La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Málaga - 22. ledna 2018   21:00

Eibar
76' Kike García (Bébé)
1:1
(0:1)
Málaga
Málaga
16' En-Nesyri
Eibar
Dmitrović – Capa, P. Oliveira (51. Ramis), Arbilla, Ángel – Alejo (56. Orellana), Jordán, Dani García (C), Inuj (72. Bébé) – Charles, Kike García.
Riesgo – Escalante, Orellana, Peña, Ramis, Diop, Bébé.
Medié – Fernández, García
Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar
4 520 diváků
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Ricca – Iturra – Recio (C) (84. Kuzmanović), Adrián González – Keko, En-Nesyri (60. Bastón), Castro (80. Mula).
Prieto – Bastón, Bueno, González, Kuzmanović, Mula, Añor.

SESTŘIH LA LIGY: Eibar - Málaga 1:1

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Eibar nevyužil šanci dostat se zpět na sedmé místo, zůstává o skóre za Celtou Vigo. Málaga vybojovala cenný bod, ale po výhře Las Palmas je poslední se ztrátou šest bodů na záchranu. Výměna trenéra přinesla hostům alespoň remízu.
Statistiky utkání:
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 11:11.
Duel je u konce, Eibar nakonec dokázal ve druhém poločase srovnat a odnáší si z tohoto duelu bod! Nejprve to vypadalo, že Málaga si vedení pohlídá. Poctivě bránila a navíc hrozila z brejků. Ovšem poté do vápna přihrál střídající Bébé a Kike García srovnal. Poté už to byla přehlídka šancí domácích, ale ani jedna neskončila v brance! Málagu zachraňoval Roberto, jednou hostům pomohla tyč.
90+3'
90+3'
Roberto kryje centr z levé strany, Málaga ubrání alespoň bod!
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Zdravko Kuzmanović (Málaga CF). Za minutu dostává Kuzmanović dvě žluté karty! Zbytečný skluz na Jordána zezadu, ještě šance pro Eibar!
90+1'
Žlutou kartu dostává Zdravko Kuzmanović (Málaga CF).
90+1'
Velká šance Málagy mohla rozhodnout! Castro zamířil dopředu z levé strany, jeho ránu Dmitrović vyrazil, dorážka Iturry už přesná nebyla.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Dvě zblokované střely domácích, Málaga se snaží ubránit alespoň bod.
89'
Žlutou kartu dostává Fabián Orellana (SD Eibar), za zmiňovaný faul při napadání.
88'
Málaga se ubránila velkým šancím a nyní bude mít čas si odpočinout, domácí se totiž dopustili faulu při napadání.
87'
Z rohového kopu přišla další šance! Rosales si centr z pravé strany málem srazil do vlastní brány, míč skončil na tyči! Po dalším rohu zakončoval z levé strany Kike García, hosty zachránil Roberto!
86'
Orellana pěknou přihrávkou našel Charlese, který se šikovně natlačil přes obránce a rychlou přízemní střelou se snažil překvapit Roberta, ten dokázal zasáhnout!
85'
Ángel nedostal přesnou přihrávku, ale Iturra poté nehodil aut čistě, takže domácí pokračují v kombinaci na útočné polovině.
84'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Recio, přichází Zdravko Kuzmanović.
83'
Z ničeho nic si hosté málem vzali vedení zpět! Keko to udělal šikovně, zasekl si míč a následně levačkou vypálil, míč prosvištěl těsně kolem spojnice břevna a tyče!
82'
Nyní se však hosté dokázali vysunout a zatlačili hráče Málagy, ti si museli pomoct rozehrávkou ke Dmitrovićovi.
81'
Ricca byl donucen pouze odkopnout míč do autu, tlak Eibaru stále sílí.
80'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Álex Mula.
80'
Bébé dostal přihrávku na střed, mířil do pravého horního rohu, ale tam spíše jen zamýšlel střílet, míč skončil vysoko nad.
79'
Cote faulovaný Kekem u postranní čáry, zajímavá standardka pro Eibar.
78'
Centr do šestnáctky hosté odvrátili, ale hned tam přilétly další dva. Obránci Málagy teď nevědí, kam dříve skočit.
77'
Eibar je rázem na koni a bude se snažit vybojovat kompletní počet bodů! Přesně tohle domácí potřebovali, náhodný gól a jsou rázem ve velikém tlaku.
76'
Eibar právě vstřelil branku!
