La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Las Palmas : Málaga - 5. února 2018   21:00

Las Palmas
90' Halilović (Calleri)
1:0
(0:0)
Málaga
Málaga
Las Palmas
Chichizola – Míchel (85. D. Castellano), Navarro, Gálvez, Aguirregaray – Samper, Peňalba, Viera – Toledo (72. Tana), Calleri, Gil (62. Halilović).
Lizoain – Aquilani, D. Castellano, Expósito, David García, Halilović, Tana.
Bengoetxea
Estadio de Gran Canaria
17 424 diváků
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Ricca – Recio (69. Bueno), Iturra – Keko (85. Añor), Adrián González, Samuel (78. Success) – Id. Brown.
Gönen – Bueno, En-Nesyri, González, Success, Lacen, Añor.

Domácí fotbalisté k velké radosti svých fanoušků vyhrávají tento zápas 1:0. Dlouhou dobu platil nerozhodný bezbrankový stav. Ten ale porušil v devadesáté minutě domácí Alen Halilović, jehož rána bez nějaké výraznější přípravy se vyhnula všem nástrahám a zapadla přesně do branky.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:17.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Tana (UD Las Palmas).
90+2'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, naopak Málaga se nemůže probojovat k míči. Tento styl domácím fanouškům i hráčům vyhovuje.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.
90'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
V samotném závěr zápasu se domácí celek dostává do vedení. Levou nohou poslal přesně po centru před branku míč do sítě ALEN HALILOVIĆ. Hostující celek nedokázal zastavit tuto akci.
90'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Málaga se stáhla na svou polovinu, kde se brání. Alen Halilović centroval před branku, kde byl kromě obránce Miquela také domácí hráč. Ten ale na hlavičku nedosáhl.
88'
Las Palmas hraje aktivně, jako mozek akcí působí momentálně Ximo Navarro.
87'
Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají sice domácí fotbalisté, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou dostat. Nyní byla střela Sampera zblokovaná.
85'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Míchel, přichází Dani Castellano.
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Juanpi Añor.
85'
Rohový kop pro hostující celek. Domácí obrana musí být pozorná. Centr se snesl před branku, kde hlavičkoval hostující hráč. Obrana UD si dokázala poradit.
84'
Domácí celek se propracoval do střelecké pozice. Rána z první, kterou vyslal Jonathan Viera, končí nad brankou. Hráč Las Palmas ví, že tento moment mohl vyřešit lépe.
83'
Domácí brankář Leandro Chichizola vykopává od své branky, hraje se tak na polovině hrací plochy.
81'
Míchel byl v souboji s hostujícím Isaacem Successem. Rozehrávat ale bude brankář Málagy.
80'
Keko se pokoušel dostat do lepší střelecké pozice, ale jeho akce je zastavena pro ofsajd.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, který nabídl několik dobrých šancí, ale na gól stále čekáme.
78'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Samuel, přichází Isaac Success.
78'
Manuel Iturra se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho nepříliš povedeno ránu kryje brankář domácích.
76'
Následovat volný kop Las Palmas. Domácí hráč se rozhodl pro přímou střelu, kterou snadno kryje brankář Roberto.
75'
Žlutou kartu dostává Keko (Málaga CF). Za poněkud zbytečný faul viděl hostující hráč žlutou kartu.
75'
Hostující celek to zkouší dlouhými balony na Samuela. Jeho akci nyní zastavuje pomezní sudí vinou postavení mimo hru.
74'
Převahu má domácí celek, ale o míč vinou nepřesné přihrávky přišel. Hrát tak mohou hosté. Ti se dostali do útoku. Samuel vedl akci a centroval před branku. Tam byl Keko, který ovšem hlavičkovat nedokázal.
73'
Jonathan Viera se marně pokoušel probojovat do zakončení, výborně si počínal hostujíc obránce Ignasi Miquel. Vykopávat bude gólman hostů.
