La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : Real Betis - 18. prosince 2017   21:00

Málaga
Málaga
0:2
(0:1)
Real Betis
24' León  (Joaquín) • 50' Camarasa  (Barragán)
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse, González – Keko (55. Ontiveros), Recio (C), Adrián González (39. Rolán), Castro – Bastón, Peñaranda (67. En-Nesyri).
Prieto – Miquel, Rolón, Añor, Ontiveros, Rolán, En-Nesyri.
Alberola – Hernández, Cerdán
22 488 diváků
Real Betis
Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Amat (73. Javi García) – Joaquín (85. Ruibal), Camarasa (77. Nahuel), Ruiz, Tello – León.
D. Giménez – R. Navarro, Javi García, Nahuel, Tosca, Ruibal, Gracia.

SESTŘIH LA LIGY: Malaga - Betis 0:2. Malaga dohrávala v deseti, hosté si výhru pohlídali

Na Málaze je vidět, že se topí čím dál níže. Chyběla jí lehkost a jednoduchost v závěru. Do toho vyfasoval červenou kartu mimo hřiště Adrián González, jelikož dal jasně emoce najevo poté, co nebyla odpískána penalta pro domácí celek.

Ten zase může poděkovat tomu nahoře, jelikož Joaquínova standardní situace v prvním poločase skončila za čárou, jenže video ještě nyní ve Španělsku na rozdíl od Itálie zavedené, a tak vedl Betis po poločase jen 1:0. V tom druhém se posléze prosadil Camarasou z malého vápna k levé tyči.
90+5'
90+5'
V posledních sekundách ještě velká šance hostů, kdy na míč při centru zprava nedosáhli dva hráči na zadní tyči před prázdnou brankou.
90+4'
Barragán byl připravený na pravé straně na křižnou nahrávku a nahrál na polovině domácích pod sebe na Ruize.
90+3'
Betis získal míč na polovině hřiště a posléze sérii krátkých nahrávek zastavil faulem zezadu zleva Ontiveros za cenu žluté karty.
90+3'
Po centru zleva na zadní tyč dobře komunikovali Mandi a Adán a po zákroku do koše v malém vápně sahá hostující brankář po čistém kontu.
90+2'
Málaga postrádá jednoduchost a lehkost v útočné fázi a Betis by tenhle zápas měl dovést ke třem bodům.
90+2'
Několik domácích hráčů si na levé straně zahrálo hlavou až udělal taktický faul nedaleko poloviny hřiště Mandi.
90+1'
Avšak Málaga hraje v obrovské křeči, což dokumentovala levačka Diega Gonzáleze letící z levé strany o pořádný kus mimo tři tyče.
90+1'
Čtyři minuty nechal sudí Alberola Málaze na srovnání.
90'
Proti Ontiverosovi čekal zřejmě Barragán až míč doputuje do zámezí a hosté budou mít výhodu autu zprava z vlastní poloviny.
90'
Zvláště když hosté pokryli ze svého pohledu levou část vápna a Málaga se nadále nemůže dostat k tlaku.
89'
Centr Rolána zleva na přední tyči odvrácen nohou z voleje a tohle už vypadá s modrobílým celkem velice špatně.
88'
Durmisi zasáhl na levé straně na vlastní polovině a Betis se přibližuje ke třem bodům v době, kdy Málaga si netyká s nějakým větším tlakem před Roberta.
88'
Nahuel se rozhodl pro krátkou nahrávku na pravé straně a hosté poté zbrkle odevzdali míč do velkého vápna po zemi do koše Roberta.
88'
Betis vhazoval zprava z poloviny svého soka a následně ztratil míč, jenže včas zachytil přechod Málagy do útoku.
87'
Po souboji proti Nahuelovi a Barragánovi zůstal zřejmě Castro ležet na hrací ploše.
86'
Jenže Rolán míří z hranice vápna mimo tři tyče, a to opravdu výrazně, takže vykopává od vlastní branky Adán.
86'
Důrazná obrana hostů je proti tomu, aby Málaga snížila, modrobílé mužstvo vede akci po pravé straně.
