La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  La Coruňa : Getafe - 30. září 2017   13:00

La Coruňa
La Coruňa
66' Pérez Martínez (Juanfran) • 87' Andone
2:1
(0:0)
Getafe
54' Ndiaye  (Damián Suárez)
La Coruňa
Pantilimon – Juanfran (84. Valentín), Schär, Sidnei, Luisinho – Guilherme, C. Borges (C) – Cartabia, Valverde (84. Bakkali), Çolak (67. Andone) – Pérez Martínez.
Tytoń – A. Arribas, Bakkali, Valle, Andone, Valentín, F. Navarro.
Estrada – Martínez, Martín
Estadio Municipal de Riazor (La Coruña)
19 329 diváků
Getafe
Guaita – Damián Suárez, Cala, Dakonam, Antunes – Jiménez, Bergara, Arambarri (88. Portillo), Ndiaye – Á. Rodríguez (56. Molinero), J. Molina (C) (78. Mora).
E. Martínez – Chuli, Bruno González, Portillo, Molinero, Mora, Barriuso.

SESTŘIH La Ligy: La Coruňa - Getafe 2:1

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
La Coruňa v rámci 7. kola LaLigy otočila domácí duel s Getafe a po vydřeném vítězství 2:1 si do tabulky připíše plný počet bodů. Fotbalisté, především domácí, hráli nedisciplinovaně a rozhodčí je musel krotit pomocí žlutých karet, kterých rozdal celkem devět (6+3). Jen zázrakem se utkání dohrálo v plném počtu na obou stranách.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:21.
90+6'
90+5'
Tým Getafe už nemá čas.
90+4'
Utkání se domácí snaží dohrát co nejdále od své brány, což se jim zatím daří.
90+3'
Jako kus papíru. Tak odhodil Guilherme (Deportivo La Coruňa) jedoho ze svých protivníků a také jemu ukázal arbitr žlutě zbarvený kartonek.
90+1'
Nastavená doba hry činí pět minut.
89'
Se žlutými kartonky se dnes nejspíše roztrhl pytel. Z něj si jednu kartu vzal také Zakaria Bakkali (Deportivo La Coruňa).
88'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Francisco Portillo.
87'
Při gólové oslavě si Florin Andone (Deportivo La Coruňa) svlékl dres a rozhodčí ho za to podle pravidel potrestal žlutou kartou.
87'
La Coruňa právě vstřelila branku!
V závěru utkání domácí překlápějí pomyslné misky vah na svou stranu! V předbrankovém prostoru číhající FLORIN ANDONE si nejprve šiovně zpracoval balon a z druhého doteku obstřelil bezmocného Guaitu. Tribuny se doslova otřásají v základech!
84'
Dvojitá výměna v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juanfran a Federico Valverde, vystřídají je Gerard Valentín a Zakaria Bakkali.
83'
Žlutou kartu dostává Juanfran (Deportivo La Coruňa).
82'
Hra se obrátila a La Coruňa vybojovala roh.
81'
V době, kdy do konce utkání zbývá deset minut, kombinují hráči Getafe na území Deportiva.
78'
Střídání v týmu Getafe CF: odpracováno má Jorge Molina, vykazovat činnost teď bude Sergio Mora.
76'
Rozehrávku rohového kopu měli k dispozici také hosté, ani oni však nic kloudného nevymysleli.
73'
Následný roh domácím nevyšel podle představ.
72'
Jako blesk z čistého nebe se Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa) objevil před Guaitou, ale z ostrého úhlu na něj nevyzrál.
71'
Pantilimon (Deportivo La Coruňa) si pochutnal na slabé střele Arambarriho. Lahodné sousto.
69'
Žlutou kartu dostává Markel Bergara (Getafe CF).
67'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Çolak, přichází Florin Andone.
66'
Při vyrovnávací trefě platilo pravidlo "nedáš – dostaneš." Z protiútoku Juanfran poslal balon do pokutového území, tam si ho zpracoval LUCAS PÉREZ MARTÍNEZ a jeho přízemní střela k pravé tyči se pro Guaitu stala nechytatelnou.
65'
Po vynikající otočce, která zmátla všechny obránce, se Ndiaye objevil přímo před Pantilimonem. Brankáře domácího týmu však z bezprostřední blízkosti neprostřelil.
64'
Fabian Schär (Deportivo La Coruňa) skluzem atakoval Jiméneze a rozhodčí mu za to ukázal kartu žluté barvy. Provinilec se svému soupeři omlouvá.
63'
Na hranici pokutového území se do balonu opřel Cartabia (Deportivo La Coruňa), neměl ovšem dostatečně přesně seřízena mířidla.
62'
Za podražení zezadu byl prostřednictvím žluté karty napomenut Jorge Molina (Getafe CF).
59'
V žádném případě se domácím nedá upřít snaha. Faktem ale je, že recept na obranu Getafe hledají svěřenci Pepeho Mela marně.
58'
La Coruňa neuspěla se svou exekucí rohu.
56'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Francisco Molinero.
54'
Getafe právě vstřelilo branku!
Zničehonic hosté otevírají skóre utkání! Damián Suárez adresoval balon do pokutového území pro AMATHA NDIAYEHO, ten vyškolil hned tři obránce a potom zamířil neomylně k pravé tyči.
