La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Granada - 29. března 2024   21:00

Cádiz
51' Navarro (Alcaraz)
1:0
(0:0)
Cádiz
Ledesma (C) – Carcelén, Fali (66. Ousou), Chust, J. Hernández – Navarro (76. Pires), Alcaraz, Kouamé (46. Á. Fernández), Sobrino (76. Alejo) – C. Ramos (85. Guardiola), Jiménez.
Gil – Meré, Martí, Escalante, Ocampo, Zaldúa, Machís.
Cuadra – Porrasová, Estévez
Estadio Nuevo Mirandilla, Cádiz
15 422 diváků
Granada
Batalla – Bru. Méndez, Rubio, Miquel, Neva (C) – Hongla (46. Gumbau), S. Ruiz (87. Callejón) – R. Sánchez (64. Corbeanu), G. Villar (46. Pellistri), Melendo (64. Puertas) – Boyé.
M. Martínez – Maouassa, Torrente, Uzuni, Piątkowski, Arezo, Jóźwiak.

Utkání je u konce a domácí Cádiz se může začít radovat ze tří veledůležitých bodů. O všem rozhodl jediný gól, který dal v 51. minutě Robert Nararro tvrdou ranou z vápna. Cádiz pak přidal ještě jednu branku, tu však sudí pro útočný faul v pokutovém území neuznal. Granada nechtěla odjet s prázdnou, jenže vrcholem veškerého snažení byla jediná střela v podání Bruna Méndeze, jenže ta prolétla kousíček nad Ledesmovou brankou. Zápas tak skončil výsledkem 1:0 a Cádiz je po tomto úspěchu na 18. místě s 25 body, Granada je na 19. místě a má jen 14 bodů.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 15 422 diváků.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:14.
90+6'
90+5'
Boyé střílel zpoza pokutového území, nebylo to ale nic platné, ještě před jeho pokusem se pískalo provinění hostů.
90+4'
Oproti tomu Granada pospíchá, nechce to vzdát, prohra je ještě více přiblíží sestupu.
90+3'
Cádiz rozehrával z pravého křídla, domácí už nikam nepospíchají.
90+2'
Před šestnáctkou se srazil hostující gólman s Guardiolou, tohle nechal rozhodčí bez odpískání, faul v tom neviděl.
90+1'
Ještě jedna žlutá karta, za nesportovní chování ji obdržel Iván Alejo.
89'
Hráči ve žlutých dresech se už nikam neženou, pokud mohou, odkopnou daleko od vlastní branky.
88'
Chvíli se nehrálo pro dva ležící hráče Cádizu, promarněný čas sudí zcela určitě nastaví.
87'
Střídání v týmu Granada CF:
ze hřiště odchází Sergio Ruiz, přichází José María Callejón.
86'
Moc nechybělo a bylo srovnáno, neboť kousek za vápnem se do míče opřel Méndez a jeho táhlá rána prolétla jen těsně nad břevnem!
85'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Sergi Guardiola.
85'
Do nějaké době se hra přesunula na opačnou polovinu, po míči se marně natahoval Sergio Ruiz a je z toho jen odkop od Ledesmovy branky.
84'
Chvíli si na trávníku poseděl domácí Ramos, kterého po běžeckém souboji chytily křeče.
83'
Stále se hraje poblíž branky Granady, tohle domácím maximálně vyhovuje.
82'
Těsný ofsajd domácího Ramose zastavil další výpad Cádizu.
81'
Granada je teď neškodná, má dost problémů se vůbec dostat přes půlku.
80'
Cádiz je teď v laufu a chce přidat druhý gól. Ramos teď po centru z levé strany zakončil z první nad branku.
79'
Domácí dostali míč po rohovém kopu do branky, když se hlavičkou trefil Jiménez, jenže gól nebyl uznán, neboť útočného faulu se dopustil Christopher Ramos. Stále tak platí stav 1:0.
78'
Přihrávku za obranu dostal domácí Ramos, naběhl si až před branku, Batallu ale nepodstřelil. Je z toho roh.
76'
ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Iván Alejo.
76'
ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Lucas Pires.
72'
Další žlutou kartu spatřil hostující Theodor Corbeanu, a to za faul u pomezní čáry.
70'
Už je po všem, další centr od rohového praporku si obrana Cádizu zvládla bez potíží pohlídat.
70'
A také hostující Miguel Ángel Rubio.
70'
Za strkanici v pokutovém území dostal žlutou kartu domácí Víctor Chust.
69'
Po rozehrání tu byl závar před domácí brankou, z chumlu hráčů se míč odrazil na další rohový kop.
68'
Gumbau rozehrál přímý kop, jeho tvrdou ránu Ledesma vyrazil před sebe a Corbeanova dorážka byla sražena na roh!
66'
ze hřiště odchází Fali, přichází Aiham Ousou.
65'
No a Fali nebude moci pokračovat, pomaličku se přibližuje ke své střídačce a silně kulhá.
64'
Na trávníku leží domácí Fali a ukazuje, že má problém s pravým stehnem. Probíhá jeho ošetřování.
64'
ze hřiště odchází Ricard Sánchez, přichází Theodor Corbeanu.
64'
ze hřiště odchází Óscar Melendo, přichází Antonio Puertas.
63'
Také se tak stalo, míč ale skončil jen u pozorného Ledesmy.
62'
Přímý kop pro Granadu, tohle bude nákop do pokutového území.
61'
Podle všeho půjde do hry Theodor Corbeanu. Zatím se čeká na vhodný okamžik.
59'
Na lavičce Granady se chystá střídání, trenér Sandoval už musí udělat nějaké změny.
57'
Po rozehrání přilétl centr do vápna, kde se ale nakonec pískal útočný faul Cádizu.
57'
Přímý kop pro Cádiz, Sobrina poslal na zem Gumbau. Tohle je jen za standardku, kartu nechal sudí v kapse.
55'
Centr domácích z pravého křídla končí u Batally, ten hned rozehrává.
54'
Granada potřebuje přidat a pokusit se o srovnání skóre, jenže svou pasivitou spíše nahrává Cádizu.
52'