86'
Poslední střídání zápasu je za námi a do útoku jde po pravé straně Barragán a je již na polovině soupeře.
85'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Aitor Ruibal.
84'
Dav hráčů i s Bayssem se shromáždil nedaleko malého vápna, ale spokojenější jsou ti hostující, protože je odpískaný útočný faul.
84'
Joaguqín potrestán žlutou kartou za řeči, poté, co byla odpískaná standardka pro domácí zprava.
83'
Centr na přední tyč, poté několik odrazů ve velkém vápně hostů, ale ti stále drží čisté konto.
82'
Ontiveros po pravé straně snad nemohl ani uspět proti třem hráčům, ale i tak se bude kopat standardka, jelikož fauloval Nahuel.
82'
Miquel uháněl po levé stráně již na polovině hostů, ale byl víceméně donucen k tomu, aby hru zpomalil. Načež centr na zadní tyč vyboxoval Adán.
81'
Ale snaze Málagy chybí výrazné šance. Na ten je výkon domácích fotbalistů celkem chudý.
81'
León se na levé straně obtočil kolem bránícího hráče, ale hrát bude po stejné straně soupeř.
80'
Domácí celek zapojil do své kombinace i nohu Roberta a následně chyboval na polovině hřiště.
80'
Jenže Recio tenhle zápas musí dohrát, protože Málaga už vyčerpala všechny tři možnosti střídání.
79'
Kreč chytla Recia po souboji s Nahuelem a na pomoc přispěchal i hostující Camarasa.
79'
Betis se už soustředí výhradně na obrannou fázi a dle všeho bude hrozit jen z brejků. K výhře už nemá daleko.
78'
Málaga v poslední sekvenci zápasu více na balonu, hosté sáhli k většímu důrazu v obraně.
77'
Baysee šel k zemi po zákroku jednoho z dvojice García – Feddal ve vápně hostů, ale karta z toho nebude.
77'
Centr zleva na zadní tyč vyboxovala pravá ruka Adána na roh z druhé strany.
77'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Matías Nahuel.
76'
Camarasa je na nohou a jde mimo hrací plochu a bude dokonce muset střídat.
76'
Camarasa zůstává ležet na hrací ploše a bude ošetřen. Sudí Alberola jasně ukazuje na hodinky, že tenhle proležený čas hostujícího hráče na trávníku bude nastaven.
75'
Několikátý důrazný zákrok hostů, tentokráte jeho obětí se stal Rolán a je z toho standardní situace zleva.
74'
Zdálo se, že Rolán hrál na levé straně na polovině hostů hlavou již v zámezí, ale sudí Alberola nechal hru plynout, čehož domácí celek nevyužil k prověření schopností Adána.
74'
Barragán je dnes hodně agilní což platilo i o posledním útoku, kdy Ruiz ztratil míč po nahrávce Joauqína zprava pod sebe na střed zhruba dvacet metrů od branky Roberta.
73'
Betis má ještě k dispozici dvě střídání a určitě jich s přibývajícím koncem zápasu využije ke zdržení hry.
73'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Jordi Amat, přichází Javi García.
72'
Dva hráči vyskakovali marně ve vápně hostů a posléze navíc faulovaný León nebude pospíchat po nedovoleném zákroku Luise Hernándeze.
72'
Barragán ukázal důraz proti En-Nesyrimu a sudí Alberto jej odměnil žlutou kartou za faul na polovině hostů blízko vápna Betisu.
71'
Domácím se opravdu nedá upřít snaha v posledních minutách. Hosté na to konto reagují důrazem v osobních soubojích.
71'
En-Nesyri poznal důraz v osobním souboji v podání zřejmě Mandiho, který hraje s tamponem v ústech.
70'
Rolán stál na začátku rychlého kontru a pomohl mu Bastón, jenž přenesení hry křížem na druhou stranu výrazně zpomalilo hru a už je po šancí Málagy na překonání Adána.
69'
Joaquín zlikvidoval zákrokem na polovině Málagy přechodovou fázi protivníka k čemuž se přidal Ruiz, takže aut pro Betis, konkrétně pro Barragána.
