Premier League - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Leicester : Crystal Palace - 16. prosince 2017   13:30

0:3
(0:2)
Crystal Palace
19' Ch. Benteke  (Townsend) • 40' Zaha  (Ch. Benteke) • 90+4' Sako  (Loftus-Cheek)
Leicester
Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Maguire, Chilwell – Mahrez, Ndidi, Iborra (77. Okazaki), Albrighton (77. A. King) – Gray – Vardy (85. Ulloa).
Hamer – Iheanacho, A. King, Dragović, Okazaki, Ulloa, Fuchs.
Atkinson – Kirkup, Holmes
King Power Stadium, Leicester
Speroni – Kelly, Tomkins, Dann, Schlupp – Townsend, Cabaye (85. Riedewald), McArthur, Loftus-Cheek – Zaha, Ch. Benteke (88. Sako).
Hennessey – van Aanholt, Čung-Jong, Souaré, Sako, Riedewald, Wan-Bissaka.

SESTŘIH Premier League: Leicester - Crystal Palace 0:3

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Přejí hezký víkend.
Leicester na domácím hřišti překvapivě prohrál s Crystal Palace. Poprvé v letošní sezoně se mu stalo, že nestačil na tým ze spodní poloviny tabulky. Hosté naopak odehráli nejlepší zápas na hřištích soupeře v tomto ročníku. Vstřelili první gól a připsali si první vítězství mimo vlastní stadion. Svému úspěchu položili základy už v prvním poločase, kdy se prosadili Christian Benteke a Wilfried Zaha. Ve druhé půli se pak hloupě za simulaci nechal po druhé žluté kartě vyloučit Onyinye Wilfred Ndidi. V poslední minutě nastavení uzavřel zápas gólem na 3:0 Bakary Sako.
90+5'
90+4'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
BAKARY SAKO uzavírá brankový účet tohoto zápasu! na hranici pokutového území měl dostatek času i prostoru. Vykouzlil bezchybnou střelu, která zapadla přesně do pravého horního růžku branky Kaspera Schmeichela. Asistence: Ruben Loftus-Cheek.
90+4'
A když už se domácí propracovali dopředu, tak Ulloovi nevyšlo zpracování v šestnáctce.
90+3'
Naopak se hraje v blízkosti pokutového území Leicesteru City.
90+3'
Už i nastavený čas se blíží ke konci. Z tohoto utkání s velkou pravděpodobností domácí body nevytěží. Ani si nedokáží vytvořit závěrečný tlak.
90+1'
Z levé strany něco mezi centrem a střelou předvedl Demarai Gray. Nic z toho pro domácí nebylo.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Konečně domácí vybojovali míč a dlouhým nákopem se přesunují směrem k bráně Speroniho.
89'
Crystal Palace teď plně využívají toho, že hrají přesilovku a nepůjčují domácím míč.
88'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Christian Benteke, přichází Bakary Sako.
87'
Hosté zahrávali standardní situaci z levé strany. Zkusili domácí zaskočit rozehrávku na krátko, to se však minulo účinkem.
86'
Žlutou kartu dostává Danny Simpson (Leicester City).
85'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jaïro Riedewald, přichází rid.
84'
Další šanci měl vzápětí Benteke. Jeho střelu tečoval Morgan těsně vedle branky Schmeichela. Roh pro hosty.
83'
Možná definitivně rozhodnout zápas mohl Andros Townsend, ale jeho dělovka z levé strany byla nepřesná.
82'
King hlavičkoval zády k brance a kdyby míč pak neodvrátil Scott Dann, mohl z toho být velký problém pro Speroniho.
81'
A Cabayův následný centr z rohového kopu také Schmeichel chytil.
80'
Po centru z pravé strany zakončoval na zadní tyči Christian Benteke. Schmeichel se ale skvěle roztáhl a nohou nakonec míč vyrazil.
79'
Z pravé strany centroval Riyad Mahrez, ale Speroni byl ve vzduchu neomylný a sebral míč.
78'
Do zakončení hlavou se dostal kapitán Leicesteru Morgana, ale ze záklonu netrefil branku.
77'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Vicente Iborra, přichází Šindži Okazaki.
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Andy King.
76'
Kasper Schmeichel poslal nákopem míč na útočnou polovinu. Pak ještě míč poslal více dopředu Albrighton. Domácí znovu dobývají šestnáctku Palace.
75'
Marc Albrighton centroval z pravé strany a vybojoval alespoň rohový kop.
74'
Townsend už dnes jako obvykle hledal centrem z pravé strany Bentekeho. Ten se ale k hlavičce nedostal, stejně jako Zaha.
72'
Máme před sebou závěrečných dvacet minut. Překvapivé vedení Crystal Palace stále trvá a domácí navíc hrají bez vyloučeného Ndidiho.
70'
Faulů dál přibývá. Tentokrát Harry Maguire poslal nedovoleně na trávník Zahu.
69'
Pálil levačkou Demarai Gray, ale neměl přesně seřízená mířidla.
68'
Mahrez postupoval nebezpečně dopředu a zezadu ho fauloval Schlupp. Pro Leicester je to přímý kop z hodně slibné pozice. Stela možná jak pro praváka, tak i leváka. Vzdálenost od branky zhruba 17 metrů.
67'
Žlutou kartu dostává Jeff Schlupp (Crystal Palace FC).
67'
