho to také dopadlo, míč letí vysoko nad branku Osasuny.
67
Frustrace fotbalistů Osasuny dosahuje vrcholu, když neskórují ani z vyložených šancí...
66
Miguel de las Cuevas přihrává z pravé strany do pokutového území Celty Vigo, před brankářem Álvarezem si nabíhá na střelu Oriol Riera, fantastický zákrok gólmana Celty!
65
Bermejo se probíjí do vápna Osasuny, z pravé strany, ale Cuevas mu odebral míč.
63
Je pravda, že sudí byl blízko celé situace a měl přehled o tom, jak se vše seběhlo, žádný pokutový kop, domácí musí dál bojovat.
62
Oriol Riera spěchá za míčem do vápna soupeře, ale v souboji s bránícím Fontàsem padá, to vypadalo na faul, sudí Jesús Gil je ale jiného názoru a nechává pokračovat ve hře.
61
Povedená střela Francisca Silvy z nějakých dvaadvaceti metrů, míč chytá do svých rukavic Álvarez.
60
Je za námi hodina hry. Celta Vigo vede na hřišti Osasuny stále 2:0, domácí se v dosavadním průběhu nedokázali popasovat s obranou soupeře.
59
Další rohový kop pro Osasunu, Armenteros posílá míč z levé strany do vápna, kde hlavičkuje Arribas, který ale posílá míč pouze nad branku.
58
Hosté se ve druhém poločase drží spíše na vlastní polovině, rozhodně nikam nespěchají a čekají na to, co předvedou domácí.
57
Rozehrává Emiliano Armenteros, míč však odvrací bránící hráč Celty na bližší tyči.
56
Přesto ještě po zákroku bránícího Castra mají domácí roh z levé strany.
56
Centr z pravé strany letí do vápna Celty Vigo, ovšem obrana hostů odvrací.
53
Ani domácí se z rohového kopu neprosazují, to zatím není silná stránka hry obou mužstev.
53
Na druhé straně vybojoval rohový kop pro Osasunu Roberto Torres, rozehraje z levé strany.
52
Nakonec ani druhý rohový kop hostů nepředstavoval nebezpečí pro branku Osasuny.
51
Augusto Fernández vybojoval rohový kop pro svůj tým, Nolito rozehraje z pravé strany.
49
Útočný faul domácího Armenterose, který se příliš agresivně prodíral do vápna za přihrávkou z levé strany, při tom srazil k zemi bránícího Fontàse.
48
Nyní se právě Johny Castro předvedl při obranné práci, kdy odehrál míč do autu, domácí vhazují z levé strany.
47
Hosté se drží na polovině soupeře, ovšem jen do té doby, než Jonathan Castro nepokazil přihrávku.
46
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Miguel de las Cuevas, přichází Javier Acuña.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:02 hodin.
První poločas skončil vítězstvím Celty Vigo v poměru 2:0. Hosté jsou mnohem přesnější v koncovce, což dokumentuje úspěšná spolupráce přihrávajícího Orellana a zakončujícího Nolita, který dokázal dvakrát skórovat. Pro Osasunu je to dnes existenční zápas, který se ale vyvíjí hodně špatně. Co nám oba týmy předvedou ve druhé půli?
45
45
Nebezpečí pro domácí branku, rohový kop Celty Vigo. Nolito si jde pro míč a rozehraje z pravé strany.
45
Poslední minuta prvního poločasu, domácí se marně snaží o zkorigování nepříznivého skóre.
44
Volný kop domácích, ve vápně dobře hlavičkuje Alejandro Arribas, ale netrefuje branku, Álvarez bude moci vykopávat.
43
Až nyní, autové vhazování pro Osasunu, ve středu hřiště, z pravé strany.
42
Odkop od branky Celty Vigo, míč letí na polovinu domácího týmu, který se k němu ale nemůže zatím dostat.
