Pro dnešek je to tedy vše, příště opět na shledanou.
Norwich City doma poráží Hull City 1:0 a připisuje si velmi cenné tři body do ligové tabulky. Domácí byli lepší, aktivnější a celkově fotbalovější. Hull se povětšinou jen bránil, jednou byl v tomto ohledu neúspěšný. Po centru Snodgrasse z rohového kopu se hlavou prosadil Bennett a rozhodl tak o domácím triumfu.
90+4
K hlavičce se ve vápně dostal Jelavič, branku ale netrefil.
Dnešní utkání navštívilo 26 655 diváků.
90+3
Domácímu týmu se daří držet soupeře daleko od vlastní branky, vše nyní mluví pro triumf domácího týmu...
90+1
Sudí Webb nastavuje 4 minuty.
90
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Tom Huddlestone (Hull City AFC).
89
Blíží se samotný závěr, domácí nyní drží všechna esa v rukávu...
87
Norwich právě vstřelil branku!
Domácí tým zahrával rohový kop. Centr Snodgrasse byl proveden fantasticky, míč přilétl přímo na hlavu nejvýše stoupajícího RYANA BENNETTA, který poslal hlavou balon do pravého horního rohu branky! Obrovská vlna euforie tak propukla na stadionu Carrow Road v Norwichi.
85
Figueroa musel odklidit balon jen za čáru, domácí tak mají rohový kop.
83
Becchio už už chtěl zakončit přihrávku do středu vápna, na poslední chvíli mu ale balon ukopl stoper Hullu.
82
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Robert Koren, přichází Matty Fryatt.
80
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Luciano Becchio.
79
Velký tlak si vytvořili domácí ve vápně soupeře, prosadit se ale nedokázali. Van Wolfswinkel naněkolikrát pálil, vždy ale trefil jen obránce.
77
Boyd vhazoval na útočné půli, Hull se ale nedokázal prosadit. Do útočení se tak mohou vrhnout opět domácí.
75
Norwich sice kontroluje balon častěji, jakmile ale přejde na útočnou půli, tak si neví rady. Dnes zkrátka dominují obrany – zatím.
72
Na větší šance čekáme, rozhodnout může maličkost...
70
McGregor čelil střele ze střední vzdálenosti, balon ale letí vysoko nad břevno branky hostů.
69
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Jonás Gutiérrez, přichází Anthony Pilkington.
67
Dnešní utkání rozhodne zřejmě jediná branka, pokud se jí tedy dočkáme.
66
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Yannick Sagbo, přichází George Boyd.
65
Domácí zahrávali rohový kop. Dobrou hlavičkou se prezentoval Fer, balon jde ale nad břevno.
63
Van Wolfswinkel se opřel do střely ve vápně, trefil ale jen prvního obránce.
61
Hull se snaží hru zklidnit a vytvořit souvislý útočný výpad, domácí obrana zatím ale pracuje velmi dobře.
59
Centr ale v klidu kryje připravený Ruddy.
58
Po rychlém brejku si ale roh zkusí i Hull...
57
Obrana Hullu ale včasně zasáhla a centr bez potíží odvrací do bezpečí.
56
Norwich bude zahrávat rohový kop...
55
Domácí vhazují na obranné půli a pokračují v útočném snažení.
54
Ten se ale nevydařil, hra je navíc přerušena pro poranění některého z hostů.
53
Domácí budou zahrávat přímý kop z hranice vápna...
52
Žlutou kartu dostává Tom Huddlestone (Hull City AFC).
50
Sagbův centr z levé strany nikoho nenašel, je z toho alespoň rohový kop.
49
Žlutou kartu dostává Liam Rosenior (Hull City AFC).
48
Úvod druhé půle zatím přináší především řadu nepřesností, je to hodně urputný obraz hry.
46
Druhý poločas začne cca v 17:09.
Norwich City mělo sice převahu herní i střeleckou, překonat McGregora se ale zatím nepovedlo. Hraje se hodně tvrdý anglický fotbal, sudí Webb však i přes dvě žluté karty píská velmi velmi shovívavě.
45+5
45+5
Centr do vápna usměrňuje hlavičkou Jelavič, balon jde ale i za přispění teče obránce domácích za brankovou čáru. Je z toho rohový kop.
45+4
Žlutou kartu dostává Bradley Johnson (Norwich City).
45+2
Ani po hodně tvrdém zákroku Korena se nebude žlutit, fanoušci Norwich City začínají být na sudího Webba pořádně naštvaní.
45+1
A nastavovat se bude, tak trochu po anglicku, 5 minut.
45
Začíná běžet nastavený čas, branka zatím v Norwichi nepadla.
44
Van Wolfswinkel odchází za postranní čáru, má lehce poraněnou hlavu.
42
Krásnou střelu ze střední vzdálenosti vyslal Snodgrass, balon se snášel pod břevno. Vynikající zákrok špičkami prstů ale vytáhl McGregor, který i tentokrát hosty podržel.
41
Rychlý protiútok Hullu končí v rukavicích Ruddyho, který pokryl přízemní pas do vápna.
39
Domácím se nezdařil přímý kop, balon tak bude od branky rozehrávat McGregor.
38
Žlutou kartu dostává Maynor Figueroa (Hull City AFC).
37
Jelavič ztratil balon u postranní čáry, vhazuje tak soupeř.
36
Fotbalisté Hullu jsou nyní zcela mimo svojí roli, Norwich je ve velkém tlaku.
35
Dlouhý tlak Norwiche zakončuje nepřesnou a nedůraznou hlavičkou Johnson, hosté si mohou oddechnout.
34
Rosenior odhlavičkovává balon pryč jen za cenu dalšího rohu Norwiche.
33
Centr Martina se ale vůbec nepovedl.
33
Tribuny ženou domácí tým k první tolik důležité brance, je tu další roh...
32
Sagbo fauluje Olssona, ten naznačuje velkou bolest. Žlutit se ale nebude.
31
A ten se poté Hullu podařilo i ubránit.
30
Snodgrass vyslal dobrý centr na van Wolfswinkela. Obránce hostů ale včas odhlavičkoval balon na roh.
29
Norwich sice kontroluje hru, na útočnou třetinu hřiště se ale dostává v posledních minutách jen ztěžka.
28
Domácí vhazují na útočné půli, balon ale rychle získal pro hosty Figueroa.
27
Johnson ztrácí balon po individuálním průniku, balon získává soupeř.
26
Van Wolfswinkel si ale i za pomocí obránců v obranné činnosti poradil, útočný faulem se navíc provinil Jelavič.
26
Po zásahu Olssona se celá situace opakuje na druhé straně...
25
No a domácí to nesehráli vůbec zle, balon létal v pokutovém území zleva doprava. Hlavička Bassonga jde ale nakonec nad.
24
Žlutozelení ale vybojovali další roh, kterému se budou muset hosté bránit.
23
Na útočné půli vhazují domácí, Gutierrezův centr z levé strany se ale vůbec nevyvedl.
22
Ošetřován je navíc domácí Snodgrass.
21
Z tribun se ozývá pískot po zákroku na záložníka Johnsona, ani tentokrát se ale nepíská.
20
Tlak Norwiche mírně opadl, sledujeme vyrovnaný souboj.
19
Livermore dostává od sudího Webba pořádné kapky za svůj zákrok, tentokrát je to ale bez karty.
18
Pohotový zákrok si připsal McGregor, ze střední vzdálenosti totiž pálil Gutiérrez.
16
Hosté vhazují na útočné půli, prosadit se do lepší šance se ale zatím nedaří.
15
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází James Chester, přichází Maynor Figueroa.
14
Jedná se o obránce Hullu Chestera, je možné, že dojde ke střídání.
13
Hra je přerušena, ošetřován je jeden z hostů.
12
Hull je pod tlakem Norwiche, který zatím působí výrazně lépe.
11
Zmatek ve vápně Hullu vyplynul ve velkou šanci střelce van Wolfswinkela! Ten střílel z otočky ve vápně, balon ale namířil jen těsně vedle levé tyče.
10
Útočník domácích Hooper ztratil balon na hranici vápna, domácí však pokračují v tlaku.
9
Centr do vápna ale ve velké pohodě kryje Ruddy.
8
Rohový kop budou nyní zahrávat i hosté...
7
Norwich je zatím výrazně aktivnější a útočněji laděný, obrana hostů zatím však odolává.
6
Rosenior poslal svůj nadějný volej jen vedle branky Ruddyho, od branky tak rozehrává domácí gólman.
5
Snodgrass nacentroval do vápna, Bruce ale odhlavičkovává balon do bezpečí.
4
Domácí výběr se probojoval k zahrání rohového kopu.
3
Ruddy si připisuje první úspěšný zákrok, to když zlikvidoval pohotovou střelu Jelaviče.
2
Zatím se hraje oboustranně opatrný fotbal, nikdo nechce udělat první chybu.
1

