La Liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Málaga - 21. prosince 2017   21:30

D. Alavés
60' Munir (R. Duarte)
1:0
(0:0)
Málaga
Málaga
D. Alavés
Pacheco – Martín, Alexis, Maripán, R. Duarte – Pina, García (C) – I. Gómez, Burgui (76. Krkić), Pedraza (88. Wakaso) – Munir (83. Santos).
Sivera – Laguardia, Santos, Krkić, D. Torres, Wakaso, Medrán.
Álvarez – Barranco, Méndez
Estadio Mendizorrotza (Vitoria-Gasteiz)
18 733 diváků
Málaga
Roberto – L. Hernández, Baysse, Miquel, González (56. Ricca) – Ontiveros, Kuzmanović (76. Mula), Recio (C), Castro – Peñaranda (65. Bastón), Rolán.
Prieto – Rolón, Bastón, Cifuentes, Ricca, Keko, Mula.

SESTŘIH LA LIGY: Alavés - Málaga 1:0

Souboj Alavés – Málaga nebyl zrovna dvakrát pohledný. Domácí tým měl v kontextu celého zápasu více vyložených šancí a nakonec svůj tlak ze začátku druhého poločasu dokázal využít, když Munir z voleje napálil míč pravačkou k levé tyči. Hosté na tom byli velice špatně směrem dopředu, byli v obrovské křeči, a tak nemají ani bod.
90+6'
90+5'
Odraz a poté míč padající do koše Pacheca v malém vápně, je hotovo.
90+5'
Castro bude vhazovat zleva a bude se jednat o dlouhý aut.
90+5'
Tak ještě poslední šance pro hosty, když míč do ohně nakopává z vlastní poloviny Roberto.
90+4'
Bastón byl důrazný proti Krkičovi, ale hrálo se dál až chyboval Musa a domácí celek vhazuje zprava z vlastní poloviny.
90+3'
Křižný výkop Pacheca na levou stranu a po několika odrazech začal útok hostů Ricca.
90+3'
Rolán se zprava neprosadil jeden na jednoho proti zřejmě Duartemu a vykopávat bude Pacheco.
90+2'
Hostující bek nahrál dozadu K Robertovi a ten poslal míč zhruba na polovinu hrací plochu.
90+2'
Bastón byl pokrytý při seběhu na levou stranu na hranici vápna do druhé vlny, ještě má Málaga aut z poloviny protivníka.
90+1'
Výkop Pacheca směřoval na pravou stranu a posléze nebezpečí odvrátil nohou na vlastní polovině Martín.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90+1'
Špatná nahrávka křížem končí za brankovou čárou a míč si vezme Pacheco.
90'
Rolán si na levé straně nerozuměl se spoluhráči a ještě pokusí hosté vyrovnat rozehrávkou Roberta.
90'
Málaga celkem dlouho držela míč na svých kopačkách, ale pak jej ztratila v pravé části vápna.
88'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Mubarak Wakaso.
88'
Wakaso půjde za malý moment do hry.
87'
Rolán nenahrál na levou stranu Riccovi a následně jeho dlouhý míč spadl do koše Pachecy.
87'
Za pár sekund využije domácí celek svého posledního střídání v tomto střetnutí.
86'
Domácí celek podržel míč na levé straně, ale k zakončení na Roberta se nedostal, hrají hosté.
86'
Domácí celek se hnal po levé straně až fauloval Baysse Pedrazu, což se modrobílým hodí.
85'
Duarte dostal křeč a hrát se nyní chvíli nebude po souboji s Ontiverosem.
84'
Gómez si při křižné nahrávce na pravé straně stoupl do ofsajdu a hrát bude hostující celek.
84'
Krkič se spoluhráčem minuli na levé straně balon a posléze na zemi ležel Baysse, ale ihned se zvedl.
83'
Ještě jedno střídání zbývá v dnešním zápase domácím.
83'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Munir, přichází Christian Santos.
82'
Po stříleném centru nezakončil z šestnáctky soupeře Rolán a navíc byl faulovaný Duarte, takže míč pro domácí celek.
