La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Las Palmas - 28. ledna 2018   16:15

Atlético
61' Griezmann (Juanfran) • 73' F. Torres (Á. Correa) • 88' Partey (Ferreira-Carrasco)
3:0
(0:0)
Atlético
Oblak – Juanfran, J. Giménez, Godín, Lucas Hernández – Á. Correa (81. Partey), Gabi, Koke (46. Ferreira-Carrasco), Saúl Ñíguez – F. Torres (80. Vitolo), Griezmann.
Moyà – Partey, Ferreira-Carrasco, Savić, Vitolo, Olabe, Giovanni.
A. Álvarez – Barranco, Gallego
Wanda Metropolitano, Madrid
55 363 diváků
Las Palmas
Chichizola – Simón, Navarro, Gálvez, D. Castellano (80. Expósito) – Peňalba – Toledo, Tana (59. V. Gómez), Viera, Jairo – Calleri.
Lizoain – Herrera, V. Gómez, David García, Halilović, Aquilani, Expósito.

SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - Las Palmas 3:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, Atlético nakonec potvrdilo roli vysokého favorita a snaživého soupeře nakonec snadno přehrálo. Ve druhé půli se domácím povedlo Griezmannem otevřít skóre zápasu a tento gól jako by určil ráz dalších minut. Las Palmas se tlačilo do útoku, jenže na dostřel branky Jana Oblaka se dostávali zřídka. Naopak často chybovalo a dvakrát toho dokázali domácí využít k dalším dvěma gólům, takže o vítězi bylo v posledních minutách zápasu jasno.
90+2'
90+2'
Hosté již rozehráli, míč končí nad brankou, vypadá to, že Jan Oblak dnes čisté konto udrží.
90+1'
Jonathan Viera (Las Palmas) faulován u pokutového území Atlética, tak ještě zajímavá standardka pro hostující tým.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby a domácí již v poklidu kontrolují svůj náskok.
88'
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí využívají další rychlý brejk, po chybě soupeře, dopředu tentokrát pláchl Yannick Ferreira-Carrasco a THOMAS PARTEY. Ferreira-Carrasco zcela nesobecky ve vápně ještě přihrál na Parteyho, který byl úplně sám před brankou a v poklidu doklepl míč do branky.
86'
Volný kop Atlética rozehrál z nějakých pětadvaceti metrů Antoine Griezmann, který ale branku Las Palmas přestřelil.
85'
Žlutou kartu dostává Alejandro Gálvez (UD Las Palmas).
85'
Antoine Griezmann (Atl. Madrid) stihl míč na hrací ploše, zastavil se o reklamní panel a ještě se stihl vrátit k míči a rozehrát.
83'
Las Palmas mělo k dispozici volný kop, ale vše končí útočným faulem, v souboji s bránícím Saúl Ñíguezem fauloval Jonathan Viera.
82'
Žlutou kartu dostává Saúl Ñíguez (Atlético Madrid).
81'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Thomas Partey.
80'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Fernando Torres, přichází Vitolo.
80'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Dani Castellano, přichází Erik Expósito.
79'
Centr směřoval na hranici vápna, kde ho ale odvrací obránce Atlética.
78'
Hosté získávají volný kop z pravé strany, u pravého rohového praporku, na polovině soupeře.
77'
A znovu stejný obrázek hry, jako před druhým gólem Atlética – Las Palmas s míčem na polovině soupeře.
75'
Čtvrt hodiny mají hosté na to, aby se ještě pokusili s výsledkem něco udělat, je-li to vůbec v jejich silách.
73'
Las Palmas se sice snažilo něco vymyslet na polovině soupeře, pak ale přišla zbytečná chyba, špatná přihrávka, kterou vystihl Griezmann a ten, společně s FERNANDO TORRESEM a Ángelem Correou předvedli neskutečně bleskový protiútok. Před pokutovým územím efektně přihrál Correa Torresovi, ten si naběhl do vápna a nekompromisní ranou pod břevno nedal brankáři šanci.
72'
Las Palmas nyní kombinuje na polovině Atlética a diváci nesouhlasně pískají.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut, domácí již vedou nad Las Palmas, ale je to nejtěsnější vedení, přidá Atlético ještě nějaký gól?
69'
Atlético připravuje další změnu v sestavě.
68'
Domácí rozehráli, donutili Chichizolu k zákroku, ale vše marné, je pískán ofsajd Atlética.
67'
Žlutou kartu dostává Ximo Navarro (UD Las Palmas).
66'
Fernando Torres (Atl. Madrid) šel do vápna Las Palmas z levé strany, těsně před ním byl faulován, Torres pak ještě zkusil zmást sudího pádem ve vápně, ale ten nařizuje přímý kop z hranice před vápnem.
