SESTŘIH Premier League: Watford - Hull 1:0

Younès Kaboul a Roberto Pereyra v úvodu utkání orazítkovali v rychlém sledu brankovou konstrukci a dlouho to vypadalo, že utkání na Vicarage Road skončí bezbrankovou remízou, osm minut před koncem ale rozhodl o osudu utkání vlastní gól Michaela Dawsona. Watford získal doma všechny tři body, zatímco Hull po nešťastném okamžiku prohrál pošesté v řadě. Konečný výsledek. Watford FC 1 Hull City 0.
90+4
90+3
Heurelho Gomes po nepřesné přihrávce Hullu City odkopává od vlastní brány a vůbec nespěchá. Za současného vývoje utkání je to samozřejmě pochopitelné.
90+2
Střídající Jarrod Bowen rozehrál na pravé straně hřiště ve druhé minutě nastavený druhý rohový kop Tigers a na přední tyči se dostal k hlavičce Curtis Davies, jeho pokus ale zamířil mimo.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Markus Henriksen, přichází Jarrod Bowen.
89
Hull City obléhal šestnáctku Watfordu, do zakončení se ale dostat nedokázal. Domácí vzápětí vyrazili do rychlého protiútoku, ten ovšem zastavil útočný faul Troye Deeneyho.
88
Christian Kabasele se dnes představí v dresu Watfordu, do kterého přišel za 6 milionů liber.
87
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Sebastian Prödl, přichází Christian Kabasele.
86
Odion Ighalo se dokázal na hranici šestnáctky uvolnit proti trojnásobné přesile a poté napřáhl pravačkou ke krásné střele, která vedle pravého horního rohu brány rozvlnila boční síť!
85
Nordin Amrabat dnes odehrál skvělý zápas a fanoušci ho při odchodu ze hřiště doprovodili chorálem s jeho jménem.
85
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Camilo Zúñiga.
83
Fanoušci Watfordu se přece jen dočkali a jejich tým těsně před koncem vede nad Hullem City zaslouženě 1:0.
82
Watford právě vstřelil branku!
MICHAEL DAWSON uprostřed šestnáctky nešťastně tečoval přízemní centr Daryla Janmaata a nad padajícím Davidem Marshallem ho nešťastně usměrnil pod břevno vlastní brány.
80
Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a oba týmy ještě mají možnost dvakrát vystřídat a oživit svou hru.
79
Troy Deeney zkusil levačkou vypálit tvrdě zpoza šestnáctky, jeho následná střela mířící ke vzdálenější levé tyči ale byla zablokována.
78
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází William Keane, přichází David Meyler.
77
Centr Nordina Amrabata z pravého křídla nic nepřinesl a první změnu připravil také hostující Hull City.
76
Watford má neustále velkou převahu, jenže z ní ani patnáct minut před koncem nedokázal stále nic vytěžit. Hull City míří za velice cennou remízou, dnes je totiž jasně horší.
75
Abel Hernández v hlavičkovém souboji v blízkosti půlící čáry fauloval Valona Behramiho a poté mu sportovně pomohl na nohy.
74
Hull City vyrazil po pravém křídle do rychlého protiútoku, kolmá přihrávka ale během své trajektorie opustila hřiště a Watford mohl vhazovat.
73
Daryl Janmaat se konečně vrací do sestavy Watfordu poté, co se před šesti týdny na domácím hřišti zranil v zápase s Manchesterem United.
72
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Younès Kaboul, přichází Daryl Janmaat.
71
Do konce utkání zbývá odehrát dvacet minut a ve Watfordu stále marně čekáme na úvodní gól. Otázkou je, zda se ho jednomu z týmů vůbec podaří vstřelit.
70
Nordin Amrabat si na pravé straně zašlápl míč a poté krásným centrem našel na vzdálenější levé tyči Odiona Ighaloho, ten ovšem hlavičkoval mimo.
69
Valon Behrami v blízkosti půlící čáry dobře vypomohl obráncům a po zisku míče založil rychlý protiútok.
68
Nordin Amrabat z pravého křídla opět posílal do ohně centr, který byl tentokrát mnohem lepší, žádný z jeho spoluhráčů se ale ani tentokrát nedokázal protlačit do zakončení.
67
Ryan Mason rozehrál na pravé straně hřiště standardní situaci, následný centr se mu ale vůbec nepovedl a brankář Heurelho Gomes mohl zůstat na straně Watfordu v klidu.
