To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 51 % : 49 %
Střely celkem: 17:17
Střely na branku: 8:5
Rohy: 5:9
Fauly: 16:13
Je za námi parádní fotbalové představení, ve kterém se bojovalo do posledního okamžiku a k vidění bylo celkem sedm branek. Po pauze se do vedení dostali domácí, když ve 48. minutě proměnil pokutový kop Prieto. Jenže hosté zvládli výsledek otočit a to po gólech Baccy a penaltě Gameiry. Vedení ale Seville vydrželo pouze pět minut, poté zažil nešťastný moment Arribas, když si po zmatcích dal vlastní gól. To ale nebylo vše, neboť v 90. minutě se do vzduchu pověsil Prieto a svou dnešní druhou brankou rozhodl. Na stadionu San Sebastianu panuje velká radost, není divu, pro tým to je velice cenná výhra.
90+3
90+3
Míč mají v držení domácí hráči, svůj náskok už asi udrží.
90+2
A skutečně. Jenže sudí pro jeho pomalou rozehru neměl pochopení a za zdržování dostal Gerónimo Rulli žlutou kartu.
90+2
Centr hostů končí v zámezí, Rulli s rozehrávkou asi nebude dvakrát spěchat.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
90
Real Sociedad právě vstřelil branku!
No to je neuvěřitelný zápas! Pardo našel od rohového praporku XABIHO PRIETA a jeho hlavička z poměrně velké vzdálenosti zaplula přesně do horního rohu Ricovy branky!
89
Poslední střídání domácích, Gonzalo Castro jde dolů, poslední momenty zápasu odehraje Markel Bergara.
88
Žlutou kartu za faul dostal Esteban Granero.
88
Z něj nic nebylo, naopak hosté se dostali do rychlého brejku a po Trémoulinasově centru nakonec pálil Gameiro. Jen těsně minul.
88
Po levé straně nasadil vysoké tempo Castro, Carriço jej nezvládl zastavit a domácí hráč tak mohl vypálit. Rico jen tak vyškrábl na roh.
86
Začala poslední pětiminutovka pořádně akčního utkání.
85
Teď to jsou zase domácí, kdo se tlačí dopředu a jdou po třech bodech. Další přímý kop.
83
A je znovu srovnáno. Po rohovém kopu vznikl v pokutovém území hostů zmatek a ALEJANDRO ARRIBAS si srazil míč do vlastní sítě – 3:3!
81
Před přímým kopem ještě střídání domácího týmu, Alfredh Finnbogason nahradil Alberta de la Bellu.
80
Hostující Daniel Carriço navíc dostal žlutou kartu.
80
Domácí budou moci na nepříznivý stav reagovat přímým kopem z levé strany.
78
Sevilla právě vstřelila branku!
K penaltě se postavil KEVIN GAMEIRO a i když Rulli vystihl směr, prudká střela se zastavila až v síti. Sevilla tak otáčí skóre a jde do vedení 2:3.
77
Iñigo Martínez dostal za hru rukou žlutou kartu.
77
Penalta pro Sevillu! Gameiro trefil ve vápně Martínezovu ruku a rozhodčí okamžitě pískal!
77
Domácí střídají, trávník opouští Sergio Canales a do hry jde Pablo Hervías.
75
Rychlý brejk hostů. Míč se nakonec dostal na levou stranu k Suárezovi, ten to ale překombinoval a místo okamžité střely volil kličku, která jej zbrzdila.
74
Nakonec z toho byly rohy dva, po druhém centru přišla několikrát tečovaná střela, Rulli ji zvládl pokrýt.
73
Roh pro hosty.
71
Do pokutového území domácích se dostal Figueiras, toho trefil kopačkou gólman Rulli, ale pokračovalo se ve hře. K hlavičce se následně dostal Gameiro, jeho pokus ovšem obránce San Sebastianu vyhlavičkoval. Hosté ještě reklamovali faul Rulliho na Figueirase, penaltu ale nezískali.
70
Carlos Bacca se už nám do hry nevrátí, místo něj zápas dohraje Kevin Gameiro.
69
Hosté se vydali do dalšího útoku, rychlá narážečka na Trémoulinase však skončila ofsajdem.
68
Bacca je už za pomezní čárou, kde probíhá ošetření tržné rány.
67
A vymyslel to parádně. Na jeho centr si uvnitř vápna naskočil CARLOS BACCA a i za cenu vlastního krvavého zranění u pravého oka dokázal hlavou poslat míč za Rulliho záda.
67
Čerstvý hráč byl ihned faulován, takže Banega je opět u míče a znovu vymýšlí, co udělá.
65
Je tu druhá změna hostů, Vicenteho Iborru nahradil Denis Suárez.
63
Trémoulinasovi utekl míč do zámezí, gestem se spoluhráčům omlouvá za zmařený útok.
62
Nyní to nebylo moc povedené, obrana San Sebastianu bez problémů odvrátila.
62
Faul proti hostům, Banega se už chystá na rozehrání přímého kopu.
60
Máme za sebou hodinu zápasu a hraje se pořád ve velice slušném tempu a řádnou dávnou bojovnosti.
58
Obrana Sevilly trochu zaspala po autovém vhazování domácích a byla z toho docela vážná akce San Sebastianu. Jen to zakončení, to pokulhávalo...
56
Parádní fotbalový moment! Z dálky napřáhl hostující Carriço a jeho dělovka orazítkovala tyč! Rulli sice plachtil vzduchem, na míč ovšem neměl nárok dosáhnout.
55
Banega nakonec poslal centr na zadní tyč, kde se uvolnil Arribas, jenže zblízka nepochopitelně branku překopl.
54
Další faul proti Seville a tohle už možná bude i na přímé ohrožení Rulliho branky.
54
Žlutá karta za faul, za stažení protihráče ji dostal domácí Xabi Prieto.
53
Dnešní zápas sleduje 21 738 diváků.
52
V pokutovém území se střetli domácí de la Bella a hostující Carriço. De la Bella upadl, nyní ale sudí penaltu neodpískal.
51
Nepřesná přihrávka domácího Zaldúi. Jeho myšlenka o pasu po pravém křídle skončil a v místech, kde nikdo nebyl.
49
V San Sebastianu hustě prší, čehož by hráči mohli využít ke střelám z dálky.
48
Míč si vzal XABI PRIETO, počkal si na Ricův pohyb a poté poslal svou střelu doprostřed branky – 2:1!
47
Benoit Trémoulinas za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.
47
Penalta! Po centru se rukou ohnal Trémoulinas a sudí okamžitě odpískal pokutový kop!
47
Roh pro domácí , dnes vůbec první.
46
Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, Gerard Deulofeu pro dnešní den skončil, místo něj bude hrát Vitolo.

