Premier League - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bournemouth : Watford - 19. srpna 2017   16:00

0:2
(0:0)
Watford
73' Richarlison   • 86' Capoue
Bournemouth
Begović – A. Smith, S. Cook, Aké, Daniels – Fraser (78. Mousset), Surman (C), Arter, Ibe (60. Pugh) – J. King – Afobe (59. Defoe).
Boruc – Gosling, Pugh, B. Smith, Defoe, Mings, Mousset.
East – Scholes, Massey-Ellis
Vitality Stadium, Bournemouth
Watford
Gomes (C) – Femenía, Prödl, Britos, Holebas – Cleverley, Doucouré, N. Chalobah (90+1. Watson) – N. Amrabat (83. Kabasele), Gray, Richarlison (80. Capoue).
Pantilimon – Deeney, Hughes, Watson, Kabasele, Capoue, Okaka.

SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Watford 0:2

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
V hostujícím táboře propukla veliká radost. Po remíze s Liverpoolem dokázal Watford vyhrát na hřišti Bournemouthu 2:0 a v tabulce má tedy po dvou kolech čtyři body. Naopak domácí nebudou příliš spokojení, protože prohráli druhý duel v řadě a nevstoupili do sezóny podle očekávání.
90+7'
90+5'
Hosté drží míč na útočné polovině a užívají si závěrečné minuty střetnutí.
90+3'
King se pokusil prosadit střelou z pravé strany, jeho pokus byl ale zablokován.
90+1'
Ve druhém poločase bude nastaveno šest minut!
90+1'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Nathaniel Chalobah, přichází Ben Watson.
90'
Bournemouth měl k dispozici rohový kop, po kterém se v dobrém světle ukázal Gomes, jenž vyboxoval centr daleko od vlastní branky.
88'
Hosté si přihrávají míč na útočné polovině, domácí vypadají hodně odevzdaně a příliš se nesnaží vybojovat míč zpátky.
86'
Watford právě vstřelil branku!
O osudu utkání je definitivně rozhodnuto! Domácí špatně odvrátili míč, k němu se dostal ÉTIENNE CAPOUE a dalekonosnou střelou nasměroval míč mimo dosah Begoviće.
86'
Mousset se z levé strany tlačil do vápna, což mu nakonec nevyšlo podle plánu, když mu míč utekl do zámezí.
85'
Watford se soustředí již pouze na bránění těsného vedení a nikam se nežene. Většinu míčů pouze odkopává daleko od branky Gomese.
83'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Christian Kabasele.
82'
Capoue špatným odkopem vyslal do šance Kinga, kterému se ale nepodařilo hlavou nasměrovat míč mezi tři tyče.
81'
Defoe zatím nemá potřebné štěstí, navíc je velmi dobře hlídán.
80'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Étienne Capoue.
78'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Ryan Fraser, přichází Lys Mousset.
78'
Fotbalisté Bournemouthu se s míčem sice drží na útočné polovině, Gomes je však v naprosté klidu. Hraje se daleko od jeho branky.
76'
Fanoušci Watfordu vytváří výbornou atmosféru a ženou své svěřence za prvním vítězstvím v této sezóně. K němu je však cesta ještě dlouhá.
75'
Bournemouth se bude muset v nadcházejících minutách zaměřit především na útok, aby i ve druhém kole neodešel s prázdnou.
73'
Hosté se dostávají do vedení. Gray dokázal z pravé strany přihrát na malé vápno, kde RICHARLISON šťastně vyhrál souboj se Smithem a následně nasměroval míč do branky.
71'
Po rychlém protiútoku si navedl míč na střed pokutového území Richarlison, který zkusil vystřelit technicky po zemi. Do zakončení se na poslední chvíli vložil jeden z obránců, který srazil míč k Begovićovi.
70'
Domácí se po delší době dokázali dostat na chvíli na útočnou polovinu, o míč ale rychle přišli.
69'
Fotbalisté Watfordu si v těchto chvílích vytváří solidní tlak a chtějí se dostat do vedení. Obrana Bournemouthu zatím odolává.
67'
Watford poslal před branku Begoviće několik zajímavých míčů, všemu ale chybělo zakončení.
66'
Gray vyslal do šance Richarlisona, kterého ale dokázal ustrážit Aké a sebral mu míč.
65'
Spousta drobných faulů kouskuje hru, kvůli čemu si ani jeden z týmů nedokáže vytvořit trvalejší tlak,
63'
Frustrovaný Chalobah tvrdým skluzem fauloval na středu hřiště a vykoledoval si žlutou kartu.
63'
Chalobah v posledních minutách pálí jednu šanci za druhou. Tentokrát vystřelil z dvaceti metrů vysoko nad branku.
62'
Amrabat poslal z pravé strany do vápna dlouhý centr, ke kterému se ale nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
61'
Dalším žlutým hříšníkem je Cook, který se pustil do rozvážné debaty se sudím, což neměl dělat.
60'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jordon Ibe, přichází Marc Pugh.
59'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Benik Afobe, přichází Jermain Defoe.
59'
Gray obdržel žlutou kartu za nesportovní chování.
58'
Chalobah se ke střele dostal i o pár sekund později, tentokrát technickou střelou branku minul.
57'
Největší šance utkání! Chalobah se dostal do brejku, který ovšem v úvodní branku nepřetavil. Begović výborně zmenšil střelecký úhel a střelu vyrazil.
55'
Obrovská šance Watfordu zůstala nevyužita. Chalobah si nabíhal na přihrávku na hranici velkého vápna, kde byl úplně sám. Anglický fotbalista však pustil míč za sebe, kde ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
54'
Po rohovém kopu se k míči tlačil Cook, nakonec ho však nedokázal zasáhnout. Míč proletěl vápnem až do autu.
53'
Ibe byl vyslán do vápna, kde se pokusil z levé strany najít Afobeho na malém vápně. Pas byl ale jedním z obránců sražen do zámezí.
51'
