Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Rozhodčí Dean ukončil dnešní utkání, ve kterém jsme vítěze nenašli. Zápas skončil remízou 2:2. K vytouženým bodům měli vždy blíže hosté, kteří se hned dvakrát dostali do vedení, ale domácí West Ham zabojoval a vždy se mu podařilo vyrovnat. Skóre otevřel už v 9. minutě Brady, ale Sakho ve 33. minutě vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase měly oba celky řadu šancí, ale přetavit je v góly se nedařilo. Nicméně v 83. minutě dostal střídající Redmond hodně prostoru a krásnou trefou k zadní tyči poslal hosty do vedení. Domácí fotbalisté to měli velmi složité, ale přesto se jim podařilo vyrovnat. V nastaveném čase se k odraženému balonu dostal Kouyaté, jenž se nemýlil a dal důležitý gól na 2:2. Stejný muž mohl zápas o minutu později rozhodnout, ale v cestě mu stál bránící protihráč, který střelu z voleje parádně zablokoval. Oba celky si tak na svá konta připisují po jednom bodu.
90+5
90+4
V závěru mohl Kouyaté poslat West Ham do vedení, ale štěstí mu nepřálo. Kouyaté pálil tvrdou ránou z voleje, ale trefil pouze bránícího protihráče, který střelu zablokoval.
90+3
West Ham právě vstřelil branku!
Standardní situaci si vzal na starost tradičně Payet, jenž centrem hledal Carrolla, ale k míči měl blíže Ruddy, a tak ho vyrazil. Nicméně k balonu se pak rychle stihl dostat CHEIKHOU KOUYATÉ, jenž se nemýlil a v závěru utkání vyrovnal na 2:2.
90+2
Reid byl zatažen za dres a stažen k zemi. Následuje volný přímý kop pro West Ham.
90+1
Carroll dostal parádní přihrávku za obranu, ale špatně si zpracoval balon a sám sebe připravil o obrovskou šanci na vyrovnání.
90
Druhý poločas bude nastave o 4 minuty.
90
Přihrávku do pokutového území obdržel Sakho, který pálill z bezprostřední blízkosti, ale gólmana Ruddyho nepřekonal.
89
Faulovaný byl Sakho, a tak bude domácí tým zahrávat volný přímý kop.
87
Olsson se ocitl v šanci, ale gólman Adrián svůj tým podržel.
85
Střídají také hosté: dohrál Hoolahan, kterého nahradil bývalý hráč West Hamu – O'Neil.
85
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Mark Noble, přichází Mauro Zárate.
83
Norwich právě vstřelil branku!
NATHAN REDMOND dostal přihrávku od Hoolahana a poté předvedl parádní sólo. REDMOND se nenachal rozhodit bránícím protihráčem, v klidu ho obešel a poté technickou střelou na zadní tyč poslal hosty znovu do vedení. Kouč Norwiche je jistě za předchozí střídání rád, protože, když střídající hráč přijde na hřiště a dá gól, tak to vždy potěší.
83
Standardní situaci si vzal na starost Brady, jenž ze své kopačky vyslal prudkou ránu, která mířila ke vzdálenější tyči. Nicméně Adrián se blýskl parádním zákrokem a střelu vyrazil.
82
Norwich má k dispozici volný přímý kop, a tak se musí West Ham pozorně bránit.
78
Carroll už nekulhá, a tak doufejme, že bude v pořádku.
77
Hosté zahrávali rohový kop, ale branku soupeře neohrozili.
76
Vypadá to, že Carroll má nějaké zdravotní potíže.
76
Noble odcentroval míč do pokutového území, ale dlouhán Carroll se přes bránící protihráče k balonu nedostal.
75
Ve středovém kruhu byl faulovaný Obiang, a tak bude West Ham rozehrávat.
74
Brady se prezentoval dalším dobrým centrem před bránu, ale pozorný Noble odkopl míč do bezpečí. Norwich dál zůstává u míče.
73
Brady ze své kopačky vyslal prudký centr do pokutového území, kde se k balonu dostal Martin, ale Adriána neohrozil. Následuje odkop od brány.
73
Reid se provinil faulem, a tak bude Norwich zahrávat volný přímý kop.
72
Fotbalisté Norwiche zahrávali rohový kop, ale ze standardní situace vůbec nic nevytěžili. Nicméně domácí hráči musí zůstat pozorní, protože Norwich zůstává u balonu.
72
Zapnlěný Boleyn Ground vítá na hrací ploše Andyho Carrolla. Trávník opouští Lanzini.
