To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!
Velmi zajímavé utkání 10. kola anglické Premier League mezi Fulhamem a Evertonem končí smírně 2:2. Domácí poslal již v sedmé minutě do vedení z přímého kopu Ruiz Gonzalez. Po změně stran přišla ale One Man Show belgického forvarda Marouana Fellainiho, který dvěma brankami otočil utkání. V poslední minutě ale srovnal Steve Sidwell a oba celky si tak připíší do tabulky po bodu.
90+3
Roh také pro hosty, rozehraje ho Leighton Baines.
90+2
Rohový kop domácích.
90+1
V dnešním utkání se budou nastavovat 3 minuty.
90
Fulham právě vstřelil branku!
Centr z pravé strany se od Berbatova odrazil až k na zadní tyči volnému STEVU SIDWELLOVI, který v poslední minutě srovnává na 2:2!
89
Hosté střídají, ze hry odchází Nikica Jelavić, místo něj naskakuje Distin.
88
Pienaar vybídl k samostatnému úniku Naismithe, který ale zaváhal a Schwarzer dokázal udržet domácí ještě ve hře!
88
Berbatov se neprosadil.
87
Bainesova střela mířila vedle.
86
Fellainiho ránu vytěsňuje Schwarzer na rohový kop!
84
Žlutou kartou potrestán hostující Leon Osman.
83
Fellainiho tečovaná střela skončila na tyči! Následná dorážka Naismithe nebyla důrazná.
82
Hosté drží míč na útočné polovině.
79
První střídání hostů, Steven Naismith nahrazuje Kevina Mirallase.
78
Hangeland se dostal ke hlavičce, branku ale minul.
77
Osman hlavičkoval nad branku.
76
Mahamadou Diarra pouští na hřiště Mladena Petriće.
75
Chris Baird sundal Pienaara a vidí žlutou kartu.
74
Na tahu jsou nyní domácí.
72
Everton právě vstřelil branku!
Hosté otáčí průběh utkání a ujímají se vedení 2:1. MAROUANE FELLAINI si zpracoval vysoký míč na prsa, zbavil se obránce a střelou na přední tyč překvapuje Schwarzera!
70
Další pokus Osmana míří nad branku.
69
Mirallas se obtočil kolem obránce a vypálil těsně nad!
68
Steve Sidwell nahrazuje Kačanikliće.
65
Fellaini vybídl Jelaviće k zakončení, střelu chorvatského útočníka ale zablokoval Riether na roh.
63
Mirallasův krásný centr nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
62
Pienaar vystřelil vedle.
61
Žlutou kartu viděl Diarra, který sestřelil u postranní čáry Mirallase.
60
Rohový kop pro hosty.
59
První střídání v zápase, ze hry odešel John Arne Riise, kterého nahradil Dejagah.
58
Berbatov tváří tvář Howardovy neuspěl, americký brankář se blýskl skvělým zákrokem!
57
Duff vybojoval rohový kop pro domácí celek.
55
Rychlý brejk hostů po pravé straně končí vyrovnáním! Mirallas přihrál pod sebe na volného krajana MAROUANA FELLAINIHO, který nekompromisně zavěsil do šibenice!
54
Hosté se snaží rozjet další postupný útok.
52
Ruiz Gonzalez nedokázal propálit obranný blok Evertonu.
51
50
Riiseho přihrávku do pokutového území nikdo nedokázal trefit, míč tak prolétl až na druhou stranu.
48
Osmanovu střelu zablokovala domácí obrana.
47
Hosté vstoupili i do 2. poločasu aktivněji než jejich soupeř.
46
Po prvním poločase vede Fulham nad Evertonem 1:0, když se již v sedmé minutě trefil krásně z přímého kopu Ruiz Gonzalez. Po celou dobu poločasu jsou ale aktivnější hosté. Druhá půle začne přibližně v 17:02.
45
Rozhodčí Swarbrick nastaví v prvním poločase 1 minutu.
44
Obrovská šance hostů! Po nedorozumění domácích obránců se sám před Schwarzerem objevil Jelavić, lehounký oblouček poslal ale nad branku!
43
Další rohový kop hostů rozehraje Kevin Mirallas.
42
Jagielkova tečovaná rána prolétla jen těsně vedle pravé tyče Schwarzerovy branky!
41
Fellaini se znovu tlačil do šance, Riether mu ale nedovolil zakončit.
38
První žlutá karta v utkání, po faulu na Colemana ji vidí norský reprezentant John Arne Riise.
37
Schwarzer likviduje technický pokus Colemana.
35
Jelavić nedokázal svou hlavičku nasměrovat na branku.
33
Další rohový kop Evertonu.
32
Jelavić se pokusil tečovat Colemanův dalekonosný pokus, Schwarzer ale s jeho tečí neměl žádný problém.
30
Rohový kop hostů.
29
Jelavić promáchl míč na malém vápně, Fellaini už poté nebyl připravený zakončit.
28
Ruiz Gonzalez zkusil technickou střelu, míč ale skončil hodně mimo tři tyče.
20
Jelavić si dobře zpracoval míč, utekl obránci, poté ovšem špatně načasoval přihrávku.
18
Další Osmanova rána, opět doprostřed branky.
17
První rohový kop utkání rozehrají hosté.
15
Naposledy se míče dotkl Fellaini, následuje tak odkop od Schwarzerovy branky.
14
Kontr domácích skončil střelou Damiena Duffa do náruče Howarda.
12
Jelavićova hlavička nebyla ani razantní, ani přesná, Mark Schwarzer tak neměl žádný problém.
11
Další centr do pokutového území odvrací domácí obrana.
9
Fellaini se dostal v pokutovém území Fulhamu k odraženému míči, jeho střela ale neměla dostatečnou razanci.
7
A nejenže to byla zajímavá pozice, RUIZ GONZALEZ se standartní situací naložil, jak nejlépe mohl a přesnou ranou k tyči otevírá skóre dnešního utkání!
6
Zajímavá standartní situace těsně za pokutovým územím Evertonu.
6
Riether už nezastihl míč na hrací ploše.
5
Heitinga složil na zem Kačanikliće, domácí budou mít možnost rozehrávky volného přímého kopu.
4
Další zablokovaná střela Osmana.
2
Timu Howardovi se nepovedl odkop od branky, míč tak získali domácí.
1
Osman se opřel do voleje, trefil ale pouze svého spoluhráče.
1