65'
Las Palmas se dostává na polovinu soupeře, co předvedou hosté?
64'
A vzápětí další šance domácích, míč po střele Griezmanna končí na tyči!
63'
Yannick Ferreira-Carrasco (Atl. Madrid) se dostal do šance, jeho střelu ale zblokoval obránce mimo branku, roh to ale nakonec nebude.
63'
Hosté nakopávají míč dopředu, ten velmi snadno získává soupeř.
62'
První gól zápasu by mohl dát zápasu konečně potřebný náboj.
61'
Bezbrankové skóre již neplatí! Juanfran vybojoval míč u půlící čáry, poslal přesný pas do běhu ANTOINE GRIEZMANNOVI, který si naběhl do vápna a efektním lobem překonal Chichizolu.
60'
Statistika střel v dosavadním průběhu – 10 : 5 pro Atlético, na skóre se ale nic nemění, stále 0:0...
59'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Vicente Gómez.
58'
Hosté s míčem na polovině Atlética, ale nakonec se sami připravují o míč.
57'
Yannick Ferreira-Carrasco (Atl. Madrid) znovu u míče, tentokrát je to střela ze střední vzdálenosti, Leandro Chichizola v pohodě chytá.
56'
Po nepřesném centru domácích se přece jenom k míči dostal Yannick Ferreira-Carrasco (Atl. Madrid), který si to namířil mezi dvojici obránců, ale neuspěl.
55'
Antoine Griezmann (Atl. Madrid) fauluje na své polovině, Las Palmas tak zůstává u míče.
54'
Míč končí v autu, hosté budou moci vhazovat na polovině soupeře.
52'
Tana (Las Palmas) dostal nepříjemný úder do hlavy, ale není to nic vážného.
51'
I v úvodu druhé půle Atlético má převahu, ale všechny akce končí buď nepřesnou střelou nebo nepřesnou přihrávkou.
49'
Rohový kop Atlética, domácí rozehráli z pravé strany, Jonathan Calleri (Las Palmas) ale nemusel zasahovat.
48'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) nyní nedokázal ideálně zpracovat zpětnou přihrávku od Griezmanna.
Dnešní utkání sleduje 55 363 diváků.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Yannick Ferreira-Carrasco.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
První poločas je minulostí a stav je stejný, jako na začátku zápasu. Atlético bylo aktivnější, mělo více šancí, ale ani jedna neskončila gólem. Největší šanci měl Griezmann, který nastřelil tyč. Las Palmas tak drží velmi nadějný stav na hřišti vysoce favorizovaného soupeře.
45'
45'
Akce Atlética končí velmi často špatnými přihrávkami nebo centry, domácí až nevídaně často chybují.
44'
Statistika držení míče - 53% : 47%.
42'
Jonathan Calleri (Las Palmas) dostal pas za obranu Atlética, velmi dobře ale zasáhl Jan Oblak, který včas vyběhl a míč sebral.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, Atlético zatím nijak nepřesvědčilo, hosté se v pohodě brání.
40'
Odkop od branky Las Palmas, míč končí v autu a vhazují hosté, na polovině Atlética, z levé strany.
38'
Jan Oblak (Atl. Madrid) musí rychle vykopávat od své branky, což zvládl.
37'
V této fázi zápasu se hraje ale zcela vyrovnaný fotbal, Las Palmas se velkému favoritovi vyrovná.
36'
Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) fauluje u půlící čáry, míč získávají hosté.
34'
Ani z tohoto rohového kopu se ale domácí nedokázali prosadit, hosté se osvobozují.
33'
Rohový kop pro Atlético, domácí rozehrají z pravé strany.
32'
Jeden z hráčů Las Palmas zůstává nyní na trávníku, na polovině Atlética.
31'
Je za námi první půl hodina hry, stav stále nerozhodný a dle očekávání má Atlético zřetelnou převahu.
29'
Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, ve vápně Las Palmas ale Diego Godín (Atl. Madrid) nedovoleně atakuje gólmana a je po akci.
27'
Pozor, vůbec ne špatná střela Jaira, který vypálil z nějakých třiceti metrů, míč prolétl zhruba metr vedle branky Atlética.
26'
Hernán Toledo (Las Palmas) nestihne míč na pravém křídle na hrací ploše, odkop od branky Atlética.
25'
Gólová šance domácích, Juanfran poslal míč z pravé strany do vápna, tam Antoine Griezmann zakončil z první, ovšem orazítkoval pouze tyč!
24'
Ángel Correa (Atl. Madrid) faulován ve středovém kruhu, to byl zákrok na kartu, sudí však zůstává klidný, diváci pískají.