Norwich City: Ruddy – Martin, Bassong, Bennett, Olsson – Snodgrass, Johnson, Fer, Gutiérrez – van Wolfswinkel, Hooper.
Náhradníci: Bunn – Whittaker, Pilkington, Hoolahan, Tettey, Becchio, Redmond.

Hull City AFC: McGregor – Chester, Bruce, Davies – Elmohamady, Livermore, Huddlestone, Koren, Rosenior – Sagbo, Jelavić.
Náhradníci: Harper – Figueroa, Fayé, Meyler, Boyd, Quinn, Fryatt.

Rozhodčí: Webb – Burt, Flynn.
Dnešní střetnutí začíná v 16:00, nenechte si ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemné střetnutí

Z posledních pěti vzájemných střetnutí má Hull dvě výhry, třikrát se remizovalo. Poslední duel obládlo Hull v poměru 1:0.
Hull City

Hull je uprostřed ligové tabulky, po jednadvaceti odehraných zápasech má na kontě dvacet tři bodů za šest výher a pět remíz. Průběžné skóre Hullu je též záporné – 22:27. A jak se týmu daří ve veknovních zápasech? V tomto ohledu je Hull předposlední v celé lize. Z deseti venkovních zápasů tým vyhrál jednou, dvakrát remizoval.

Aktuální forma dnešních hostů je o něco lepší. Z posledních sedmi zápasů dvě výhry, dvě remízy a tři prohry. V posledních dvou zápasech hrál Hull venku s Middlesbrough – 2:0 a doma s Chelsea – 0:2.
Norwich City

Norwich načíná poslední čtvrtinu ligové tabulky, okupuje tedy 15. příčku. Tu si vysloužil dosud získanými dvaceti body za pět výher a stejný počet remíz. Průběžné skóre týmu je silně záporné – 17:35. V domácích zápasech patří Norwich k ligovému průměru – z deseti domácích duelů odešel tým třikrát vítězně, čtyřikrát jako poražený, remizovalo se třikrát.

Forma Norwiche však není příliš dobrá. Z posledních sedmi zápasů tým čtyřikrát prohrál, k tomu třikrát remizoval. V současné době drží tým sérii dvou proher – 0:2 v Evertonu a 0:3 ve Fulhamu v rámci FA Cupu.
Příjemné odpoledne s anglickou Premier League. Dnes nás čeká souboj domácího Norwiche s Hullem, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.