66
Nordin Amrabat hraje skvělý zápas, potřebuje ovšem, aby jeho spoluhráči chodili do šestnáctky ve větším počtu hráčů.
65
Nordin Amrabat na pravém křídle krásně unikl Samovi Clucasovi, který je ve vzájemných soubojích velice špatný, následný centr domácího útočníka ale na vzdálenější levé tyči zamířil do území nikoho.
64
Na střídačce Watfordu se připravuje první střídání. Pravdou je, že domácí už nejsou tak nebezpeční jako v úvodu zápasu a chtělo by to přinést do hry nějakou novou krev.
63
Nordin Amrabat se vzápětí pokusil do šestnáctky proniknout po pravé straně, v blízkosti brankové čáry ho ale skvěle pohlídal Ryan Mason.
62
Nordin Amrabat z hranice šestnáctky na pravé straně hřiště zkusil vypálit, jeho následná střela ale byla zablokována.
61
Abel Hernández přízemním centrem z pravé strany hřiště hledal na přední tyči Sama Clucase, ten se ale v těžké pozici do zakončení nedostal a navíc se ocitl v ofsajdu.
60
Étienne Capoue napřáhl zpoza šestnáctky po rozehrání rohového kopu nakrátko ke krásné prudké střele, která z dálky zamířila těsně nad!
59
Roberto Pereyra se postavil k rozehrání standardní situace v podobě zkráceného rohového kopu, jeho následný centr byl ale příliš vysoký a přelétl všechny v pokutovém území.
58
Sam Clucas na pravém křídle prohrál souboj s Nordinem Amrabatem a poté ho zezadu ostrým skluzem poslal k zemi.
57
Ryan Mason v blízkosti šestnáctky nedokázal vybojovat ztracený míč a zezadu skopl k zemi Étiennea Capoueho.
56
Hull City vybojoval na pravé straně hřiště svůj první rohový kop v zápase, následný centr se mu ale nepovedl a uprostřed šestnáctky byl odvrácen.
55
Roberto Pereyra nádherným pasem přenesl hru z levého křídla doprava, kde Odionovi Ighalovi sice nevyšel na hranici šestnáctky první dotek, vzápětí míč ale dokázal zkrotit a krásnou zpětnou přihrávkou našel uprostřed šestnáctky ze druhé vlny nabíhajícího Troye Deeneyho. Následný pohotový volej domácího kanonýra byl ale zablokován!
54
Ryan Mason rozehrál na levé straně hřiště v blízkosti šestnáctky standardní situaci, jeho následný diagonální centr ale zamířil pouze do prostoru, kde byla hned trojice hráčů Watfordu.
53
Valon Behrami byl v souboji dvou jedenáctek se Samem Clucasem příliš pozdě a za ostrý skluz byl potrestán první žlutou kartou v zápase.
52
Nordin Amrabat hledal za obranou lehkým obloučkem jednoho ze svých spoluhráčů, zřejmě Troye Deeneyho, před ním ale míč odhlavičkoval pozorný Harry Maguire.
51
Younès Kaboul dobře odcentroval z pravého křídla, jenže jeho následný centr uprostřed brány v pohodě stáhl ze vzduchu připravený a pozorný David Marshall.
50
Abel Hernández se na pravé straně šestnáctky po krásné kolmé přihrávce za obranu ocitl ve velké šanci, jeho následná přízemní střela z úhlu ale na přední tyči Heurelha Gomese nezaskočila!
49
Nordin Amrabat po pravém křídle krásně pronikl do šestnáctky a zpětnou přihrávkou na hranici šestnáctky našel Roberta Pereyru, jehož následná střela bez přípravy nabrala opačnou faleš a zamířila vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány.
48
S úvodem druhého poločasu je ještě potřeba říci, že oba celky do něj nastoupily ve stejném složení, v jakém zápas zahájily, a hlavní rozhodčí Jonathan Moss zatím neudělil ani jednu kartu.
47
Na domácí straně byl během prvního poločasu hodně vidět Nordin Amrabat, který své spoluhráče zatím zásobí krásnými a přesnými přihrávkami, Watford z nich ovšem nedokázal nic vytěžit.