Rázem domácí diváci ožili a svým skandováním ženou hráče ve žlutém do dalšího útoku.
51'
Cádiz právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Po kombinaci na levé straně se k centru do vápna dostal Alcaraz, našel ROBERTA NAVARRA, který si dokázal pohlídat ofsajdovou linii, jedním dotekem zpracoval a tím druhým vyslal prudkou střelu mimo Batallův dosah – 1:0!
49'
Hernández na zemi a ne vlastní vinou. Byl faulován a Cádiz bude rozehrávat z levé strany.
48'
Úvod druhé půle je taktéž hodně opatrný a bez nějakých útočných výpadů.
46'
ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Facundo Pellistri.
46'
ze hřiště odchází Martin Hongla, přichází Gerard Gumbau.
46'
ze hřiště odchází Rominigue Kouamé, přichází Álex Fernández.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
Je za námi první poločas, který mnoho fotbalovosti nepřinesl. Na obou stranách se dost bojovalo, bylo v tom hodně nepřesností a jen málo opravdových šancí. O něco více ze hry měl domácí Cádiz, jenže Juanmi Jiménez a Robert Navarro na Batallu recept nenašli a jelikož Granada byla směrem kupředu prakticky neškodná, odešlo se do kabin za stavu 0:0.
45+2'
45'
Před odchodem do šaten tu máme ještě jednu žlutou kartu na straně hostů. Za faul na Navarra byl potrestán Sergio Ruiz.
44'
Z levé strany posílal vysoký pas domácí Fali a docela vystrašil Batallu. Ten si musel hlídat, aby mu míč, hnaný silným větrem, nezapadl do branky.
42'
Přímý kop Granady z levého křídla, po centru přišla jen slabá hlavička, kterou Ledesma hravě pokryl.
40'
Z hlediště se už začíná snášet nespokojený pískot publika, kterému se nelíbí nedotažené akce domácích.
39'
Po narážečce se pravou stranou dostal do volného prostoru hostující Ricard Sánchez, centrem ale našel jen vracející se obranu Cádizu.
37'
Po několika dalších náznacích akcí ze strany Cádizu tu máme zase útlum v tempu.
35'
Už se vše přesunulo na opačnou stranu, na centr si nabíhal Juanmi Jiménez, branku ovšem netrefil.
34'
Po hodně dlouhé době se dopředu dostala i Granada, pas z levé strany mířil na Boyého, ten ale proti dvěma obráncům nedokázal ideálně zpracovat a tedy ani vystřelit.
33'
Krátká pauza, na trávníku totiž probíhalo krátké ošetřování na domácí straně. Už je ale zase vše připraveno ke hře.
31'
Následoval přímý kop, tohle však byl hodně nepovedený signál a centr skončil u Batally.
30'
Je tu první žlutá karta utkání, za hru rukou byl potrestán hostující Ricard Sánchez.
29'
Zprava se hra posunula trochu na střed, Ramos však pouze trefil stínícího obránce.
28'
Po dlouhých přípravách rozehráli domácí roh, jenže po centru se pískal útočný faul ov Hernándeze.
27'
Cádiz pokrčuje v mírném tlaku, hraje se teď prakticky jen na polovině hostujícího celku.
25'
Na branku zamířil i po akci levou stranou Navarro, který si s míčem naběhl na střed a mířil na první tyč. Batalla má další úspěšný zákrok.
24'
Teď už se Juanmi Jiménezovi povedlo zpracovat a po rychlé otočce i vystřelit. Jenže pouze do míst, kam dosáhl gólman Batalla.
22'
Zatím největší možnost zápasu. Domácí pronikli vpřed po pravém křídle, Alcaraz prudkým pasem po zemi hledal Juanmiho Jiméneze, dal mu to ale moc prudce. Pokud to tedy z jeho strany neměla být střela...
22'
Zprava to teď po zemi zkoušel Carcelén, ale ani on své spoluhráče nenašel. Už se zase hraje na opačnou stranu.
21'
Cádiz u míče, táhne akci levou stranou, spoluhráče u vápna se snaží najít Hernández.
19'
Hraje se docela tvrdě, hlavní rozhodčí ale nechává hře docela dost volnosti a píská jen opravdu závažné věci.
17'
Stále čekáme na nějakou větší možnost, prakticky vše končí velký kus před brankou.
15'
Další centr domácích, nyní z levé strany. Hernández našel Ramose, jeho hlavička koníčkem skončila u připraveného Batally.
14'
Zprava se k centru po zemi dostal Ramos, hledal Jiméneze, míč ale pouze prolétl prostorem.
13'
Zatím nesledujeme zrovna strhující fotbal, je vidět, že se potkaly celky, které nemají zrovna optimální formu.
11'
Ne, tohle taky neklaplo, centr byl obranou ve žlutých dresech odhlavičkován.
10'
Juanmi se dopustil poměrně tvrdého zákroku a daroval tak Granadě přímý kop z pravé strany.
9'
Sobrinovi se povedlo odcentrovat z levé strany, ale ani tohle Batallu neohrozilo. Hosté odvrátili směrem k půlce.
8'
Domácí rozehráli první rohový kop utkání, centr mířil na Faliho, Granada zvládla odvrátit na autové vhazování.
7'
Granada vhazuje v hloubi vlastní poloviny, buduje pomalou akci k Ledesmově brance.
6'
Cádiz je zatím lehce aktivnější, přesto domácí celek stále čeká na nějaký ten opravdu vážný výpad k vápnu.
5'
U půlky byl faulován hostující Gonzalo Villar, provinil se Rubén Alcaraz. Granada rozehrává přímý kop.
4'
Několik nepovedených kombinací na půlce, zatím je to tak trochu rozhárané.
3'
Hra se přesunula na opačnou stranu, centr mířil na Ricarda Sáncheze, ten sklepl na branku, ale ani zde to pro brankáře nebezpečí neznamenalo.
2'
Domácí se dostali do první akce, Juanmi Jiménez ale neměl dostatek prostoru pro pořádné zakončení.
1'

