Málaga - Eibar: Jako Henry! Devatenáctiletý En Nesiry poslal domácí do vedení parádní placírkou

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec zvládla lépe Málaga. V úvodním poločase byl lepší Eibar, který se také dostal do vedení 1:0. Domácí ale zabrali a ještě v prvním dějství srovnali na 1:1. Ve druhém poločase se prosadil Youssef En Nesyri a rozhodl tak o tom, že tři body získá domácí Málaga. Řekl bych, že dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější celek, protože to mohlo dopadnout opravdu jakkoliv.
90+3
90+2
Žlutou kartu dostává Mauro dos Santos (SD Eibar).
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Žlutou kartu dostává Gonzalo Escalante (SD Eibar).
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Domácí to ale zvládli a stále tak vedou nejtěsnějším možným rozdílem. Je před námi posledních zhruba pět minutek.
87
Rohový kop pro Eibar.
86
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Pablo Fornals.
84
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Anaitz Arbilla, přichází Ander Capa.
82
Domácí jsou na koni a po další akci vystřelil Sandro Ramírez, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Asier Riesgo.
80
Eibar má posledních deset minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělal. Zatím to ale na vyrovnání nevypadá.
77
Málaga právě vstřelila branku!
A domácí se po další akci už prosazují a jdou do vedení 2:1! YOUSSEF EN NESYRI si navedl míč na roh velkého vápna a krásnou technickou střelou nedal brankáři šanci.
75
Po skvělém centru míč proletěl celým vápnem, ale žádný z domácích hráčů ho nedokázal usměrnit do branky, kterou střeží Asier Riesgo!
73
Hosté se nyní dostali k několika centrům, ale ani z jednoho nic nebylo a stav utkání se tedy stále nemění.
71
Nedočkáme. Hosté se v pohodě ubránili a dvacet minutek před koncem zápasu je výsledek stále nerozhodný.
70
Rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se další branky?
69
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Charles, přichází Youssef En Nesyri.
68
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Jota, přichází Pedro León.
67
Žlutou kartu dostává Ignacio Camacho (Málaga CF).
66
Po rychlé akci to vyzkoušel domácí Sandro Ramírez, ale s jeho slabým přízemním pokusem si Asier Riesgo dokázal v pohodě poradit.
65
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Nano, přichází Sergi Enrich.
63
Ani pátý roh domácího celku nic nepřinesl. Oba celky se snaží, ale ve finální fázi je to zatím velké trápení, tedy až na posledních pět minut prvního poločasu.
62
Rohový kop pro Málagu.
61
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že oba celky se tlačí dopředu a snaží se rozhodnout, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Domácí Ramírez si šel pro pokutový kop, ale po jeho doslova komickém pádu následuje žlutá karta.
58
Žlutou kartu dostává Sandro Ramírez (Málaga CF).
56
Ze svého třetího rohu ale Eibar nic nevytěžil a stav je tedy stále 1:1.
55
54
Ale Roberto Rosales si v souboji pomohl faulem a na u míče jsou tedy hostující fotbalisté.
52
Nano vybojoval míč a dostal se až do vápna domácího celku, ale tam už nic nevymyslel a na tahu je Málaga.
50
Domácí se stále tlačí dopředu a hosté se pouze brání. Asier Riesgo zatím ale zasahovat nemusel.
48
Domácí začali aktivně a hned se tlačí dopředu. Myslím si, že nás čeká hodně zajímavý druhý poločas.
46
Hráči obou celků jsou na trávníku a druhý poločas tedy začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Dlouho to byla nuda bez šancí, ale na konci poločasu se hosté přeci jen dostali do vedení. A nutno dodat, že zaslouženě, protože Eibar byl aktivnější. Domácí ale zabrali a dokázali rychle vyrovnat. Stav je tedy 1:1 a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
45+2
45+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45
Domácí přidali a okamžotě srovnávají na 1:1! SANDRO RAMÍREZ si ve vápně skvěle zpracoval míč a z úhlu výborně překonal bezmocného Riesga. Krásná branka.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
A domácí se hned tlačí dopředu a snaží se rychle odpovědět.
42
Eibar právě vstřelil branku!