72'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Hernán Toledo, přichází Tana.
71'
Jonathan Viera si nabíhal do střelecké pozice, ale míč se k němu nedostal, protože výborně zapracovala obrana Málagy.
71'
Dostáváme se do posledních dvaceti minut hry zápasu, stav je stále bezbrankový.
69'
Alen Halilović se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, jeho projektil byl hodně nepovedený, a tak brankář ani zasahovat nemusel.
69'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Recio, přichází Alberto Bueno.
69'
Manuel Iturra posílal kolmou přihrávku do míst, kde tušil, že bude Adrián González. On tam také byl, ale ke zpracování míče mu chyběly dva tři kroky.
69'
Keko vybojoval balon, a tak rychle vedl akci svého týmu. Do kombinace se zapojil také Recio.
68'
Domácí celek bude rozehrávat po faulu na Sampera. Hráči ve žlutém se tedy mohou rychle dostat na útočnou polovinu. Postupně domácí kombinují a hledají cestu, kterou se dostat k bráně soupeře.
66'
Roberto vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, a tak dostal hru na útočnou polovinu.
65'
Gabriel Peňalba se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale přes dva obránce soupeře neprošel.
64'
Hraje se na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Sudí nechávají hru plynout, hráči hrají v rámci pravidel.
63'
Leandro Chichizola rozehrává od své branky, viděl dobře postaveného spoluhráče, a tak mu poslal přihrávku. Střelu z velké vzdálenosti musel nadvakrát likvidovat brankáře Málagy.
62'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Nacho Gil, přichází Alen Halilović.
61'
Domácí celek se po rychlé akci dostal přes neutrální část hrací plochy až do střeleckých pozic. Jonathan Viera hledal spoluhráče přihrávkou, která ale postrádala přesnost.
60'
Šedesát minut hry je minulostí. Příležitosti nějaké k vidění jsou, ale stále platí bezbrankový stav. Fanoušci domácího celku vytvářejí dobrou atmosféru.
59'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Sledujeme hodně bojovný sty hry z obou stran. Ani jeden celek nechce zejména chybovat.
58'
Recio zakončoval přízemní střelou do středu branky, kde byl pozorný domácí brankář. Leandro Chichizola snadno zasáhl.
58'
Střelecké příležitosti jsou nyní k vidění na obou stranách. Zatím stále platí bezbrankový stav.
56'
Roberto výborně vytáhl ránu Sergi Sampera na rohový kop. S rozehrávkou od praporku si obrana hostů dokázala poradit. Následně to z velké dálky zkoušel Sergi Samper, který znovu neuspěl.
55'
Leandro Chichizola senzačně vychytal hostujícího hráče. Keko se propracoval do zakončení, ale z blízka brankáře nepřekonal.
55'
Recio rozehrával volný kop. Jeho centr před branku dokázala poměrně snadno odvrátit obrana domácích do bezpečí.
Dnešní utkání sleduje 17 424 diváků.
53'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Vyloženou šanci jsme v tomto poločase ještě neviděli.
52'
Ideye Brown vybojoval pro svůj tým volný kop na obranné polovině. Málaga se tedy dostala na útočnou polovinu, kde bez střely na branku kombinovala.
52'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, další centr před branku hostů byl zablokovaný.
51'
Samuel se po nepovedené domácí rozehrávce dostal do brejku. Stíhal ho Alejandro Gálvez. Hostující hráč ale zakončit nedokázal, a tak balon kryje gólman Leandro Chichizola.
49'
Jonathan Viera se na malý moment dostal k míči, následně v akci pokračoval Gabriel Peňalba. Vypálit nedokázal, naopak od něj se míč odrazil mimo hrací plochu.
49'
Míchel má k dispozici vhazování na útočné polovině. Jonathan Calleri se ale s míčem nedokázal propracovat do střelecké pozice.
47'
Recio nyní fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté na polovině hrací plochy.