69'
Málaga o něco přidala směrem dopředu a nyní po aktivitě En-Nesyriho na levé straně poloviny soupeře bude vhazovat.
69'
Dnešní utkání sleduje 22 488 diváků.
68'
Baragán si na pravé straně se svými spoluhráči vyměňoval balon a role dirigenta souhry hostů es následně ujal Joaquín.
67'
En-Nesyrimu se moc nelíbilo, že byl odpískán faul na Barragána na polovině hostů, rozehrává levačka Adána.
67'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Youssef En-Nesyri.
66'
León si na pravé části poloviny domácích dobře kryl balon a hra se posléze přesunula na druhou stranu, kdy Betis zakončil Durmisim z levé části vápna po zemi o fous na delší tyč.
65'
A platí to i poté, co Adán zapsal uprostřed své branky jednoduchý zákrok proti nerazantní střele.
65'
Málaga zabrala v posledních minutách má herně navrch, což platí v době, kdy drží míč Rolán.
64'
Ontiveros to zkusil sám a po navedení míče zleva na střed minul pravačkou pravý horní roh branky.
64'
Betis se ubránil zákrokem na hranici šestnáctky nohou a následně bude hrozit zleva Málaga.
63'
Centr zleva na zadní tyč se nesetkal s hlavou Rolána a domácí celek nadále čeká na svojí první trefu v zápase.
62'
Následně byly k vidění emoce na domácí střídačce a situaci uklidňoval také čtvrtý rozhodčí.
61'
Adrian González stojící mimo hřiště dal své emoce jasně najevo poté, co se Málaga dožadovala marně penalty a je z toho červená karta za nesportovní chování...
60'
Po zajímavém zákroku v pravé části vápna se Málaga marně dožadovala penalty.
60'
Adán riskoval svým vyběhem na levou stranu, ale pro hostující celek to nemělo fatální následky a nikdo z domácích hráčů nezakončil.
59'
Střílený centr na přední tyč schoval v malém vápně do náruče Roberto.
59'
Na zadní tyči se neprosadil León, ale pokračujeme rohem Joauqína zleva.
58'
Barragán faulovaný a standardku zprava má Betis, konkrétně Joaquín.
58'
Rolán z otočky po sérii odrazů zakončil z pravé části vápna přes Barragána a Camarasu bez razance do náruče Adána v malém vápně.
57'
Akce Málagy po pravé straně skončila nepřesným centrem na zadní tyč, ale tlak trvá.
57'
Po rohu zprava zakončoval ze středu vápna Feddal nad branku.
56'
León se důrazem proti Reciovi dostal až k rohu.
56'
Jeden z hostů byl ošetřovaný na hrací ploše a asi není překvapením, že se mu na nohy moc nechtělo.
55'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Javier Ontiveros.
54'
Málaga zakončila hlavou ze středu těsně vedle levé tyče proti Adánovi, který skákal k brankové konstrukci.
54'
Odpískán faul Durmisiho na Keka, takže standardní situace zprava.
53'
Až příliš důrazný byl na polovině Málagy po ztrátě balonu León, takže rozehrávku nakrátko bere Recio.
53'
León zastihl míč vedle pravé lajny na polovině soupeře a Málaga disponuje autem z druhé strany.
52'
Feddal si na nahrávku Barragána seběhl na pravou část proti Diegu Gonzálezovi do ofsajdu.
52'
Recio se na levé straně na vlastní polovině nedohodl se spoluhráčem, a tak bude hostující celek vhazovat blízko vápna Málagy.
50'
Real Betis právě vstřelil branku!
Nejprve neměl Tello proti dvěma hráčům zleva moc šancí, a tak počkal na spoluhráče. Z druhé strany přišel centr Barragána přes Rolána který z levé části malého vápna uklidil hlavou k tyči VÍCTOR CAMARASA.
49'
Špatná nahrávka po pravé straně v podání Barragána v době, kdy se León zlobí, že na něj sudí Alberola neodpískal na polovině domácích faul.
48'
Dlouhý míč z osy hřiště doplul až do náruče Adána, který začne proitútok hostujících hráčů.
