La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Celta Vigo - 21. ledna 2018   18:30

Real Sociedad
10' José (Prieto)
1:2
(1:1)
Celta Vigo
21' Aspas   • 75' Gómez  (Wass)
Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, Navas, Rodrigues – Prieto (82. Agirretxe), Zubeldia, Illarramendi – Canales (61. Oyarzabal), José, Juanmi (69. Januzaj).
Toño – Januzaj, Agirretxe, A. Elustondo, Oyarzabal, de la Bella, Guridi.
Mateu – Cebrián, Álvarez
Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián
19 081 diváků
Celta Vigo
Blanco – Mallo, Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Jozabed (67. Radoja), Lobotka, Wass – Aspas, Gómez (88. Cabral), Sisto (78. Portela).
S. Álvarez – Fontàs, Radoja, Mazáň, Mor, Cabral, Portela.

SESTŘIH LA LIGY: Real Sociedad - Celta Vigo 1:2

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 19 081 diváků.
A je to tady, Celta Vigo slaví třetí venkovní výhru v řadě, to je parádní počin! Hostům se navíc dvěma góly podařil obrat a díky velmi dobrému taktickému výkonu odváží všechny body. Pro Real Sociedad je to smolné utkání, nicméně domácí dnes mohou litovat neproměněné penalty a navíc velmi nepřesvědčivého výkonu v útoku, minimálně ve druhé půli.
90+3'
90+3'
Daniel Wass (Celta de Vigo) nyní takticky podržel míč na polovině soupeře.
90+2'
Tři minuty nastavil sudí, domácím již zbývá zoufale málo času.
90'
Je tu poslední minuta základní hrací doby, útočný faul Méndeze, míč pro Real Sociedad.
88'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází Gustavo Cabral.
86'
Jenže akci Celty Vigo zastavil odpískaný ofsajd, domácí si tak mohou oddechnout.
85'
Domácí rychle vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, ale zároveň ztrácejí míč.
83'
Pozor, další šance Celty, pas z pravé strany mířil k brankové čáře, bránící Mikel Oyarzabal však stihl míč odehrát, před dotírajícím Brais Méndez Portelou.
82'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Imanol Agirretxe.
81'
Hosté se dostávají do blízkosti vápna Realu Sociedad, následně ale míč vybojoval Diego Llorente (Real Sociedad).
80'
Je tu poslední desetiminutovka tohoto utkání, hosté vedou o gól a budou tento náskok chtít udržet.
78'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Brais Méndez Portela.
78'
Adnan Januzaj (Real Sociedad) nyní zbytečně aktivně zasáhl do míče, který směřoval na jeho spoluhráče za ním... takto míč poslal pouze mimo branku Celty.
77'
Vidíme pohyb u postranní čáry, hosté chystají střídání.
75'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Když se to dobře kopne, je to paráda! MAXIMILIANO GÓMEZ si ve vápně poodstoupil od obránce a naskočil si na centr z levé strany, trkl hlavou a poslal míč nechytatelně do branky Realu Sociedad.
74'
Střela je zblokována na roh, hosté rozehrají z levé strany, rozehrávat bude Daniel Wass, který rozehrál i volný kop Celty.
73'
Celta Vigo získává volný kop, po faulu Diego Llorenteho na Sergi Gómeze, je to ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky Rulliho.
72'
Ofsajdem končí útočná akce Celty Vigo, bylo to ale hodně těsné.
71'
Probíhá poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, které ve druhé půli, bohužel, naprosto postrádá tempo a je to spíše velká nuda... jaký to rozdíl, oproti první půli.
70'
Rohový kop v podání Realu Sociedad opět velmi špatně zahraný, míč má Rubén Blanco.
69'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Adnan Januzaj.
68'
Rohový kop pro domácí tým, mezitím vidíme připraveného Januzaje, který se chystá do hry.
67'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Nemanja Radoja.
64'
Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) ztrácí míč ve vápně Celty, obránce poté míč odkopává co nejdál.
63'
Real Sociedad se opět drží na útočné polovině, je to ale spíše takové platonické, bez šancí.
61'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Mikel Oyarzabal.
61'
Je to vůbec první rohový kop pro Celtu Vigo v zápase, Iago Aspas (Celta de Vigo) rozehrál, ale bránící Willian José míč poslal do autu
60'
Rohový kop pro Celtu Vigo, hosté budou rozehrávat z levé strany.
59'
Hraje se ve středu hřiště, domácí vyčkávají na to, co předvede soupeř.