82'
A po zásahu hlavou na přední tyči v podání Piny ještě jeden roh pro hosty.
81'
Ricca poslal centr zleva do Martína, takže roh.
80'
Munir nedostal míč zleva přes blok ke svému spoluhráči již na polovině hostů.
80'
Odražený míč si na levé straně našel Mula a jeho pravačka z šestnácti metrů skončila po razantní střele nad brankou.
79'
Roh zprava pro Recia.
78'
Recio kopal pravačkou standardní situaci zleva na zadní tyč, kde odvrátili domácí hráči nebezpečí hlavou, vše bez zásahu Pacheca.
77'
Při brejku domácích nemusel Roberto zasahovat, ale Málaga už nemá zrovna moc času na srovnání v době, kdy Pedraza pospíchá do obrany.
77'
Alexis zasáhl hlavou v levé části vápna, ale hostující celek má aut nedaleko šestnáctky domácích.
76'
Hostující celek právě vyčerpal třetí možnost střídání, domácí tým může ještě střídat dvakrát.
76'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Burgui, přichází Bojan Krkić.
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Álex Mula.
75'
Výrazně přetažený roh zprava, takže se hostující celek pokusí o srovnání.
75'
Martín se nemohl prosadit po pravé straně, a tak šikovným způsobem získal roh.
74'
Domácí celek hrál po levé straně, kde došlo k tvrdému souboji Pedraza versus Hernández, jenž byl posouzený proti modrobílým.
73'
Přetažený centr zprava a poté to měl z druhé strany složité Castro, takže kontr domácích je tady.
73'
Rolán se spoluhráči zkusil akci po pravé straně, ale Málaga přišla o balon na hranici vápna.
72'
Alexis se spoluhráčem u pravé tyči zlobili hostující celek a následně přišel faul Martína zezadu proti Rolánovi.
71'
Balon propadl až na zadní tyč k překvapenému Alexisovi, i tak kope domácí celek roh zprava.
71'
García tam debatuje ještě s hlavním rozhodčím, zatímco se chystá standardní situace zleva proti frustrovanému Reciovi.
70'
Recio podrazil Garcíu unikajícího po levé straně a obdržel tím pádem žlutou kartu.
69'
Burgui byl při chuti po levé straně, ale v souboji s Bayssem nezískal ani roh, od vlastní branky bude vykopávat Roberto.
69'
García zvládl zleva souboj s protihráčem a navíc domácí celek bude vhazovat z vlastní poloviny.
68'
Ricca centroval, ale Pacheco snadno zasáhl zákrokem do koše na hranici malého vápna a i nadále drží čisté konto bez větších problémů.
68'
Bastón si nenašel při akci po pravé straně míč u přední tyče, a tak se snaží o vyrovnání z druhé strany Ricca.
67'
Hostující celek zapojil do své kombinace i Roberta, ale následně nebyl nebezpečný po levé straně a málem udělal útočný faul.
67'
Po sérii krátkých nahrávek na levé straně s Munirem je odpískán domácím ofsajd.
66'
Na Málaze je vidět v jaké hraje křeči a jakou herní nepohodou se v tomto ročníku španělské ligy prezentuje.
66'
Zatímco Málaga už využila dvě možnosti ke střídání, tak domácí celek ani jednu.
65'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Borja Bastón.
64'
Gómez vhazoval zprava z poloviny protivníka, zatímco Penaranda kulhá na hrací ploše a ke střídání už je připravený Bastón. Jenže hra plyne dál.
64'
Jako kdyby Penaranda signalizoval, že bude muset být stažený ze hry.
63'
Směrem dopředu to hostům vůbec nejde v dnešním zápase, domácí celek je daleko nebezpečnější v ofenzivě.
63'
Ricca čekal marně na balon na levé straně a domácí celek se z jedničky nohou ubránil bez větších problémů.
62'
Miguel začal útok hostů na polovině hřiště, ale ten skončil nepřesnou přechodovou fází. Takže to Málaga zkusí od Roberta znovu.