23'
Fernando Torres (Atl. Madrid) to vzal nyní na sebe, ale střelou z hranice vápna netrefil branku.
23'
Z hlediště se ozývá pískot, sudí neodpískal zákrok na Correu, nicméně domácí jsou opět u míče.
22'
Lucas Hernández (Atl. Madrid) uspěl v souboji dvou devatenáctek proti Toledovi, odkop od branky.
21'
Gabi (Atl. Madrid) v ofsajdu, ani z této akce Atlética se neurodí, odkop Chichizoly.
20'
Oblak si jde na hranici vlastního vápna pro míč a bude moci v klidu rozehrát od branky Atlética.
19'
Fernando Torres (Atl. Madrid) faulován na polovině Las Palmas, domácí se dostávají k míči.
18'
Do brejku ale pláchli domácí, Gabi se dostal i do zakončení, ale Leandro Chichizola včas vyběhl a střelu vyrazil.
17'
Las Palmas se po levé straně dostává na polovinu Atlética.
16'
Dani Castellano (Las Palmas) fauluje na útočné polovině, míč získávají hosté.
15'
Leandro Chichizola (Las Palmas) dobře zasáhl na malém vápně, před dotírajícím Gabim.
14'
Míč končí v autu, následně domácí získávají zajímavý volný kop po faulu Gálveze.
12'
Las Palmas opět pod tlakem při rozehrávce.
11'
Také akci Atlética přerušil hvizd rozhodčího pro ofsajd, Leandro Chichizola rozehrává od své branky.
10'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce Atlética, které ale vzápětí znovu získává míč.
9'
Po rychlém protiútoku dostal míč do vápna Jonathan Calleri (Las Palmas), ale vracející se Ángel Correa ho vyvedl z rovnováhy a nakonec Calleri ani nevystřelil.
8'
Míč se dostal před branku, ale Leandro Chichizola (Las Palmas) ho dokázal dostat ven z vápna.
7'
Atlético vybojovalo rohový kop, který domácí rozehrají z pravé strany.
6'
Hernán Toledo (Las Palmas) fauluje na útočné polovině, míč tak získávají domácí.
5'
Koke (Atl. Madrid) pohotově vypálil z hranice šestnáctky, ale branku Las Palmas vysoko přestřeluje.
4'
Jan Oblak (Atl. Madrid) si nyní vychutnal při odkopu od branky útočícího Calleriho.
3'
Opět putuje míč k brance Las Palmas, které má problém s rozehrávkou.
2'
K vlastní brance posílá Gálvez míč a Leandro Chichizola rozehrává na levou stranu.
1'
Koke (Atl. Madrid) hledal ve vápně Griezmanna, který ale nezachytil jeho přihrávku.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Juanfran, J. Giménez, Godín, Lucas Hernández – Á. Correa, Gabi, Koke, Saúl Ñíguez – F. Torres, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Partey, Ferreira-Carrasco, Savić, Vitolo, Olabe, Giovanni.

UD Las Palmas: Chichizola – Simón, Navarro, Gálvez, D. Castellano – Peňalba – Toledo, Tana, Viera, Jairo – Calleri.
Náhradníci: Lizoain – Herrera, V. Gómez, David García, Halilović, Aquilani, Expósito.

Rozhodčí: A. Álvarez – Barranco, Gallego.
UD LAS PALMAS
Las Palmas má za sebou také nepříjemnou sérii bez výher, oproti Atlético je ale mnohem delší... na začátku prosince 2017 porazil doma Las Palmas Real Betis těsně 1:0 a poté následovaly pět porážek a dvě remízy v soutěžních zápasech. Není divu, že se tak Las Palmas ocitlo po 20. kole téměř na samém dně ligové tabulky! Že v Las Palmas hrát fotbal umějí, dokázal výsledek právě 20. kola, v němž dokázalo UD doma porazit třetí nejlepší tým ligy Valencii 2:1!
ATLÉTICO MADRID
Madridský klub má za sebou třízápasovou sérii bez výhry, přičemž tuto bilanci kazí dvě porážky od Sevilly ve čtvrtfinále Copa del Rey. V lize pak Atlético uhrálo doma remízu 1:1 s Gironou, což je málo na to, že se hrálo doma, navíc se soupeřem ze středu tabulky. V ligové sezóně zatím Atlético pouze jednou prohrálo (lepší je již pouze Barcelona), ale hned sedm remíz připravilo Atlético o cenné body v boji o titul.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání španělské LaLigy, v němž se v rámci 21. kola utká ATLÉTICO MADRID na madridském Wanda Metropolitano s UD LAS PALMAS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.