Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 5:21.
Máme za sebou dnešní utkání, to nakonec vyhráli domácí 4:1. Druhý poločas jsme sledovali velmi pohledný fotbal, jako osudový moment můžeme brát zhruba 75. minutu. Hostům nebyla odpísknuta penalta a za pět minut domácím ano. To hráče totálně položilo na dno a nedokázali s utkáním již nic udělat. To je ode mně vše, přeji příjemný zbytek dne.
90+3
90+2
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Hosté by určitě tohle utkání vymazali z paměti. Vlastní branku si vstřelil DAVID LOMBÁN.
90+2
Domácí opět u míče, hosté se již o nic nepokoušejí a smířili se s výsledkem.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec hracího času.
90
Velmi zajímavé číslo nám ukazuje počet faulů. Domácí faulovali pětkrát. Hosté si připsali faulů 21.
89
Domácí kombinují a užívají si zbytek zápasu. Vidíme něco jako styl tiki-taka.
87
A další žlutá karta, tak dnes je to jak na běžícím páse. Kartu vyfasoval střídající Wakaso.
86
Tak tohle se dalo čekat, druhá žluta karta a Biraghi se poroučí do sprch.
85
Rochina vyfasoval žlutou kartu.
83
Fanoušci Las Palmas již oslavují a užívají si posledních deset minut zápasu. Domácí mají míč na svých kopačkách a taktéž si utkání už spíše užívají.
82
Další šance domácích, vypadá to, že hostující obrana již rezignovala. Určitě se cítí ukřivděně a po zápase můžeme čekat poměrně obsáhlou diskuzi s rozhodčími.
80
Trenér hostů byl vykázán z lavičky.
79
K pokutovému kopu se postavil JONATHAN VIERA a vstřelil branku. Brankář sice vystihl směr, ale střela měla potřebnou razanci.
79
Hosté jsou rozčíleni a nedivím se, pokud nebyla nařízena penalta před chvílí, nemůže být ani tahle. Zákrok byl velmi podobný.
79
Ibáñez za svůj zákrok ve vápně vidí žlutou kartu.
78
Byla nařízena penalta pro domácí.
77
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Mubarak Wakaso.
76
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Jean-Sylvain Babin, přichází Robert Ibáñez.
74
Hosté se dožadují pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale nepískl a hraje se dál. Hosté jsou rozčíleni a nedivím se, tohle nejspíše měla být opravdu penalta pro hosty.
72
A další karta, nyní ji vyfasoval Gómez.
72
Hra je často přerušována a je to škoda. Druhý poločas sledujeme totiž velmi atraktivní fotbal od obou týmů.
70
Varas teď skvěle vyběhl na centr a stáhl si mi do náruče. Tak to byl ukázkový výběh.
69
Utkání je po více než hodině hry velmi vyrovnané a hraje se útočný fotbal na obě strany.
67
Biraghi vyfasoval žlutou kartu, na hřišti se to opět ostří.
67
Domácí teď budou rozehrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů.
65
Hraje se převážně ve středu hřiště, oba týmy produkují mnoho nepřesných přihrávek.
63
Márquez vidí za úder loktem žlutou kartu.
63
Na hřišti se to ostří, sledujeme tvrdé zákroky. Teď dokonce došlo k malé potyčce a jde vidět i na tváři jednoho z hráčů krev.
59
Tak nás jistě čeká ještě velmi zajímavý zápas. Hosté z ničeho nic snížili stav utkání a jsou tak opět ve hře.
57
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Fran Rico, přichází Youssef El Arabi.
57
Granada právě vstřelila branku!
Máme tady snížení. Po velké chybě v obraně se dostal k míči hostující sniper ADALBERTO PENARANDA, a ten snížil stav na rozdíl jedné branky!
55
Další šance domácích. Nyní se dostal ve vápně ke střele Dani Simón. Jeho střela šla přesně do míst, kde stál brankář. Ten ti je tedy v pohodě chytil.
54
Domácí tým hraje dnes ve velké pohodě a na hřišti to jde opravdu vidět. Hráči si užívají každou sekundu zápasu.
52
Tak se domácí dočkali i druhé branky, hosté se snaží rychle odpovědět, ale obrana Las Palmas je zatím dobře připravená a všechny potencionální hrozby odvrací.
50
Tak to byla teda rychlá akce! Míč se ve vápně dostal k SERGIOVI ARAUJOVI, a ten prostřelil Fernándeze bez většího problému. Byla to velká chyba obrany, že nechala ve vápně tolik prostoru.
50
Hosté kombinují na vlastní polovině, domácí hráči dobře presují. A teď se dokonce zhostili i míče.
48
Domácí se hnali do útoku, Tana však blbě zpracoval míč a zhatil tak šanci. U míče jsou hráči Granady a jdou směrem k domácí brance.
46
Začal nám druhý poločas dnešního zápasu. U míče jsou hráči Las Palmas.
46
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Nicolás Federico López, přichází Rubén Rochina.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Ten zatím ovládli domácí a také vedou 1:0. Branku vstřelil s přispěním štěstí Tana. Hosté se k ničemu velkému zatím nedostali. Druhý poločas nám začne zhruba ve 22:03.
45+2
45+2
Hosté se pokoušeli ještě o ohrožení branky střelou. Ta však mířila vysoko nad branku.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec hracího času.
45
Domácí jsou u míče a kombinují na vlastní polovině. Vlastně už ani nikam nepospíchají a čekají na závěrečný hvizd sudího.
44
Domácí se hnali do útoku. Teď ale dobře zapracoval Babin, který pěkně vystínoval útočníka a nakonec se bude odkopávat od branky.
42
Další hodně tvrdý zákrok, začíná se nám to tu tak trochu ostřit.
41
Peñaranda vyfasoval žlutou kartu za svůj zákrok.
40
Pět minut do konce prvního poločasu. Hosté mají míč na svých kopačkách, ale dále než před vápno se nedokážou dostat.
38
Tak to je velmi nepříjemné pro domácí, nemáme ještě ani konec prvního poločasu a domácí mají už jen jedno střídaní.
38
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Willian José, přichází Sergio Araujo.
37
Domácí jsou při chuti a usadili se na útočné polovině. Uvidíme, jestli si vytvoří nějakou další šanci.
35
Hra teď byla opět na chvíli přerušena kvůli zranění. Už se ale hraje. U míče jsou hráči Las Palmas.
32
Máme tu první branku utkání. Po pěkné akci se prosadil svou střelou TANAUSU DOMINGUÉZ. Nutno říct, že měl velkou dávku štěstí, jelikož míč ještě před brankářem tečoval jeden z hostů.
30
Roh domácí rozehráli na krátko a byl z toho nakonec solidní závar před brankou. Nakonec míč skončil v náruči Fernándeze.
29
Domácí jsou na útočné polovině, momentálně budou zahrávat rohový kop.
28
Tak vracím svůj komentář zpět, Hernán musel kvůli zranění střídat.
27
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Hernán, přichází David García.
25
Pokračuje se ve hře, vypadá to, že hráč bude v pořádku. Domácí jsou nyní u míče a kombinují na polovině hřiště.
24
Hra je přerušena. Jeden z hráčů Las Palmas musí být ošetřován na hrací ploše.
22
Hosté si teď vypracovali velmi dobrou šanci, nakonec však dokončení akce zabránil pohotovým skluzem obránce Hernán.
20
Volný přímý kop nakonec skončil centrem do vápna. Na něj však nejvýše vyskočil obránce Granady, takže se hosté ubránili.
18
Nyní budou mít výhodu volného přímého kopu domácí. Ten budou zahrávat zhruba ze třiceti metrů.
17
Méndez se teď na hranici vápna skvěle uvolnil a poslal pozemní technickou střelu k pravé tyči. Tu vyrazil velmi dobrý zákrokem Varas.
15
Hosté teď v dobré šanci, vynikla však nakonec obrana. Která skvěle zablokovala střelu Méndeze.
14
Hosté zahrávali volný přímý kop zhruba ze čtyřiceti metrů. Na dlouhý centr do vápna nejvýše vyskočil Rico. Jeho hlavičku Varas chytil bez většího problému.
13
Fernández teď prokázal své rychlé nohy a před útočníkem schoval míč do své náruče. U míče jsou hosté a nyní kombinují na vlastní polovině.
12
Domácí jsou zatím častěji u míče, zatím se však vůbec nikam nehrnou. Čekají spíše na případné chyby v obraně hostů.
10
Hosté vytvořili poměrně pěknou akci, která měla skončit střelou. Tou taky nakonec skončila, jenže střela neměla potřebnou razanci a přesnost. Pokračuje se odkopem od branky.
8
Z rohového kopu si domácí hráči nic nevytvořili, a tak mohou jít do rychlého protiútoku hosté.
8
Domácí tým si vybojoval rohový kop. Fanoušci tým ženou kvalitním supportem.
7
Kombinace, kombinace ve středu hřiště. To je zatím obraz dnešní hry.
5
Domácí tým se provinil na polovině hřiště faulem. To se nelíbí však fanouškům, kteří pískají na rozhodčího. Ten to bere s úsměvem na tváři. U míče jsou tedy hosté z Granady.
4
Hráči obou týmů se nikam neženou. Bude to dnes velmi zajímavé utkání, týmy totiž v tabulce dělí pouze jeden bod.
2
Nico López se teď dostal k míči a připsal si první střelu dnešního zápasu. Ta však letěla vysoko nad branku a brankáře tedy neohrozila.
2
U míče jsou hráči domácího týmu, ti nyní kombinují na vlastní polovině a rozťukávají se.
1
Tak nám začalo dnešní utkání. Domácí nastoupili v žlutých dresech. Hosté v dresech bílých.
1

