Já Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty.
Dnešní utkání je za námi. V první poločase jsme viděl pohledný fotbal na obě strany. V poločase druhém měli více ze hry hráči Atlética a bylo pouze na nich, kdy otevřou skóre utkání. To se v 62. minutě povedlo Davidu Villovi a když o dvě minuty později ten stejný hráč zvýšil už na 0:2, bylo rozhodnuto.
90+2
Do šance se nakonec dostal ještě hostující Rodríguez, ale jeho střela byla pro Yoela lahůdkou.
90+1
Atlético statečně brání svůj náskok a nepouští svého soupeře ke Courtoisovi.
90
Hlavní rozhodčí prodlouží dnešní utkání o dvě minuty.
89
Hraje se na polovině hřiště. O vítězi utkání už je rozhodnuto.
87
Adrián i nadále odvádí na útočné polovině velmi dobrou práci a nejspíše tak rozhoduje také o vítězi dnešního utkání.
86
Adrián dostal dobrou nabídku a běžel osamocen v pokutovém území. Pomezní rozhodčí však zvedl praporek a signalizoval ofsajdové postavení.
85
Hosté dobře napadají a momentálně svého soupeře nepouští ani na útočnou polovinu.
84
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází David Villa, přichází Adrián.
82
Villa mohl pokračovat do rychlého protiútoku, ale přihrávku na něj na poslední chvíli zachytil jeden z obránců.
80
Před námi je poslední desetiminutovka. Troufám si tvrdit, že pokud domácí nějak výrazně nezmění svou taktiku, tak v dnešním utkání prohrají.
79
Hra se odehrává stále ve stejné režii. Celta aktivně útočí a hledá recept na připravenou obranu Atlética.
77
Sosa se tlačil do rychlého protiútoku, ale Filipe ho rychle odzbrojil.
76
Domácí stále kombinují na útočné polovině, ale stále si nedokázali proti houževnatému Atléticu vytvořit žádné vyloženější šance.
75
Hrou na útočné polovině Celty, vstupujeme do poslední čtvrthodiny tohoto utkání.
75
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Michael Krohn-Dehli, přichází Levy Madinda.
74
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego, přichází Cristian Rodríguez.
72
Celta de Vigo má velmi těžký přechod na útočnou polovinu. Jakmile však přejdou, hosté se okamžitě pouští do ataku a nedávají domácímu týmu téměř žádnou šanci na zakončení.
71
Do útoku se znovu pouští také hosté. Jejich útoky už ale nejsou tolik nebezpečné, jako před šedesátou minutou. Spíše jde o to, aby našetřili cenné sekundy na útočné polovině.
70
Atlético si svůj náskok velmi dobře hlídá. Je vidět, jak domácí chtějí ještě alespoň zdramatizovat utkání, ale obranný blok hostů je nekompromisní ke všem jejich slibným příležitostem.
69
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Charles, přichází Santiago Mina.
67
Další žlutou kartu svého týmu uviděl Miranda.
66
Domácí se snaží s nepříznivě se vyvíjejícím výsledkem něco udělat, ale Atlético si svůj náskok velmi dobře hlídá a nepouští svého soupeře do zakončení.
64
Atlético právě vstřelilo branku!
Tak tohle je zdrcující okamžik pro domácí celek. Domácí se přestali soustředit na svou obrannou fázi a zapomněli na osamoceného DAVIDA VILLU, který z stál před brankou osamocen. Poté uklidil míč do pravého rohu branky a běžel se radovat – 2:0!
62
Tak to byla obrovská chyba, kterou vymysleli domácí obránci a nabídli tak DAVIDU VILLOVI samostatný únik téměř už od poloviny hřiště. Tenhle zkušený útočník se nemýlil a prostřelil soupeřova brankáře pod levou rukou – 0:1!
62
Hosté museli čelit jednomu z protiútoků, ale už znovu postupují vpřed.
61
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází José Ernesto Sosa.
60
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Augusto Fernández.
60
Vstupujeme do poslední půlhodiny utkání.
59
Villa při rychlém protiútoku nastřelil pouze obránce, ale pokus Kokeho byl od dost úspěšnější. Všechny problémy nakonec uhasil pohotový Yoel.
57
García vypálil ze slušné vzdálenosti hodně dobře a jeho pokus jen těsně minul pravou tyč domácí branky.
56
Charles dokázal zakončit, ale jeho střela už byla z velmi rozhozeného postoje, kdy domácí útočník nedokázal zakončit přesně.
55
Poprvé ve druhém poločase se domácí dostali do nějaké kvalitnější kombinaci na útočné polovině. Vynutili si tak faul a standardní situaci ze slibné pozice.