47'
Rolán vystoupil proti Barragánovi, který si na pravé straně na vlastní polovině zpracoval míč po křižném výkopu Adána a získal tak standardní situaci.
47'
Málaga směřovala tažení na branku po levé straně, ale byl odpískán ofsajd, ve kterém byl těsně Rolán.
46'
Nejprve Málaga vhazovala z levé strany z poloviny hostů, posléze fauloval Castro Camarasu, takže výhoda pro Betis.
46'
Málaga si vzala na starost výkop druhého poločasu.
46'
Joaquín debatuje s hlavním rozhodčím Alberolou a naprosto je jasné o čem. Betis vede pouze 1:0, ale jeho vedení mělo být výraznější o jednu trefu. Protože standardní situace hostujícího kapitána zleva skončila u přední tyče za brankovou čáru, Roberto vytáhl míč rukou ze své branky, ale balon byl již celým objemem mezi třemi tyčemi.

Tak či onak – hlavní arbitr uznal pouze gól Leona ze 24. minuty, který měl dle všeho Roberto chytit. Následně ještě málem chyboval domácí brankář při střele Durmisiho ze střední vzdálenosti.
45+3'
45+2'
Roberto chytil míč do koše ze svého pohledu v levé části vápna a Málaga má asi poslední útok prvního poločasu.
45+1'
Málaga debatuje s hlavním rozhodčím, konkrétně Baysse a na vině je standardní situace ze středu odpískaná proti domácím.
45+1'
Dvě minuty má Málaga na srovnání v prvním poločase.
45+1'
Keko přihrával na pravou stranu hřiště přes beka, ale jeho spoluhráč nezastihl míč na hrací ploše, takže výkop pro nohu Adána.
45'
Joaquín napálil míč zleva při další standardce přes Rosalese do ohně, ale na zadní tyči nedosáhl na balon ve skluzu jeho spoluhráč.
43'
Hosté Joaquínem stříleli zleva na přední tyč, Adán zasáhl (zřejmě) za čárou rukou a teď můžeme zase debatovat o tom, jak moc chybí v některých zápasech video. Betis měl dle všeho vést 2:0. Jenže španělská liga nemá na rozdíl od té italské k dispozici zmiňovanou pomůcku.
43'
Společnost mu zatím nedělají na hrací ploše nosítka, takže vše v pořádku a je připravena standardka zleva pro Betis.
42'
León stále není na nohou a už k němu přispěchali dva členové realizačního týmu.
42'
Kosa zezadu na levé části hřiště na Leóna, takže Rosales si prohlédl žlutou kartu poté, co Joaquín debatoval s hlavním rozhodčím Alberolou.
41'
Málaga nepředvádí rozhodně světový výkon a nemůže cítit podporu ani v dnes nejistém Robertovi.
40'
Penaranda adresoval kříž na pravou stranu na Keka, kterému se centr na zadní tyč vůbec nepovedl.
40'
Roberto skočil po balonu a skryl jej ve velkém vápně před dotírajícím Leónem.
39'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Adrián González, přichází Diego Rolán.
39'
A mohl jít dolů za stavu 0:2, jenž to byl nesměl být hostující hráč na pravé straně vápna v ofsajdu.
39'
Bude to Adrián González, kdo půjde dolů. Ten, který si zřejmě při tom faulu sám ublížil a drží se za zadní stehenní sval.
38'
Jeden z domácích hráčů signalizuje, že bude muset střídat, takže první vynucené střídání by mělo takřka s jistotou proběhnout v prvním poločase.
38'
Adrián González přiblížil faulem zezadu, který rozhodně nemohl být za kartu, hosty k poločasové výhře.
37'
Feddal střádal plány na polovině hřiště s dvěma spoluhráči a přemýšlel v kombinaci s Adánem, jak překonat do poločasu minimálně ještě jednou Roberta.
36'
Penaranda uspěchal akci po pravé straně, takže mu hostující hráč snadno sebral míč na vlastní polovině a Betis může klidně přidat druhou branku.