58'
Sergi Gómez (Celta de Vigo) odehrál míč do autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
57'
Hosté rozehráli volný kop ze střední vzdálenosti, ale Gerónimo Rulli (Real Sociedad) může být v klidu, hosté jsou nyní ve vápně doslova neškodní.
56'
Žlutou kartu dostává Igor Zubeldia (Real Sociedad San Sebastian).
56'
Willian José (Real Sociedad) to zkouší z velké dálky, ale branku Celty netrefuje.
55'
Proti velké přesile to nyní zkouší trojice odvážlivců v dresu Celty, to samozřejmě nemělo naději na úspěch.
54'
Nicméně platí, že od úvodních sekund druhé půle jsou jasně lepší domácí, kteří zatím soupeře nepustili přes půlící čáru!
52'
Juanmi (Real Sociedad) si naběhl k vápnu Celty, poté do něho poslal jemný pas, ale nakonec končí míč mimo hřiště, odkop od branky.
51'
Sergio Canales (Real Sociedad) rozehrál, zkusil to přímo na branku, ale trefil před sebou stojícího bránícího hráče, z této šance nic nebude.
50'
Xabi Prieto (Real Sociedad) faulován a domácím se tak nabízí výhoda volného kopu, ze vzdálenosti, odkud se dá ohrozit branka soupeře.
49'
Álvaro Odriozola Arzallus (Real Sociedad) nezachytil přihrávku na pravém křídle, míč končí v autu, hosté mohou vhazovat.
48'
Domácí se drží u vápna Celty Vigo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Po rohovém kopu se dostal jeden z domácích hráčů k hlavičce a Rubén Blanco musel vyrážet míč, směřující do branky, výborný zákrok! Do kabin odchází oba týmy za nerozhodného stavu, přičemž to mohlo být všechno úplně jinak... k vidění byly šance a hlavně i neproměněná penalta, takže bude zajímavé sledovat tento zápas i ve druhé půli.
45+1'
45'
Rohový kop pro Real Sociedad, domácí rozehrají z levé strany.
44'
Útočným faulem Xabi Prieta končí akce domácích.
43'
Stanislav Lobotka (Celta de Vigo) nyní zablokoval střelu Navase, dobrý obranný zákrok.
41'
Álvaro Odriozola Arzallus (Real Sociedad) ztrácí míč na pravém křídle, ten končí v autu, hosté vhazují.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, oba týmy drží stále nerozhodný výsledek.
38'
Asier Illarramendi (Real Sociedad) zachytává lehký pas soupeře před pokutové území domácího týmu a domácí tak mohou rozehrát.
36'
Na druhé straně také zblokovaná střela, z pravé strany pálil Willian José, Rubén Blanco ale musel zasahovat.
34'
Nic zvláštního, rozehráli z pravé strany a míč skončil v rukavicích Rubéna Blanca.
34'
Z protiútoku získávají domácí další roh, uvidíme, jak s ním naloží tentokrát.
33'
Dvě nebezpečné střely mířily nyní na branku Realu Sociedad, ale Raúl Navas a poté i Diego Llorente skvěle obě střely zablokovali.
32'
Rubén Blanco (Celta de Vigo) chytá centr soupeře z pravé strany a bude moci rozehrávat od své branky.
31'
Je za námi první půl hodina, která rozhodně nenudila... oba týmy již vstřelily dva góly, domácí navíc neproměnili penaltu, uvidíme, co nás čeká dál.
30'
Rohový kop ale vybojoval Real Sociedad, domácí rychle rozehrávají z levé strany, ale rychle také o míč přicházejí.
29'
Útočný faul odpískán domácím, míč tak získávají hosté.
28'
Ale domácí získali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
27'
Álvaro Odriozola Arzallus (Real Sociedad) padá u pokutového území soupeře, ale není to faul, ukazuje rozhodčí.
26'
Sergio Canales (Real Sociedad) pálí z hranice šestnáctky, Rubén Blanco (Celta de Vigo) vyrazil jeho střelu s velkou námahou!
25'
Willian José (Real Sociedad San Sebastian) neproměňuje pokutový kop, míč napálil pouze do břevna.
24'
Stanislav Lobotka (Celta de Vigo) dostává za faul ve vlastním vápně žlutou kartu a je tu další penalta!
23'
Pas domácích na levou stranu není přesný, hosté odkopávají míč zpět na polovinu Realu Sociedad.
22'
Diváci stále nesouhlasně pískají, ale s faktem, že Celta vyrovnala, již nic neudělají.
21'
A IAGO ASPAS střelou doprostřed brány s přehledem proměňuje pokutový kop, je srovnáno 1:1!
20'
Pozor, byla nařízena penalta! Celta získává pokutový kop po hraní rukou bránícího Juanmiho.