Tak z první velké šance domácí nakonec srovnávají stav zápasu! Střídající Bébé dostal přihrávku na hranu ofsajdu do křídla, odcentroval na přední tyč, kam si naběhl KIKE GARCÍA a z první překonal Roberta! Začíná se od nuly.
75'
Cote u postranní čáry přišel o míč, rychlý brejk ale domácí zažehnali a pokračují v kombinaci.
74'
Centry zatím nejsou silnou zbraní domácích, Málaga se v klidu ubránila.
73'
Kike García faulovaný u postranní čáry, přímý kop pro Eibar.
72'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Bébé.
71'
Capa odcentroval do šestnáctky, kde však nebylo moc domácích hráčů, a tak si pro míč došel Roberto.
69'
Adriána ve velké šanci zastavil těsný ofsajd.
68'
Eibar stále čeká na první větší příležitost ve druhém poločase. Nyní se však bude muset opět bránit, nepřesná rozehrávka končí v autu.
67'
Hlavička Orellany nebyla přesná.
67'
Centr Kikeho Garcíi sražen na roh.
66'
Iturra čistě vyskluzoval Jordána, ale poté o míč přišel.
65'
Cote šel proti odraženému míči pozdě a poté mu nezbývalo nic jiného, než aby zatáhl za dres Riccu.
64'
Bastón se řítil za dlouhým míčem, ale zbytečně, mává se ofsajd.
63'
Kike García vysunul na pravou stranu Orellanu, který si dloubl míč před sebe, ale skvěle do dosprintoval Recio, jenž pro Málagu i následně vybojoval míč.
62'
González faulovaný ve středu hřiště, dostal zásah vysokou nohou od Charlese.
60'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Youssef En-Nesyri, přichází Borja Bastón.
60'
Ovšem hosté se skvěle vrátili a dokonce vybojovali autové vhazování.
60'
Z něj nebezpečí nepřišlo a Málaga může vyrazit dopředu.
59'
Centr hostů z levé strany sražen na rohový kop.
59'
Faul napadajícího Orellany, rozehrává Málaga.
58'
Eibar se stále nemůže dostat do veliké šance ani ve druhém poločase. Hosté spolehlivě brání a navíc hrozí z brejku. Další přihrávku za obranu dostával Keko, trefil tyč, avšak byl máván ofsajd.
56'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Fabián Orellana.
56'
Málaga zatím hrozí zejména po chybách, jednu v rozehrávce teď domácí předvedli! Adrián González dostal dárek v podobě veliké šance, ale Dmitrović mu zmenšil střelecký úder a dobře zasáhl! Míč se ještě odrazil ke Castrovi, ten ovšem dorážel mimo!
54'
Castro se přihnal k Alejovi a ramenem ho srazil k zemi, standardní situace pro Eibar.
53'
Ángel nedostal dobrou přihrávku a poté přihrával domů Dmitrovićovi, ten odkop v tísni zvládl a zažehnal pohromu, hosté se snažili aktivně napadat.
52'
Nepříliš povedený centr odhlavičkoval do bezpečí Hernández, následná akce domácích už byla hrána do ofsajdového postavení.
51'
Ještě jeden roh pro Eibar.
51'
Eibar začíná přitvrzovat a hosty teď nepouští za půlku. Alejo nyní vybojoval rohový kop.
51'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Paulo Oliveira, přichází Iván Ramis.
50'
Oliveira si po jednom ze zákroků udělal něco se zadní části stehna a bude muset střídat.
49'
Po dlouhém obléhání pokutového území nakonec vypálil domácí Arbilla, jeho pokus k Robertovi neprošel.
48'
Ricca odehrál před Alejem raději do autu.
47'
A znovu En-Nesyri! Tentokrát dostal dobrou přihrávku do běhu, ale dobře se vrátili obránci a následná zpětná přihrávka na Adriána už nebyla přesná.
47'
Další dlouhá přihrávka na aktivního En-Nesyriho skončila až u Dmitroviće.
46'
Hned v úvodu druhé půle se do zajímavé akce dostával En-Nesyri, ovšem zastavil ho chybně odmávaný ofsajd.
46'
Hráči obou týmů se vracejí zpět na hrací plochu.
Rozhodčí nenastavili ani minutu, první poločas tak končí za nepříznivého stavu pro Eibar. Málaga sice nedrží více míč a nevytvořila si více gólových příležitostí, ale zatím je efektivní z brejků. Veliké chyby totiž využil En-Nesyri, který vystihl rozehrávku a svoji sólovou akci zakončil přesně. Tento hráč utekl obraně i ve 28. minutě, ale tentokrát nezamířil přesně. Domácí si nevytvořili mnoho tutovek, měli spíše hodně náznaků. Například po propadnutí míče za obranu zakončovat Charles, ale Roberto si se situací poradil. Uvidíme, co přinese druhá půle, která začne přibližně ve 22:01. Eibar musí zabrat.