Na trávníku je teď opravdu hodně akce a hodně emocí. Rozhodčí Atkinson to nemá jednoduché.
66'
Cabayovu standardku odvrátil bez problému hlavou Iborra.
65'
Zaha děla svým pohybem velké starosti obraně Leicesteru. Ta ho nyní zastavila jen za cenu faulu.
64'
Bentekeho zezadu poslal na zemi Albrighton a je celkem s podivem, že to není penalta.
64'
Centr mířil jak jinak než na Bentekeho, ale nakonec na něj neprošel.
63'
Hosté mohou svůj náskok ještě zvýšit, budou kopat rohový kop.
62'
Tak to je jedna rána za druhou pro domácí. Nejprve neuznaný gól a za chvíli červená karta.
61'
Onyinye Wilfred Ndidi se snažil si vymodlit pokutový kop, ale rozhodčí ho místo toho trestá za simulaci žlutou kartou. A protože je to jeho druhá žlutá karta, tento zápas pro něj skončil.
60'
Centroval Mahrez a Iborra dokázal hlavou míč poslat přesně k tyči. Gól ale neplatí kvůli fauly Iborry.
60'
Onyinye Wilfred Ndidi byl faulován McArthurem a domácí mohou zahrozit ze standardní situace z pravé strany.
58'
Danny Simpson se nedovoleným zákrokem zezadu provinil proti Bentekemu. Může být rád, že nedostal žlutou kartu.
57'
Marc Albrighton se s ničím nemazal a raději odkopl míč co nejdál od brány Leicesteru.
56'
Harry Maguire dostává žlutou kartu za tvrdý faul na Tomkinse.
55'
Schlupp hledal centrem z levé strany Bentekeho, ale útočník Crystal Palace se k míči neprodral.
54'
Onyinye Wilfred Ndidi nebezpečně zakončoval z pravé strany, ale z úhlu mířil nepřesně.
53'
Leicester City je ve druhé půli zatím lepším týmem. Nyní svírá Crystal Palace těsně před jeho pokutovým územím.
52'
Hned vzápětí dostává žlutou kartu taky Onyinye Wilfred Ndidi.
51'
Benteke dostává žlutou kartu a příští zápas se ho týkat nebude.
50'
Nyní už se musel Speroni hodně natáhnout, aby vyrazil nebezpečnou střelu z o pravé strany od Alžířana Mahreze. První opravdu velká šance domácích.
49'
Sperni si vzal míč pro sebe a bude rozehrávat od své brány. Zatím moc práce dnes neměl.
48'
Gray se poroučel na zem, ale faul se nepískal. A tak pelášili hosté dopředu. Z pravé strany centroval Townsend na Bentekeko. Belgičan se dostal k hlavičce, ta ale nebyla přesná.
47'
Dobrou defenzivní práci odvedl James McArthur, jeho spoluhráči díky němu teď mohou zaútočit.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:34.
První poločas zápasu mezi Leicesterem a Crystalem Palace přinesla zajímavý fotbal a je třeba poznamenat, že taky překvapivý průběžný výsledek. Hosté dokázali poprvé v této sezoně skórovat na hřišti soupeře. Povedlo se to symbolicky Bentekemu, který se trefil poprvé v sezoně. Ke konci poločasu pak hosté přidali ještě jeden gól, tentokrát se trefil Zaha. Domácí měli za celou první půli jen jednu střelu na bránu.
45+2'
45+2'
Mahrezův centr ze standardky dokázal odvrátit Jeff Schlupp a nic víc už se v první půli nestane.
45+1'
Leicester se propracoval k šestnáctce, ale z levé strany nedokázal odcentrovat. Následně si domácí z pravé strany vybojovali standardní situaci po faulu na Mahreze.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Domácí mají ještě šanci tak na jednu akci v prvním poločase. Zatím nespěchají, přihrávají si na vlastní půlce.
44'
Hráči Crystal Palce jsou plni sebevědomí a momentálně na hřišti jasně kralují. Leicester naopak působí dost zaskočeným dojmem.
43'
Domácí do své rozehrávky zapojují i Kaspera Schmeichela, což někteří fanoušci nekvitují zrovna s povděkem.
42'
James McArthur si míč pokryl před atakujícím Simpsonem. Bude to odkop od brány Crystal Palace.
41'
Tak to už je pro Leicester vážné. Crystal Palace je při chuti a chce poprvé v sezoně venku vyhrát.
40'
Mahrez se dopustil už několikáté ztráty míče a tentokrát už ji hosté dokázali potrestat. Po sérii rychlých přihrávek se k míči dostal WILFRIED ZAHA a dokázal přízemní tvrdou ránou propálit Schmeichela. Asistence: Christian Benteke.
38'
Crystal Palace se pokusilo překvapit obranu Leicestru dlouhým nákopem na Cabayeho. To sice nemělo šanci na úspěch, ale i tak vybojovali hosté alespoň aut na polovině soupeře.
37'
Simpsonovi se nepovedla rozehrávka, míč skončil v autu. Vhazovat budou v blízkosti půlící čáry hosté.
36'
Benteke přihrál na levou stranu na Zahu, ten vyhodnotil, že nejlepší bude akci zpomalit a počkat na své spoluhráče.
35'
Na druhé straně se pak ke koncovce prodral díky skvělému driblingu Zaha, ale Schmeichel se podruhé překonat nenechal.
34'
Po přízemním centru Graye z levé strany zakončoval Vardy afektně patičkou, ale nebylo to moc důrazné, Julián Speroni navíc stál na správném místě.
33'
Zatím se nedá říci, že by měl jeden z týmů převahu. Oba útočí, ale taky si musí dávat pozor na bránění ataků soupeře.