36'
Tello s Durmisim podnikli akci po levé straně, kterou Tello pětadvacet metrů od branky domácích zpomalil, a tak k zakončení na dnes nejistého Roberta nedošlo.
35'
Každopádně hostující fotbalista by měl ve hře pokračovat s tamponem v ústech.
35'
Všechno je v pořádku a hostující celek rozhodně nebude donuncen k prvnímu střídání v zápase.
34'
To je snad první větší přerušení v zápase a určitě první ošetření v tomto střetnutí.
34'
Sudí Alberola se rozhodl, že uvidíme ošetření. Jednalo se o souboj Mandi versus Bastón.
33'
Po souboji jeden na jednoho se odražený balon dostal na pravou stranu k Betisu, načež zůstal na hrací ploše ležet Mandi.
32'
Recio s Kokem a ještě jedním hráčem chtěli sehrát akci po pravé straně, ale balon nakonec končí u Roberta.
32'
Adán si vychutnal presujícího protihráče přihrávkou na stopera a následně se hosté snažili o zvýšení svého náskoku, což se jim vinou ztráty na levé straně na polovině hřiště nepovedlo.
32'
Statistika ztrát – 24:25.
31'
Málaga napadala jedním hráčem Adána a ten byl při výkopu levačkou celkem v tísni, ale pro Betis to nemělo negativní důsledky.
31'
Keko se svými spoluhráči se rozhodl presovat, ale následně byla akce po pravé straně hodně nepřesná.
29'
Roberto s velkými problémy zasáhl proti Durmisiho levačce z osy hřiště ze střední vzdálenosti. Málem ještě větší chyba než při prvním gólu stála Málagu snížení nadějí na výhru.
29'
I nadále pokračuje vyrovnaný zápas, kdy zatím klíčovou roli sehrál León zakončením, které měl dle všeho Roberto chytit.
28'
Souboj Recia v pravé části poloviny hostů dopadl lépe pro bránícího Tella, protože muž v černém odklidil míč do zámezí na autové vhazování.
28'
Málaga se po levé straně vydala na zteč, ale její akce byla zpomalena, takže zatím žádné problémy po mužstvo Betisu.
27'
Držení balonu – 37 – 63 (v procentech).
27'
Málaze nechyběla odvaha a aktivita při presinku, ale v rozporu s fotbalovými pravidly jednal Recio ve skluzu proti Camarasovi.
26'
Modrobílá skupina se vrhla za srovnáním Castrem po levé straně, ale je z toho pouze aut blízko vápna soupeře.
24'
Taková nenápadná akce Betisu, kdy hru tvořil Ruiz až přišel balon Joaquína doputoval přes bránícího Castra do pravé části vápna, kde SERGIO LEÓN procedil míč po zemi na zadní tyč. Roberto si na míč pravou rukou sáhl, ale Málaga i tak prohrává 0:1.
23'
Přetažený centr zprava nenašel na druhé straně Durmisi proti Kekovi, ale fotbalista Málagy trošku zbrkle poslal míč do zámezí na aut.
23'
Standardka šla na penaltu zleva, ale tam balon spadl po hlavě z výskoku o zem do náruče Adána stojícího uprostřed branky, takže je z toho zákrok do koše v podání hostujícího brankáře.
22'
S balonem se ve vlastním vápně pomazlil také Roberto a posléze jej pravačkou na levou stranu poslal zpět do hry, kde bojovali jeho spoluhráči tak dlouho až vybojovali standardku po faulu Betisu.
22'
Z domácích fotbalistů má nejvíce doteků s míčem Keko a akce směřují především po pravé straně.
21'
Fotbalisté na obou stranách si prakticky jen nahrávají po zemi a pořádné vzrušení tento souboj zatím nenabídl.
21'
Ruiz a Camarasa nenašli na pravé straně cestu k brance domácích, a tak se nyní těžiště hry dostalo na polovinu hostů.
20'
Durmisi pokračoval zleva z poloviny Málagy pod sebe na jistotu a následně hřál balon nohy hostujících hráčů před Adánem.
19'
Betis si zatím nevypracoval vážnější příležitost a žádný z týmů nemá nějakou větší převahu.
