Premier League - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Watford : Manchester Utd. - 28. listopadu 2017   21:00

Watford
77' Deeney  • 84' Doucouré (Carrillo)
2:4
(0:3)
Manchester Utd.
19' Young  (Lingard) • 25' Young   • 32' Martial  (R. Lukaku) • 86' Lingard  (A. Herrera)
Watford
Gomes (C) – Mariappa, Kabasele, Prödl (58. Carrillo) – Femenía, Doucouré, Cleverley, Zeegelaar – Hughes (58. Pereyra), Gray (72. Deeney), Richarlison.
Karnezis – Wagué, Janmaat, Capoue, Pereyra, Carrillo, Deeney.
Jonathan Moss – Edward Smart, Andy Halliday
Vicarage Road Stadium, Watford
20 552 diváků
de Gea – Lindelöf, Smalling, Rojo – A. Valencia (C), P. Pogba, N. Matić (54. A. Herrera), Young – Lingard (88. Ibrahimović), Martial (65. Rashford) – R. Lukaku.
Romero – Darmian, A. Herrera, Mata, McTominay, Ibrahimović, Rashford.

SESTŘIH Premier League: Watford - Manchester United 2:4. Přestřelka! Dvakrát se trefil Young

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 20 552 diváků.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:10.
Utkání je za námi a body míří do Manchesteru. Jestli to ale po první půli vypadalo na jasnou záležitost, tak druhá část utkání to vše zvrátila. Watford se sice dlouho marně snažil, ale když v 77. minutě proměnil nařízenou penaltu Troy Deeney, pustili se domácí na velkou zteč. V 84. minutě to už bylo pouze o gól, trefil se Abdoulaye Doucouré a diváci hnali domácí tým za vyrovnávacím gólem. Jenže o dvě minuty předvedl úchvatné sólo Jesse Lingard a definitivně uťal šance Watfordu na remízu. Hosté si s výsledkem 2:4 odváží důležité body a pro tuto chvíli stahují náskok městského rivala na pět bodů.
90+5'
90+4'
Ibrahimovićovi nevyšel pokus o kličku, rozhodl se proto přihrávat doleva. Jenže našel pouze domácího Mariappu...
90+3'
Míč má ve svém držení de Gea, ten s rozehrávkou vůbec nikam nepospíchá.
90+2'
Po Lindelöfově zákroku rozehrál Watford roh, tohle ale nebylo zrovna povedené. Obrana Manchesteru odvrátila.
90+1'
Domácí nevzdávají, cítí, že dva góly nejsou až tak nereálné.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Mariappa a Kabasele odvraceli přihrávky vzduchem, do útoku se už hrnul i čerstvý Ibrahimović.
89'
Rohový kop se ale domácím dvakrát nepovedl, míč je už daleko od branky Manchesteru.
89'
Z ostrého úhlu to zkusil Richarlison a de Gea musel zasahovat. Míč srazil na roh. Vypadá to, že budeme sledovat akční fotbal až do úplného konce.
88'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Zlatan Ibrahimović.
87'
A teď může jít auto gólu v klidu střídat.
86'
Manchester United právě vstřelil branku!
Už je to zase o dva góly! Ještě na vlastní půlce se míče chopil JESSE LINGARD, ze soupeřů si udělal slalomové tyče a své sólo zakončil přesnou střelou po zemi.
85'
Trenér Mourinho bude reagovat střídáním, do hry půjde Ibrahimović.
84'
Watford právě vstřelil branku!
No vida, máme tu drama! Domácí zaútočili pravou stranou, na nízký, ale prudký centr si naběhl ABDOULAYE DOUCOURÉ a z první sklepl míč za marně se natahujícího de Geu – 2:3!.
83'
Na druhé straně se Lingard snažil o přehození gólmana, pokus se mu ovšem stočil od branky a skončil mimo hrací plochu.
82'
Odražený míč se dostal k Youngovi a mohlo to vypadat, že jej míč v pokutovém území zasáhl do ruky. Hráč hostů ale hrál hrudí.
81'
Lukaku neprošel po pravém křídle, domácí jdou od Gomese do dalšího kontru.
80'
Deeney v další šanci, nyní přeskočil Smallinga, jeho hlavička však zamířila přesně doprostřed branky do ge Geových rukavic.
79'
Watford cítí šanci, opět je v útoku. Hosté se momentálně pouze brání.
77'
Míč si na penaltový puntík postavil TROY DEENEY, poslal de Geu na opačnou stranu a postaral se tak o snížení na 1:3.
77'
Penalta pro Watford! Rojo stáhl k zemi unikajícího Pereyru a rozhodčí neváhal ani okamžik.
76'
Lukaku mířil po zemi ke vzdálenější tyči, Gomesovu branku minul o pouhé centimetry.
74'