Fauly: 6:5
Skončila nám první půle a do kabin se jde za nerozhodného stavu 1:1. Úvod patřil hostům, jenže jako první se prosadil San Sebastian. V 16. minutě zůstal v pokutovém území volný Agirretxe a křížnou ranou nedal Ricovi šanci. Hrál se velice slušný fotbal se šancemi na obou stranách a diváci se určitě nenudili. Už to vypadalo, že to bude jediný gól poločasu, ve 43. minutě ale hosté rozehráli roh a Kolodziejczak zblízka dostal míč k tyči. Výsledek je zcela otevřený, těšme se na druhý poločas!
45
45
Domácí gól do šatny evidentně srazil dolů, budou však mít přestávku na to, aby se z toho dostali.
43
No a je srovnáno. Deulofeu poslal centr na první tyč, kde byl trestuhodně volný TIMOTHÉE KOLODZIEJCZAK a ten zblízka umístil míč do sítě. Rulli se sice snažil o zákrok, chyběl mu však strážce u tyče.
43
Iborra pustil přihrávku z levého křídla za sebe, do míče se opřel Deulofeu, jeho pokus byl ale nakonec sražen na roh.
42
Naopak tu byl přímák domácích, s tím si ale Rico poradil a vyboxoval.
41
Hostující Iborra schytal ve výskoku úder zezadu do krku, přesto zůstal zákrok nepotrestán.
39
Sevilla volí často taktiku centrů a dlouhých nákopů. Zatím je to bez úspěchu.
37
Vznikl z toho brejk domácích, Canales šel sám na Rica, jenže jediné co vymyslel, byla slaboučká střela a tu gólman zlikvidoval pravou nohou.
37
Tak nakonec z toho byly rohy tři, Deulofeu je vymyslel jako přes kopírák a tohle už si obrana San Sebastianu zvládla pohlídat.
36
Po rohu Rulli jen nedůsledně vyboxoval a po jeho tým se bude muset nakonec bránit dalšímu centru od rohového praporku.
36
Z dálky pálil Kolodzienczak, jeho rána byla sražena. Následuje další roh Sevilly.
35
Ten rozehrál Deulofeu a vysokým centrem našel Rulliho rukavice.
34
Figueiras centroval zprava do pokutového území, hledal Iborru, jenže svou přihrávku předimenzoval. Přesto je z toho alespoň roh.
32
Na druhé straně se neúspěšně pokoušel o průnik Deulofeu. Nemusí však smutnit, hosté pokračují v útoku.
30
De la Bella opět u míče, ale ani teď mu to nevyšlo. Centr skončil za brankou Sevilly.
29
Na pravé straně ukličkoval svého soka Zaldúa, jeho centr Rico vyrazil pouze k de la Bellovi, jenže jeho střela šla zcela mimo.
27
Nyní už jdou dopředu hráči Sevilly, Bacca si nabíhal na centr z levého křídla, jenže u míče byl dříve Rulli a centr zneškodnil.
25
Domácí zakončují z každé možné pozice, klidně i z ostrého úhlu. Rico se musí mít na pozoru.
23
Na druhé straně si Canales seběhl z pravého křídla na střed a jeho rána levačkou prolétla kolem Ricovy brány. Vypadá to, že hra nabírá tempo.
22
No, tohle bylo těsné! Deulofeu posadil centr na hlavu Iborry a jeho pokus skončil na horní síti Rulliho branky. Pěkná akce!
21
Faul proti hostujícímu Vidalovi, Deulofeu si už chystá míč k centru z levé strany.
19
Nyní už Rulli musel na zem a jít proti míči. Nadvakrát střelu zkrotil a nepustil dotírajícího Baccu k dorážce.
18
Na druhé straně posílal Banega pas do vápna na Figueirase a jeho hlavička prolétla kolem zadní tyče. Rulli opět vše jen kontroloval, aniž by zasahoval.
16
Obrovská chyba Sevilly v obraně. Z pravé strany přišel v podání Zaldúi centr do vápna, IMANOL AGIRRETXE se jednoduše zbavil Arribase a křížnou střelou po zemi překonal Rica.
14
Na trávníku zůstává po souboji s Banegou domácí Zaldúa, schytal totiž úder do tváře. Pokračuje se ve hře bez trestu.
12
Alberto de la Bella musel brejk hasit zákrokem proti Banegovi a za to dostal žlutou kartu.
11
Domácí rozehráli svůj přímý kop opravdu mizerně a je z toho brejk Sevilly.
10
Obrovská šance Sevilly! Deulofeu dostal pěknou přihrávku od Vidala z pravé strany a jen těsná obrana a pozornost gólmana Rulliho udržela stav 0:0.
9
Tohle byl nepovedený centr, Rulli zasahovat nemusel, míč byl krátký a skončil na boční síti.
9
No a další roh, nyní po sražené Banegově střele.
8
Druhý roh se točil směrem do branky, gólman Rulli jej nechal prolétnout a určitě si oddechl, že míč skončil mimo...
7
Nebylo to rozehráno vůbec marně, nízký centr proskákal malým vápnem a Ansotegi jen tak zvládl odvrátit na další roh.
6
Je tu první roh utkání, rozehrají ho hráči Sevilly.
5
Neuspěl ani na druhé straně Bacca, domácí jdou opět do útoku.
4
San Sebastian začíná útočit, za obranu si nabíhal Prieto, přihrávka na něj ale byla příliš prudká a skončila u brankáře Sevilly.
3
Kolodziejczak se s gólmanem Ricem nedohodl, kdo bude kontrolovat míč a málem toho využil Agirretxe. Nakonec Rico využil výhodu svých paží a míč chytil.
3
Prieto se pokoušel prostrčit na Castra, hosté odvrátili do zámezí.
2
Úvod je hodně opatrný a pomalý, vliv má možná i brzký výkop utkání.
1

