Tottenham šel dnes za vítězstvím od prvních minut a tak se po devadesáti minutách zaslouženě raduje ze zisku tří bodů za vítězství 2:0. Obě branky Kohoutů vstřelil Sigurdsson, který se poprvé prosadil ve 28. minutě a druhý přesný zásah přidal těsně po prvním poločase ve 49. minutě. Domácí poté i přes jasnou převahu další branku nepřidali.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný zbytek sobotního dne.
90+4
Míč se nachází na polovině hřiště. V jeho moci jsou hosté, kteří se ještě pokoušejí něco vymyslet.
90+2
Holtby našel na levé straně Lamelu, který se rozhodl odcentrovat míč na Soldada, jenž se k míči dostal, ale nedokázal zakončit.
90
Nad rámec utkání budou nastaveny 4 minuty.
89
Tottenham se drží u míče a hlídá si závěr utkání.
88
Lamela přihrál Holtbymu k pravé lajně. Ten se ale rozhodl, že míč vrátí svému spoluhráči, ke kterému se míč už nedostal.
86
Přímého kopu Norwiche se zhostil Pilkington, který ale nedokázal přestřelit připravenou zeď.
85
Další nejistý zákrok v podání Llorise, který nyní vyboxoval míč ve vzduchu už mimo vápno. Dostává žlutou kartu.
84
Po volném kopu Norwiche ve vápně zazmatkoval Lloris, který špatně vyboxoval míč a může být rád, že po velké skrumáži před jeho brankou míč skončil v zámezí.
83
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Érik Lamela.
82
Do zakončení se dostal velmi aktivní Townsend, ale ani tentokrát jeho pokus mezi tyčemi neskončil.
80
Tottenham se opět usadil před velkým vápnem Norwiche.
79
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Gylfi Sigurdsson, přichází Raniere Sandro.
78
Po dalším rohovém kopu domácích se dostal ke střele Townsend. Branku však neohrozil, když jeho pokus zastavila hostující obrana.
76
Po rohovém kopu se domácí dostali do kombinace, kterou střelou zpoza šestnáctky zakončil Sigurdsson, když trefil připraveného Ruddyho.
75
Rose se snažil z levé strany nacentrovat do vápna. To se mu nepovedlo, když jeho centr srazila hostující obrana na rohový kop.
74
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Nathan Redmond, přichází Anthony Pilkington.
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Johan Elmander, přichází Alexander Tettey.
74
73
Norwich se v posledních minutách zapojuje do hry. Domácí mírně polevili.
71
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Lewis Holtby.
70
Elmander na polovině hřiště zbytečně zajel do Rose a dostává žlutou kartu.
69
Norwich mohl snížit na rozdíl jediné branky. Po volném kopu se míč dostal na malé vápno k van Wolfswinkelovi, který se celé situace zalekl a míč poslal pouze do ležícího obránce.
68
Tentokrát ale Paulinho prováhal nejlepší moment pro přihrávku a přišel o míč.
66
Paulinho vyslal do střelecké pozice Townsenda, jehož pokus dokázal Ruddy vyrazit.
65
Po levé straně se snažil opět prosadit Sigurdsson, ale tentokrát jej hostující obrana dokázala pohlídat.
64
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Bradley Johnson, přichází Jonathan Howson.
62
Z rohového kopu si ale domácí střeleckou příležitost nevytvořili.
61
Sigurdsson zaútočil na hattrick, ale neuspěl, když jeho prudkou střelu dokázal Ruddy vyrazit na rohový kop.
60
Garrido si u pravé lajny vyšlápl na Townsenda a obdržel žlutou kartu.
59
Tentokrát si už Elmander počínal zkušeněji a vybojoval pro svůj tým autové vhazování na útočné polovině.
57
Rychlý protiútok Norwiche zastavil ofsajd, do kterého se dostal Elmander.
54
Tottenham nadále pokračuje v obléhání branky Norwiche. Hosté se ale v těchto chvílích úspěšně brání.
52
Za domácí obranu se dostal van Wolfswinkel, ale bylo to díky ofsajdu.
51
Velmi uvolněná atmosféra panuje na White Hart Lane, když Kohouti hrají dnes velmi dobře a vedou o dvě branky.
49
Tottenham právě vstřelil branku!
Krásná akce domácích končí druhou brankou v síti Norwiche. Z pravé strany poslal na malé vápno míč Paulinho, jenž našel rozběhnutého GYLFA SIGURDSSONA a ten poslal podruhé v tomto utkání míč do branky.
48
Tottenham rozjíždí svůj útok od Llorise, který se také zapojil do kombinace.
47
Z velké dálky se rozhodl vystřelit Eriksen. Rozhodnutí to nebylo zrovna nejlepší, jelikož míč skončil na tribuně.
46
Hosté zahájili rozehrávkou druhý poločas. O míč ale bleskurychle přišli.
46
Tottenham v prvním poločase ukázal, že chce dnes zvítězit. Od prvních minut až do konce první půle byl jednoznačně lepším týmem a dostal se také do vedení. Když ve 28. minutě našel Eriksen Sigurdssona a ten poslal míč do branky. Další šance zůstaly v prvním poločase neproměněny. Druhý poločas začne přibližně v 17:00.