45'
45'
Centr do šestnáctky skončil pouze v náruči Roberta.
44'
Alejo se snažil protlačil před Riccu, ten ho tělem zastavil a dostává první žlutou kartu v zápase. Domácí navíc rozehrají zajímavou standardku.
43'
Kike García šel do hlavičkového souboje s Robertem, ale byl v něm o hodně později, píská se útočný faul.
42'
Nadýchaný centr Inuje skončil až na zadní tyči u Kikeho Garcíi, ale hosté zasáhli včas.
41'
Rychlý brejk domácích zazdil Alejo! Kike mu přistrčil míč na střed, ale Alejo ještě hledal spoluhráče za sebou, patičkou však nepřihrál přesně.
40'
Adriánův centr obránci odvrátili, ale hosté pokračují v kombinaci.
39'
Nepřesnost v rozehrávce Eibaru daruje Málaze autové vhazování na útočné polovině.
38'
Alejo fauloval u postranní čáry při napadání Recia, domácí začínají nervóznět, což je velmi brzy na to, že běží teprve první poločas. Ovšem musíme podotknout, že Eibar je sice aktivnější, ale stále čeká na větší šance.
37'
Jordán rozehrál přímý kop rovnou do pokutového území, kde se v hlavičkovém souboji ocitli Kike a Hernández, nakonec podle domácího útočníka se odrazil míč do zámezí, takže odkop od Robertovy branky.
36'
Domácí odvrátili míč pouze ke Kekovi, který si připravil míč ke střele, míč prolétl jen těsně vedle levé šibenice!
35'
Adrián dostal míč do vápna, kde ho raději domácí odehráli na roh.
35'
Při další akci domácí rozehráli na pravou stranu na Aleja, jemuž se však centr nepovedl a Roberto bude odkopávat od brány.
34'
Centr Recia na přední tyč si domácí pokryli, Adrián již poté hrál v ofsajdu.
33'
Castro vyrazil dopředu a vybojoval pro Málagu vůbec první roh.
33'
Domácí rozehráli nakrátko a následný centr vyboxoval Roberto.
33'
Rohový kop pro Eibar.
31'
Po rychlém ošetření hostujícího brankáře se pokračuje ve hře.
30'
Mohlo být srovnáno! Málaga trestuhodně nechala míč propadnout ma Charlese, který byl rázem osamocen před Robertem, ten však včas vyběhl! Poté byl navíc na něj odpískán faul.
30'
Hosté míč odvrátili, ale nadále čelí velkému tlaku.
29'
Alejo svým odvážným průnikem vybojoval pro Eibar rohový kop.
28'
Málaga mohla vést už 2:0! Adrián krásnou přihrávkou vysunul dopředu En-Nesyriho, který tentokrát brejk nevyřešil ideálně a jeho střela mířila mimo.
26'
Recio dostal v hlavičkovém souboji od Charlese loktem, na chvíli byla hra přerušena, ale hostující záložník je v pořádku a nyní už se hraje.
25'
Dani García podklouzl a podrazil hostujícího hráče, tlak Eibaru končí.
24'
Nakonec nenápadná šance domácích! Centr z levé strany se snášel po břevno a Roberto se musel pořádně natáhnout!
23'
Eibar je i nadále aktivnější, ale zatím si nedokáže vytvořit další šance po úvodním tlaku.
22'
Další akce Eibaru šancí neskončila, Roberto odkopává od brány.
20'
Kike García se dostal do šance, v souboji přetlačil Hernándeze a poté vypálil těsně mimo, předcházel tomu však faul domácího útočníka.
19'
Hosté se ubránili, po nepovedené rozehrávce následoval ofsajd.
18'
Šlapák hostujícího hráče, Eibar může rychle odpovědět z přímého kopu.
16'
Málaga právě vstřelila branku!
Hosté jdou překvapivě z první šance do vedení! Veliká chyba v domácí rozehrávce, YOUSSEF EN-NESYRI vystihl přihrávku na Oliveiru a svůj brejk zakončil přesnou střelou nad nohu Dmitroviće!
16'
Ofsajd zastavil hostující akci.
15'
Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal Adrian, Dmitrović zasahuje proti jeho pokusu doprostřed brány.
13'
Eibar u míče zatím dvě třetiny času, nyní má k dispozici autové vhazování.
10'
Domácí jsou aktivnější, střela Garcíi Kikeho ale byla nepřesná.
8'
Další roh Eibaru, opět nakrátko.
5'
Ángel vypálil těsně za pokutovým územím pouze o kousek nad bránu!
5'
Capův centr do vápna hosté odvrátili.
2'
Roh Eibar rozehrál nakrátko.
1'