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, Ansotegi, I. Martínez, de la Bella – Pardo, Granero – Prieto (C), Canales, Castro – Agirretxe.
Náhradníci: Zubikarai – Estrada, Elustondo, Bergara, Hervías, Oyarzun, Finnbogason.

Sevilla FC: S. Rico – Figueiras, Arribas, Kolodziejczak, Trémoulinas – Iborra (C), Carriço – Vidal, Banega, Deulofeu – Bacca.
Náhradníci: Barbosa – F. Navarro, J. Reyes, Den. Suárez, Vitolo, Miguel, Gameiro.

Rozhodčí: Fernando Teixeira – Victoriano Díaz, Manuel Torre.
Oba týmy nastupují na hrací plochu, utkání za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Municipal de Anoeta začne v pravé poledne, takže si nedělní oběd dejte o něco dříve a buďte pak nerušeně u našeho přenosu. Jste k němu zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Fernando Teixeira, kterému budou na pomezí pomáhat Victoriano Díaz a Manuel Torre.
Poslední vzájemný zápas

V Seville se hrálo 24. září 2014 a domácí tým si se San Sebastianem poradil 1:0, Real Sociedad tak má soupeři co vracet!
Sevilla FC

Hosté jsou na pátém místě se 45 body na kontě a tým by zajisté rád zaútočil i na příčku vyšší. V minulém kole hrála Sevilla doma a nedělala si Córdobou žádné problémy, protože zápas skončil jasnou výhrou Sevilly v poměru 3:0. A v nastoleném trendu by celek rád pokračoval i dnes.

Real Sociedad San Sebastian

Domácí celek je momentálně na 13. místě tabulky se ziskem 24 bodů. Výsledky jsou teď takové nemastné, neslané, San Sebastian už tři zápasy čeká na výhru. Naposledy se tým představil v Almeríi a utkání skončilo remízou 2:2. K sestupovým vodám to není daleko, takže pokud se chce San Sebastian vyvarovat případným problémům, musí doma bodovat. Dnes to ale bude těžké.

Real Sociedad – Vallecano 0:1
Real Sociedad – Eibar 1:0
Real Madrid – Real Sociedad 4:1
Real Sociedad – Celta de Vigo 1:1
Almería – Real Sociedad 2:2
Dobré nedělní poledne u španělské Primera División. Dnes se společně podíváme na utkání mezi týmy Real Sociedad San Sebastian a Sevilla FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.