32'
Ten roh byl velmi nebezpečný. Vardy vracel ještě hlavou míč před bránu a ke střele se pak dostal z odraženého míče Harry Maguire. Trefil však jen svého spoluhráče.
32'
Centr do vápna odvrátil Benteke. Domácí mají ještě rohový kop.
31'
Z těžké situace se ale Leicester vyhrabal a nyní může zase pro změnu on ohrozit branku soupeře. Po faulu Kellyho mají standardku z levé strany.
30'
Crystal Palace se dostávají blíž a blíž k brance Leicesteru, jeho hráči jsou příliš pasivní a stáhli se až do svého vápna.
29'
Christian Benteke se na polovině hřiště nechal faulovat Morganem a získal standardku pro své mužstvo.
28'
Z pravé strany znovu servíroval centr Andros Townsend na Bentekeho, ale k míči měl nejblíž Kasper Schmeichel a neohroženě ho stáhl ze vzduchu.
27'
A tak jsou zase na útočné polovině s míčem na kopačkách domácí. Hra se přesouvá neustále ze strany na stranu.
26'
Ruben Loftus-Cheek chtěl střílet zpoza pokutového území, ale jeho záměr mu nevyšel, střelu mu zablokovali obránci Leicesteru.
25'
Mahrez se snažil pronikat dopředu podél pravé postranní čáry, ale proti přesile dvou protihráčů se mu to nepovedlo.
24'
Simpsonova kolmice do vápna nenašla Jamieho Vardyho. Pak se snažil zakončovat ještě Vardyho spoluhráč, ale ani jemu se to nepovedlo.
23'
Leicester teď získává územní převahu, ale zatím si přihrává jen mimo šestnáctku Crystal Palace.
22'
Zaha se snažil dostat k míči, aby mohl unikat do brejku, ale fauloval přitom.
21'
Málem bylo vyrovnáno. Domácí měli standardní situaci a na centr Albrightona si naskočil Benteke. Málem si dal hlavou vlastní gól.
20'
Pro Bentekeho je to první gól v sezoně a pro celý Crystal Palace první mimo domácí stadion.
19'
Z pravé strany také nakonec přiletěl od Townsenda centr před bránu. Tam se mezi dvěma obránci Leicestru ocitl úplně sám CHRISTIAN BENTEKE a dokázal překonat hlavou Schmeichela. Ten si sice na míč výrazně sáhl, ale vyrazit ho nedokázal. Asistence: Andros Townsend.
18'
Palace rozvíjejí další útočné manévry na pravém křídle.
17'
Kasper Schmeichel nepředvedl ideální rozehrávku, nedokázal přesně najít nikoho ze svých spoluhráčů. Je to aut pro hosty.
16'
K odraženému míči se dostal na hranici pokutového území Vicente Iborra, ale těžká střela mu nevyšla. Byla nepřesná.
15'
Ani Leicester následně se svým útočným pokusem neuspěli, Speroni bude jen odkopávat od své brány.
14'
Další útočnou akci rozvíjeli hosté, ale ta skončila u mladého záložníka Rubena Loftuse-Cheeka.
13'
Zatím sledujeme pěkný zápas. Energický z obou stran, obě mužstva myslí především na ofenzívu.
12'
Akci domácích na opačné straně vymýšlel Mahrez, ale nedal si na chvíli pozor a míč mu hned odcizil James McArthur.
11'
Ruben Loftus-Cheek se dostal do první opravdu velké šance tohoto utkání! Zevnitř pokutového území vypálil po zemi a Kasper Schmeichel měl co dělat, aby jeho pokus vyrazil.
10'
Domácí stoper Harry Maguire se dostal k hlavičce, ale v náročné pozici nezamířil přesně. Míč skončil vedle a Speroni si první zákrok připsat nemusel.
9'
Vardy sice z levé strany odcentrovat nedokázal a ani se neprosadil individuálně, ale vybojoval pro domácí první rohová kop tohoto zápasu.
8'
Christian Benteke se chtěl prosmýknout podél pravé čáry kolem Harryho Maguira, ale ten celou situaci zvládl skvěle, Belgičana před sebe nepustil.
7'
Jeff Schlupp si to namířil přímočaře do šestnáctky soupeře, ale svému bývalému klubu gól nedal. Z levé strany střílel z úhlu nepřesně.
6'
Cabayova střela byla zablokovaná a pak předvedl dobru práci Harry Maguire, který byl u míče dřív než Benteke.
5'
Allbrighton přihrál míč na levé křídlo. Tam si ale jeho spoluhráči nerozuměli a o balón přišli.
4'
Cabaye se ke střele nedostal, a tak se hostující fotbalisté stáhli s míčem na kopačkách zpátky na vlastní polovinu hřiště.
3'
Leicester chyboval na vlastní polovině hřiště v rozehrávce. Ndidi přihrál nepřesně a míč uzmul Benteke.
2'
Kasper Schmeichel musel mimo své pokutové území a zahrát míč hlavou. Při tom ho fauloval Christian Benteke.
1'
Crystal Palace se snažilo od svých obránců založit útočnou akci, ale už na polovině hřiště přišlo o balón. Po levém křídle se vydal dopředu Vardy, ale míč ztratil.
1'
Domácí Leicester bude hrát tradičně v modrých dresech, hosté z Crystal Palace jsou celí v bílém.
Hráči obou mužstev už kráčejí na trávník King Power Stadium.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Maguire, Chilwell – Mahrez, Ndidi, Iborra, Albrighton – Gray – Vardy.
Náhradníci: Hamer – Iheanacho, A. King, Dragović, Okazaki, Ulloa, Fuchs.