Na hřišti se začíná přitvrzovat. Druhý poločas bude pravděpodobně hodně zajímavý.
50'
Watford kontroluje míč na středu hřiště a pokouší se najít recept na obranu Cherries.
49'
Hra se rychle dostala před druhou branku, kde se ve velké šanci ocitl Holebas. Střela levého obránce ale nebyla vůbec přesná.
47'
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Cook, který však poslal míč přímo do míst, kde byl postavený Gomes.
47'
Bournemouth vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně a hnedka se usadil na útočné polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První poločas příliš záživný fotbal nepřinesl, tudíž se jde do šaten za bezbrankového stavu 0:0. Ani jeden z týmu si nedokázal vytvořit vážnější šanci, když se hraje převážně na středu hřiště. Zlepší se to ve druhém poločase?
45+3'
45+2'
Afobe upadl v pokutovém území po souboji s Femeníou, rozhodčí ale nechává hru pokračovat. Podle jeho úsudku bylo všechno v rámci pravidel.
45+1'
V prvním poločase budou nastaveny dvě minuty!
45'
Watford v závěru prvního poločasu kombinuje na útočné polovině a pokouší se vstřelit gól do šatny.
44'
Amrabat z pravé strany chtěl ve vápně najít Graye, ten se k hlavičce ale neprocpal.
42'
Obrany v tomto zápase zatím zcela jasně převyšují útoky. Stále čekáme na první velkou šanci.
40'
Fotbalisté Watfordu začínají spoléhat na rychlé protiútoky, jenomže mají velké problémy s tím, aby si uhlídali ofsajdovou linii.
39'
Begović po rohovém kopu nemusel zasahovat, jeho spoluhráči se dokázali ubránit.
38'
Richarlison je v prvním poločase hodně vidět. Tentokrát se dostal ke střele, která byla sražena Smithem na rohový kop.
37'
A znovu měl Bournemouth smůlu. Po nepřehledné situaci se míč odrazil do vápna Watfordu, kde těsně před Afobem zalehl míč Gomes.
36'
Ibe z levé strany hledal před malým vápnem Afobeho, útočník Bournemouthu se nedokázal k míči natáhnout.
35'
Daniels zvládl těžký souboj s Amrabatem u lajny a nepustil fotbalistu Watfordu do protiútoku. Domácí mohou pokračovat v kombinaci.
34'
Fotbalisté Bournemouthu si pohrávají s míčem na útočné polovině a snaží si vytvořit šanci. Obrana Watfordu je zatím nepropustná.
32'
Po rohovém kopu byl k vidění rychlý protiútok Watfordu, který však skončil neúspěchem. Centr Amrabata nebyl příliš vydařený.
31'
Afobe si šikovně naběhl do vápna, zpracoval těžký míč a vystřelil z velkého úhlu. Gomes musel vytáhnout výborný zákrok, aby míč dostal mimo tři tyče.
29'
Richarlison dostal míč za obranu a uháněl sám na branku. K té ale nedoběhl, protože byl okamžitě po převzetí míče faulován Cookem. Toho od červené karty zachránil pouze fakt, že byl fotbalista Watfordu v ofsajdu, který byl odpískán.
28'
Domácí z volného kopu nic vytěžit nedokázali, obrana Watfordu se ubránila.
27'
Britos si na vlastní polovině počínal hloupě a po tvrdém zákroku na Artera uviděl žlutou kartu.
26'
Naštěstí se nebude jednat o nic vážného a oba fotbalisté budou v utkání pokračovat.
25'
Po tvrdé srážce na středu hřiště zůstali na trávníku ležet Richarlison se Smithem. Na hřiště přichází lékaři.
24'
Fotbalisté Watfordu se chvíli drželi okolo pokutového území Bournemouthu, žádná střela na Begoviće ale nepřišla.
22'
Femenía vybojoval na středu hřiště míč a vypravil se do útoku. Rozhodčí ale jeho snahu zastavil, protože si obránce pomohl při zpracování míče rukou.
20'
Oba celky se v úvodních minutách zatím těžko dostávají do šancí. Hraje se převážně kolem středu hřiště.
18'
King si nabíhal do vápna na přihrávku Danielse, který však poslal míč do rukou Gomese.
17'
Hosté ale dokázali vybojovat míč a Amrabat byl s míčem až u velkého vápna. Prováhal však ideální čas pro zakončení a následně se Watford dopustil dalšího ofsajdu.
16'
Bournemouth pomalu získává mírnou herní převahu a drží se u míče. Zatím však pouze kolem středové čáry.
14'
Před pokutovým územím se k odraženému míči dostal Arter, který pohotově vypálil. Jeho rána ale k brance nedoletěla, jelikož byla zablokována.
13'
Richarlison se pokusil z levé strany prokličkovat do vápna, tento záměr mu byl ale překazen.
11'
Kombinace Watfordu na útočné polovině žádné ohrožení pro branku Begoviće nepřinesla, protože si hosté nepohlídali ofsajdovou linii.
10'
Hraje se ve velmi dobré rychlosti, jenom finálním kombinacím chybí na obou stranách přesnost.
9'
Gray se pokoušel dostat k dlouhému pasu ze středu hřiště, Aké ho ale dokázal rozhodit a míč mu sebral.
8'
Obrana Watfordu dokázala uhlídat útočící hráče po rohovém kopu a dostala míč pod kontrolu.
6'
King šikovně ve vápně uvolnil Frasera, který vypálil z levé strany a Gomes měl velké problémy. Míč nakonec dokázal vyrazit na rohový kop.
5'
Cleverley se v pokutovém území dostal k odraženému míči a tvrdě vypálil. Aké však stihl dát do dráhy letu míče hlavu a míč srazil do bezpečí.
4'
Domácí nerozehráli rohový kop dobře a posléze jim byl odpískán ofsajd.
4'
Urodil se však rychlý protiútok Bournemouthu, po kterém uvidíme rohový kop.
3'
Watford kombinuje na středu hřiště a pokouší se postupným útokem najít recept na obranu domácího celku.
1'
Dlouhé vhazování do vápna Bournemouthu nebezpečí nepřineslo, domácí obrana se dokázala ubránit.
1'
Fotbalisté Watfordu se postarali o úvodní výkop a zahájili dnešní utkání.
1'
Fotbalisté obou celků nastupují na hrací plochu.

