Leganés - Eibar: Nádhera! Hostující Bebé ranou z dálky vyrovnal na 1:1

A utkání je za námi. Druhý poločas byl nakonec v režii hostujícího týmu, kterému se nakonec zásluhou střídajícího portugalského útočníka Bebého vyrovnat a odváží si z Leganésu alespoň jeden bod.
90+3
90+2
Domácí kouč uklidňuje své svěřence, aby ubránili remízu.
90+1
Tak v závěru měli ještě dvě menší příležitosti domácí hráči, ale obě zůstaly nevyužity.
90
Hlavní arbitr dnešního utkání dvaačtyřicetiletý José González nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89
Každou sekundou se nám blíží konec utkání a momentálně mají větší šanci ke skórování hostující hráči, kteří kombinují před pokutovým územím Leganésu.
89
Žlutou kartu dostává Adrian Marín (CD Leganés).
88
Balon však zamířil pouze na přední tyč, kde nestál nikdo v modrobílém dresu a hostující hráči míč odvrátili mimo nebezpečí.
88
V závěru utkání mají domácí ještě k dispozici rohový kop.
85
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Luciano.
84
Hosté jsou znovu v obležení domácího vápna a chtějí vstřelit další branku.
82
Balon mířil nebezpečně do branky, kde ho parádně vyboxoval domácí brankář.
82
Hostující tým má k dispozici rohový kop.
80
Posledních deset minut do konce základní hrací doby! Rozejdou se oba týmy po jednom bodu nebo se podaří někomu z nich ještě skórovat?
79
Hosté měli k dispozici další standardní situaci, kdy se jednomu z hostujících hráčů podařilo míč odhlavičkovat, ovšem jen těsně nad břevno branky domácího týmu.
78
Tak tohle nevypadá pro domácí vůbec dobře, jelikož je ještě čeká minimálně dvanáct minut čelení obrovskému náporu hostujícího týmu, který je znovu usazený na polovině domácího týmu.
76
Eibar právě vstřelil branku!
Tak tohle bylo střídání jako hrom! Střídající BEBÉ je na hřišti teprve sedm minut a už střílí branku! Portugalský útočník napřáhl z hranice pokutového území ke střele, která byla ještě ztečovaná domácím záložníkem Martínem a balon zaplaval do branky – 1:1!
75
Domácí však již míč ztratili a směrem dopředu míří hostující celek.
75
Po delší odmlce se dostali do pokutového území hostujícího týmu taktéž domácí, kteří se pokusí hru pozdržet co nejvíce to půjde.
73
Nováček na hřišti Bébé je na hrací ploše jen pár minut a už si vytvořil dobrou příležitost! Z levé strany se zřejmě pokusil nacentrovat, ovšem míč se stočil směrem k bráně a jen těsně minul levou tyč branky!
72
Hosté již vypotřebovali veškerá střídání a mají ve hře tři čerstvé tváře. Uvidíme, jestli jim to pomůže ke vstřelení branky.
70
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Bébé.
70
Střídající Kike García vstřelil branku, ovšem jeho radost zastavil praporek, protože Kike se nacházel v době vstřelení branky v ofsajdovém postavení.
68
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Unai López.
67
Statistika držení míče: 40% – 60%
65
Domácí se opravdu horko těžko brání a všechny balony, které získají, tak se snaží ihned odkopnout směrem dopředu.
63
Takaši Inuj se několikrát napřahoval ke střele, ale vždycky před ním stal někdo z domácích obránců. Nakonec to japonský záložník přeci jen zkusil, ale balon byl hned zblokovaný prvním obráncem před ním.
62
Žlutou kartu dostává Adrián González (SD Eibar).
61
A další příležitost domácího týmu! Gonzalo Escalante byl zcela sám před brankářem a letěl na něj vysoký balon, do kterého se argentinský záložník opřel rybičkou a bohužel pro hosty branku přestřelil.
60
K balonu se postavil Pedro León, který bylo nacentroval nebezpečně do pokutového území, kde stál Sergi Enrich, který dokázal odhlavičkovat balon, ale míč byl ztečovaný mimo branku!
59
Žlutou kartu dostává David Timor (CD Leganés).
59
Sergi Enrich nakonec vybojoval pro hosty na kraji hřiště standardní situaci.
59
Stále hosté kombinují na polovině hřiště a pomalu se dostávají dále a dále.
58
A hosté zakládají další ze svých útoků a pokusí se vymyslet nějakou akci. Domácí už prakticky pouze brání a snaží se těžit pouze z protiútoků.
57
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Rubén Peña, přichází Kike García.
55
Hosté měli výhodu rohového kopu, ale brankář Diego Barrios si parádně vyběhl a míč vyboxoval mimo nebezpečí!
54
Tak první šanci hostujícího týmu si vytvořil Gonzalo Escalante! Ten napřáhl zpoza pokutového území a jeho pokus jen těsně minul pravou tyč branky!
53
Tak konečně se hostující tým usadil před pokutovým územím Leganésu a snaží se vytvořil si nějakou příležitost.
51
Hra je zatím hned ze začátku velmi opatrná, kdežto měl by to být právě Eibar, který by měl převzít veškerou iniciativu nad hrou.
49
Hosté si v přechodové fázi znovu nerozuměli a balon skončil až za brankovou čarou. Domácí brankář bude odkopávat od své branky.
46
A druhý poločas nám začíná! Podaří se domácím v deseti ubránit tento příznivý výsledek nebo hosté skóre otočí?
46
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Dani García, přichází Adrián González.
46