53'
Guaita (Getafe CF) si počkal na Çolakův pas.
51'
La Coruňa úspěšně čelila rohovému kopu.
49'
A hned po jeho rozehrávce se v zajímavé šanci objevil Sidnei (Deportivo La Coruňa). Brazilec obdržel balon na pravou stranu vápna a trefil zadní konstrukci brány.
48'
Pozor! Gólman Getafe s obrovskými potíži vyrazil Çolakovu prudkou přízemní ránu na roh.
46'
Tohle byla parádička! Ndiaye (Getafe CF) v úvodu druhé půle nasadil svému soupeři ukázkové jesličky.
46'
Hlavní aktéři se vracejí zpátky na hřiště a to znamená, že druhé dějství co nevidět začne.
Po poněkud ospalém startu duelu se diváci šancí přeci jen dočkali. A nebylo jich vůbec málo. Valverde, Juanfran, Pérez Martínez – to je výčet hráčů domácího týmu, kteří ve svých příležitostech neobstáli. Hosté zahrozili pouze jednou, to když Cala odhlavičkoval balon vedle tyče. Pokud budou hráči v nastoleném trendu pokračovat i po změně stran, tak se určitě máme na co těšit.
45+2'
45+1'
La Coruňa se během krátkého časového sledu ubránila hned dvěma rohovým kopům soupeřova týmu.
44'
Málem to vyšlo! Na místo přestupku si balon postavil Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa) a svou technickou střelu zakroutil k levé tyči. Ke gólovým oslavám scházely jen centimetry.
43'
Domácí tým kontroluje dění na hrací ploše a zahrozit může třeba z nařízeného přímého kopu.
40'
La Coruňa vytrvale zaměstnává obranu Getafe.
39'
Z následného rohu už domácí nezahrozili.
38'
Během krátké chvíle předvedl Guaita dva důležité zákroky! Strážce svatyně Getafe nejprve vychytal Péreze Martíneze a vzápětí si poradil také s pohotovou dorážkou Juanfrana.
37'
Pantilimon (Deportivo La Coruňa) si pohlídal dlouhý centr a poté rozdal balon svým spoluhráčům do pole.
35'
Hosté posunuli balon blíže středovému kruhu.
33'
Damián Suárez (Getafe CF) nešetrně skolil Luisinha. Ptáte se na jeho trest? Samozřejmě žlutá karta.
30'
Rušno bylo na druhé straně, kde si Valverde naběhl na centr z pravé strany a jeho střelu o zem musel obtížně krotit Guaita. Tohle byl fantastický zákrok gólmana Getafe!
29'
Zatím to vypadá, že nikoliv. Obrana La Coruni totiž působí dobrým dojmem a soupeře k ničemu nepouští.
28'
Getafe kombinuje na území Deportiva a trpělivě hledá skuliny v jeho defenzivě. Nalezne je?
26'
Žlutá karta. Luisinho (Deportivo La Coruňa) podrazil rozběhnutého Ndiayeho a stal se prvním napomenutým hráčem duelu.
24'
Valverde (Deportivo La Coruňa) si na hlavu nechal přistát lahodný centr zprava a pak ho trknul do míst, v nichž stál gólman Guaita.
23'
Roh pro domácí. Juanfran ho rozehrál nakrátko.
20'
Na opačné straně se ke střele dostal Pérez Martínez a z levé části pokutového území rozvlnil pouze boční část sítě hostující branky.
19'
Konečně se něco začalo dít! Na načechraný centr z nařízené standardky si naskočil Cala (Getafe CF) a jeho hlavičkový pokus těsně minul levou konstrukci brány.
18'
Ndiaye (Getafe CF) se po zisku míče pustil do souboje muž proti muži a vyšel z něj jako faulovaný.
17'
Přestože La Coruňa disponuje územní převahou, tak toho domácí tým zatím nedokáže nijak využít.
15'
Juanfran (Deportivo La Coruňa) se prezentoval nepřesným centrem z pravé strany hřiště.
14'
Dlouhým nákopem hosté pouze odevzdali balon na kopačky svých soupeřů. Takhle to nepůjde.
12'
Chytrý dloubáček Çolaka za obranu našel v ofsajdu stojícího Péreze Martíneze. Kombinovat může Getafe.
11'
Úvodní desetiminutovka nenabídla žádnou příležitost a byla velice nezáživná. Snad se to brzy změní.
10'
Ofsajd. Nepřímý volný kop pro hráče Deportiva.
9'
A k zákroku proti pravidlům došlo také ihned po rozehrání nařízené standardky. Hrát mohou hosté.
8'
Hra se otočila. Pérez Martínez (Deportivo La Coruňa) se rozběhl po levé straně a byl faulován.
7'
Míče se ujali hosté. Stalo se tak po faulu, který v blízkosti půlící čáry spáchal Luisinho.
6'
Hra se přesunula do středu hřiště, kde v tuto chvíli vrchol usilovné bitvy o balon. Kdo ho nakonec získá?
4'
Roh pro La Coruňu. Centrovaný balon našel pouze obránce, který ho odhlavičkoval do bezpečí.
3'
Domácí zakládají akci ze svého území, hra je na začátku z obou stran takticky svázaná.
1'
Rozehrávku obstarali fotbalisté Deportiva.
1'
Domácí odehrají zápas v modrobílých dresech, zatímco hosté budou hrát v červeném kompletu.
Fotbalisté se odebrali do kabin, aby je Javier Estrada společně se svými asistenty mohl přivést zpět na hrací plochu. Zápas zanedlouho začne.