46'
Zápas pokračuje druhým poločasem, sestavy zůstávají beze změny.
46'
Více ze hry měl domácí celek, který si vypracoval několik zajímavých střeleckých pozic. Míče buď šly mimo branku, nebo velmi dobře zasáhl gólman Roberto. Po prvním poločase platí bezbrankový stav.
45+0'
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, domácí měli další šance. Po rychlé akci pálil Jonathan Calleri. Jeho rána končí nad brankou, rozehrávat znovu bude gólman Málagy.
44'
Brankář Málagy bude vykopávat od své branky a s rozehrávkou rozhodně nepospíchá. Ximo Navarro odrazil na své polovině balon do zámezí. Je z toho autové vhazování pro soupeře.
43'
Fotbalisté ve žlutém, tedy domácí, mají jednoznačně více ze hry. Další akce končí nepřesnou přihrávkou, a tak bude vykopávat Roberto.
42'
Domácí celek se dostal do šance, ale střelu z hranice pokutového území vyrazil brankář Roberto na rohový kop. Autorem střely byl Míchel. Ten byl následně obranou Las Palmas odvrácený.
41'
Ximo Navarro tak tak překazil brejk soupeře. Dokázal vysoký balon odhlavičkovat.
41'
Ximo Navarro a Alejandro Gálvez kombinují na polovině hrací plochy. Domácí celek ale nemá kudy přenést hru před branku soupeře a tím pádem do pozice, ze které se dá ohrozit brána.
40'
Žlutou kartu dostává Recio (Málaga CF).
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu. Více ze hry má momentálně hostující celek, domácí fotbalisté jsou v útlumu.
39'
Las Palmas bude rozehrávat od své branky, domácí celek se pokouší co nejrychleji získat převahu na útočné polovině. Po ztrátě míče se musí ale bránit.
38'
Jonathan Calleri se domáhá odpískání faulu na svou osobu. Ignasi Miquel si v pokutovém území počínal podle fanoušků nedovoleně, sudí nechává hru plynout.
38'
Momentálně se bojuje ve středu hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat. Sledujeme takticky vedenou pasáž hry.
37'
Leandro Chichizola bude vykopávat od své branky, míč se k němu dostává po hodně nepřesné střele, kterou vyslal ze své kopačky Samuel.
35'
Žlutou kartu dostává Gabriel Peňalba (UD Las Palmas). Podobná situace i na druhé straně. Málaga se pokoušela o brejk, ale domácí hráč použil záchrannou brzdu.
35'
Žlutou kartu dostává Ignasi Miquel (Málaga CF). Domácí celek se dostával do brejku, a tak soupeři nic jiného nezbylo.
34'
Volný kop pro hosty. Jeden z hostujících hráčů se rozhodl pro přímou střelu, kterou kryje domácí brankář.
34'
Roberto Rosales má k dispozici autové vhazování. Keko se dostal v pokutovém území ke střele. Následně pálil jeho spoluhráč. Míč byl zablokovaný, a tak jej snadno získal domácí brankář.
33'
Hostující fotbalisté se nyní usadili na útočné polovině. Keko to zkoušel samostatně, ale o míč jej připravil jeden z domácích beků, který velmi dobře přečetl hru.
32'
Dostáváme se do závěrečných patnácti minut hry v prvním poločase. Na výraznější střelecký pokus stále čekáme. V tomto zápase nemají brankáři mnoho práce.
31'
Alejandro Gálvez vybojoval míč, jeho spoluhráč centroval před branku, kde tušil, že bude Míchel. Tento obránce Las Palmas byl ale zablokovaný.
30'
Domácí fotbalisté mají více ze hry, pokouší se překonat obranu soupeře. Nedaří se to individuálně ani po kombinacích. Málaga hraje defenzivně velmi dobře.
29'
Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit. Akce pokračovala dál. Ze střední vzdálenosti to zkoušel Sergi Samper. Jeho rána z první ale končí vysoko nad brankou.
