Juventus si dnes dokráčel k dalšímu vítězství, když měl zápas po celých devadesát minut pod svojí kontrolou a soupeři toho moc nedovolil. Jedinou branku utkání vstřelil v 18. minutě Matri, který tak vystřelil Juventusu tři body.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc.
90+1
Juventus má míč ve své moci a hlídá si poslední minuty zápasu.
90
Nad rámec zápasu budou nastaveny 2 minuty.
89
Tentokrát se ke střele dostal Giaccherini, ale ani on nedokázal trefit branku.
87
Z hranice velkého vápna vystřelil Vidal a poslal svůj pokus těsně vedle pravé tyče.
85
Anelka se snažil dostat do vápna, ale neúspěšně.
83
Na druhé straně se dostal ke střele Scaloni, který svůj pokus poslal jen do bránícího hráče.
81
Velmi blízko vstřelení branky byl Vidal, který z výhodné pozice trefil jen Consigliho.
79
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Del Grosso, přichází Parra.
78
Juventus zahrával rohový kop, po kterém se do zakončení nikdo z týmu hostí nedostal.
76
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází De Ceglie, přichází Peluso.
75
Cigarini obdržel žlutou kartu, když fauloval na vlastní polovině.
74
Juventus stále kombinuje na útočné polovině, ale k ohrožení branky se nedokáže dostat.
72
Tempo hry je v posledních minutách velmi nízké, když si Juventus hlídá svůj jednogólový náskok.
69
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Carmona, přichází Moralez.
68
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Quagliarella, přichází Anelka.
68
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Padoin, přichází Vidal.
68
Nebezpečný centr do vápna Juventusu vyslal Del Grosso, ale hostující obrana si celou situaci dobře pohlídala.
66
Z velkého vápna se dostal ke střele Bonaventura, který ale nedokázal míč dopravit do branky.
64
Pirlo se snažil vybídnou ke střele Matriho, ale ten si míč špatně zpracoval a přišel o něj.
62
Obraz hry se nemění. Juventus kombinuje na útočné polovině a Bergamo se zatím úspěšně brání.
60
Juventus kombinuje na útočné polovině a snaží se přidat druhou branku.
58
Další žlutou kartu dostává Stendardo, který fauloval na středu hřiště.
58
Na druhé straně se do zakončení hlavou dostal Biondini, který ale Storariho nepřekonal.
57
Žlutou kartu uviděl Carmona.
57
Pirlo nahrál do běhu Matrimu, který našel ještě lépe postaveného Quagliarellu, který technickou střelou z velkého vápna branku přestřelil.
55
Bonaventura nabral rychlost na levé straně a dostal se až k centru, který ale zablokovala hostující obrana.
53
Juventus kombinuje s míčem na vlastní polovině.
51
K exekuci přímého kopu se postavil Pirlo a svojí ránou trefil jen dobře postavenou zeď.
50
Na hranici pokutové území fauloval Giorgi, který vidí žlutou kartu. Juventus bude zahrávat přímý kop.
49
Na druhé straně se po rychlé kombinaci dostal ke střele z hranice velkého vápna Isla, ale jeho pokus skončil vedle branky.
47
Do zakončení se dostal Del Grosso, ale jeho střela skončila nad brankou.
46
Atalanta bude hned na začátku druhého poločasu zahrávat rohový kop.
46
Je za námi první poločas, ve kterém se do vedení 0:1 dostali fotbalisté Juventusu, za které se prosadil v 18. minutě Matri. První poločas byl narušen fanoušky Juventusu, kteří ve svém sektoru zapalovali dýmovnice a kvůli tomu, musel být první poločas na chvíli přerušen. Snad se podobné věci ve druhé polovině zápasu opakovat nebudou. Druhý poločas začne přibližně ve 22:00.
45
V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.
44
Storari nyní dobrým výběhem sebral střeleckou příležitost Denisovi.
43
Domácí jsou ke konci poločasu mírně lepším týmem, když se drží na dostřel branky Juventusu.
41
Pirlo si na středu hřiště vyšlápl na Carmonu a obdržel žlutou kartu.
38
Denis obdržel kvalitní přihrávku dovnitř vápna, kde si míč zpracoval a pohotově vystřelil do pravé tyče! Velká smůla pro Bergamo.
37
Na velkém vápně se dostal k míči domácí Biondini a zamířil těsně vedle.
35
Quagliarella se snažil najít přihrávkou za obránce Matriho, ale to se mu nepodařilo, když přihrával nepřesně.
33
Z dálky vystřelil Del Grosso a zamířil vysoko nad branku.
32
Domácí kombinují na útočné polovině.
30
O vyrovnání se pokoušel Carmona, ale jeho střela nebyla přesná.
Situace se zlepšila. Za malý okamžik se bude pokračovat ve hře.
Utkání je stále přerušené. Fotbalisté Juventusu uklidňují své fanoušky.
29
Hra je kvůli fanouškům přerušena.
28
Rychlý protiútok Bergama končí neúspěšně, když se do ofsajdu dostal Biondini.
27
Hosté zahráli volný kop nakrátko a o míč velmi rychle přišli.
26
Padoin byl faulován na útočné polovině a Juventus bude zahrávat volný kop.
24
Na druhé straně zahrozil z velké dálky Bonaventura, ale jeho pokus letěl vysoko nad branku.
23
Isla posílal do vápna Atalanty centr z pravé strany, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
21
Nenápadná akce domácích málem skončila vyrovnávací brankou, když si na centr Biondiniho naběhl do vápna Denis a hlavou poslal míč těsně vedle pravé tyče.
19
Juventus stále pokračuje ve svém tlaku na útočné polovině.
18
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus se dostává zaslouženě do vedení! Andrea Pirlo našel dlouhým pasem za obránce rozběhnutého ALESSANDRA MATRIHO, který si už se zakončením věděl rady a prostřelil Consigliho.
17
Juventus kombinuje na útočné polovině.
15
Na druhé straně se dral do šance Bonaventura, který si ale pomohl faulem a bude se zahrávat proti brance domácích.
14
Pirlo hledal pasem za obranu Matriho, ale jeho přihrávka byla příliš dlouhá a skončila v zámezí.
12
Do zakončení hlavou se dostal Chiellini, který ale branku trefit nedokázal.
11
Juventus bude zahrávat rohový kop, který vybojoval Matri.
10
Rychlý protiútok Juventusu zakončoval Quagliarella jen střelou do bránícího hráče.
9
Zranění Raimondiho mírně narušilo tlak Juventusu, když se k míči dostali domácí.
7
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Raimondi, přichází Giorgi.
6
Po tvrdém zákroku zůstal na trávníku ležet Raimondi.
5
Juventus má velmi dobrý vstup do utkání, když se stále drží na útočné polovině.
3
O první střelu v utkání se postaral Giaccherini, který z velkého vápna trefil jen dobře postaveného Consigliu.
2
První útok Juventusu byl neúspěšný, když si Matri nedokázal pokrýt míč a přišel o něj.
1
Juventus úvodním výkopem zahájil dnešní zápas.
1

