To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Domácí slaví! Elche zaslouženě získává tři body v zápase, který nabídl jen velmi málo gólových šancí. Jediná branka v zápasu padla už v devatenácté minutě, kdy se prosadil Jonathas. Hosté byli i ve druhém poločase velmi neškodní a Elche nedovolilo hráčům San Sebastianu žádný závěrečný tlak. Pro domácí tým jsou to hodně důležité tři body, které znamenají velmi dobré vyhlídky na udržení se v lize.
90+4
90+4
Žlutou kartu dostává Gerónimo Rulli (Real Sociedad San Sebastian).
90+4
Až v nastaveném čase přišla první střela druhého poločasu, která mířila na bránu! Agirretxeho hlavička však nebyla příliš nebezpečná a Tytoń si připsal snadný zákrok.
90+3
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fayçal Fajr, přichází José Ángel.
90+3
Hosté působí opravdu hodně rozhozeně. Brankář Rulli teď nepřesnou rozehrávkou nabídl míč domácím, kteří opět šetří čas na útočné polovině.
90+2
Granero si vzal na starosti volný přímý kop hostujícího celku a jeho centrovaný míč doletěl jen do rukavic brankáře Tytońa.
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Pašalić zkusil střílet zpoza šestnáctky, ale střela se mu příliš nepovedla a míč šel mimo.
89
Předposlední minuta normální hrací doby je v plném proudu a u míče je domácí tým.
88
Elche založilo rychlý brejk dlouhou přihrávkou na Jonathase, před nímž se však dostal dříve k míči vyběhnuvší Rulli.
87
Domácí to hrají chytře a šetří čas na soupeřově polovině.
87
Elche těží z dobrého napadání rozehrávky Sociedadu a dostává se k míči.
86
Hosté kombinují na útočné polovině, ale domácí obrana je drží v požehnané vzdálenosti od brankáře Tytońa.
84
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Víctor, přichází Adrián González.
83
Žlutou kartu dostává Víctor (Elche CF).
83
Centrovaný míč odvrátila domácí obrana pryč ze své šestnáctky.
82
Hervías byl faulován u rohového praporku a u míče zůstanou hosté.
80
Domácí stále kontrolují hru a jejich přístup je hodně sympatický. Elche se nezatahuje do obrany a stále hraje aktivně směrem dopředu.
80
Žlutou kartu dostává Mario Pašalić (Elche CF).
77
Jonathas se hnal středem hřiště do rychlého brejku a před vápnem přihrál doprava Pašalićovi, jehož přízemní střela prolétla jen vedle vzdálenější tyče.
76
Domácí jsou i přes své vedení stále aktivní směrem dopředu. Naopak Sociedad předvádí nadále zcela bezkrevný výkon a těžko si s tímto přístupem odveze z Elche nějaké body.
75
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Aarón Ñíguez, přichází Coro.
75
Další přímý volný kop domácího týmu končí tentokrát odpískaným ofsajdem.
74
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Pablo Hervías.
73
Fajr mířil na přední tyč, míč šel nejspíš mimo bránu, ale Rulli přesto raději v poklidu zasáhl.
72
Elche bude zahrávat standardku asi 25 metrů od hostující brány.
72
Žlutou kartu dostává David Zurutuza (Real Sociedad San Sebastian).
71
Ve druhém poločas jsme se zatím nedočkali ani jedné střely na bránu. V celém zápase byly k vidění zatím pouhé dvě, z nichž jedna skončila brankou domácího týmu.
69
Hosté vyslali nebezpečný kolmý balón do šestnáctky, kde však včas vyběhl brankář Tytoń, který nepustil k míči nabíhajícího Velu.
68
Na pěkný kroucený centr do hostující šestnáctky si nabíhalo hned několik hráčů Elche, ale rozhodčí mylně odpískal ofsajd.
67
Žlutou kartu dostává Joseba Zaldúa (Real Sociedad San Sebastian).
65
Jenže domácí obrana si ve vlastní šestnáctce poradila a Tytoń ani teď nemusel zasahovat.