19'
Trochu zmatek ve vápně Celty, nakonec se domácím podařilo dostat míč z vápna.
18'
Další faul přerušuje hru, tentokrát se provinil domácí hráč.
17'
Místo centru z pravé strany míří míč před pokutové území Realu Sociedad, ale domácí se v pohodě ubránili.
16'
Žlutou kartu dostává Jozabed (Real Club Celta de Vigo).
16'
Celta Vigo získává rohový kop z pravé strany.
15'
Dopředu jdou opět domácí, kteří se nyní drží na útočné polovině. Nakonec Asier Illarramendi (Real Sociedad) poslal nepřesný nákop a míč získává Rubén Blanco.
14'
Jozabed (Celta de Vigo) se dostal ke střele zpoza vápna Realu Sociedad, ale branku netrefuje.
13'
Tudy ale cesta k brance Realu Sociedad nevedla a Celta ztrácí míč.
12'
Hosté se nyní dostávají na polovinu Realu Sociedad, Celta to zkusí po levé straně.
11'
Asier Illarramendi (Real Sociedad) posílá centr z pravé strany a ve vápně Celty si znovu naskakuje Willian José, který ale tentokrát na míč nedosáhl.
10'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Aktivita se domácím vyplácí, na centr Xabi Prieta z pravé strany si ve vápně naskočil WILLIAN JOSÉ, který nad dvojicí obránců poslal míč hlavou do branky Celty.
9'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině. Míč ale vzápětí získávají domácí.
8'
Hraje se ve středu hřiště, domácí s míčem.
7'
Domácí s míčem u půlící čáry, domácí hledají cestu k pokutovému území Celty Vigo.
6'
Od Gerónima Rulliho začíná další akce domácích.
5'
Rychlý protiútok hostů, Iago Aspas vyslal za obranu Maximiliana Gómeze, který vypálil, branku ale netrefil.
4'
Kévin Rodrigues (Real Sociedad) centruje z levé strany, Sergi Gómez ale odkopává míč mimo vápno Celty.
3'
Registrujeme prví střelu v zápase, Iago Aspas (Celta de Vigo) netrefuje branku Realu Sociedad.
2'
Od branky Realu Sociedad začíná akce domácích, nákop dopředu, hosté odvrací.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, D. Llorente, Navas, Rodrigues – Prieto, Zubeldia, Illarramendi – Canales, José, Juanmi.
Náhradníci: Toño – Januzaj, Agirretxe, A. Elustondo, Oyarzabal, de la Bella, Guridi.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Jozabed, Lobotka, Wass – Aspas, Gómez, Sisto.
Náhradníci: S. Álvarez – Fontàs, Radoja, Mazáň, Mor, Cabral, Portela.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Álvarez.
CELTA VIGO
Celta je na tom, co se bilance z posledních zápasů týče, mnohem lépe. Dá se s klidem říci, že Celtě se prostě daří. Do této bilance samozřejmě nemůže počítat zápas s Barcelonou, kde, stejně jako Real Sociedad (2:4), dostala také naděleno... Na Nou Campu prohrála Celta jasně 0:5 v rámci odvety osmifinále Copa del Rey. Předtím však v prvním zápase dokázala s tímto soupeřem doma remizovat 1:1! V lize Celta tři zápasy po sobě neprohrála, vyhrála dvakrát na hřišti soupeře (La Coruňa 3:1 a Levante 1:0), doma pak obrala o body Real Madrid za remízu 2:2. Na hřišti Realu Sociedad se tak Celta jistě pokusí o třetí venkovní vítězství v řadě.
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIAN
San Sebastian se v souboji se Celtou Vigo pokusí o vybojování druhé výhry za poslední téměř dva měsíce. Sérii porážek narušily jen dva remízové zápasy a počítáme-li do bilance všechny soutěžní zápasy, je to v devíti duelech hned šest porážek... naposledy Real Sociedad statečně vzdoroval vysoce favorizované Barceloně, které ale nakonec podlehl doma 2:4. Předtím prohrál těsně 0:1 v Leganés, ovšem před Vánoci se doma dokázal vytáhnout na Sevillu, kterou sestřelil výsledkem 3:1, napodobí tento výsledek i se Celtou Vigo?
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvacátého kola španělské LaLigy, v němž domácí REAL SOCIEDAD přivítá CELTU VIGO. Utkáním, které se odehraje na Estadio Municipal de Anoeta (Donostia-San Sebastián), provede trojice španělských sudí, jako hlavní Antonio Mateu, na čarách s asistenty Pau Cebriánem a Marcosem Álvarezem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.