54
Na ten si však jako první naskočil Yoel a do protiútoku můžou hráči Celty.
54
Juanfran rychlým skluzem vybojoval alespoň rohový kop.
53
Utkání se odehrává ve stejném tempu, jako začal druhý poločas. Hosté jsou aktivnější, ale přes dobře postavenou obranu soupeře se nemůžou dostat.
51
Villa dostal míč mezi dva obránce, dokázal si s nimi poradit a ještě adresovat přihrávku na lépe postaveného spoluhráče.
50
Během pěti minut druhého poločasu se domácí dostali k míči jen zřídka. Atlético momentálně diktuje tempo celému utkání.
49
García si naběhl na centr, ale bohužel pro hosty byl také v ofsajdovém postavení.
48
Ve druhém poločase zatím podstatně aktivnější hráči Atlética, ale do střelecké pozice se ještě nedostali.
47
Na útočnou polovinu se po levé straně dostali domácí, ale centr skončil za Courtoisovou brankou.
46
Hosté úvodním výkopem zahájili druhou půli a můžou pokračovat k Yoelovi.
46
První poločas je minulostí. Oba celky nastoupili k utkání hodně zodpovědně a svého soupeře nepustili do žádné vyloženější šance. Zásluhou této defenzivní činnosti obou celků je utkání po první půli bezbrankové.
Můžeme se těšit, jaké rozuzlení přinese poločas druhý.
45+1
45+1
Na centrovaný míč si naskočil brankář Courtois a ukončil tak první poločas.
45
Ten se bude ještě jednou opakovat.
45
Do rychlého protiútoku se dostal hráči Celty, nakonec zahrají alespoň rohový kop.
44
Hosté se nakonec dostali ke slibnému centru, ale v prostoru před brankou jsou domácí zatím perfektní.
43
Vypadá to, že první poločas už se dohraje v klidném režimu.
42
Nejprve to vypadalo na nepovedený centr domácích, ale nakonec se z toho vyklubala velká šance, kdy Charles nedokázal přelstít Courtoise z bezprostřední blízkosti!
41
To stejně se stalo také na druhé straně. Zkrátka zatím nevidíme tak útočný fotbal, jak jsme možná očekávali.
40
Domácí se na chvíli dostali na útočnou polovinu, ale následně přihrávali nepřesně a o míč znovu přišli.
39
Do konce prvního poločasu bez ohledu na nastavený čas zbývá posledních šest minut. Utkání je stále bezbrankové.
38
Hráči Celty de Vigo poměrně ubrali na své aktivitě a musí čelit několika nebezpečným kombinacím svého soupeře.
37
Mimo jiné se také hraje velmi tvrdě. Poměrně často zůstane po souboji na trávníku ležet některý z hráčů.
36
Juanfran dobrým centrem hledal Villu před brankou. Tomu však míč odhlavičkoval domácí obránce. Čeká nás rohový kop.
36
Pas na Juanfrana byl příliš dlouhý a skončil v zámezí.
35
Po krátké kombinaci domácích na útočné polovině se znovu s míčem kupředu přesouvají hosté. Mají to však velmi těžké.
34
Hosté stále kombinují na útočné polovině, ale jejich kombinace není vůbec nebezpečná. Domácí aktivně přistupují k hráčům a nedávají jim příliš prostoru.
33
Hosté se konečně dostali k míči, ale dlouhý pas na Villu byl příliš pomalý a zachytil jej domácí obránce.
32
Celta de Vigo je v téhle fázi aktivnějším celkem a svému soupeři dělá velké problémy.
31
Druhou žlutou kartu svého týmu uviděl Suárez. Ještě si dost důrazně u rozhodčího stěžoval, ale o jeho prohřešku nemůže být pochyb.
30
Pomalu a jistě vstupujeme do druhé třetiny utkání. To je zatím bezbrankové, ale nabízí velmi pohledný fotbal na obě strany.
29
Do nebezpečného protiútoku se dostali také domácí, ale Atlético se stáhlo do obranného bloku a nedalo soupeři žádnou šanci.
28
Diego byl na pokutovém puntíku úplně osamocen, ale skákající míč nedokázal umístit přesně.
27
Mallo se dostal ke střele. Ale ta byla z dobrých třiceti metrů. Navíc se domácímu hráči nepodařilo trefit mezi tři tyče.
27
A k míči už se také dostává Celta Vigo. Postupným útokem se dostali za půlící čáru.
26
Atlético nadále pokračuje hrou poblíž soupeřovy šestnáctky, ale stále se jim nedaří dostat se do zakončení.