62'
Málaga i ve druhém poločase čeká na svojí větší šanci, zatímco domácí celek měl v posledních minutách několik tutovek volajících po otevření skóre.
60'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Tohle si domácí celek zasloužil a vede 1:0. Centr zleva. Duarte přiťukl míč k MUNIROVI a jeho pravačka z voleje zapadla k levé tyči.
60'
Po faulu na Duarteho útočil po levé straně domácí celek, kdy agilní byl Munir.
59'
Munir zleva proti Robertovi a před bránícím hráčem loboval do zadní tyče a poté míč na roh s potížemi odklidil Miguel.
57'
Burgui šel v pravé části vápna k zemi tak ochotně, že jej sudí Álvarez po souboji s Riccou odměnil žlutou kartou.
57'
Hostující celek spěchal do útoku po levé straně Penanardou, ale pro míč skočil ve velkém vápně jako lev za kořistí Pacheco.
56'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Diego González, přichází Federico Ricca.
56'
Miquel fauloval zezadu do nohy Munira a dostal kartu.
56'
Po nahrávce Castra přišel jeden z hostujících hráčů o balon vinou důrazu domácí obrany.
55'
Gómez se opravdu nemohl prosadit zprava proti dvěma hráčům, ale hosté krátce na to ztratili balon.
55'
Domácí celek vhazoval zleva z poloviny hřiště. Následně nemohl hru zrychlit v souboji jeden na jednoho Gómez.
54'
Domácí celek při akci po levé straně s Burguiem neohrozil Roberta. Následně z druhé strany centroval nepřesně Gómez.
53'
Rolán hrál po levé straně, ale jeho spoluhráči mu nikterak nepomohli a útočit bude tím pádem soupeř.
53'
Celkem dlouho trvala domácí akce po levé straně, ale zatím se Málaga brání velice dobře.
52'
Domácí celek zkusil akci po levé straně, ale hostující mužstvo se bránilo aktivně od samého úvodu své obranné činnosti.
51'
Pane jo, tak tohle je opravdu...Brutální! Při střele zleva vyrazil Roberto míč rukama k Martínovi, který z malého vápna napálil břevno prázdné branky.
50'
Rolán chtěl využít při centru zprava zakončení ze středu k otevření skóre, jenže po vyhraném souboji s Alexisem mířil hlavou vedle levé tyče.
50'
García zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Penarandou, který se provinil na polovině hřiště šlapákem, domácí tým rozehraje zprava.
49'
Domácí hráči si po pravé straně nerozuměli s Burguiem a Málaga získala bez větší námahy aut z vlastní poloviny.
49'
Rolána si domácí obrana pohlídala. Ale útok hostů má své pokračování v podobě hry po pravé straně.
48'
Tentokráte fauloval zprava na vlastní polovině Alexis Castra a je tady standardní situace rozehraná nakrátko pod sebe.
48'
Faul po ztrátě balonu,který zapsal Penaranda, takže se bude hrát proti hostům po rozehrávce z poloviny domácích.
47'
Málaga podržel míč krátce na polovině hřiště a poté odcentrovala špatně zleva.
47'
Dnešní utkání sleduje 18 733 diváků.
46'
Ontiveros byl na pravé straně pokrytý Duartema, ale hostující celek má aut z poloviny soupeře.
46'
Málaga vedla svojí akci po pravé straně a pokračovala nahrávkou pod sebe na Hernándeze.
46'
Branku jsme v prvním poločase neviděli. Blíže ke vstřelenému gólu měl domácí celek, ale dvakrát neuspěl v obrovské šanci Munir. Ten toho také z fotbalistů v modrobílém nejvíce schytal. Málaga nikterak významně neohrozila Pacheca. Zřejmě zasloužená bezbranková remíza po úvodním dějství.
45+2'
45+2'
Gómez pravačkou do zdi končí první poločas.
45+1'
Pedraza získal faul Kuzmanoviče a uvidíme standardku pro domácí celek z osmnácti metrů.
45'
Rolán byl na pravé straně na polovině domácích sice důraznější než Duarte, ale hosté nikterak nezakončili na Pacheca.