Fulham FC: Schwarzer - Riether, Hughes, Hangeland, Riise - Duff, Diarra, Baird, Kačaniklić - Ruiz Gonzalez, Berbatov

Everton FC: Howard - Coleman, Heitinga, Jagielka, Baines - Mirallas, Neville, Osman, Pienaar - Fellaini, Jelavić

Rozhodčí: Swarbrick - Bryan, Wilkes.
Everton vstoupil do letošní sezóny excelentně, když dokázal porazit Manchester United, od té doby si drží stále dobrou formu a po 9 kolech je na pátém místě s 16 body. Toffies prohráli pouze jedno utkání. Se skórem 17:11 také patří k ofenzivnějším celkům letošního ročníku anglické Premier League. Everton drží sérii třech remíz v řadě, naposledy se rozešli smírně ve vyhroceném derby s Liverpoolem (2:2).
Fulham je po 9 odehraných utkáních na sedmém místě se ziskem 14 bodů. Londýnský celek dokázal čtyřikrát vyhrát, dvakrát remizovat a třikrát odešel ze zápas poražen. Fulhamu se letos hodně daří střílet branky, s 19 vstřelenými brankami jsou třetí nejofenzivnějším týmem celé ligy hned po Chelsea a Manchesteru United. V posledním utkání se rozešli smírně s Readingem po divoké remíze 3:3.
Zdravím všechny fanoušky dobrého anglického fotbalu, dnes pokračuje Premier League svým 10. kolem, ve velmi zajímavém utkání přivítá na Fulham na svém stadionu ambiciózní Everton.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.