UD Las Palmas: Varas – Simón, Hernán, Garrido, D. Castellano – V. Gómez, Mesa – Viera, Tana, El Zhar – José.
Náhradníci: Lizoain – David García, Alemán, Araujo, Wakaso, Culio, Valerón.

Granada: Andrés Fernández – Foulquier, Babin, Lombán, Biraghi – R. Pérez, F. Rico – N. F. López, J. Márquez, Méndez – Peñaranda.
Náhradníci: Kelava – Maínz, R. Ibáñez, El Arabi, Krhin, Rochina, Miguel Lopes.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Poslední vzájemné zápasy

Granada – Las Palmas 5:2
Las Palmas – Granada 1:1
UD Las Palmas se zatím jako nováček v soutěži trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze 13 bodů a nachází se na předposledním devatenáctém místě. Domácí vstřelili zatím pouze dvanáct a hůře už je na tom pouze Malága. Dnes by potřeboval domácí nutně bodovat.

Granada je na tom podobně, jako Las Palmas. Hosté nasbírali zatím bodů čtrnáct a jsou na sedmnáctém místě. V posledním kole hrála Granada doma s Celtou a prohrála o dvě branky. Dnes by tedy hosté chtěli nějaký bodík získat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu poslední kolo v roce 2015 a my budeme sledovat duel mezi Las Palmas a Granadou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.