46
Hull City obstaral výkop druhého poločasu, do kterého oba týmy vstupují za bezbrankového stavu. Tigers v úvodu utkání přečkali obrovský tlak Watfordu, který během minuty dvakrát orazítkoval tyč.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Watford vstoupil do zápasu na Vicarage Road zostra a během pouhých šesti minut dvakrát orazítkoval tyč, když po rohovém kopu nejprve hlavičkoval do břevna Younès Kaboul a po odraženém míči nádhernou technickou střelou Roberto Pereyra olízl vzdálenější pravou tyč, od níž se míč odrazil do zámezí. Hull City toho směrem kupředu příliš nepředvedl, a tak oba týmy odešly do kabin za bezbrankového stavu. Skóre po prvním poločase. Watford FC 0 Hull City AFC 0.
45+1
45+1
Abel Hernández si srovnal míč na pravačku a zpoza šestnáctky napřáhl ke střele, která mu vůbec nesedla a v závěru prvního poločasu zamířila vysoko, vysoko nad.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu a za chvíli se dozvíme, kolik se v něm bude nastavovat.
44
William Keane posílal z levé strany do šestnáctky pěkný centr, jenže na vzdálenější pravé tyči nebyl žádný z jeho spoluhráčů a nikým neatakovaný José Holebas míč odhlavičkoval do bezpečí.
43
Odion Ighalo hraje na levém křídle zálohy Watfordu zatím skvěle a nyní se rozhodl pro přízemní střelu, která zpoza šestnáctky zamířila těsně vedle levé tyče. David Marshall měl ovšem situaci pod kontrolou a pouze sledoval, jak míč končí v zámezí.
42
Troy Deeney nemusí být dlouho vidět, když už se ale dostane k míči, tak je z toho hned nebezpečí a velký rozruch.
41
Roberto Pereyra si na pravé straně šestnáctky naběhl na kolmou přihrávku svého spoluhráče a krásným centrem z brankové čáry našel Troye Deeneyho, který na vzdálenější levé tyči hlavičkoval z obrovské blízkosti místo do prázdné brány vedle!
40
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát pět minut a zatím stále marně čekáme na úvodní gól utkání.
39
Nordin Amrabat je během dosavadního utkání určitě nejlepším hráčem. Útočník Watfordu se dokáže vracet do hloubi hřiště pro míče a zásobí své spoluhráče jedním krásným pasem za druhým.
38
Vzápětí do pokutového území z pravé strany přilétl další centr, na přední tyči ho ale tentokrát odvrátil hlavou Michael Dawson.
37
Nordin Amrabat nádherným centrem z pravého křídla našel na vzdálenější levé tyči Sebastiana Prödla, který mezi dvěma protihráči hlavičkoval těsně vedle! To byla slibná šance.
36
Útok Watfordu nyní zastavil zkrat v komunikaci, po kterém dlouhý kolmý pas směrem vpřed zamířil do území nikoho. Étienne Capoue vzápětí ukázal svému spoluhráči, že chtěl přihrát do nohy.
35
Ahmed Elmohamady předvedl dobrý obranný zákrok, když centr z rohového kopu v podání Roberta Pereyry na přední tyči odvrátil za postranní čáru a Watford vzápětí mohl vhazovat.
34
Nordin Amrabat dokázal na pravém křídle odcentrovat přes Harryho Maguira, jeho následný centr byl ale na vzdálenější levé tyči jedním z hráčů Hullu City odhlavičkován na rohový kop.
33
Vzápětí se dostal k míči Troy Deeney a zpoza šestnáctky se ho pokusil napálit směrem na bránu, jeho střela letící těsně nad zemí ovšem zamířila daleko vedle levé tyče.
32
Útok Hullu City zastavil ofsajd a na opačné straně hřiště byl na hranici pokutového území stažen k zemi Odion Ighalo, který se snažil zpracovat vysoký míč zády k bráně, faul se ovšem nepískal!
31
Ahmed Elmohamady se na pravém křídle krásně zbavil protihráče a na vzdálenější levé tyči hledal přesným přízemním centrem nabíhajícího Abela Hernándeze, před ním ale dokázal fantasticky zakročit Younès Kaboul, který míč ve skluzu odkopl do bezpečí.
30
Ahmed Elmohamady po několikáté v zápase zkusil odcentrovat z pravého křídla, jenže ani tentokrát žádného ze svých spoluhráčů diagonálním pasem nenašel a míč v pokutovém území zamířil zámezí.
