+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

La Liga - 1.kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bilbao : Getafe - 20. srpna 2017   18:15

Před zápasem
Bilbao
Bilbao
0:0
(-:-)
Getafe
Getafe
Jak se sází u Tipsportu
98%
Bilbao
2%
Remíza
0%
Getafe
Analýzy
Výhra domácích
Autor analýzy: Fikouse1
Kurz: 1.5
Jako druhý zápas na španělskou La ligu tu máme utkání mezi Bilbaem a nováčkem soutěže z Getafe. Tady jednoznačne věříme domácím, kteří si v krásném kurzu určitě dojdou pro vítězství.

Bilbao skončilo v minulé sezóně na 7. pozici, což jim zajistilo boj o Evropskoi ligu a v týdnu se utkají s řeckým Panathinaikosem. V minulém ročníku domácí soutuěže bylo Bilbao doma takřka neporazitelné a střílelo góly jako na běžícím páse. Týmu opět nechybí klubová legenda a nejlepší střelec Aritz Aduriz, který bude bezpochyby znovu gólově táhnout tento tým. Bilbao pracuje čistě se španělskými hráči a odchovanci klubu, jedinou vyjímkou je francouz Lapoerte, který ovšem do týmu skvěle zapadl. Bilbao bude opět bojovat o poháry a doma si vytvoří nedobytnou pevnost. S týmy jako je Getafe budou v klidu získavat body a potvrdí v těchto utkáních svou kvalitu.

Getafe v předloňské sezóně spadlo do druhé ligy, ale návrat jim trval pouze rok, když v loňské sezóně po třetím místě v ligové tabulce a výhrou v play-off oskočili zpět do první ligy. Je to tým, který stabilně koluje mezi první a druhou ligou a proti celkům jako je BIlbao doma vetšinou prohrává. Šest posledních vzájemných zápasů skončilo vždy ve prospěch Bilbaa a to nám ukazuje velmi slušnou value. Getafe zdaleka nedosahuje kvalit Athleticu Bilbao a v tomto zápase se to potvrdí!

Kurz 1:50 nám dává skvělou příležitost přilepšit si a my jí využijeme! Co vy?

Good Luck
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.
reklamaKlasická verze
Mobilní verze