A je za námi první poločas. Nedá se říci ani o jednom z týmů, že byl lepší, jelikož hra je vcelku vyrovnaná. Do vedení se však zásluhou hostujícího obránce, který balon naservíroval Guerrerovi dostali domácí. Pár minut po tom však obdržel červenou kartu domácí brankář a domácí budou dohrávat zápas o deseti.
45+3
45+1
Miguel Ángel Guerrero se dostal ke hlavičce v pokutovém území, ale ta neměla dostatečnou razanci k tomu, aby nějak více ohrozila hostujícího brankáře.
45
Hlavní sudí dnešního utkání nastaví dvě minuty do prvního poločasu.
42
A momentálně se klidně mohla pískat penalta pro domácí tým. Anaitz Arbilla svedl souboj s Darwinem Machísem a v pokutovém území ho trochu položil k zemi rukou, ovšem rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop neodpískal.
41
Ačkoliv hostující tým hraje proti týmu, který má o jednoho hráče méně, tak tomu zatím neodpovídá dění na hřišti, jelikož hosté si zatím žádný větší tlak nevytvořili.
38
Takaši Inuj se opřel do balonu zpoza pokutového území, ale branku domácích přestřelil asi o dva metry.
37
Pro centr do pokutového území si došel brankář Yoel Rodríguez, který ho zachytil do svých rukavic.
36
V posledních minutách můžeme sledovat hru ze strany na stranu, která je skoro každých patnáct sekund přerušena, protože ji doprovází velký počet faulů.
34
Žlutou kartu dostává Takaši Inuj (SD Eibar).
31
Omar se nacházel v době dlouhé přihrávky v ofsajdovém postavení a hra se tím pádem odpískáním hlavního sudího přerušila.
29
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Diego Barrios.
26
Neskutečné, co se nám na hřišti v posledních minutách děje! Za brutální zákrok na Takašiho Inuje mimo vápno je vyloučen domácí brankář Iago Herrerín!
25
Domácí po vstřelené brance ožili a i nadále se snaží aktivně napadat a hrát směrem dopředu.
23
Leganés právě vstřelili branku!Obrovskou hrubku udělal momentálně hostující obránce Antonio Luna, na jehož hlavu letěl balon, ovšem on balon hlavičkou poslal přesně na nohy domácího útočníka MIGUELA ÁNGELA GUERRERA, který již stál osamocený před brankářem, kterého obešel a v klidu míč uklidil do prázdné brány – 1:0!
19
Darwin Machís nacentroval balon do pokutového území Eibaru, kde si nabíhal Miguel Ángel Guerrero, ovšem veškeré nebezpečí pro hosty zažehnal jeden ze stoperů, který míč odhlavičkoval mimo nebezpečí.
17
A první příležitost taktéž na domácí straně! Míče se ujal na začátku pokutového území domácí útočník Miguel Ángel Guerrero, který se odhodlal ke střele, která však nebyla dostatečně přesná a silná, protože skončila vedle levé tyče branky.
15
Hosté jsou v posledních minutách jasně lepším týmem na hřišti, kdežto domácím se nedaří dostat pořádně na polovinu soupeře.
12
Úžasná práce domácího brankáře! Nejdříve vychytal skvěle střelu zpoza šestnáctky, kterou vyrazil pouze na nohy japonského záložníka Takašiho Inuja, který před sebou měl polovinu branky odkrytou, ovšem brankář domácích se stihl rychle přesunout a míč parádně vyboxoval!
11
První závažnější příležitost si vytvořili hostující hráči, když Sergi Enrich obdržel parádní průnikovou přihrávku a nacházel se za obranou domácích. Míč se snažil posunout do míst malého vápna, ale tam předvedl parádní poziční práci domácí brankář Iago Herrerín, který míč zachytil do svých rukavic.
10
Hostující hráči si momentálně nerozuměli a balon skončil až za brankovou čarou, tudíž od své branky bude míč odkopávat brankář Iago Herrerín.
8
Po další akci vybojovali domácí rohový kop na svoji stranu, ale ani z tohoto rohového kopu s Leganés nevytvořilo žádnou nebezpečnou situaci.
8
Darwin Machís se ujal balonu v pokutovém území Eibaru a následně ho odcentroval do malého vápna, ovšem tam nestál nikdo z jeho spoluhráčů.
7
Zatím sledujeme hru ze strany na stranu. Ani jednomu týmu se nedaří dostat do pořádného tlaku a oba týmy si spíše vyměňují míč.
6
Balon od rohového praporku však zamířil přímo do malého vápna, kde byl brankář Yoel Rodríguez, který míč vyboxoval mimo pokutové území.
5
Domácí se dostali poprvé až k pokutovému území hostujícímu týmu a dokonce se jim podařilo hned vybojovat první rohový kop utkání. Uvidíme, jestli se dočkáme první šance právě z tohoto rohového kopu.
4
Sergi Enrich se znovu ocitl vedle šestnáctky s balonem po hezké průnikové přihrávce, ovšem ani tentokrát nedokázal ideálně přihrát do pokutového území svým spoluhráčům.
3
Na středu hřiště byl nepříjemně faulován hostující Dani García, který se těžce zvedá ze země.
2
Balon se dostal poprvé v utkání taktéž k domácímu brankáři Herrerínovi, který ho následně rozehrál svým spoluhráčům.
1
Sergi Enrich se zmocnil balonu na levé straně pokutového území a pokusil se ještě přihrát vedle sebe, ovšem při přihrávce podklouzl a trefil pouze bránícího obránce.
1
Hned v úvodu se balonu zmocnili hostující hráči, konkrétně to byl jeden ze stoperů, který na nic nečekal a poslal dlouhý balon směrem dopředu, který však nenašel žádného adresáta.
1
A utkání nám začalo! Diváci jsou usazeni na svých sedačkách a my můžeme začít sledovat duel mezi domácím týmem Leganés a hosty z Eibaru! Domácí dnes nastoupí ve svých modrobílých dresech, kdežto hosté pro dnešek zvolili červenomodrou variantu dresů.
1

