Naopak domácí fotbalisté Sevilly prožívají výborné období. Dnešní výhrou nad Realem si připsali šesté vítězství v řadě, a přestože je jejich ztráta na čtvrté Bilbao zatím šestibodová, mohou začít po očku pokukovat po možnosti zabojovat o Ligu mistrů.
Je tu konec zápasu 30. kola Primera Division ve kterém si hráči Realu Madrid hodně zkomplikovali cestu za ligovým titulem. Po víkendové porážce s Barcelonou totiž dnes nestačili na Sevillu. Je tak už zapomenuta úchvatná série týmu, který před El Clásicem neprohrál osmnáct zápasů v řadě. Po dnešním vloženém kole totiž Real klesl v tabulce až na třetí místo a bude muset opět nahánět Atlético i Barcelonu.
90+4
Centr z levé strany v pohodě pokryl Beto a je jasné, že domácí dnes vyhrají.
90+3
Hosté měli možnost kopat rohový kop, jenže ani tentokrát se k zakončení nedostali.
90+3
Beto otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu.
90+3
Z hranice vápna pálil Benzema, také jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.
90+2
Domácí fanoušci si závěr užívají. Když má míč Sevilla, tak pějí chorály a když mají míč hosté, tak hlasitě pískají.
90+1
Ronaldo přenechal zahrávání přímého kopu Garethu Baleovi, který ale poslal míč nad bránu. To se Ronaldovi ale vůbec nelíbilo a svému spoluhráči pěkně vyčinil.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90+1
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Álvaro Morata.
90
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Nyní Navarro zahrál rukou a je tu přímý kop.
89
Bale nyní trochu zbytečně fauloval na polovině soupeře a začíná se zdát, že domácí si závěr již pohlídají.
88
Xabi Alonso zastavil faulem na Rakitiće rodící se brejk Sevilly a dostává žlutou kartu.
87
Z hranice vápna pálil netradičně pravačkou Marcelo, jeho přízemní rána prolétla ale mimo.
86
Necelých pět minut před koncem normální hrací doby se domácí stále bez větších problémů brání. Hostům se v ofenzivě nedaří.
85
Šance na vítězství domácích v dnešním zápase začíná nabírat reálné obrysy. Hostům se stále nedaří podle představ.
84
Benzema poslal míč na Alonsa, ten ale ranou bez přípravy poslal míč znovu jen mimo.
83
Hosté se stále nemohou dostat k přímému ohrožení brány soupeře. Fotbalisté Sevilly se zatím velmi dobře brání.
83
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Kévin Gameiro.
82
Na trávníku se ocitl Marcelo, faul si ale nevymodlil.
82
Hosté rychle získali balon zpět do své moci a již se snaží znovu vniknout k vápnu soupeře.
81
Bale se odhodlal vystřelit zpoza vápna, jeho rána levačkou ale mířila kamsi na tribunu.
80
Hosté se pokoušejí o zoufalý nápor, domácí se ale zatím dobře brání.
80
Rakitić byl samozřejmě následně dlouze ošetřovaný. Již ale opustil trávník a pokračuje se ve hře.
79
Varane trestu neunikl a nyní dostává zpětně žlutou kartu za faul na Rakitiće.
78
Při ponechané výhodě po faulu Varana na Rakitiće zkoušel zakončovat obloučkem přes Lópeze Mbia, přehodil ale také horní tyč hostující brány.
77
Po rozehrávce nakrátko pálil levačkou Bale, jeho rána byla ale nepovedená a mířila hodně mimo.
77
Modrić poslal do vápna soupeře střílený centr a obrana Sevilly odvrátila míč na rohový kop.
77
Standardka pro Real je odpískaná až po faulu na Benzemu.
76
Hodně ochotně se nyní k zemi poroučel Ronaldo a faul se nepíská. Nic na tom nemění ani to, že se následně hodně rozčiloval.
76
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází José Antonio Reyes, přichází Fernando Navarro.
75
Domácí Sevilla jen potvrzuje dobrou formu a Real to bude mít těžké. Sevilla před dnešním zápasem vyhrála pět ligových zápasů v řadě a nyní má zaděláno na šestou výhru!
74
Po rohovém kopu se zdálo, že se do šance dostane Isco, byl mu ale odmávaný a odpískaný ofsajd.
73
Zpoza vápna pálil na druhé straně Ronaldo, jeho povedenou ránu gólman Beto vytěsnil na roh.
72
Sevilla právě vstřelila branku!
Domácím vyšel skvěle rychlý protiútok. Rakitić krásně patičkou zpracoval balon, následně vyslal do úniku CARLOSE BACCU, a přestože si Diego López na balon sáhl, prolétl mu pod nohou a zamířil do brány – 2:1!