AFC Bournemouth: Begović – A. Smith, S. Cook, Aké, Daniels – Fraser, Surman (C), Arter, Ibe – J. King – Afobe.
Náhradníci: Boruc – Gosling, Pugh, B. Smith, Defoe, Mings, Mousset.

Watford FC: Gomes (C) – Femenía, Prödl, Britos, Holebas – Cleverley, Doucouré, N. Chalobah – N. Amrabat, Gray, Richarlison.
Náhradníci: Pantilimon – Deeney, Hughes, Watson, Kabasele, Capoue, Okaka.

Rozhodčí: East – Scholes, Massey-Ellis.
Watford FC

Ve Watfordu panuje po prvním kole jiná atmosféra, když se tomuto celku podařilo před vlastními fanoušky obrat o body slavný Liverpool, se kterým uhrál remízu 3:3. Dodá to fotbalistům potřebné sebevědomí k tomu, aby sbírali body pravidelně?
AFC Bournemouth

Bournemouth nevstoupil do letošní sezóny ideálně a v prvním kole prohrál na hřišti West Bromu 0:1. Cherries neodehráli špatné utkání, ale nedařilo se jim ve finální fázi a to nakonec rozhodlo. Na vlastní půdě by chtěli fotbalisté Bournemouthu na tento neúspěch zapomenout a pokusit se získat všechny tři body.
Přeji krásné sobotní odpoledne u Premier League. Ve druhém kole los proti sobě postavil Bournemouth a Watford a my se můžeme těšit na zajímavé utkání. Kdo dokráčí pro vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.