45+1
V té se ale nic nestalo. První poločas končí.
45
V prvním poločase se bude nastavovat 1 minuta.
44
O střelu se pokusil Dembélé, ale jeho pokus zablokovala hostující obrana.
43
Obraz hry se pořád nemění. Kohouti kombinují na útočné polovině.
41
Tentokrát poslal Walker centr na hlavu Soldada, který míč nasměroval mimo branku.
40
Walker našel ve vápně Eriksena a ten upadl. Hlavní rozhodčí Mason zákrok na záložníka Tottenhamu posoudil jako čistý.
39
Tottenham opět kombinuje na útočné polovině.
38
Eriksen se podobně jako u první branky snažil uvolnit Sigurdssona. Ten se ale tentokrát ke střele nedostal.
36
První vážnější šance Norwiche brankou nekončí. Z levé strany našel Edmond na malém vápně volného van Wolfswinkela, který střelou z první branku těsně minul.
35
Zpoza velkého vápna se do míče opřel Townsend a nasměroval jej vedle branky.
34
Tottenham stále obléhá branku Norwiche. Hosté zatím vůbec nic nepředvedli.
33
Dembélé poslal do šance Paulinha, ale ten se nedokázal přes dva bránící hráče prosadit.
31
Opět v hlavní roli Rose. Obránce domácího celku se dostal na útočné polovině k míči a z velké dálky jej vyslal na branku. Tu však vůbec neohrozil, když míč šel hodně vedle branky.
30
Domácí nepolevují a stále prověřují obranu Norwiche. Z levé strany centroval do vápna Rose, ale nedokázal najít nabíhajícího Soldada.
28
Tottenham se dostává zaslouženě do vedení! Soldado sklepl míč na Eriksena, jenž míč prostrčil do strany na volného GYLFIHO SIGURDSSONA a ten se střelou k pravé tyči nemýlil.
27
Rohové kopy dnes zatím nejsou nic, čím se by se mohli domácí pyšnit. Míč je daleko od branky Norwiche.
26
Velká šance Tottenhamu. Z levé strany našel Dembélé na malém vápně osamoceného Soldada, který pohotovu střelou nepřekonal Ruddyho, jenž střelu dokázal vyrazit na rohový kop.
24
Po levé straně unikal hostující obraně Rose. Toho ale dokázal nečistě zastavit Garrido. Vše se obešlo bez karty.
23
Paulinho roztáhl hru do strany a našel Walkera, jehož pokus o centr byl zastaven.
22
Slibnou šanci Kohoutů zastavil Walker, když se mu nepovedlo přihrát před velké vápno.
21
Po volném kopu se dostal k hlavičce Soldado, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
20
Johnson si hrubě vyšlápl na Soldada a inkasuje žlutou kartu. Domácí budou zahrávat volný kop.
18
Norwich si po rohovém kopu dobře rozebral hráče soupeře a dostal míč ze svého vápna.
17
Po přihrávce Dembélého se k míči dostal Paulinho, jenž rychle vystřelil. Jeho střela branku netrefila, když byla obranou hostí sražena na rohový kop.
16
Z větší vzdálenosti se opřel do míče Townsend a poslal míč vysoko nad branku.
15
Eriksen dokázal prostrčit míč na Soldada a ten se pokoušel dostat přes Turnera. To se mu ale nepodařilo.
14
Tlak Tottenhamu neutichá. Centr Townsenda z pravé strany jen proletěl vápnem.
12
Do vápna Norwiche se dostal neohroženě Eriksen, kde se uvolnil a vystřelil na Ruddyho přízemní střelu, kterou brankář Norwiche vyrazil přímo před sebe. Tam stál ale Soldado, který se snažil míč uklidit do branky. To se mu ale nepodařilo, když trefil levou tyč.
11
Aktivní Tottenham nadále pokračuje v kombinaci na útočné polovině.
10
Na levé straně je velmi aktivní Rose, který nyní vybojoval pro svůj tým autové vhazování na útočné polovině.
8
Rose dokázal vybojovat míč zpátky na kopačky domácích a našel u pravé lajny Townsenda, jehož následný centr do vápna byl zablokován.
7
Rose se z pozice levého obránce dostal až k velkému vápnu, kde našel Paulinha. Ten se prosadit nedokázal a o míč přišel.
6
Hosté ale podnikli velmi rychlý protiútok, ve kterém vyslal Garrido do šance Elmandera, jehož následná střela skončila v rukavicích Llorise.
5
Tottenham začal velmi aktivně a stále se nachází před vápnem Norwiche.
4
Townsend se prezentoval překrásnou střelou z velkého vápna, která jen těsně minula branku. Velká šance domácího celku.
3
Z pravé strany posílal do vápna Norwiche centr Townsend. Hostující obrana ale dokázala dostat míč z vápna ven.
2
Kohouti se hned od začátku zápasu pouštějí do útočení. Po rychlé akci se dostal ke střele Sigurdsson, který ale poslal míč z velkého vápna na tribunu.
1
Hlavní rozhodčí Mason foukl do píšťalky a zahájil dnešní utkání. Úvodní výkop obstarali fotbalisté Tottenhamu.
1

