Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den.
Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím londýnské Chelsea, která se sice v prvním poločase trápila, když Hull hrál velmi dobře, ale ve druhém poločase hosté výrazně přidali a vstřelili dvě branky (Hazard, Torres). Hull City tedy dnes prohrává proti Chelsea 0:2. Chelsea se tedy dostává do čela tabulky, na kterém se zdrží minimálně do zítřejšího dne.
90+3
Utkání se blíží ke svému konci.
90+2
Hra se odehrává převážně na středu hřiště.
90+1
Nad rámec zápasu budou nastaveny 3 minuty.
90
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ramires, přichází Michael Essien.
88
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází André Schürrle.
87
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea navyšuje své vedení a přibližuje se ke třem bodům. Dnes po celý zápas neviditelný FERNANDO TORRES předvedl krásnou individuální akci, když obešel přes dva obránce a střelou k levé tyčce poslal míč do branky.
86
Hazard byl faulován na středu hřiště. Chelsea bude zahrávat volný kop.
85
Torres se rozběhl po levé straně a pokusil se poslat míč na malé vápno. Tam se k němu dostal jako první Davies.
83
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází George Boyd, přichází Stephen Quinn.
82
Žlutou kartu dostává Maynor Figueroa (Hull City AFC).
80
Z velké vzdálenosti se do míče opřel Elmohamady, ale Terry dokázal jeho pokus zablokovat.
79
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Oscar, přichází John Obi Mikel.
77
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází James Chester, přichází Matty Fryatt.
76
Elmohamady poslal do vápna Chelsea dobrý centr, ale k tomu se nakonec nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
74
Willian našel ve vápně volného Oscara, jehož střelecký pokus byl sražen na rohový kop.
72
Chelsea ale velmi dobře brání.
71
Hull začíná otvírat zadní vrátka a snaží se vyrovnat.
69
Žlutou kartu dostává Jake Livermore (Hull City AFC).
67
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází David Meyler, přichází Robert Koren.
66
Po chybné rozehrávce hostí sáhl k faulu Cahill a dostává žlutou kartu.
65
Hra se stále odehrává na útočné polovině Chelsea.
63
Torres byl na útočné polovině faulován. Chelsea bude zahrávat volný kop.
62
Na hřišti je v posledních minutách jen jeden tým. Chelsea stále kombinuje na útočné polovině a snaží se přidat druhou branku.
60
K rozehrání volného kopu se postavil Willian, který to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.
59
Chelsea se ale díky velké aktivitě dokázala dostat k míči. Ramires byl ale následně těsně před velkým vápnem faulován. Hosté budou zahrávat volný kop.
58
Hull kombinuje na středu hřiště.
57
Chelsea se dostává po zásluze do vedení. EDEN HAZARD ukázal, že na něm stojí hra Blues, když se dostal z levé strany před velké vápno a střelou k pravé tyči posílá svůj tým do vedení.
55
Hull se ve druhém poločase pouze brání, když se Chelsea snaží dostat do vedení.
53
Chelsea zahrávala přímý kop. K jeho exekuci se postavil Luiz, který tvrdou střelou přestřelil zeď a donutil McGregora k zákroku.
51
Obrana Hullu si při rohovém kopu počínala výborně a míč odvrátila do bezpečí.
50
Chelsea tedy bude zahrávat rohový kop.
49
Hazard se dostal z pravé strany do vápna a vystřelil. Jeho pokus byl sražen vedle branky.
48
Domácí se stále drží u míče, ale jen na středu hřiště.
46
Hull rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
První poločas nám toho mnoho nepřinesl. Mírně aktivnější byla Chelsea, která měla i jednu velkou šanci, při které však Oscar selhal a neposlal míč do branky. Po prvním poločase je tedy stav 0:0, takže se o všem bude rozhodovat v poločase druhém. Ten začne přibližně v 14:46.
45+1
45+1
Nastavena bude 1 minuta.
45
Z následného rohového kopu žádné vzrušení před brankou Hullu nevzniklo.
44
K exekuci přímého kopu se postavil Luiz a nasměroval míč přesně pod břevno, ale McGregor dokázal míč vyrazit.
43
Hazard byl faulován na útočné polovině a Chelsea bude zahrávat přímý kop.
41
Hosté zahrávali volný kop, po kterém mohl zůstat Čech v klidu. Dnes jsme zatím moc přímých střel na branku neviděli.
39
Hra byla nyní přerušena, když se na trávníku ocitl Sagbo. Po jeho krátkém ošetření se může pokračovat ve hře.
37
Hazard se pokoušel dostat z levé strany do vápna, ale obrana Hullu si ho pohlídala a o míč připravila.
36
Hosté přidali trochu na své aktivitě a stále se drží na útočné polovině.
34
Rohový kop dokázala obrana Hullu odvrátit. U míče nadále zůstávají fotbalisté Chelsea.
33
Tak to byla gólová šance! Hazard našel před malým vápnem úplně volného Oscara, který se do míče okamžitě opřel, ale McGregor předvedl perfektní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.
32
Míč se dostal do vápna, kde ho nedokázal mezi tři tyče usměrnit Cahill.
31
Azpilicueta byl faulován u pravé lajny a Chelsea bude zahrávat volný kop.
29
Hull ale velmi dobře napadá. Chelsea to má dnes v útoku velmi těžké.
28
Chelsea se pokouší uklidnit hru a kombinuje na středu hřiště.
26
Obrana Chelsea udělala velkou chybu a hosté můžou být rádi, že neprohrávají. Terry špatnou rozehrávkou nabídl míč Sagbovi, který okamžitě z hranice velkého vápna vystřelil a branku těsně minul.
24
Ze hry Chelsea se vytratil v posledních minutách pohyb. Domácí se toho snaží využít.
23
Do zakončení hlavou se dostal Bruce, ale jeho pokus mířil nad branku.
21
Elmohamady poslal centr do vápna, který dokázala hostující obrana odvrátit.
21
Ramires se dopustil špatné rozehrávky, dopředu tak můžou domácí.
20
Hosté se ale nedokáží propracovat do zakončení.
18
Chelsea se usadila na útočné polovině.
17
Míč se po nepřesném útoku domácích dostal k brance Čecha. Ten dlouhým výkopem zahájí útok svého celku.
16
Domácí se také pokoušejí prosadit kombinační hrou, ale hosté jsou pozorní.
15
Vše se zdá v pořádku. V utkání se bude pokračovat.
14
Na trávníku zůstal ležet Hazard, jenž potřebuje ošetření.
13
Chelsea kombinuje na útočné polovině, ale k ohrožení branky McGregora se nedostává.
12
Do zakončení se dostal po rychlém protiútoku Torres, ale obrana domácího celku dokázala střelu zablokovat.
11
Elmohamady se rozběhl po pravé straně a odcentroval. Míč se však dostal do zámezí. Bude se odkopávat od branky.
10
Chelsea se dostala kombinační hrou až k velkému vápnu svého soupeře, ale tam o míč přišla.
9
Tygři hrají nadoraz a jejich aktivní napadání dělá obraně Chelsea mírné problémy.
8
Willian poslal do vápna Oscara, kterému se nepovedlo dostat míč před branku z pravé strany.
7
Z větší vzdálenosti se do míče opřel Elmohamady a Čech musel zasahovat.
6
Tentokrát se Hazarda rozhodl vyslat do úniku Luiz, ale i tentokrát se k němu míč nedostal, když přihrávka byla příliš dlouhá.
5
Domácí hrají zatím velmi aktivně, ale nedokáží se dostat blízko k brance Petra Čecha.
4
Aktivní Willian se pokoušel dlouho přihrávkou vyslat do šance Hazarda, ale ten na míč nedosáhl.
3
K centru Williana se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
3
Na středu hřiště vybojoval míč Oscar, který ihned vyslal dopředu Torrese, kterému se povedlo vybojovat rohový kop.
2
Hull se dostal k míči a kombinuje na vlastní polovině.
1
Oscar se uvolnil na pravé straně a snažil se poslat centr do vápna. To se mu také podařilo, ale Torres se k míči nedostal.
1
Úvodního výkopu se ujala Chelsea, která zahájila dnešní utkání.
1