29
Watford se téměř dvacet minut marně snaží dostat do zakončení, o Hullu City ani nemluvě. Hostům se nedaří kombinovat, a když už to vypadá dobře, tak následuje špatná finální přihrávka nebo centre ze strany do území nikoho.
28
Younès Kaboul nádherným kolmým pasem podél pravé postranní čáry hledal nabíhajícího Nordina Amrabata, ten si ovšem v souboji se spoluhráčem pomohl rukama a byl mu odpískán faul.
27
William Keane se rozhodl vypálit ze střední vzdálenosti, jeho dalekonosná střela ale zamířila k radosti domácích fanoušků Watfordu vysoko nad.
26
Nordin Amrabat vhazoval na kopačku Younèse Kaboula, který okamžitě centrem z pravé strany hledal na přední tyči Miguela Britose, ten se ovšem do zakončení vpádu nedostal.
25
José Holebas na pravé straně hřiště rozehrál čtvrtý rohový kop Watfordu v dnešním zápase, jeho následný centr ale žádného ze spoluhráčů nenašel a byl odhlavičkován za postranní čáru.
24
Zadáci Watfordu museli rychle spěchat směrem vzad, situaci ale dobře vyřešili zpětnou přihrávkou na Heurelha Gomese a zbytečně si nekomplikovali situaci.
23
Younès Kaboul se dopustil faulu u pravé postranní čáry, následná standardní situace v podání hostujících hráčů Hullu City ale žádné nebezpečí nepřinesla. Oba týmy dobře brání.
22
Watford je stále aktivnější, po pravém křídle se mu ale během posledních okamžiků nedaří dostat k centru nebo nějaké nebezpečné kombinaci.
21
Hull City se po dvaceti minutách a několika nepřesných centrech konečně dostal do zakončení. Hull City má velké problémy s obranou, na druhou stranu ale nutno dodat, že mu chybí několik zraněných hráčů.
20
Ryan Mason se dostal k odraženému míči, který si krásně zpracoval prvním dotykem na levačku a poté napřáhl k přízemní střele, kterou u své pravé tyče kryl pozorný Heurelho Gomes.
19
José Holebas se v blízkosti střídačky nenechal roztancovat Ahmedem Elmohamadym a skvěle ho vystál. Hostující záložník poté musel zvolit zpětnou přihrávku.
18
Hlavní rozhodčí si zavolal na kobereček Josého Holebase, aby mu domluvil a vše se obešlo bez zbytečné karty.
17
Svěřenci Mikea Phelana potřebují sbírat body jako sůl, a pokud by na hřišti Watfordu dokázali uhrát remízu, po pěti prohrách v řadě by to byl určitě obrovský dílčí úspěch.
16
Ze zápasu uplynulo úvodních patnáct minut a výrazně lepší Watford hraje na Vicarage Road s Hullem City bez branek 0:0.
15
Trojice hráčů Watfordu rozjela v pokutovém území Hullu City pěknou kombinační akci, jenže vzápětí to s přihrávkami přehnali a nakonec se do zakončení vůbec nedostali.
14
Hra se po svižných úvodních deseti minutách uklidnila a Watford se snaží v poklidu kombinovat na polovině Hullu City, který je zatím výrazně horší a pouze se brání.
13
Sam Clucas si hodil míč na pravačku a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která by skončila vedle levé tyče, nakonec ale přes dvojitý blok hráčů Watfordu neprošla.
12
Hull City vyrazil po pravém křídle do ojedinělého útoku, který byl zastaven. Ahmed Elmohamady ovšem mohl vzápětí alespoň vhazovat.
11
Nordin Amrabat se snažil prosadit v blízkosti pravého rohového praporku, včas k němu ale přistoupil Ryan Mason, který jeho centr zablokoval a vzápětí zabránil rohovému kopu.
10
Valon Behrami si zpracoval míč a zpoza šestnáctky napřáhl pravačkou k přízemní střele, která mířila k bližší pravé tyči, David Marshall byl ale na zemi včas a připsal si dobrý zákrok!
9
Nordin Amrabat na levé straně hřiště během necelých úvodních deset minut rozehrál třetí rohový kop Watfordu v řadě a opět posílal do šestnáctky pěkný centr, Younès Kaboul ale na vzdálenější pravé tyči nedokázal hlavou bránu Tigers ohrozit.