71
Domácí trenér vyměnil Vitola za Martina, mezitím hostující Bale vyměnil žluté kopačky za oranžové.
71
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Marko Marin, přichází Vitolo.
71
Domácím jakoby docházeli síly. Jakmile získají balon, okamžitě o něj přijdou a musí se bránit.
70
Na druhé straně se za dlouhým nákopem hnal Ronaldo, blíže k míči měl ale brankář Beto.
69
Po souboji s Marcelem padl ve vápně k zemi Rakitić, pokutový kop pro Sevillu se ale nepíská.
68
Domácí nyní doslova rezignovali na ofenzivu a prakticky se jen brání. Hraje se jednostranná podívaná.
67
Hodně defenzivně laděného Illarramendiho nahrazuje více ofenzivní Isco.
67
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Asier Illarramendi, přichází Isco.
66
Modrić poslal na levou stranu míč na dnes hodně ofenzivně laděného Marcela, který byl znovu až ve vápně, jeho zpětnou přihrávku na penaltový puntík ale opět zastavila obrana.
64
A další pokus o akci Realu skončil ofsajdem, ve kterém byl Marcelo.
63
Další centr z pravé strany posílal do vápna Sevilly Carvajal, balon vyboxoval gólman Beto.
63
Už se zdálo, že se do další zajímavé šance dostane Ronaldo, dobře ale zasáhl stoper Pareja.
63
Bacca fauloval Modriće a míč teď budou mít nadále hráči Realu.
62
Přímý kop do pokutového území posílal Xabi Alonso, obrana Sevilly dobře zasáhla.
61
Marin u lajny zastavil rozběhnutého Carvajala a dostává žlutou kartu.
59
Sevilla nakonec kopala Rakitićem rohy dva, ani po jednom z nich ale López zasahovat nemusel.
58
Domácí budou mít možnost zahrávat rohový kop.
57
Na polovině hřiště fauloval Illarramendi, míč budou mít domácí.
56
Po rychlé kombinaci chtěl nyní Marcelo vyšperkovat celou akci přihrávkou před prázdnou bránu na Ronalda, těsně před ním ale zasáhl jeden z obránců!
55
Druhý poločas se zatím nehraje v takovém tempu, jako ten první. Nikdo nechce udělat zbytečnou chybu a velkou šanci jsme zatím neviděli.
53
Skoro až u brankové čáry následně fauloval Carvajal a domácí budou moci rozehrávat.
52
Benzema poslal ve vápně míč na Balea, ten ale odcentrovat pravačkou nedokázal.
52
Do hluboké defenzivy zatažení domácí ale zatím dobře brání a hosty k zakončení nepouštějí.
51
Fotbalisté Realu ale míč rychle získali zpět a už se snaží dostat na dostřel brány Sevilly.
50
Illarramendi se v souboji o balon srazil s Mbiou. Přestože hráč Realu dostal slušně naloženo loktem do obličeje, je pískaný faul právě proti hostům.
49
Marcelo měl míč pod kontrolou, po srážce s protihráčem mu byl ale odpískaný faul.
48
Po centru z rohového kopu na přední tyč se k hlavičce nikdo z hráčů Realu nedostal.
47
Na pravé straně nyní Carvajal vybojoval rohový kop. Domácí se hodně zlobí, protože Bale přišlápl Morena, který leží na trávníku.
47
Zpoza vápna zkoušel střílet Bacca, míč ale poslal jen nad bránu.
46
Hosté se pokoušeli napadat rozehrávku soupeře, domácí ale vše zvládli bez úhony a jsou stále u balonu.
46
Hráči se již pomalu trousí zpět na trávník. Jako první přišli hráči Realu.
Je za námi první poločas zápasu mezi Sevillou a Realem. Hosté byli opticky lepším týmem a také se díky šťastně zakončenému přímému kopu Ronalda dostali ve 14. minutě do vedení. Jenže domácí dokázali Baccou srovnat za pár minut na 1:1. Pak měl Real nadále převahu a další šance, avšak druhý gól přidat nedokázal. Uvidíme, co přinese druhá půle.
Rozhodčí González v prvním poločase nic nenastavoval a hned po uplynutí pětačtyřiceti minut ukončil první půli.
45
45
První poločas spěje rychle ke svému konci. U vlastního vápna byl nyní faulovaný Pepe, a to je poslední, co se stalo v prvním poločase.
44
Ronaldo si nabíhal na další centr do vápna. Tentokrát ale zamířil hodně mimo a navíc mu byl odmávaný ofsajd.