71
Brady měl hodně prosteru, a tak si navedl míč na střelu, která byla zablokována. Následuje roh pro hosty.
69
Sakho vystřelil z otočky, ale jeho rána byla nepřesná, takže Ruddy zasahovat nemusel.
69
Další střídání provedli hosté. Na trávník se dostal Redmond, kterému uvolnil místo Dorrans.
64
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Cameron Jerome, přichází Dieumerci Mbokani.
63
Adrián potřeboval ošetřit, ale už je v pořádku a pokračuje se ve hře.
62
Jerome obdržel přihrávku zhruba na penaltovou značku, odkud okamžitě pálil z voleje. Gólman Adrián se chystal k zákroku, ale Jerome pálil tak rychle, že Adriána trefil do obličeje. Gólman West Hamu spadl na trávník a chvíli se vzpamatovával z úderu.
61
M. Olsson obehrál Jenkinsona a poté ze své kopačky vyslal zajímavý centr před bránu. Brankář Adrián byl připraven a balon si stáhl do rukavic.
59
Domácí fotbalisté měli výhodu rohového kopu, ale ze standardní situace nic nevytěžili.
59
Payet obdržel přihrávku na hranici velkého vápna, kde si skvěle zpracoval balon a poté vystřelil. Nicméně brankář Ruddy byl opět pozorný a připsal si další parádní zákrok.
57
Dnes dohrál Moses, kterého vystřídal Obiang.
56
K odraženému balonu se ještě dostal Kouyaté, ale ani tomu se vstřelit gól nepodařilo.
56
Sakho mohl poslat West Ham do vedení, ale gólman Ruddy vytasil parádní zákrok a v těžké chvíli svůj tým podržel.
55
Na trávník přiletěl holub, kterého Howson vzal do dlaní a odnesl ho z hrací plochy. Zápas byl tedy chvíli přerušen, ale už se pokračuje.
54
Payet ustál souboj s protihráčem a poté ze své kopačky vyslal dobrý centr. Balon si zpracoval Sakho, ale podle sudího se ocitl v ofsajdu.
54
Ošetřený Kouyaté se zapojil do hry.
53
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.
51
V hlavičkovém souboji Bassong fauloval Kouyatého, který zůstal ležet na trávníku a potřebuje lékařskou péči. Hra je přerušena.
51
Norwich měl k dispozici rohový kop, ale ze standardní situace svého soupeře neohrozil.
50
Howson se opět ocitl v obrovské šanci, tentokrát pálil kousíček pod břevno, a přinutil tak Adriána vytasit jeden z jeho báječných zákroků.
48
Moses obehrál bránícího protihráče a s balonem došel do pokutového území, kde proti němu stál Bassong. V tomto případě už byl Moses bez šance.
48
Za 48 minut si oba gólmani připsali po dvou zákrocích.
47
Domácí hráči u balonu příliš dlouho nevydrželi a už čelili nebezpečí. Do zakončení se dostal Howson, jenž pálil z 25 metrů, ale Adrián jeho střelu pokryl.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí fotbalisté, kteří budou chtít předvést lepší výkon, než v poločase prvním.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
Rozhodčí Dean ukončil první poločas za stavu 1:1. Zápas začal vyrovnaně, ale pak byli aktivnější hosté, kteří se v 9. minutě zaslouženě dostali do vedení. Fotbalisté West Hamu působili velmi nervózně a prezentovali se řadou nepřesností. Nicméně ve 33. minutě vyrovnal na 1:1 Sakho a poté už domácí tým působil lepším dojmem, dokonce začal být i aktivnější. Doufejme, že druhý poločas přinese více zajímavých situací.
45+1
45
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
42
Jerome dostal přihrávku od Olssona a poté ze své levačky vyslal prudkou ránu, nicméně ta byla nepřesná.
41
Útočná akce domácích skončila odpískaným ofsajdem, ve kterém se zapomněl Sakho.
41
Jerome fauloval a rozehrávat budou domácí hráči.
40
West Ham zahrával další rohový kop. Na centr od Payeta si vyskočil hlavičkující Reid, ale gólman Ruddy byl na místě.
39
K centrovanému balonu se snažili dostat hned tři hráči. Jeden z nich byl gólman Ruddy a také jeden z obránců Norwiche. Tím třetím fotbalistou byl Moses. Nicméně ani jeden muž se k míči nedostal, tím pádem se do šance dostal Sakho, ke kterému balon propadl. Sakho v těžké situaci dokázal vystřelit, ale jeho pokus skončil vysoko nad odkrytou bránou.