64
Hosté budou mít k dispozici standardní situaci, což znamená poměrně vzácnou možnost ohrozit bránu Tytońa, který se už musí celkem nudit.
62
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Imanol Agirretxe.

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Markel Bergara, přichází Carlos Vela.
62

62
Jonathas se v šestnáctce dostal k balónu jen za pomoci útočného faulu, takže z nadějné situace nic nebude.
61
I tentokrát byl centr odvrácen a domácí jsou s míčem zahnáni až na polovinu hřiště.
61
A do třetice rohový kop pro Elche.
60
Míč poslal do zámezí jeden z hostujících hráčů, takže následuje další roh.
60
De la Bella odvrátil centrovaný míč na rohový kop pro Elche.
59
Za postranní čárou už skutečně můžeme vidět, že David Moyes se chystá udělat rovnou dvě změny v sestavě hostujícího týmu, což je logická reakce na mizernou hru, kterou Sociedad předvádí.
58
Hosté se dostali do přečíslení, ale jeden z domácích hráčů teď dobrým skluzem překazil jejich útočnou snahu.
56
Rohový kop domácího týmu končí jen v rukavicích brankáře Rulliho.
54
Druhý poločas zatím nepřináší zlepšení předvedené hry. Zejména výkon hostujícího týmu stále zůstává za očekáváním a je velmi pravděpodobné, že David Moyes sáhne brzy ke změně v sestavě.
51
Domácí se dobře prokombinovali s míčem do šestnáctky a vytvořili si velkou šanci, ale do finální přihrávky se dokázal položit de la Bella, který srazil míč o zámezí a dost možná tím uchránil Sociedad před inkasováním!
48
Z rohového kopu domácí nezahrozili. U míče jsou nyní hráči Realu Sociedad.
47
Hostující obránce tečoval centrovaný míč do zámezí a následuje rohový kop pro Elche.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
První poločas je minulostí. Elche vede nad Realem Sociedad 1:0 zásluhou Jonathase, který v 19. minutě potrestal chybu v rozehrávce hostů. Kromě jednoho gólu toho však v první půli moc k vidění nebylo. Zatím je to spíše "dietní fotbal" s minimem šancí, o čemž svědčí i to, že oba týmy vystřelily na bránu soupeře jen jednou.
45
45
Hosté měli k dispozici ještě rohový kop, ale nic nebezpečného z toho nebylo.
45
Fajr poslal z pravé strany dobrý centr do hostující šestnáctky, kde však před Jonathasem skočil po míči brankář Rulli, který dobře vyhodnotil situaci.
44
Elche kombinuje na polovině hřiště, zatímco první poločas pomalu spěje ke svému konci.
42
Castrův dlouhý aut prodloužil hlavou před bránu Canales, ale pak už se k míči dostali domácí.
41
Roh byl rovněž odvrácen mimo vápno a míč poté rychle doputoval až na druhou stranu k brankáři Rullimu, který zakládá novou útočnou akci San Sebastianu.
40
Domácí obrana odvrátila centrovaný míč na rohový kop.
38
Na střely na bránu je to stále 1:1. Ani jeden z gólmanů se zatím příliš nenadře.
37
Domácí se teď snaží hrozit centrovanými míči do vápna Sociedadu, ale hostující obrana s tím zatím nemá žádné problémy.
35
Hosté se dostali do kombinace na útočné polovině, ale chyběla tomu přímočarost, o kterou se nakonec pokusil Gonzáles, jehož dlouhý nákop končí až v zámezí.
34
Hra se opět pohybuje ve středu hřiště, kde oba týmy často ztrácejí míče.
31
Hosté to teď dobře udělali na levé straně a Canales se ocitl s míčem ve vápně, kde měl dost prostoru, ale přihrál pouze přímo na jednoho z domácích hráčů.
30
A nakonec z toho byla zajímavá příležitost pro Prieta, který dostal dobrou přízemní přihrávku do vápna, ale v dobré pozici branku jen přestřelil.