41
Hodně nepřesně kopnutý roh, domácí nejsou v pohodě, odkop od branky Celty Vigo.
41
Roberto Torres vybojoval rohový kop pro Osasunu a sám spěchá k jeho exekuci.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, hosté dvakrát "udeřili" po spolupráci Orellana – Nolito a domácí tak prohrávají 0:2.
39
Krohn-Dehli kombinuje s Nolitem před pokutovým územím soupeře, vše ale končí odpískaným útočným faulem.
37
Domácí to nyní zkouší před pokutovým území soupeře, ale centry fotbalistů Osasuny jsou o poznání nepřesnější.
36
Situace je již z pohledu domácích hodně zoufalá! Prohrávat se soupeřem, který hraje naprosto v pohodě, navíc v situaci, kdy Osasuna potřebuje bodovat, nejlépe za tři body, to je hodně svízelná situace!
34
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Fabián Orellana skvěle nacentroval z pravé strany, na zadní tyči dopadá míč přímo na nohu volného NOLITA, který přesnou střelou dává svůj druhý gól a druhý gól svého týmu.
32
Útočné snažení Osasuny končí odpískaným ofsajdem, odkop od branky Celty Vigo.
31
Přesto se hosté musí znovu bránit rohovému kopu Osasuny.
31
Po míči ale "vystartoval" gólman Sergio Álvarez, který vyboxovává alespoň do autu.
30
Změnit se to může nyní, kdy domácí rozehrají rohový kop z pravé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou díky brance Nolita 1:0, domácí se zatím trápí.
29
Hosté posílají rychle míč od nohy, čímž svému soupeři ztrpčují napadání rozehrávky.
28
Nolito nacentroval z pravé strany před branku Osasuny, tam se ale nikdo z jeho spoluhráčů ke střele nedostal.
27
Rohový kop pro Celtu Vigo.
26
Mario Bermejo již napřahoval ke střele z hranice pokutového území, ale pod nohy se mu vrhl bránící Miguel de las Cuevas, výtečný obranný skluz.
25
Hosté vhazují na polovině soupeře, z pravé strany, v blízkosti rohového praporku.
24
A nebylo k tomu daleko, Sergio Álvarez na míč, mířící přímo z rohu do branky, nedosáhl, zastoupil ho na brankové čáře Jonathan Castro, který v těžké pozici vytěsnil míč mimo!
23
Rohový kop pro Osasunu, domácí mohou odpovědět na vedoucí gól soupeře.
22
Zatím je na hráčích Osasuny vidět velká nervozita, naopak hosté hrají celkem v pohodě.
22
Jak na první gól soupeře zareagují domácí, kterým jde dnes téměř o všechno?
20
Udeřili hosté, NOLITO dostal přesný pas od Orellany za obranu soupeře a z pravé strany technickou střelou, efektním obloučkem, překonává vyběhnuvšího Fernándeze.
20
A podruhé v krátké době se Roberto Torres dostává ke střele z levé strany, z hranice pokutového území, ale ani tentokrát jeho pokus nenadělal Álvarezovi velké starosti.
19
Souboj o míč ve středu hřiště. Nakonec míč končí u Fernándeze, který musí pohotově rozehrát.
18
Na druhé straně zahrozil Michael Krohn-Dehli, který technickou střelou zkoušel překvapit gólmana Osasuny, nepovedlo se.
17
Na pravé straně nabíhá Patxi Puñal, který posléze centruje do vápna soupeře, tam ale hlavičkující Oriol Riera posílá míč vedle branky.
16
Roberto Torres se dostal s míčem k pokutovému území Celty Vigo, napřáhl ke střele, ale trefil pouze nohy obránce.
15
Nákop na Nolita v podání hostů nepřesný, Francisco Silva odehrál na polovinu Celt Vigo.
14
Zatím hodně vyrovnaný fotbal, ani jeden z týmů si zatím vyloženou šanci nevytvořil.