8
Roberto Pereyra se ocital na pravé straně šestnáctky po kolmé přihrávce mezi dva protihráče ve slibné střelecké pozici, jeho následnou přízemní střelu ale odvrátil na rohový kop Sam Clucas.
7
Hull City potvrzuje, že se mu po postupu do Barclays Premier League vůbec nedaří a může děkovat bohu, že během úvodních sedmi minut ještě neinkasoval.
6
Watford si během minuty vytvořil dvě obrovské šance a obě dvě skončily orazítkováním brankové konstrukce. Davidovi Marshallovi v bráně Hullu City zřejmě zvoní uši ještě teď.
5
Roberto Pereyra vzápětí zpoza šestnáctky napřáhl ke krásné technické střele, která mířila přesně ke vzdálenější pravé tyči, nakonec se ale od ní odrazila do zámezí!
4
Nordin Amrabat na levém křídle rozehrál po chybě Davida Marshalla rohový kop a nádherným centrem posadil míč na hlavu Younèse Kaboula, který hlavou orazítkoval břevno!
3
Odion Ighalo vyrazil společně s Troyem Deeneyem do rychlého protiútoku dva na tři, který zakončil krásnou zasekávačkou a střelou zpoza šestnáctky, která byla zablokována.
2
Domácí po pár sekundách mohli udeřit, Troy Deeney si ale v blízkosti vzdálenější levé tyče po centru Nordina Amrabata z pravého křídla natahoval marně a v ostrém úhlu na míč nedosáhl.
1
Hlavní rozhodčí Jonathan Moss dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstaral domácí Watford.
1
Hráči obou týmů právě nastupují na hrací plochu Vicarage Road a do výkopu utkání Barclays Premier League mezi Watfordem a Hullem City zbývá jen několik okamžiků. Dokáží Tigers konečně bodovat?
Nordin Amrabat dnes nahradí v základní sestavě Watfordu založníka Camila Zúñigu a na lavičku se po zranění ramene vrací uzdravený obránce Daryl Janmaat. V bráně Hullu se představí od začátku David Marshall a v poli dvojice Sam Clucas a William Keane.

Watford FC: Gomes – Britos, Prödl, Kaboul, Holebas – N. Amrabat, Pereyra, Behrami, Capoue – Ighalo, Deeney (C).
Náhradníci: Pantilimon – Kabasele, Janmaat, Zúñiga, Watson, Guedioura, Sinclair.

Hull City AFC: Marshall – Maguire, M. Dawson (C), Davies – Elmohamady, Henriksen, Livermore, R. Mason, Clucas – A. Hernández, W. Keane.
Náhradníci: Jakupović – Tymon, Huddlestone, Maloney, Weir, Bowen.

Rozhodčí: Jonathan Moss. Asistenti: A. Halliday, H. Lennard. Čtvrtý rozhodčí: N. Swarbrick.
Hull City AFC

Hullu se v letošní sezóně Premier League nedaří a o zápasech na hřištích soupeřů to platí dvojnásob. Tigers během posledních dvou venkovních ligových zápasů inkasovali celkem 11 gólů, když prohráli v Liverpoolu 5:1 a Bournemouthu 6:1. Žádný z týmů v historii nejvyšší anglické soutěže neinkasoval během tří venkovních zápasů v řadě pět nebo více gólů, až nyní Hull City, který pod vedením Mikea Phelana překonal nelichotivý rekord Blackburnu. Rovers v srpnu 1965 prohráli třikrát v řadě a inkasovali přesně pět gólů.
Watford FC

Watford bude v sobotu spoléhat na Troye Deeneyho, kterému se proti Hullu velmi daří, když proti němu během posledních tří zápasů dokázal vždy skórovat. Svěřenci manažera Waltera Mazzarriho nasbírali během úvodních devíti zápasů 12 bodů a prožívají nejlepší vstup do Barclays Premier League v historii. Pokud něco domácí může v cestě za vítězstvím zastavit, tak je to disciplína. Watford během letošní sezóny inkasoval již 25 karet, což je nejvíc ze všech týmů, a je nejčastěji faulujícím klubem (9 zápasů, 137 faulů).
Hull City bojující o záchranu v sobotu odpoledne zavítá na hřiště Watfordu, který by si měl podle papírových předpokladů dojít hravě pro tři body, domácí manažer Walter Mazzarri ale své svěřence předem varoval, že nemají nic jistého a aby svého soupeře během domácího zápasu na Vicarage Road nepodcenili.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.