Lukaku překombinoval svou šanci, kdy už mohl zakončovat do poloodkryté branky, nakonec z toho byla zablokovaná střela. Gólmana v tomto případě zastoupil Mariappa.
72'
Ve velice dobré pozici se ocitl Doucouré, v rozhodujícím okamžiku mu ale míč trochu poskočil a on jej netrefil čistým způsobem.
72'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Andre Gray, přichází Troy Deeney.
70'
Trenér domácích chystá poslední změnu, u hostů probíhá pouze rozcvičování zbývajících náhradníků, včetně Zlatana Ibrahimoviće.
69'
Nepřesná Mariappova střela skončila několik metrů vedle de Geovy branky, autor se omlouvá spoluhráčům za nepovedenou akci.
68'
No, tohle už bylo pro domácí docela nadějné, dokázali se probít k centru poblíž malého vápna, na poslední chvíli ovšem odvracel pozorný Rojo.
66'
Po centru se k míči dostal Pogba, nevymyslel ale natolik prudké zakončení, které by Gomese zvládlo ohrozit.
66'
Manchester se pokusil o rychlou rozehru, na konci byl právě Lingard, jenže jeho pokus byl sražen na roh.
65'
Zeegelaarův faul na Lingarda dává hostům možnost rozehrát přímý kop.
65'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Marcus Rashford.
64'
Zprava centroval Femenía, našel Richarlisona, jenže ten pod těsnou obranou hlavičkoval mimo.
62'
Neuspěl ani Pereyra, ten vyslal prudkou střelu, jenže hodně nepřesnou. Míč skončil mezi diváky za de Geovou brankou.
61'
Richarlison se snažil o průnik levou stranou, se svým centrem ale narazil na dobrou obranu hostů.
60'
Trocha nepřesností na obou stranách, hra teď ztratila na tempu.
58'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Sebastian Prödl, přichází André Carrillo.
58'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Will Hughes, přichází Roberto Pereyra.
54'
Matić na lavičku odkulhal, za střídání tak bylo jeho zranění.
54'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Ander Herrera.
54'
Na lavičce Manchesteru se chystá první střídání, do hry půjde Herrera.
53'
Zrodil se pak brejk hostů, Lukaku zprava hledal Martiala s Lingardem, dal jim ovšem až příliš prudkou přihrávku.
52'
Domácí se zlobí, že Prödl byl v pokutovém území stažen k zemi, rozhodčí ale nechali pokračovat ve hře.
52'
Dva pokusy teď vyslali domácí fotbalisté, ale jak Richarlison, tak pak i Zeegelaar byli zblokováni.
50'
Už se hrálo na druhou stranu, Mariappa musel hodně zrychlit a ukázat i čistý skluz, aby zastavil výpad Manchesteru.
50'
Následný přímý kop celkem hravě odvrátil Smalling na autové vhazování.
49'
Lindelöf přistrčil Richarlisona a i když se mu to moc nelíbí, přímý kop už neodvrátí.
47'
David de Gea si hned ze startu druhé půle sáhl na míč, ve skoku krotil Cleverleyho centr.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
První poločas je za námi a hosté jdou do šaten s tříbrankovým náskokem. Úvod zápasu se nesl v opatrném duchu, poté ale Manchester přidal na tempu a rázem tu byla smršť. Dvakrát se trefil Ashley Young, jednou prudkou střelou přes obránce k tyči a podruhé z přímého kopu a na současný stav poté upravil přesnou ranou Anthony Martial. Watford se ke slovu dostal až v závěru půle, ale Richarlison svou hlavičkou orazítkoval pouze břevno de Geovy branky.
45+3'
45+2'
Šance i pro hosty a opravdu slušná. Na centr si naskočil Richarlison a jeho hlavička byla nad de Geovy síly. Toho ale zastoupilo břevno, od kterého se míč odrazil do zámezí.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45'
Ten už hosté nerozehráli způsobem, který by Watford ohrozil, hráči ve žlutém mohou jít vpřed.
45'
Moc nescházelo a bylo to 0:4. Lukaku se dostal do střelecké pozice, protáhl Gomese, který jeho pokus pouze vyrazil, ale pak se blýskl skvělým zákrokem proti Lingardově dorážce. Tu vyrazil na roh!
43'
Femeníovi odskočil míč od kopačky a moc nescházelo, aby se Lindelöf dostal do trháku. Ani on ale nezvládl dobře zpracovat a ukopl si míč do zámezí.
42'
I tentokrát si přímý kop vzal na starost Young, nyní ale pouze napálil dobře postavenou zeď.
41'
Adrian Mariappa byl navíc potrestán žlutou kartou.