45'
Střela Penarandy skončila zleva pravačkou vedle zadní tyče, což nerozhodilo Pachecu.
44'
Hernández zprava přetáhl míč na zadní tyč, kde Martín přehrál jeden na jednoho Rolána.
44'
Ontiverosova nahrávka po pravé straně nebyla ideální, ale Málaga ještě hraje před vápnem domácích hráčů.
43'
García odvrátil zleva nebezpečí a hostující celek bude ještě jednou vhazovat.
43'
Roberto si zahrál při hostující rozehrávce, ale Ontiveros nebyl přesný, a tak vhazuje zprava z poloviny domácích Hernández.
42'
Hernández neuspěl zprava a následně se snaží tvořit hru již na vlastní polovině v pravé části hřiště Baysse.
42'
Už se hraje, protože Pacheco se spoluhráčem se rozhodli pro útok po levé straně, kde byl připravený Duarte.
42'
Burgui v debatě s trenérem domácích, zatímco se nehraje.
41'
Rolán svedl na levé straně souboj jeden na jednoho s Alexisem a oba hráči posléze leží na hrací ploše.
40'
Série krátkých nahrávek hostujících hráčů nikterak neohrozila duševní zdraví domácích fanoušků.
39'
Po sérii odrazů na polovině domácích byl k presinku donucen Burgui, ale úspěšný nebyl. Míč získal až jiný hráč modrobílých.
39'
Domácí celek zhustil prostor kolem vlastní šestnáctky a posléze zprava neohrozil Pacheca Hernández.
39'
Rolán pokrytý v hostujícím vápně, ale Málaga vhazuje zprava z poloviny domácích Hernándezem.
38'
Zase domácím hráčům výrazně pomohl aktivní Burgui, ale centr zprava šel na přední tyč do koše Roberta.
37'
Ontiverosův centr zprava byl přetažený a útočit z vlastní poloviny zřejmě Duarte.
37'
Hostující celek nepokazil přechod do útoku po levé straně, ale domácí celek čas přistupoval k Málaze.
36'
Burgui je zatím hodně aktivní a většina akcí vede přes levou stranu, co se týče domácích hráčů.
36'
Celý útok začal na levé straně Burgui a po centru z protější strany hřiště míč prosvištěl pouze vápnem. Teď hostům muselo zatrnout.
35'
Kolonka faulů se rozšířila o nedovolený přestupek Burguie, ale hosté toho nevyužili.
34'
Hernández poslal dlouhý míč na pravou stranu, kde na střed vápna odcentroval Rolán. Jenže tam vyhrál souboj jeden na jednoho fotbalista domácích.
34'
García důrazně faulovaný na vlastní polovině Reciem a tenhle zákrok volal po šesté žluté kartě v zápase.
33'
Burgui se na pravé straně zapojil do obrany. Castro posléze centroval zleva na přední tyč na hlavu protihráče.
33'
Rychlý kontr hostů po levé straně, ale domácí celek se zákrokem na hranici vápna ubránil.
32'
Pět hráčů Málagy bylo ve zdi. Reciova pravačka šla na přední tyč zprava, kde pro balon skončil a do náruče schoval Pacheco.
31'
A když podrazil Maripán Recia, tak mohla přijít další karta. Tak či onak – standardní situace zprava pro hosty z dobré pozice.
31'
Pět žlutých karet za zhruba půl hodinu hry, to je hodně interesantní číslo...
30'
Za pískotu domácích fanoušků si hosté přihrávali na vlastní polovině a následně se po pravé straně s Ontiverosem neprosadili.
28'
Ontiveros následně také viděl kartu, společně s Duartem...No, tři karty za zhruba patnáct vteřin...Zajímavé...
28'
Hernández fauloval v hlavičkovém souboji na vlastní polovině zprava Garcíu a dostal kartu.
27'
Duarte vhazoval zleva z poloviny hostů a ti se poté i za cenu důrazu v obraně ubránili.
27'
Burgui adresoval zleva nahrávku na střed a posléze zasáhl rukama Roberto proti zakončení z dvaadvaceti metrů doprostřed branky.