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Dawson, Vertonghen, Rose – Townsend, Dembélé, Eriksen, Paulinho, Sigurdsson – Soldado.
Náhradníci: Friedel – Kaboul, Naughton, Holtby, Sandro, Defoe, Lamela.

Norwich City: Ruddy – Whittaker, Turner, Bassong, Garrido – Snodgrass, Fer, Elmander, Johnson, Redmond – van Wolfswinkel.
Náhradníci: Bunn – Martin, Olsson, Howson, Pilkington, Tettey, Hooper.

Rozhodčí: Mason – Garratt, Eaton.
Norwich City

Norwich zatím podává sympatické výkony, díky kterým se nachází se čtyřmi body na devátém místě. Norwich začal sezónu remízou 2:2 s Evertonem. Poté trochu překvapivě nestačil na Hull City, kterému podlehl 0:1. Chuť si svěřenci trenéra Chrise Hughtona spravili v minulém kole, ve kterém porazili 1:0 Southampton a připsali si cenné tři body. Dnes nečeká Norwich nic lehkého, ale při zopakování výkonu z minulého kola by se mohl dočkat bodového zisku.
Tottenham Hotspur

Tottenham vstoupil do letošní sezóny v celku dobře, když má po třech kolech na svém kontě šest bodů a nachází se na šesté příčce. Kohouty ale může znepokojovat koncovka, jelikož celek z Londýna vstřelil pouze dvě branky, které dal Soldado z pokutových kopů. V minulém zápase Tottenham branku vstřelit nedokázal a podlehl Arsenalu těsně 0:1. Dnes mají Kohouti šanci na nápravu. Podaří se jim konečně vstřelit branku ze hry?
Přeji příjemné sobotní odpoledne. Anglická Premier League má o tomto víkendu na programu 4. kolo, v jehož rámci se odehraje velmi zajímavé utkání. Tottenham Hotspur přivítá na White Hart Lane Norwich City.

Začátek utkání je v 16:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.