Crystal Palace FC: Speroni – Kelly, Tomkins, Dann, Schlupp – Townsend, Cabaye, McArthur, Loftus-Cheek – Zaha, Ch. Benteke.
Náhradníci: Hennessey – van Aanholt, Čung-Jong, Souaré, M. Sakho, Riedewald, Wan-Bissaka.

Rozhodčí: Atkinson – Kirkup, Holmes.
Crystal Palace FC

Crystal Palace letos nečeká nejspíš nic jiného než tuhý boj o záchranu. Nachází se až na osmnácté, tedy první sestupující příčce, z Premier League. Po výměně trenéra se nicméně úroveň hry Crystal Palace zvětšuje, posledních šest zápasů tento tým neprohrál, z toho dva dokonce vyhrál. Nad Stoke City a Watfordem. Venku to ale Crystal Palace moc nejde, poslední dva zápasy mimo svůj stadion prohrálo.
Leicester City

Leicester City znovu zažívá velmi povedenou sezonu. Sice to nevypadá na zisk titulu jako dvě sezony zpátky, ale i tak může Leicester útočit aspoň na pohárové příčky. Aktuálně mu patří osmé místo a na pozice zaručující Evropskou ligu ztrácí jen pět bodů. V posledních zápasech ale chytl skvělou formu, daří se mu na výbornou. Už čtyřikrát po sobě vyhrál a pětkrát po sobě neprohrál. Na domácím hřišti Leicester z osmi zápasů vyhrál polovinu a tři prohrál.
Zdravím a vítám všechny příznivce anglického fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 18. kola Premier League mezi týmy Leicester City a Crystal Palace FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.