40'
Tohle bude nebezpečný přímý kop proti Watfordu. Mariappa těsně před vápnem skluzem fauloval Martiala!
40'
Zeegelaarův centr z levého křídla byl sice dostatečně prudký, scházela mu ovšem výška, skončil tak u prvního obránce Manchesteru.
38'
Žlutá karta i na straně Manchesteru, za přitažení soupeře byl potrestán Marcos Rojo.
38'
Zprava přilétl do vápna Watfordu centr, Prödl v klidu odhlavičkoval.
37'
Gomes si dal míč trochu dále od nohy a pak musel pospíchat, aby u něj byl rychleji, než dotírající soupeř. Zvládl to a odkopl do bezpečí.
36'
Pogba byl při svém pokusu o útok zatažen za rameno a pouze bezmocně rozhodil ruce. Pískal se faul, karta ale zůstala v sudího kapsičce.
34'
Před pokutovým územím Watfordu se odehrála rychlá narážečka, tuto nebezpečnou akci ale domácí zvládli odvrátit.
32'
Tohle už začíná pro domácí vypadat velice špatně. Manchester se opět dostal až příliš snadno do útoku, ANTHONY MARTIAL měl hodně volného prostoru, mohl si zpracovat a podél vyběhnutého Gomese poslat třetí míč do sítě Watfordu..
31'
Hughes se pokoušel obhodit Roja, ani tohle ovšem nevyšlo. Míč je mimo hrací plochu, od vlastní branky bude vykopávat David de Gea.
29'
Cleverley fauloval Martiala, Manchester může rozehrát přímý kop od pravé postranní čáry.
29'
Watford se ale ihned pokouší o odpověď. Hughes vysunoval Richarlisona, který se snažil obejít Lindelöfa. Ten na poslední chvíli vytáhl obranný zákrok a šanci zmařil.
27'
Rázem panuje na stadionu mrazivá nálada a není způsobena pouze chladným počasím...
25'
Už je to o dvě branky a to po opravdu parádním gólu! Míč si k rozehrání postavil ASHLEY YOUNG a i když si gólman Gomes postavil slušnou zeď, nebylo mu to nic platné. Rána z přímého kopu se zakroutila přesně do horního rohu a stav je tedy 0:2.
24'
Samozřejmostí je přímý kop pro Manchester.
24'
Píská se faul na Pogbu a za jeho zatažení byl žlutou kartou potrestán Abdoulaye Doucouré.
22'
Vysoký centr ovšem přelétl všechny hráče v pokutovém území a skončil v zámezí.
21'
Hosté pokračují v útočení, nyní mají k dispozici rohový kop.
19'
Hosté jdou do vedení. Po rychlém brejku se nejprve o zakončení pokoušel Lingard, ale byl zablokován. Přihrál proto doleva na ASHLEYHO YOUNGA, který si zpracoval a přes Femeníu poslal prudkou střelu přesně k tyči. Gomes se natahoval marně!
18'
Dlouhý míč mířil před pokutové území hostů, opět ale skvěle zapracoval Lindelöf a ukončil rodící se akci Watfordu.
17'
Femenía se pokoušel projít přes Younga – neúspěšně.
16'
Narážečku mezi Richarlisonem a Doucourém zastavil dobře bránící Lindelöf, Manchester už míří do dalšího útoku.
14'
Rohový kop se odehrál i na druhé straně, ani dva centry v podání Lindelöfa však k ohrožení Gomesovy branky nevedly.
13'
Doucouré poslal doprava až příliš prudkou přihrávku, míč skončil v zámezí. Přesto si domácí vysloužili potlesk tribun.
11'
No, tohle moc povedené nebylo, po rohu se už zase hraje u půlící čáry.
10'
A po Femeníově centru z pravé strany má domácí tým rohový kop, nepříjemný míč sklepával de Gea na horní síť.
9'
Watford začíná kousat, poslední okamžiky patří právě domácím.
8'
Zleva poslal míč do vápna Richarlison, vybízel k zakončení Graye, tomu ale scházel krok k tomu, aby centr sklepl na branku. Takhle se k míči hravě dostal David de Gea.
7'
Podobně dopadl Femenía se svou přihrávkou na Richarlisona. Watford ale ukázal, že dnes rozhodně nechce být pouze do počtu.
6'
Kabasele dobře našel Cleverleyho, ten si nabíhal do prostoru po levé straně, vzápětí ale vymyslel pouze nepřesný centr.
5'
Opatrný úvod, to je to, co zrovna sledujeme. Manchester začíná další akci od svého gólmana.
4'
Menší pauza, hostující Martial schytal úder do obličeje, nejednalo se ale o nic, co by mu znemožnilo hrát.
3'
Neuspěl ani Martial se svým pokusem najít Lukaka.
2'
Přihrávka na Lingarda byla slabá, obrana Watfordu hravě zasáhla a míč odkopla pryč z vápna.
1'
O výkop se postarali hráči Manchesteru.
1'