28'
Recio fauloval Sergi Sampera. Rozehrávat budou volný kop domácí.
28'
Domácí celek vybojoval na polovině hrací plochy míč, jenže se nemůže propracovat do střelecké pozice, útočí totiž do dobře postavené a koncentrované obrany.
27'
Jonathan Calleri a Federico Ricca absolvovali na domácí útočné polovině hodně tvrdý souboj. Míč mají hosté.
26'
Málaga se pokouší střední část hrací plochy překonat dlouhými balony na nabíhající hráče, ale domácí celek má tento styl hry přečtený, a tak to hostům zatím nevychází.
25'
Manuel Iturra se dopustil faulu, a proto rozehrávají na útočné polovině domácí fotbalisté. Ti se ale přes dobrou obranu nemohou probojovat do střelecké pozice.
24'
Sledujeme vyrovnaný fotbal, kterému nyní dominuje taktická hra, ani jeden celek nechce chybovat.
23'
Fotbalisté hrající ve žlutém mají nyní převahu. Centr před branku dokázal tak tak odhlavičkovat do bezpečí Adrián González.
22'
Nacho Gil se snažil poslat centr před branku, místo toho ale odrazil míč o soupeře do autu. Vhazování pro Las Palmas.
22'
Recio se svými spoluhráči dostal míč na útočnou polovinu, tam ale dobře zapracoval domácí Alejandro Gálvez. Ten balon vybojoval, a tak se směr hry otáčí.
20'
Rohový kop měl k dispozici hostující celek. Po nevýrazné hlavičce hráče Málagy se balon dostal do moci domácího brankáře, který následně rychle rozehrál.
19'
Aktivně hrající hostující celek vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Roberto Rosales ale v souboji s Nacho Gilem pracoval hodně aktivně, domácí hráč má problémy. Po chvilce je ale všechno v pořádku.
18'
První výraznější šance hostujícího celku. Přišel centr na osu hrací plochy, kde byl Roberto Rosales. Domácí obránce Ximo Navarro dokázal balon rozehrávat, a tak nemusel ani zasahovat brankář.
17'
Las Palmas se propracoval na útočnou polovinu, kousek od pokutového území. Hernán Toledo a Federico Ricca bojovali o míč. Balon po zásahu domácího hráče opustil hrací plochu. Vykopávat tedy bude hostující Roberto.
16'
Dlouhé autové vhazování nyní sehráli hosté. Samuel se pokoušel o rychlý brejk, ale obránce Matías Aguirregaray jeho akci dokázal s vypětím všech sil zastavit.
15'
Nyní se hraje na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč i osobní souboje. Mnoho fotbalové krásy tento duel zatím nenabízí.
14'
Míchel zůstává ležet na hrací ploše po kontaktu se Samuelem. Žlutá karta z toho nebude, rozehrávají domácí.
14'
Leandro Chichizola rozehrává od své branky, rozhodl se pro poklidný pas na spoluhráče.
13'
Las Palmas se dostal až před vlastní branku, kde ale vybojoval míč, a tak může pomalu přenést hru na útočnou polovinu. Mnoho šancí momentálně k vidění není. Radost mají fanoušci taktického fotbalu.
12'
Roberto po nepřesné akci domácích získává míč. Rozhodl se pro dlouhou rozehrávku, kterou rychle přenesl hru na útočnou polovinu.
11'
Matías Aguirregaray vhazuje na útočné polovině, Alejandro Gálvez pokračuje v akci a přenáší ji do strany. Málaga hraje dobře defenzivně, domácí to nemají snadné.
10'
Deset minut hry je pryč, na výraznější pokus stále čekáme. Sledujeme ale aktivnější hru domácího celku, který má převahu.
9'
Hostující celek se nyní dostal do zakončení. Recio vypálil z ostrého úhlu a minul branku. Domácí brankář ani zasahovat nemusel. Následně tedy Leandro Chichizola vykopává od své branky.