19'
Hostující celek reagoval útokem po pravé straně, kdy Ruiz našel křížem Camarasu a jeho střílený balon letěl doleva mimo tři tyče.
18'
González se setkal s míčem na levé straně, ale to bylo vše z útoku Málagy.
18'
Durmisi a Keko svedli souboj na polovině domácích zleva z pohledu hostů, ale bek v černém se neprosadil.
17'
Dlouhý křižný balon z levé strany z nohy Feddala donutil k hlavě ze záklonu domácího stopera a míč směřoval na pravou část vápna Málagy, kde ovšem nebyl nikdo v černém.
17'
Poté, co jsme viděli dobrou šanci Málagy, tak balon na polovině hřiště podržel Feddal až odevzdal kulatý předmět na levou stranu na Durmisiho.
16'
Keko táhl útok po pravé straně, pokračoval nahrávkou na střed a poté zprava o fous minul po zemi vzdálenější tyč při pokusu přes beka.
15'
Durmisi na levé straně na polovině domácích šel ochotně k zemi a chtěl faul na vlastní osobu, na což ovšem neslyšel sudí Alberola.
15'
Šancí jako šafránů v úvodu zápasu. Asi tak se zatím vyvíjí dohrávka španělské ligy Málaga – Betis.
14'
Zřejmě Rosales musel hrát riskantně na nohu Roberta proti aktivnímu Leónovi, ale domácím tahle spolupráce z nouze fungovala.
14'
Po dlouhém balonu se hrálo dvacet metrů od branky Adána, ale Betis zablokoval veškeré pokusy soupeře.
13'
León nejprve nesouhlasil s výrokem hlavního rozhodčího a sudí Alberola následně odpískal Betisu přestupek na vlastní polovině ve středovém kruhu, kdy Durmisi fauloval Keka.
13'
Domácí mají na svém kontě první ofsajd.
12'
Celkem zajímavě zakončená standardka, kdy si na přední tyč seběhl Recio a z druhé vlny minul hlavou z výskoku přední brankovou konstrukci, Adán jen zůstal stát uprostřed své branky.
12'
A ve své návštěvě bude pokračovat, protože centr zprava srazil na roh na přední tyči Durmisi.
11'
Po autu zprava z vlastní poloviny v podání Castra Málaga nic neuspěchala, ale již se nastěhovala na polovinu Betisu.
11'
Roberto a Adán zatím nebyli nijak zásadně prověřeni a hraje se poměrně opatrně z obou stran.
10'
Hostující celek hrál po pravé straně avšak domácím fanouškům nezahrál na nervy, i tak je Betis stále u míče na polovině Málagy.
9'
Rychlý brejk také na druhé straně, ale vše pod bedlivým dohledem Adána, jenž chytil ve velkém vápně míč do koše a jeho protihráč měl k balonu daleko.
9'
Rychlý brejk zprava zakončil ve vápně León svojí ztrátou a prvním dotekem odevzdal balon Málaze.
8'
Reciovi nechal míč spoluhráč a jeho pravačka směřovala na pravou část vápna, kde ovšem dominoval Betis a už snaží kontrovat.
8'
Castro se stal obětí faulu Barragána a uvidíme standardku zleva celkem z dálky, ale nebezpečí by mohlo přijít pro Adána.
8'
Souboj jeden na jednoho skončil tím, že Barragán fauloval a míč bude lítat na kopačkách Málagy.
7'
Ten našel zhruba na penaltě Daysseho, ale byla z toho hlava ze záklonu letící nad branku mužstva v černém.
6'
Rychlý kontr Málagy přinesl roh zleva pro levačku fotbalisty v modrobílém.
6'
Keko si chtěl na polovině hostů vychutnat protihráče, což se mu vůbec nepovedlo, ale i tak na balonu Málaga.
5'
Rosales a Keko si vůbec nerozuměli na pravé straně na polovině hostů a hostující celek má aut zadarmo bez větší námahy.
5'
Trošku s problémy přetáhl domácí celek hru na levou stranu, ale tam pouze již na polovině hostů zklidnil hru a Adán se zatím nemusí obávat většího nebezpečí.