29
Damián Suárez fauloval na polovině hřiště a hosté rychle rozehrávají.
28
Hosté jsou zatím v útoku naprosto neviditelní. Domácí sice taky nepředvádějí zrovna útočnou smršť, ale přeci jen dokáží alespoň podržet balón na útočné polovině.
27
Domácím byla ponechána výhoda po faulu Bergary, ale nic zajímavého z toho nevzešlo. Následuje jen autové vhazování v podání Elche.
27
Žlutou kartu dostává Markel Bergara (Real Sociedad San Sebastian).
24
První střelu na bránu jsme viděli až v 19. minutě a hned z toho byl gól pro domácí Elche. Zápas zatím nepřináší žádnou vzrušující podívanou, ale uvidíme, co na tom změní úvodní branka.
22
Sergio Canales se dostal ve vápně ke střele, ale jeho přízemní pokus šel jen přímo na brankáře, který si připsal snadný zákrok.
21
Rohový kop San Sebastian nepřinesl ohrožení domácí brány.
19
Elche právě vstřelilo branku!
Velká chyba v rozehrávce hostů končí gólem domácího týmu! Bergara se nedokázal vypořádat s napadáním protihráčů, nejprve s míčem upadl a následně dokonce přihrál přímo na nohu JONATHASE, jenž šel rázem do gólové šance, kterou úspěšně zakončil střelou na přední tyč.
16
Castro dokázal obehrát Suáreze a pronikl s míčem do šestnáctky, ale tam nezvládl najít přihrávkou nikoho ze svých spoluhráčů.
14
Castro zkusil zahrozit dlouhým autem do domácí šestnáctky, ale k míči se hlavou dostal jeden z bránících hráčů a do útoku jde nyní Elche.
12
Balón se dostal před šestnáctku k Mosquerovi, který zkusil vypálit, ale jeho střela šla hodně nad bránu.
11
Jonathas tečoval míč do zámezí a bude z toho první rohový kop pro Elche.
11
Hostům se teď nedaří přechod na útočnou polovině a hodně rychle ztrácejí míče.
10
Centrovaný míč našel pouze hlavu jednoho z hostujících hráčů.
9
Nyní bude mít Elche k dispozici standardní situaci na útočné polovině.
9
Elche se snaží o pohledné přízemní kombinace, ale zatím je to hodně na úkor přímočarosti. Domácí více drží míč, ale nebezpeční s ním nejsou.
7
Castro centroval do domácí šestnáctky, ale tam míč odhlavičkoval jeden z obránců Elche.
6
Na pravé straně je hodně aktivní domácí Damián Suárez, přes něhož je vedena většina útoků v podání Elche. Tentokrát hledal centrem do šestnáctky Jonathase, který však na míč nedosáhl.
4
Elche pohledně kombinovalo před hostující šestnáctkou, ale nakonec přišla jedna nepřesná přihrávka přímo na kopačku protihráče a útočná snaha je u konce.
3
Teď už útočí domácí, kteří získali autové vhazování na útočné polovině.
2
Hostům utekl míč až k Tytońovi, který volil dlouhý odkop na útočnou polovinu, kde se však opět k balónu dostali hráči San Sebastianu.
1

Elche CF: Tytoń – Dam. Suárez (C), Lombán, Roco, Cisma – Ñíguez, Mosquera, Pašalić, Víctor – Fajr – Jonathas.
Náhradníci: M. Herrera – C. Herrera, Adrián González, Giménez Candela, Coro, Ángel, Lorente.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, Elustondo, M. González, de la Bella – Granero, Bergara – Zurutuza, Canales, Prieto (C) – Castro.
Náhradníci: Zubikarai – C. Martínez, Agirretxe, Vela, Pardo, Yuri, Hervías.

Rozhodčí: Eduardo Prieto – Francisco García, Manuel Aboy.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu ze španělské La Ligy. Na programu je utkání dvaatřicátého kola, ve kterém se Elche na svém stadionu postaví San Sebastianu. Zápas můžete sledovat od 20:45 prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.