8'
Jonathan Calleri byl na malý moment volný před brankou, kam směřoval centr ze strany. Domácí hráč ale balon nedokázal tečovat, a tak jej snadno získal brankář.
7'
Nacho Gil centroval před branku, tam ale byli jeho spoluhráči obsazení, a tak se k míči dostává hostující celek. Ideye Brown vedl rychlou protiakci, ale do zakončení se nedostal.
6'
Jonathan Calleri vedl útočnou akci svého celku. Před brankou mu nabíhal Míchel. Balon ale po nepřesné akci Las Palmas kryje snadno hostující brankář. Roberto vykopává od své brány.
5'
Luis Hernández špatně odehrál balon, a proto mohou pokračovat domácí fotbalisté v obléhání branky. Ti se ale následně vlastní chybou připravili o míč.
4'
Domácí mají k dispozici aut na útočné polovině, ale raději vrací míč ke svému brankáři. Ten rozehrává další akci.
3'
Rohový kop, první v zápase, měli k dispozici domácí. Obrana Málagy si dokázala poradit, a tak dostala hru od své branky.
3'
Domácí kombinují na útočné polovině. Akci vedl Matías Aguirregaray. Po jeho akci se do zakončení dostal Jonathan Viera, který místo zakončení hledal spoluhráče nepřesným pasem.
2'
Obrana si dokázala poradit jen za cenu dlouhého výkopu, který končí mimo hrací plochu. Vhazovat tedy znovu bude Las Palmas.
1'
Úvodní vhazování mají k dispozici na polovině hrací plochy hosté. Ti se pokouší něco vymyslet po rychlém přechodu na útočnou polovinu. Získali další vhazování.
1'
Zápas začíná, domácí hrají ve žlutém, hosté v modrém.
1'

UD Las Palmas: Chichizola – Míchel, Navarro, Gálvez, Aguirregaray – Samper, Peňalba, Viera – Toledo, Calleri, Gil.
Náhradníci: Lizoain – Aquilani, D. Castellano, Expósito, David García, Halilović, Tana.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Ricca – Recio, Iturra – Keko, Adrián González, Samuel – Id. Brown.
Náhradníci: Gönen – Bueno, En-Nesyri, González, Success, Lacen..
Málaga CF zažívá v letošní sezoně obrovské zklamání. Zatímco v poslední sezoně skončila na jedenácté pozici, tak v té letošní se musí obávat o holé přežití mezi španělskou ligovou elitou. V posledních dvou duelech v rámci Primera Division z toho byla pokaždé remíza.

Nejprve dvoubranková na hřišti Eibaru, poté bezbranková v domácím prostředí proti Gironě, nováčkovi tohoto ligového ročníku. Nezbývá než dodat, že nejlepším střelcem hostujících fotbalistů je třígólový Uruguayec Castro.
UD Las Palmas je souboji předposledního s posledním celkem španělské ligy pasováno podle mínění sázkových kanceláří do pozice mírného favorita tohoto střetnutí. V tabulce Primera Division je na tom lépe než jeho soupeř.

Má ovšem druhou nejhorší ofenzivu v celé soutěži. Z jednadvaceti odehraných duelů vytěžilo celkem čtrnáct bodů. Jeho nejlepším střelcem je v letošní sezoně pětigólový Argentinec Calleri. I on byl u posledního duelu domácích, kteří prohráli na hřišti Atlética Madrid poměrem 0:3.
Vzájemné zápasy
MAL – LAS 1:3
LAS - MAL 2:0
MAL – LAS 2:1
LAS - MAL 1:0
MAL - LAS 4:1
Hezký večer všem! V rámci 22. kola španělské fotbalové ligy se utkají UD Las Palmas a Málaga CF. Zápas začíná v 21:00 a my se na něj zaměříme textovou podobou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.