A hosté jdou do vedení, nutno dodat, že zcela zaslouženě. Takaši Inuj vymyslel parádní centr, na malém vápně se k míči dostal NANO, kterého nejdříve sice výborně vychytal Kameni, ale na dorážku už byl krátký!
40
Žlutou kartu dostává Fran Rico (SD Eibar).
38
Domácím se zatím vůbec, ale vůbec nedaří. Eibar se v pohodě brání a směrem dopředu je navíc o poznání nebezpečnější, než Málaga.
36
Ale ani z tohoto rohu hosté nic nevytěžili a stav se tedy nemění. Zatím to žádná ofenzivní show tedy není.
36
Kameni nezvládl zpracování míče a ten mu přeskočil nohu a naštěstí pro domácí skončil vedle branky! Roh pro Eibar.
34
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juan Pérez Carlos, přichází Miguel Torres.
32
Další tvrdý zákrok na domácího hráče a vypadá to, že v utkání nakonec pokračovat nebude.
31
Nyní už ale hostující Lejeune žlutou kartu vyfasoval.
30
Na trávníku se tedy pořádně přiostřilo a k vidění bylo několik faulů. Rozhodčí ale vše řeší domluvou a žlutou kartu ještě nevytáhl.
28
Gonzalo Escalante zastavil slibnou akci domácího celku a může být rád, že za svůj taktický faul nevyfasoval žlutou kartu.
26
Ale ze svého prvního rohu v utkání domácí nic nevytěžili a stav se tedy nemění. Nutno dodat, že stále čekáme na první větší šanci.
25
24
Bakary Koné si to při rozehrávce pořádně zkomplikoval, ale nakonec se míč od soupeře odrazil do zámezí a domácí obránce to tedy se štěstím zvládl.
22
Eibar je zatím o něco aktivnější, ale ve finální fázi ještě nic nevymyslel. Málaga je favoritem, ale zatím to tak rozhodně nevypadá.
20
A o další střelu se postaral hostující Nano, ale jeho rána přesná také nebyla a Kameni zasahovat nemusel.
18
Nakonec se na hranici velkého vápna k míči dostal González, který nic nevymýšlel a vypálil, ale kulatý nesmysl skončil vysoko nad brankou Kameniho.
17
Po další akci je tu druhý roh pro Eibar.
16
Rohový kop rozehrál Fran Rico, ale po jeho centru se do zakončení žádný z hráčů nedostal.
15
15
Domácí hráč je na nohou a duel může pokračovat.
13
Juan Pérez Carlos po souboji upadl a je ošetřován. Uvidíme, jak na tom domácí fotbalista bude.
12
Zatím jsme toho moc neviděli. Oba celky se tlačí dopředu, ale k vidění bylo jen několik nepřesných přihrávek a na první šanci stále čekáme.
10
Po dlouhém nákopu se za míčem hnal Charles, ale skvěle zakročil Alejandro Gálvez, který domácího útočníka zastavil.
8
Jeden z domácích hráčů je ošetřován a chvíli se tedy hrát nebude.
6
Nakonec z toho ale byla pouze další nepřesná přihrávka, po které se bral míč pozorný Asier Riesgo.
5
Hosté dobře kombinovali na levé straně, ale nakonec finální přihrávku Inuj nezvládl a vše tedy zastavil. Na tahu je Málaga.
3
Po dlouhém nákopu se do šance dostával domácí hráč, ale vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
2
Domácí začali velmi aktivně a hned se tlačí před branku svého soupeře.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Koné, D. Llorente, J. P. Carlos – Añor, Camacho (C), Kuzmanović, G. Castro – Sandro Ramírez, Charles.
Náhradníci: Bojko – Recio, Keko, Jony, En Nesyri, Miguel Torres, Fornals.

SD Eibar: Riesgo (C) – Arbilla, dos Santos, Lejeune, Gálvez – F. Rico, Escalante – Inuj, Jota, Adrián González – Nano.
Náhradníci: Areitio – Capa, Rivera, Enrich, León, Bébé..
Poslední vzájemné zápasy

Eibar – Málaga 1:2
Málaga – Eibar 0:0
Eibar – Málaga 1:0
Málaga – Eibar 2:1
Málaga – Eibar 4:1
Málaga FC se zatím v nové sezoně trápí. Po čtyřech zápasech má na svém kontě dva body a je na patnáctém místě. V prvním kole Málaga remizovala 1:1 s Osasunou, pak přišla remíza 2:2 s Espanyolem, pak ale Málaga doma prohrála 0:2 s Villarrealem a naposledy nestačila na výborně hrající Las Palmas.

SD Eibar je na tom o poznání lépe. Hosté mají na svém kontě sedm bodů a jsou na sedmém místě. V prvním kole sice Eibar nestačil na La Coruňu, ale pak porazil Valencii a následně i Granadu. V posledním kole Eibar remizoval se Sevillou.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská nejvyšší soutěž má na programu vložené kolo a my budeme sledovat duel mezi Málagou a Eibarem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.