12
Nákop domácích směřuje do ofsajdu, asistent na pomezí situaci správně posoudil.
11
V podání obou týmů zatím k vidění spousta nepřesností, časté ztráty míče apod.
10
A byť se domácí dožadují dalšího rohového kopu z opačné strany, sudí Jesús Gil ale ukazuje, že se bude pouze rozehrávat.
9
Druhý rohový kop pro domácí tým, opět z pravé strany.
8
Arribas rozehrává ve středu hřiště, ale domácím se zatím příliš nedaří přechod na polovinu soupeře.
7
Miguel Flaño se k míči ve vápně nedostal, obrana Celty Vigo zvládla ubránit první roh soupeře.
6
Emiliano Armenteros se snaží odcentrovat z pravé strany, ale bránící Andreu Fontàs zblokoval míč, rohový kop pro Osasunu.
6
Andrés Fernández má opět míč ve své moci, nemá komu rozehrát, tak raději vykopává daleko na polovinu soupeře.
5
Hosté kombinují před pokutovým územím Osasuny, Krohn-Dehli adresuje přihrávku Orellanovi, ten ale nedokázal míč ve vápně zpracovat.
4
Z hlediště se ozývá pískot po nepovedeném pasu domácích.
3
Střelou Iñiga Lópeze z levé strany končí celá akce hostů, míč letí vedle branky Osasuny, odkop Fernándeze.
2
Hosté jsou ale téměř okamžitě zpět před pokutovým územím Osasuny a budou zahrávat první rohový kop v zápasu.
2
Gólman Andrés Fernández si poprvé sáhl na míč a bude vykopávat od vlastní branky.
1
Kapitány obou týmů jsou dnes Puñal (Osasuna) a Oubiña (Celta Vigo).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Bertrán, Flaño, Arribas, Damià – Puñal, R. Torres, Armenteros, F. Silva, de las Cuevas – Riera.
Náhradníci: Riesgo – Oriol, Oier, Lotiès, Cejudo, C. Lobato, Acuña.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Castro, I. López, Fontàs, Aurtenetxe – Oubiña, Krohn-Dehli, Augusto Fernández – Nolito, Orellana, Bermejo.
Náhradníci: R. Yoel – Cabral, Costas, Á. López, Madinda, D. Goldar, Mina.

Rozhodčí: Jesús Gil – Ángel Nevado, Marcos Álvarez.
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí CA Osasuna přivítá Celtu de Vigo. Utkání se odehraje na Estadio El Sadar v Pamploně (Iruñea) a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Jesús Gil, asistenti Ángel Nevado a Marcos Álvarez.
CA OSASUNA
Domácí čeká další existenční zápas a boj o všechno, neboť byť jsou aktuálně těsně nad pásmem sestupu, dvoubodový náskok jim však rozhodně nedává potřebný klid, jako například jejich dnešnímu soupeři, který má na devátém místě tabulky jistou ligovou příslušnost i pro příští sezónu. Osasuna se v posledních zápasech trochu trápí s produktivitou a hlavně i špatnými výsledky, což se sice trochu zlepšilo po vítězství v Almeríi 2:1, co však musí mrzet, jsou tři domácí remízy s Realem Sociedad, Valladolidem a Valencií, v nichž fotbalisté CA vstřelili pouze dva góly a s tím se těžko vyhrává.
REAL CLUB CELTA DE VIGO
Celta Vigo se díky posledním povedeným ligovým zápasům posouvá tabulkou vzhůru. Po zisku deseti bodů z posledních pěti zápasů mají fotbalisté Celty Vigo na svém kontě třiačtyřicet bodů a posunuli se do lepší poloviny tabulky Primera Divison, konkrétně na deváté místo. Na listině zraněných je Brazilec Welliton (koleno) a Argentinec Augusto Fernández (svalové problémy).
FC Barcelona – Celta Vigo 3:0