38
Míč na střelu si navedl aktivní Lanzini, jenž pálil zpoza vápna, ale do jeho střeleckého pokusu se vložil bránící protihráč, který balon odvrátil na rohový kop.
36
Standardní situaci si vzal na starost Lanzini, jenž ze své kopačky vyslal parádní technickou ránu, ale ta branku těsně minula.
36
U míče je Lanzini a také Cresswell.
35
Payet přešel přes tři bránící protihráče, ale byl faulován, takže rozhodčí odpískal faul a následuje volný přímý kop pro West Ham.
33
Na pravém křídle si Payet učebnicově zpracoval balon, poté postupoval sám a následně se prezentoval parádní přihrávkou před bránu, kde se k balonu velmi rychle dostal DIAFRA SAKHO, jenž ze své pravačky vyslal přesnou ránu a vyrovnal na 1:1.
32
Na levém křídle spolupracoval Lanzini s Cresswellem. První jmenovaný se pak odhodlal k centru před bránu, ale nikdo z domácích fotbalistů se k míči nedostal.
31
Hráči West Hamu došli s míčem až do pokutového území, ale tam přišla nepřesná přihrávka a balonu se ujali hosté.
30
Po delší době se domácí tým dostal do zakončení. Míč na střelu si navedl Lanzini, ale jeho rána byla nepřesná, takže Ruddy zasahovat vůbec nemusel.
28
Whittaker fauloval a rozhodčí mu nedovolený zákrok odpískal. Rozehrávat bude domácí West Ham.
26
Jenkinson ze své kopačky vyslal kolmici, ale bránící Martin vše pohlídal a dobíhající Sakho se k míči nedostal.
25
Obrana West Hamu moc jistě dnes nepůsobí. Zřejmě musí domácí hráči něco změnit, protože s takovým přístupem mohou klidně brzy obdržet druhý gól.
24
Jerome si pohlídal ofsajd, doběhl s míčem do pokutového území a poté se dostal i do zakončení. Nicméně v obrovské šanci trefil pouze boční síť.
23
Payet byl od svého protihráče zasažen nepříjemně do obličeje, ale rozhodčí vůbec faul neodpískal a nechal hru pokračovat.
21
Hráči West Hamu působí opravdu zaskočeně a jen těžce se dostávají k míči. S vedoucím gólem získal Norwich určitou jistotu a teď se mu hraje velmi dobře.
20
Kouyaté obdržel přihrávku od spoluhráče a poté přes bránícího protihráče dokázal odcentrovat míč do velkého vápna. Nicméně k balonu se nikdo ve vínovém dresu nedostal.
19
Obrana West Hamu zaspala a k balonu se velmi jednoduše dostal Howson, který si ho nejprve zpracoval na prsa a poté se dostal do zakončení, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou. Domácí tým měl štěstí, že tato akce neskončila gólem.
18
Presink West Hamu zabral jen na malou chvíli. Domácí fotbalisté získali balon pro sebe, ale za pár vteřin o něj přišli. Nyní následuje aut pro hosty.
17
V úvodních minutách působí hosté více jistě a jsou nebezpečnější. West Ham zatím nijak nezáří a spíše se jen brání.
16
Brady zahrával rohový kop, ale jeho centr byl přetažený, takže se nikdo z hostů k balonu nedostal.
13
Takový začátek zápasu si hráči West Hamu jistě nepředstavovali. Pokud dnes chtějí zvítězit, tak budou muset zabrat a zvýšit přesnost.
11
West Ham zahrával rohový kop, ale Sakho byl v ofsajdu, a tak útočná akce domácích předčasně skončila.
10
Faulovaný byl Lanzini, proti kterému se provinil Brady. Rozehrávat bude domácí tým.
9
Noble špatně načasoval přihrávku pro Tomkinse, který nestihl dostatečně rychle vyběhnout a odkopnout balon do bezpečí. K míči se jako první dostal ROBBIE BRADY, jenž postupoval sám proti Adriánovi, kterému nedal šanci a přesnou trefou poslal hosty do vedení.
7
Faulovaný byl teď Sakho, kterého poslal k zemi Tettey. Sudí v tomto případě měl udělit žlutou kartu, ale to se nestalo.
5
Volný přímý kop si vzal na starost Payet, jenž poslal zajímavý centr před bránu, kde se do zakončení dostal hlavičkující Sakho, avšak Ruddy byl připraven.