Deportivo La Coruňa: Pantilimon – Juanfran, Schär, Sidnei, Luisinho – Guilherme, C. Borges (C) – Cartabia, Valverde, Çolak – Pérez Martínez.
Náhradníci: Tytoń – A. Arribas, Bakkali, Valle, Andone, Valentín, F. Navarro.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Cala, Dakonam, Antunes – Jiménez, Bergara, Arambarri, Ndiaye – Á. Rodríguez, J. Molina (C).
Náhradníci: E. Martínez – Chuli, Bruno González, Portillo, Molinero, Mora, Barriuso.

Rozhodčí: Estrada – Martínez, Martín.
Přibližně půl hodiny před zahajovacím výkopem probíhá na hřišti Deportiva rozcvička hráčů.

Getafe CF

Getafe coby nováček mezi španělskou elitou si na startu sezony nevede vůbec špatně, když mu se ziskem osmi bodů náleží desáté místo. Klub z města ležícího na jižních předměstích Madridu zatím zaznamenává střídavé úspěchy s tím, že ze hřišť soupeřů si odváží body pravidelně.
Deportivo La Coruňa

V šesti odehraných zápasech nasbírala La Coruňa čtyři body a to stačí pouze na osmnáctou pozici. Deportivo je nejvíce inkasujícím celkem LaLigy a ani s ofenzivou to není žádná sláva. Klub z galicijského města tak musí konečně zabrat, přiležitost k tomu bude mít v sobotním utkání proti Getafe.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné sobotní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Deportivo La Coruňa – Getafe CF, které se odehraje v rámci 7. kola španělské nejvyšší soutěže od 13 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.