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Moralez, Stendardo, Canini, Del Grosso – Biondini, Cigarini, Carmona, Raimondi – Bonaventura – Denis

Juventus FC: Storari – Cáceres, Marrone, Chiellini – Isla, Padoin, Pirlo, Giaccherini, De Ceglie – Quagliarella, Matri

Rozhodčí: Guida – Marrazzo, Fiorito.
Atalanta Bergamo okupuje čtrnáctou příčku se ziskem devětatřiceti bodů. Atalanta je na dobré cestě k záchraně v Serii A, když na sestupové pozice má náskok osmi bodů. Dnes se od domácích mnoho neočekává, ale překvapení by se klidně zrodit mohlo.

Juventus FC se po minulém kole stal jistým vítězem Serie A, když má na svém kontě třiaosmdesát bodů a vytvořil si náskok, který už nemůže druhá Neapol stáhnout. Uvidíme v jaké sestavě dnes Juventus nastoupí, když mu už o nic nejde. Snad se na výkonu Juventusu nepodepíší mistrovské oslavy.
Vítám Vás u sledování zápasu 36. kola italské Serie A, kde je již i mistrovi rozhodnuto. Stal se jim Juventus FC, který během sezóny podával stabilní výkony a vítězství si zasloužil. Dnes čeká Juventus zápas na hřišti Atalanty Bergamo, která už letos také o nic nehraje, takže by jsme mohli vidět útočný fotbal, jelikož oba celky již nemají co ztratit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62