25
Do první vyloženější šance se dostali hosté! Villa doběhl do pokutového území, kde vyslal ke skórování Garcíu, ten však těsně minul odkrytou branku.
24
Hra se momentálně neodehrává v nějakém úchvatném tempu. Ani jedno mužstvo se nemůže dostat dál než za polovinu hřiště.
23
Diego si v pokutovém území soupeře pomohl rukou při zpracování míče, a tak se k míči dostanou domácí.
22
Podle dosavadního průběhu utkání to na úvodní branku vůbec nevypadá. Hraje se velmi opatrně. Obě mužstva kladou velký důraz na defenzivní činnost.
21
López dobře vypálil, ale branku netrefil.
20
Celta de Vigo zatím velmi dobře brání a nepouští soupeře k nějakému většímu ohrožení Yoelovy branky.
19
Nepovoleně si při souboji počínal domácí Charles, a tak okamžitě uviděl žlutou kartu.
18
Hraje se převážně na polovině domácích. K žádným střeleckým příležitostem však příliš nedochází.
17
Hned čtyři hráči Atlética si naběhli do pokutového území, ale k centru nakonec nedošlo.
16
Hosté zatím velmi dobře atakují svého soupeře a nedávají mu klid na rozehrávku. To domácí tým zahnalo až k Yoelovi.
15
První patnáctiminutovka je za námi. Do té další vstupujeme hrou na polovině Atlética Madrid.
14
Po rychlé kombinaci na jeden dotek se hosté dostali až do pokutového území, ale v rozhodující fázi došlo k nepřesné přihrávce.
13
Hráči domácího celku se určitě nezalekli favorizovaného soupeře a aktivně kombinují na útočné polovině.
12
U míče hráči domácího týmu, ale jsou aktivně napadání, a tak se museli stáhnout zpět na svoji polovinu.
11
Rozhodčí zastavil Garcíu při samostatném úniku. Dokonce vstřelil i branku, ale ofsajd byl velmi zřetelný.
11
Domácí si tuhle šanci hostů pohlídali, a tak brzy odvrátili hrozící nebezpečí.
10
Hosté zahrají standardní situaci ze slibné pozice.
9
Je tu první žlutá karta utkání. Po nedovoleném ataku na spoluhráče ji uviděl hostující Gabi.
8
Hra se poněkud vyrovnala, a tak tak se hraje převážně kolem středového kruhu.
7
Oubiña se dostal do slibné střelecké pozice, a tak neváhala a vypálil. Jeho střela si to namířila těsně vedle levé tyče branky.
6
Hosté se znovu postavili k exekuci rohového kopu, ale znovu jej zahráli nakrátko a následující centr nebyl tolik nebezpečný.
5
Domácí se zatím pořádně nedostali ani k míči, natož do nějaké šance.
4
Rohový kop byl zahrán pouze na krátko, ale po sražení domácím obráncem se bude opakovat.
4
Hosté zahrají první rohový kop utkání.
3
Villa se dobře dostal přes obranu soupeře, ale zakončit se mu nepodařilo.
2
Od začátku utkání jsou u míče spíše hosté z Atlética, ale přechod na útočnou polovinu se jim moc nedaří.
1
Úvodním výkopem zahájili domácí dnešní utkání.
1

Real Club Celta de Vigo: R. Yoel – Mallo (C), Cabral, Fontàs, Castro – Á. López, Oubiña, Krohn-Dehli – Orellana, Charles, Nolito.
Náhradníci: S. Álvarez – Aurtenetxe, I. López, Madinda, Augusto Fernández, Welliton, Mina.

Atlético Madrid: Courtois – Torres Juanfran, Alderweireld, Miranda, Filipe – Gabi (C), M. Suárez, Raúl García, Diego, Koke – David Villa.
Náhradníci: Aranzubia – Giménez, Insúa, Turan, C. Rodríguez, J. Sosa, Adrián.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Núnez – Sánchez.
Vážení sportovní diváci, vítejte u podrobného textového přenosu z nejvyšší španělské fotbalové ligy. Dnes se odehrají utkání 27. kola a my budeme znovu u toho, abychom Vás informovali o těch nejčerstvějších událostech. Zavítali jste k přenos z utkání mezi domácími Celta de Vigo a hostujícími favority Atlético Madrid.

Úvodní výkop je naplánován na 20:00 SEČ. Podrobným komentářem Vás provede Marek Indruch.
Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @MarekIndruch a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.
Vzájemné zápasy

Z poslední tří ligových vzájemných zápasů jsou jasně lepší hráči hostujícího celku, kteří zvítězili ve všech třech případech. Bilance v počtu vstřelených branek z těchto utkání hovoří jasně – 2:6.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.