26'
Alavés má balon více na svých kopačkách. Hosté se nedostali do vážnější šance před Pachecou.
25'
Hlavně Munir je hráčem, který toho zatím od hostující obrany hodně schytal.
25'
Ontiveros si pomohl faulem zezadu na Garcíu a začíná se nám celkem hrát důrazně.
24'
Další faul na Munira, který je v posledních sekundách hodně na zemi.
23'
Munir poznal, že Miquel je důrazný a kupodivu z toho nebyla karta.
23'
Dlouhý aut zprava, ale domácí celek hrál čistě na přední tyči proti vyskakujícímu fotbalistovi Málagy.
22'
Hernández posunul míč na pravou stranu na hranu vápna, kde balon odpravil na aut ve skluzu Alexis proti Penarandovi.
22'
Hostující přechodová fáze nebyla špatná a byla z toho střela z dvaceti metrů do bránícího fotbalisty.
21'
Zřejmě Recio dobře kryl míč a nepustil domácí celek k rychlému kontru, následně ovšem byl zezadu faulovaný důrazně Munir. To byl zákrok na kartu.
21'
Třetí ofsajd domácích v zápase je na světě!
20'
García vidí kartu, když dohrál Hernándeze rozehrávajícího zprava.
19'
Pravačka Roberta vykopávala na pravou stranu na hlavu protihráče. Domácí tým poté odcentroval zleva do malého vápna do koše brankáře.
19'
Střela na dlouhou nohu v podání Gómeze šla hodně mimo branku soupeře a míč si vezme Roberto.
18'
Hostující celek byl Castrem aktivní při presinku. Málaga následně nezaútočila přesně, čemuž zamezil Ontiveros.
18'
Hernández to zkoušel po pravé straně, ale balon se dostal na polovinu hrací plochy až z druhé strany od nohy Miquela snadno doputoval k Pachecovi.
17'
Hosté se ubránili podrážkou kopačky zprava, jenže po levé straně nebyli zatím vůbec nebezpeční pro Pacheca.
17'
Celkem z tísně procpal míč po levé straně Duarte, ale ve zbytku útoku prohrál souboj s obranou Burgui, který se posléze seznámil s trávníkem.
16'
Domácí tým má zatím navrch, co se týče střel na branku. Ale skóre se nám nepohnulo.
16'
Domácí útok po levé straně vypadal velice zajímavě, jenže Burgui byl načapán v ofsajdu.
15'
Pokračoval nezáživnou kapitolou, kdy hosté centrovali zleva na střed a zakončili hlavou doprostřed branky k Pachecovi.
15'
Tak uvidíme, jak bude zápas pokračovat, když byl odpískaný faul na Recia na polovině hřiště.
14'
Ruce Pacheca zatím nezasahovaly do děje tohoto zápasu, dolní končetiny Roberta jsou daleko zaměstnanější.
13'
Rychlý brejk, ale Munir v šanci ze středu sám proti brankáři na hranici vápna selhal a trefil dolní část těla muže v černém.
12'
Přešlapovačka Penarandy opravdu neznechutila domácím fanouškům večer. Z levé strany poté letěla střela jeho spoluhráče výrazně mimo tři tyče.
12'
Hosté zatím čekají na pořádnou střelu směrem na Pacecha, nyní budou rozehrávat z vlastní poloviny zprava.
11'
Křižný balon na levou stranu v podání domácích hráčů byl nakonec přesný. Munir z levé části vápna mířil levačkou mezi nohy Roberta, ale ten dokázal míč vykopnout stejnou dolní končetinou na roh.
10'
Celkem dlouho trvalo hostům než využijí výhody autového vhazování z vlastní poloviny zprava, někteří domácí fanoušci už trošku pískali.
10'
Burgui si chtěl obhodit Ontiverose, což se mu nepovedlo, ale jeho nahrávku nezpracoval na levé straně Duarte.
9'
Rolánovi šance na zakončení zprava proti Alexisovi byly velice pomalé, hlavně, když obránci pomohl rukama ve velkém vápně Pacheco.