SD Eibar: Dmitrović – Capa, P. Oliveira (51. Ramis), Arbilla, Ángel – Alejo, Jordán, Dani García (C), Inuj – Charles, Kike García.
Náhradníci: Riesgo – Escalante, Orellana, Peña, Ramis, Diop, Bébé.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Ricca – Iturra – Recio (C), Adrián González – Keko, En-Nesyri, Castro.
Náhradníci: Prieto – Bastón, Bueno, González, Kuzmanović, Mula, Añor.

Rozhodčí: Medié – Fernández, García.
MÁLAGA CF

To Málaga je na tom po slušné minulé sezóně vcelku bídně a v závěru sezóny andalúský celek ještě čeká tuhý boj o udržení. Juanpi a spol. jsou v tabulce předposlední se stejným ziskem 11 bodů jako poslední Las Palmas, na nesestupové pásmo v tuto chvíli ztrácejí už 7 bodíků. Od vítězství nad Realem Sociedad na začátku prosince navíc Málažští nepoznali radost z výhry a v posledních čtyřech zápasech navíc nevstřelili ani gól, podlehli i konkurentovi v boji o záchranu z Alavésu. Dnes už musejí svěřenci kouče Gonzáleze Lópeze bezpodmínečně zabrat.
SD EIBAR

Celek z ani ne třicetitisícového městečka uprostřed baskických hor nepřestává udivovat. Po postupu do nejvyšší soutěže před dvěma lety ještě Eibar neměl starosti o záchranu a není tomu tak ani ve třetí sezóně Los Armeros mezi španělskou elitou. Svěřenci kouče Mendilibara jsou momentálně devátí a spíše než o záchranu bojují o evropské poháry. Z posledních čtyř utkání navíc Eibarští třikrát zvítězili, nestačili jen těsně 0:1 na silné Atlético Madrid.
Hezký den. Španělská Primera División má dnes na programu poslední zápas svého 20. kola, ve kterém SD Eibar změří síly s Málagou CF. Utkání začne ve 21 hodin, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.