Cádiz CF: Ledesma (C) – Carcelén, Fali, Chust, J. Hernández – Navarro, Alcaraz, Kouamé, Sobrino – C. Ramos, Jiménez.
Náhradníci: Gil – Ousou, Meré, Martí, Escalante, Ocampo, Alejo, Zaldúa, Á. Fernández, Machís, Pires, Guardiola.
Trenér: Mauricio Pellegrino

Granada CF: Batalla – Bru. Méndez, Rubio, Miquel, Neva (C) – Hongla, S. Ruiz – R. Sánchez, G. Villar, Melendo – Boyé.
Náhradníci: M. Martínez – Gumbau, Corbeanu, Maouassa, Torrente, Uzuni, Piątkowski, Callejón, Arezo, Puertas, Pellistri, Jóźwiak.
Trenér: José Ramón Sandoval

Rozhodčí: Cuadra – Porras, Estévez.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Nuevo Mirandilla začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Guillermo Cuadra, kterému budou na pomezí asistovat Guadalupe Porrasová a Alejandro Estévez.
Cádiz CF

Domácí tým je v tuto chvíli na 18. místě s 22 body a na nesestupové pozice ztrácí pět bodů. Před reprezentační pauzou se mužstvo představilo na trávníku Realu Sociedad a nedokázalo navázat na domácí výhru nad Atlétikem Madrid. Ve venkovním duelu Cádiz neskóroval a jelikož za domácí se trefili Merino a Zacharjan, skončil duel výsledkem 2:0

Granada CF

Hosté jsou na tom ještě hůře, jelikož na 19. místě mají pouze 14 bodů a záchrana se začíná pozvolna přesouvat do fáze teorie. Tým je bez formy, naposledy vyhrál 3. ledna právě proti Cádizu a od té doby pouze třikrát remizoval a hned šestkrát prohrál. Poslední duel se odehrál na Mallorce, kde skóroval jen domácí Raillo a zápas skončil výsledkem 1:0.
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 30. kola mezi týmy Cádiz CF a Granada CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.