CD Leganés: Herrerín – Bustinza, Insua, Timor, Marín – R. Pérez, A. Martín – Omar, Gabriel (C), Machís – Guerrero.
Náhradníci: Barrios, Medjani, Unai López, Molina, Luciano, S. Arribas, Ranera.

SD Eibar: Y. Rodríguez – Arbilla, Gálvez, Lejeune, Luna – Escalante, Dani García (C) – León, Peña, Inuj – Enrich.
Náhradníci: Areitio – dos Santos, Capa, Kike García, Juncà, Adrián González, Bébé.

Rozhodčí: González – Sánchez, Barranco.
SD Eibar

Baskickému celku se na podzim obzvláště daří, jelikož se nachází na krásné osmé pozici se ziskem dvaadvaceti bodů. Naposledy se podařilo Eibaru zvítězit koncem listopadu doma s Realem Betis 3:1, ale od té doby přišla v lize pouze porážka s Bilbaem a domácí remíza s Alavésem. Nejlepším střelcem hostujícího celku je španělský záložník Pedro León, který zatím pomohl svému týmu pěti brankami.
CD Leganés

Klub z hlavního města Španělska, kterému se přezdívá Pepineros musí být jako nováček soutěže s dosavadním průběhem spokojený. Zatím se drží tři body od sestupového pásma na patnácté příčce v tabulce a navíc poslední dva zápasy dokázal bodovat, když nejprve uhrál bezbrankovou remízu na domácím hřišti se silným Villarealem a následně na hřišti týmu Las Palmas. Naposledy se podařilo Leganés zvítězit koncem listopadu doma proti Osasuně 2:0. Leganés je v soutěži celek, který nastřílel nejmenší počet branek, a to přesně dvanáct. Nejlepším střelcem domácího týmu je argentinský záložník Alexander Szymanowski, který zatím nastřílel tři branky.
Krásné odpoledne u sledování fotbalového online přenosu nejvyšší španělské soutěže! Dnes se proti sobě postaví týmy CD Leganés a SD Eibar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.