Hull City AFC: McGregor – Elmohamady, Figueroa, Davies (C) – Bruce, Chester, Meyler, Livermore, Sagbo – Boyd, Huddlestone.
Náhradníci: Harper – Rosenior, Fayé, Koren, Quinn, Graham, Fryatt.

Chelsea FC: Čech – Azpilicueta, Cahill, Terry (C), Cole – Hazard, Luiz, Oscar, Ramires, Willian – Torres.
Náhradníci: Schwarzer – Bertrand, Essien, Mikel, Schürrle, Mata, Eto´o.

Rozhodčí: Clattenburg – Beswick, Scholes.

Dnešní utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Mark Clattenburg. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Gary Beswick a Mark Scholes. Čtvrtým rozhodčím dnes bude Craig Pawson.
Chelsea FC

Chelsea stále patří třetí příčka se ziskem třiačtyřiceti bodů. Na druhý Manchester City ztrácí jeden bod a na první Arsenal body dva, takže dnešní utkání by měl londýnský celek vyhrát, aby se udržel v těsné blízkosti za těmito týmy, nebo je dokonce přeskočil. Poslední ligové utkání odehrála Chelsea v Southamptonu, kde vyhrála 3:0. Vůbec poslední utkání odehrála v rámci FA Cupu v Derby, kde vyhrála 2:0.
Hull City AFC

Hull se nachází přesně ve středu Premier League, když je na desátém místě se ziskem třiadvaceti bodů. V posledním ligovém utkání prohrál Hull v Liverpoolu 0:2, ale poslední utkání odehrál v FA Cupu v Middlesbrough a tam vyhrál 2:0.
Přeji krásné sobotní odpoledne a vítám Vás u sledování textového přenosu z Premier League, která má dnes na programu zápasy 21. kola. Náš zrak se bude ubírat k utkání Hull City AFC – Chelsea FC, které bude určitě velmi zajímavé.

Začátek utkání je naplánován na 13:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:45.