4'
Hosté se rychle dostal do vápna soupeře, ale také jej musejí opustit prakticky vzápětí, protože na kříž zprava si seběhl Tello do ofsajdu.
4'
Zatím na balonu především mužstvo v černém, modrobílí drží míč hodně málo, navíc nyní fauloval na polovině Betisu González zezadu.
3'
Viděli jsem vůbec první faul zápasu, který zapsal domácí celek, ale hostující Feddal rozehrál zleva z vlastní poloviny pouze nakrátko pod sebe.
3'
Kolem Navarra a Amata se točila kombinace hostů na polovině hřiště, ale aktivní obrana domácích nepustila černý celek k ničemu podstatnému.
2'
Durmisi dostal míč na levé straně a měl proti sobě dva hráče, z čehož plynul zisk balonu pro Keka a dalšího borce v modrobílém.
2'
Málaga se v první minutě zápasu dotkla pouze jednou balonu, jinak drží hrací předmět obranná čtyřka hostů.
1'
Málaga postavila obrannou činnost na tom, že včas přistupovala k soupeřům, k míči se nedostal Joaquín na pravé straně zhruba na polovině hřiště.
1'
Jdeme do zápasu, když výkop měl hostující celek hrající z pohledu kamery zprava doleva.
1'
Betis by měl hrát v černém, Adán oblékl svítivý dres.
Joaquín má na sobě kapitánskou pásku a už si také podal ruku s rozhodčím Alberolou.
Málaga je oděna do modrobílého a jako první se s rozhodčími pozdravil kapitán Recio.
Jedenáct statečných v dresu Malagy a ten samý počet v dresu Betisu už je na hrací ploše.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse, González – Keko, Recio, Adrián González, Castro – Bastón, Peñaranda.
Náhradníci: Prieto – Miquel, Rolón, Añor, Ontiveros, Rolán, En-Nesyri.

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Amat – Joaquín, Camarasa, Ruiz, Tello – León.
Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Javi García, Nahuel, Tosca, Ruibal, Gracia.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán.
Málaga bude v letošní sezoně hrát o holé přežíti mezi španělskou elitou. Momentálně se nachází v tabulce na předposledním místě, když má zapsaných z patnácti odehraných zápasů jedenáct bodů. Naposledy dokázala venku porazit Real Sociedad 2:0 góly Bastona a Castra. První jmenovaný navíc neproměnil ve druhém poločase penaltu, ale CF to mrzet nemuselo.

Mírný favorit dnešního střetnutí neuspěl z velkých duelů na Realu Madrid, kde prohrál těsně 2:3. Rozhodl Cristiano Ronaldo za stavu 2:2 v 76. minutě, když v tom samém časovém úseku neproměnil hvězdný portugalský fotbalista pokutový kop.
Betis Sevilla se v posledním zápase španělské ligy neprezentoval vůbec špatně. S účastníkem letošního ročníku Ligy mistrů Atléticem Madrid prohrál poměrem 0:1, o čemž rozhodl Saúl Niguez po nahrávce Vrsaljka ve 29. minutě. Přitom byl lepší ve většině zápasu, jenže špatná koncovka jej stála jakýkoliv bodový zisk z tohoto mače.

Dnes jsou jeho šance na tři body daleko větší. I tak je ovšem pasovaný podle mínění sázkových kanceláří do role mírného předzápasového favorita. V tabulce Primera Divison mu momentálně patří čtrnáctá pozice, když z patnácti odehraných duelů vytěžil celkem osmnáct bodů. Jeho nejlepším střelcem je osmý nejlepší kanonýr celé ligy, Paraguayec Sanabria, jenž se v tomto ligovém ročníku prosadil sedmkrát a nezaznamenal ani jednu asistenci.
Vzájemné zápasy
MAL – BET 1:2
BET – MAL 1:0
BET – MAL 0:1
MAL – BET 0:1
BET – MAL 1:2
Hezký večer! Od 21:00 se ve španělské fotbalové lize utkají Málaga CF a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.