43
Obrovskou šanci měl z ničeho nic Ronaldo. Ten nevypustil centr do vápna a šel zcela sám do souboje s Betem. Ronaldo obloučkem Beta přehodil, ale míč se naneštěstí pro Real zastavil na tyči. Následně poskakoval po brankové čáře, pak ho odkopl jeden z obránců.
42
Hodně času a prostoru měl ve vápně Bale. Než se ale rozhodl vystřelit, vyběhl proti němu Beto, který míč vyrazil!
41
Domácí měli možnost v podobě přímého kopu, který rozehrávat samozřejmě Rakitić. Na hranici vápna byl ale odpískaný faul na Pepeho a míč mají znovu hosté.
40
Poločas pomalu spěje ke svému konci. Domácí se musí opět spíše bránit, než aby se dostali k ohrožení brány Realu.
39
Hostům se rozehrávka nakrátko příliš nepovedla a bránu soupeře nakonec vůbec neohrozili.
38
Po přihrávce od Modriće pálil z hranice vápna Ronaldo, gólman Beto dokázal jeho ránu dobře vyrazit na rohový kop.
36
Vzorně o balon nyní zabojoval Modrić, který byl faulovaný a získal tak míč pro Real.
35
Po krátké mezihře se ke střele ze střední vzdálenosti dostal právě Rakitić, jeho přízemní rána ale prolétla mimo.
35
Xabi Alonso fauloval na polovině hřiště Rakitiće a domácí tak budou rozehrávat přímý kop.
34
Z těžké pozice se snažil centrovat Illarramendi, míč ale poslal do ofsajdu a navíc míč vyboxoval Beto.
33
U lajny byl faulovaný rozběhnutý Carvajal, míč budou mít nadále hosté.
32
Až nyní se dokázali domácí osvobodit a po delší době jsou nastěhovaní na polovině Realu.
30
Po centru do vápna se nikdo z hráčů Realu k zakončení nedostal. Tlak hostů ale pokračuje.
29
Hosté díky dobré práci Marcela vybojovali rohový kop.
28
Domácí se musí zaměřit více na defenzivu, tlak Realu narůstá a opět se hraje na polovině Sevilly.
26
Hráči Realu opět přepnuli na druhý rychlostní stupeň a tlačí se na polovinu soupeře.
24
Na druhé straně se do střelecké pozice dostal Reyes, míč poslal v pádu těsně mimo.
23
Další přímý kop kopal tedy Modrić a po centru do vápna byl Baleovi odpískaný útočný faul na Fazia. Domácí se hodně zlobili a nakonec přesvědčili rozhodčího, aby Bale dostal žlutou kartu.
23
O chvilku později Rakitić fauloval Pepeho a je tu další přímý kop.
22
Následný přímý kop z dobrých osmadvaceti metrů zahrával Ronaldo, jeho tvrdá rána prolétla zdí a zasahovat musel Beto.
21
Iborra fauloval Ronalda. Následnou žlutou kartu dostal spíše za přehnanou reakci směrem k rozhodčímu a za zakopnutí balonu.
20
Na druhé straně chtěl bleskově odpovědět Bale, míč z jeho kopačky ale prolétl mimo.
19
Reyes byl tísněný vracejícím se Modriće, přesto dokázal přesně přihrát do vápna CARLOSU BACCOVI, který s obráncem na zádech dopravil míč do brány – 1:1!
18
Centr do vápna posílal Xabi Alonso, jeho pas do vápna odvrátil Fazio.
17
Po dalším faulu na Ronalda je tu přímý kop, tentokrát ze značného úhlu a bude to na centr do vápna.
16
Z velké dálky a ze značného úhlu zkoušel střílet Rakitić. Jeho pokus byl také ztečovaný, avšak do brány nemířil a Diego López v pohodě zakročil.
15
Hráči Sevilly byli v úvodu zápasu hodně zaskočeni a pod tlakem. Teď budou muset hodně zabrat.
14
Real právě vstřelil branku!
CRISTIANO RONALDO sice mířil do brány, jenže ve zdi vyskakujíc hráč Sevilly vystrčil hodně vysoko ruku, kterou výrazně změnil směr letu míče a Beto neměl šanci zasáhnout – 0:1!
13
Coke ve snaze zastavit Ronalda fauloval a je z toho přímý kop pro hosty ze střelecké pozice. U míče samozřejmě Ronaldo a Bale.
13
Hosté jsou v těchto fázích hry jasně lepší a hraje se vytrvale na polovině Sevilly.
12
A další šance francouzského útočníka. Po centru do vápna se dostal k hlavičce, míč ale o zem poslal mimo.
11
Ronaldo lehounkou přihrávkou ve vápně přihrál Carvajalovi, ten okamžitě předložil do ohně míč Benzemovi, jehož střelu vyrazil Beto na další roh!