5
Jenkinson parádně posunul balon pro svého spoluhráče, ale Sakho byl faulován, takže se k míči nedostal.
3
West Ham vydržel na útočné polovině, kde zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou. Jenže v obou případech se hosté v pohodě ubránili.
2
Sakho se snažil vybojovat roh pro West Ham, ale to se mu nepodařilo. Nicméně domácí tým má k dispozici autové vhazování.
1
Gólman Adrián si připsal první zákrok v dnešním utkání, který tak přišel velmi brzy. Už na konci první minuty se do zakončení prodral hlavičkující Jerome, který mířil na bližší tyč, ale Adrián byl připraven.
1
Hosté vsadili na dlouhý míč za obranu, ale Jenkinson byl pozorný a nikoho k míči nepustil.
1
To domácí tým oblékl tradiční vínové dresy a bílé trenýrky.
1
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří dnes nastoupili v pruhovaných zelených dresech a ve žlutých trenýrkách.
1
-3
Sudí Dean přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.
-5
Obě základní jedenáctky jsou nastoupeny v tunelu.
-11
Rozcvička končí a oba celky se přesouvají do svých šaten.
-11
Po sedmi odehraných zápasech West Ham nikdy neměl více, než 13 bodů. Pokud hráči West Hamu dnes zvítězí, budou mít na svém kontě bodů hned 15. To by tedy bylo poprvé v historii.
-14
Norwich bude hodně spoléhat na Hoolahana, který měl v posledních pěti ligových startech ruce hned v pěti gólech. Jeden gól sám vstřelil a na 4 přihrál.
-15
V letošním ročníku Premier League za West Ham nastoupilo už 24 hráčů. Za žádný jiný tým se tolik fotbalistů neprostřídalo.
-25
Poslední vzájemné utkání, hrané na stadionu Boleyn Ground, se odehrálo 11. února 2014. West Ham tehdy zvítězil nad Norwichem 2:0. Góly však padly až v samotném závěru, v 84. minutě se trefil Collins a v nastaveném čase (90+4) zvýšil na 2:0 Diamé. Tento zápas sledovalo 35 153 diváků.
-28
Na stadion se trousí fanoušci a probíhá rozcvička obou týmů.

West Ham United: Adrián – Jenkinson, Tomkins, Reid, Cresswell – Noble (C), Kouyaté – Lanzini, Payet, Moses – D. Sakho.
Náhradníci: Randolph – Carroll, Zárate, Obiang, Collins, Jelavić, Antonio.

Norwich City: Ruddy – Whittaker, Martin (C), Bassong, M. Olsson – Howson, Tettey – Dorrans, Hoolahan, Brady – Jerome.
Náhradníci: Rudd – Wisdom, Grabban, Mbokani, R. Bennett, Redmond, O'Neil.

Rozhodčí: Dean – Long, Burt.
Na zápas byli nominováni:

West Ham United: Adrián, Randolph, Spiegel, Collins, Cresswell, Demel, Henry, Jenkinson, O'Brien, Oxford, Reid, Tomkins, Amalfitano, Antonio, Cullen, Kouyaté, Lanzini, Moses, Noble, Obiang, Payet, Samuelsen, Carroll, Jelavić, Lee, Sakho, Zárate.

Norwich City: Kean, Rudd, Ruddy, Bassong, R. Bennett, Martin, Olsson, Toffolo, Whittaker, Wisdom, E Bennett, Brady, Dorrans, Hoolahan, Howson, Jarvis, O'Neil, Redmond, Tettey, Grabban, Jerome, Lafferty, Mbokani

West Ham společně s Leicesterem nejčastěji skóruje. Jak West Ham, tak i Leicester vstřelili 13 gólů. Hned za nimi je Manchester City, který nastřílel 12 branek.
Norwich City je v tabulce na 11. příčce a na svém kontě má 8 bodů. Norwich dvakrát zvítězil, dvakrát remizoval a dvakrát byl poražen. Dosavadní stav skóre je 9:10.
West Ham United se v tabulce nachází 3. místě a na svém kontě má 12 bodů. Fotbalisté West Hamu čtyřikrát zvítězili, ani jedenkrát neremizovali a dvakrát byli poraženi. Dosavadní stav skóre je 13:7.
Příjemné sobotní odpoledne. Anglická Premier League má na programu 7. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí i West Ham United a Norwich City. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Boleyn Ground v Londýně. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.