Watford FC: Gomes (C) – Mariappa, Kabasele, Prödl – Femenía, Doucouré, Cleverley, Zeegelaar – Hughes, Gray, Richarlison.
Náhradníci: Karnezis – Wagué, Janmaat, Capoue, Pereyra, Carrillo, Deeney.

Manchester United: de Gea – Lindelöf, Smalling, Rojo – A. Valencia (C), P. Pogba, N. Matić, Young – Lingard, Martial – R. Lukaku.
Náhradníci: Romero – Darmian, A. Herrera, Mata, McTominay, Ibrahimović, Rashford.

Rozhodčí: Jonathan Moss – Edward Smart, Andy Halliday.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Jonathan Moss, kterému budou na pomezí pomáhat Edward Smart a Andy Halliday.
Manchester United

Hostům patří druhé místo v tabulce s 29 body a osmibodovou ztrátou na vedoucího městského rivala. Tým trenéra Mourinha v posledním kole zapomněl na porážku z Ligy mistrů a a na domácím trávníku zdolal Brighton & Hove Albion těsně 1:0. Domácí útok ale vyšel střelecky naprázdno, jediný gól si dal hostující Dunk do vlastní branky... Dnes bude Manchester favoritem, ale na půdě Watfordu, který se dostal do pohody, to nebude jednoduchý zápas.
Watford FC

Domácí jsou na osmém místě tabulky se ziskem 21 bodů a patří tak do vyrovnané části tabulky, kde jedna výhra může tým vystřelit vzhůru a jedna porážka zase srazit dolů. Tým je teď na vítězné vlně, vyhrál dva duely v řadě a neinkasoval ani gól. Naposledy zdolal venku Newcastle, když jej pohodlně porazil po výsledku 3:0. O góly se postarali Hughes, Gray a vlastence si dal Yedin.

Posledních pět ligových utkání

Chelsea – Watford 4:2
Watford – Stoke 0:1
Everton – Watford 3:2
Watford – West Ham 2:0
Newcastle – Watford 0:3
Dobrý večer u anglické Premier League. Společně se podíváme na utkání 14. kola mezi týmy Watford FC a Manchester United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.