11
Hráči Realu znovu získali balon a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.
9
Po další útočné akci hostujícího celku se k míči ve vápně dostával Bale, zakončit ale nestihl a o pár chvil později dokonce fauloval.
8
Centr Modriće mířil do pokutového území na Ronalda, před ním ale dobře zasáhla domácí defenziva.
8
K dalšímu střeleckému pokusu se nyní levačkou dostal Benzema, jeho pokus byl zblokovaný na roh.
7
Po rohovém kopu se hosté již k ohrožení brány soupeře nedostali, domácí gólman dokázal míč vyboxovat mimo vápno.
7
Modrić vyslal do dobré šance Benzemu, jeho ránu z úhlu ale dokázal Beto vyrazit na roh.
6
Fotbalistům Realu se zatím nedaří dostat se až do zakončení, domácí jsou aktivnější.
4
Domácí začali aktivně a více drží balon. Zatím se hraje ale spíše ve středu pole.
3
Od úvodních vteřin se hraje ve vysokém tempu, první útočná akce hostujícího celku k ničemu nevedla.
1
Centr do vápna posílal tradiční exekutor přímých kopů Rakitič, až do zakončení se dostal Iborra, tísněn obráncem ale zamířil mimo.
1
Hned pár vteřin po výkopu Illarramendi fauloval Rakitiće a je z toho přímý kop pro domácí.
1
Skoro do posledního místa zaplněný stadion čeká na úvodní výkop, o ten se postarají fotbalisté Sevilly.
Fotbalisté obou mužstev jsou již na trávníku. Domácí budou mít dnes bílé dresy s drobnými červenými prvky, hosté z Madridu budou celí v modrém.
Čekáme na příchod fotbalistů obou týmů, domácí fanoušci pějí na stadionu Ramóna Sáncheze úchvatný chorál a vyhlížejí příchod hráčů.

Sevilla FC: Beto – Coke, N. Pareja, F. Fazio, A. Moreno – J. Reyes, V. Iborra, I. Rakitić, S. Mbia, M. Marin – C. Bacca.
Náhradníci: J. Varas – F. Navarro, Cicinho, P. Trochowski, Vitolo, S. Jairo, K. Gameiro.

Real Madrid CF: Diego López – D. Carvajal, R. Varane, Pepe, Marcelo – A. Illarramendi, X. Alonso, L. Modrić – G. Bale, K. Benzema, C. Ronaldo.
Náhradníci: I. Casillas – F. Coentrão, Nacho, Casemiro, Isco, Á. Morata, L. Vázquez.

Rozhodčí: González – Sánchez, Núnez.
Ani jedno z mužstev dnes do zápasu nenastoupí v nejsilnější sestavě. Na straně domácích nemohou kvůli zranění hrát Cristóforo, Daniel Carriço a Čeryšev. Absence Realu jsou ještě větší. Hrát nemohou dlouhodobí marodi Khedira, Arbeloa a Jesé, stop za pět žlutých karet má navíc také Ángel di María a kvůli vyloučení v zápase s Barcelonou je mimo hru také kapitán Sergio Ramos.
Real dnes nečeká vůbec jednoduchý soupeř. Fotbalisté Sevilly se v únoru a březnu dostali do výborné formy a aktuálně drží sérii pěti výher v řadě! I díky tomu se po nepřesvědčivých výsledcích nyní posunuli až na pátou příčku tabulky a devět kol před koncem soutěže lehce pošilhávají po možnosti posunout se na čtvrté místo zajišťující účast v Lize mistrů. Na čtvrté Bilbao ale Sevilla ztrácí aktuálně devět bodů..
Fotbalisté Realu se na začátku sezony sice rozjížděli pozvolně, především po začátku nového roku se ale dostali do skvělé formy, která jim zajistila až posun na první místo tabulky. K mistrovskému titulu je mohlo nasměrovat víkendové El Clásico, jenže divoký zápas proti Barceloně fotbalisté bílého baletu nezvládli a nakonec i kvůli dvěma pokutovým kopům Messiho a červené kartě pro Ramose prohráli 3:4. Tím se boj o mistrovský titul hodně zamotal. Real má nyní sedmdesát bodů stejně jako Atlético a Barcelona má jen o bodík méně.
Hezký pozdní středeční večer při sledování online reportáže ze zápasu 30. kola Primera Division mezi domácí Sevillou a hostujícím Realem Madrid. Hosté jsou už jen pouze o skóre na prvním místě před Atléticem Madrid a domácí budou dnes dělat vše pro to, aby uhájili páté místo tabulky zajišťující účast v Evropské lize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.