9'
Castro byl možná lehce pasivní po levé straně, a tak se hra přestěhovala na polovinu Málagy v době, kdy byl na balonu tým v oranžovém.
8'
Martín byl čistý jeden na jednoho na pravé straně vlastní poloviny, ale útočí Málaga po kombinaci obranné čtyřky na území oranžových.
7'
Hernández spolupracoval na pravé straně s Ontiverosem a Reciem, ale nedošlo ani k centru do ohně.
7'
Hosté chtěli hrát po levé straně Castrem, ale obrana domácích byla aktivní, a tak Pacheco mohl být zcela v klidu.
6'
Centr směřující zprava na bližší tyči shrábl u své brankové konstrukce do náruče Pacheca svým jednoduchým zákrokem.
6'
Gómez centroval pravačkou na přední tyč a jeho spoluhráč zakončoval hlavou k levé brankové konstrukci, kde vytáhl parádní zákrok rukama Roberto, i tak pískaný ofsajd.
5'
Právě Burgui získal faulem v podání Ontiverose standardní situaci zleva.
5'
Balon odvrátil pravý bek hostů hlavou, ale útok soupeře tvrdá dál, hlavní roli hraje Burgui.
4'
Burgui působil na levé straně jako sobec, šel do dvou hráčů a posléze mu nefungovala souhra s Munirem na hranici vápna.
4'
Duarte vhazoval zleva z poloviny hostů a ti se ubránili až nohou v pravé části vlastního vápna.
3'
Po faulu na polovině domácích rozehraje levačka Pacheca po levé straně.
3'
Rolána nepustil před sebe z pozice pravého beka Alexis a pouze kontroval, jak balon směřuje za brankovou čáru.
2'
Hernández otřel míč zprava o protihráče a je tady další ze série autů pro Málagu.
2'
Sledujeme postupný útok hostů, kteří získali aut zprava z poloviny domácích pro Hernándeze. Pedraza se stáhl do obrany.
1'
Pedraza odkopl míč po levé straně do bezpečí a následně šel k zemi po souboji s Bayssem Munir.
1'
Jedna z prvních ztrát zápasu šla na levé straně na polovině soupeře za Garcíou, aut pro Hernándeze.
1'
Málaga nastoupila v oranžovém, Alavés v modrobílém. Hosté měli výkop.
1'
Málaga bude v letošní sezoně ráda, když se udrží. V pondělí si připsala na své konto prohru s Betisem Sevilla 1:2. Soupeři navíc nebyl uznaný regulérní gól ze standardní situace. Jenže ve Španělsku zatím není na rozdíl od Itálie k dispozici video.

Přímou červenou kartu obdržel Adrián González mimo hrací plochu. Domácí hrají ve velké křeči. Není to ten tým, který byl schopný zabojovat o evropské poháry. Z jeho hry se prostě absolutně vytratila jednoduchost a lehkost.

Dnes je zcela po právu v pozici předzápasového outsidera. Na jeho hře nenajdeme žádné velké sebevědomí.
Tenhle zápas nemá výrazného favorita. Alavés bude mít v souboji s Málagou výhodu domácího prostředí. Jeho nejlepším střelcem je v tomto ligovém ročníku Španěl Ibai, jenž se prosadil celkem čtyřikrát.

I on přispěl k tomu, že Deportivo má na svém kontě z šestnácti odehraných ligových zápasů celkem dvanáct bodů. Jenže i tak to vypadá na to, že se Alavés bude strachovat o holé přežití mezi ligovou smetánkou. V posledním duelu prohrál na hřišti Atlética Madrid poměrem 0:1, když se jako jediný zapsal mezi střelce F. Torres po nahrávce Vrsaljka v 74. minutě.
Vzájemné zápasy
MAL – ALA 1:2
ALA – MAL 1:1
MAL - ALA 1:0
ALA – MAL 0:1
Hezký večer! V rámci španělské fotbalové ligy si to od 21:30 rozdají Deportivo Alavés a Málaga CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.