Je tady konec dnešního utkání, ze kterého nakonec odcházejí šťastnější hosté, kterým se podařilo díky Gabbiadinimu, který se prosadil pěkným gólem z otočky, prosadit a odvážejí si tak z Verony cenné tři body. Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou!
90+4
90+3
Meggiorini ještě vyslal centr do vápna, kde ale nenašel nikoho ze spoluhráčů a více se toho zřejmě nestane.
90+1
Pellissier si chtěl naběhnout za obranu, ale nepohlídal si ofsajdové postavení a celý útok je zastaven.
90
Nastavovat se ještě budou čtyři minuty.
89
Hamšík si převzal přihrávku v pokutovém území a elegantně si připravil míč ke střele, ale jeho pokus byl nakonec zablokován.
87
A mohlo být hotovo! Higuaín dostal balon do běhu a pár metrů před Bizzarrim se rozhodl vystřelit, ale jeho pokus na poslední chvíli zablokoval Zukanovič.
86
Botta z rohového kopu nacentroval míč do nebezpečného prostoru pokutového území, Britos si však s touto situací poradil.
85
Čas Chievu rychle utíká a nevypadá to, že by se chystalo k nějakému závěrečnému tlaku.
84
Pellissier centroval míč do pokutového území. Hostující obrana byla však na pozoru a nebezpečí odvrací.
82
Hetemaj centroval do pokutového území, kde si ale pořádek udělal Cabral a míč chytil do svých rukavic.
80
Třetí střídání i na domácí straně. Hřiště opouští smolný střelec Boštjan Cesar (CHV) a pár minut si zahraje Ander Bleg Christiansen (CHV).
79
Botta ostře zajel do Callejóna a už po několikáté si koleduje o vyloučení.
78
Poslední střídání na straně Neapole. Dohrál Dries Mertens (NAP) a nahradil ho slovenský sniper Marek Hamšík (NAP).
77
De Guzman měl dobrou pozici na skórování, ale z hranice penaltového puntíku pouze přestřelil.
75
Domácí kombinují na vlastní polovině nemohou se dostat přes polovinu hřiště, kde skvěle Neapol napadá.
74
Držení míče 43% – 57%

Střely celkem 15 – 8
73
Callejón si naskočil na cetr a poslal svou hlavičku pouze do jednoho z bránících hráčů Verony.
71
Znovu se střídá. Posila do útoku Riccardo Meggiorini (CHV), který vystřídal Alberta Paloschi (CHV).
70
Zbývá přibližně dvacet minut do konce zápasu a u balonu jsou hosté, kteří kombinují na polovině Chieva.
68
Další střídání na hostující straně. Dohrál Jorginho (NAP) a místo něj přišel Walter Grgano (NAP).
67
Botta tak dlouho doloval míč, až nakopl jednoho z hostujících hráčů mezi nohy a může být rád, že jeho působení na hřišti neskončilo.
66
Tak uvidíme, jestli domácí dokáží odpovědět, stejně jako se jim to podařilo v prvním poločase.
65
Střídá se i na hostující straně. Hřiště opouští střelec druhé branky Neapole Manolo Gabbiadini (NAP) a nahrazuje ho José Callejón (NAP).
63
Přemotivovaný Ruben Botta (CHV) je prvním hráčem, který dnes vidí žlutou kartu.
62
Neapol právě vstřelila branku!
MANOLO GABBIADINI prokázal dobrou orientaci v pokutovém území a díky skvostné přihrávce a díky jeho skvělé otočce posílá míč do levého dolního rohu branky a vrací Neapoli vedení.
60
První střídání zápasu. Odchází Valter Birsa (CHV) a na hřiště vběhne Ruben Botta (CHV).
59
Pellissier stihl doběhnout centrovaný balon a vracel ho zpět před bránu, kde ale našel pouze Cabrala.
58
Higuaín znovu pálil. Tentokrát však z velkého úhlu a ue záklonu. Jeho střal tak končí vysoko nad domácí bránou.
56
Higuaín se dostal ve vápně k zakončení, ale zamířil pouze mimo tři tyče Bizzarriho brány.
55
Hosté kombinují na polovině hřiště a házenkářsky včkávají na pravý moment k útoku.
54
Druhý poločas nám opět nabízí útočný fotbal a boj o každý metr na hřišti.
52
Hetemaj vypálil na hranici pokutového území, ale jeho střela proletěla jen vedle pravé tyče.
50
Obrovská šance, ve které se ocitl Higuaín, který si ekvilibristicky zpracoval v pokutovém území balon a sám proti Bizzarrimu neuspěl.
49
Birsa zavadil o nohy Jorginha a možnost zaútočit dostanou i hosté.
48
Chievo stále zůstává na polovině Neapole a kombinuje okolo pokutového území.
47
U míče jsou domácí, kteří v úvodu poločasu budou rozehrávat volný přímý kop po faulu na Pellissiera.
46
Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli hned dvě branky. Tu první vsítil po nešťastném odrazu do vlastní sítě Cesar, ale hned o šest minut později se po chybě hostující gólmana dokázal prosadit Pellissier a srovnal stav zápasu na 1:1. Druhý poločas začne přibližně v 16:03 a bude to jistě zajímavá podívaná.
45+2
45+1
Pellissier sice skončil po souboji s Maggiem na zemi, ale nakonec je odpískán faul právě jemu.
45
Hlavní arbitr Luca Banti nastaví dvě minty nad rámec základní hrací doby.
44
Birsa se na hranici pokutového území vyhoupl do vzduchu na přesný centr, ale hlavičkoval míč mimo tři tyče.
42
Domácí tlačí čas očima a nejspíše už by se rádi viděli v kabině. Zatím se však musí bránit útoku Neapole.
41
Blíží se pomalu konec prvního poločasu a favorizovaná Neapol zatím nepředvádí nijak strhující podívanou. Chievo dokáže držet v pohodě krok.
39
Bizzarri zatím v pokutovém území úřaduje. Mertens dloubáčkem hledal své spoluhráče, ale našel pouze rukavice domácího gólmana.
38
Rohový kop nebyl vůbec špatně kopnutý, ale Schelotto, který se vrátil na trávník, dokázal balon hlavou odvrátit.
37
De Guzman chtěl nacentrovat do vápna, ale jeho pokus byl sražen a rohový kop v podání Neapole rozehraje Mertens.
35
Centr, který do pokutového území směřoval Perparim Hetemaj, nenašel nikoho s hráčů ve žlutých dresech a zahraje si Cabral.
34
Strinič ve výskoku atakoval kolenem Schelotta, který se na trávníku svíjí v bolestech.
33
Držení míče 39% – 61%

Střely celkem 5 – 4
32
Higuaín se prohnal po pravé straně jako vítr a dokázal i vystřelit. Pod tlakem však poslal svůj projektil pouze nad domácí bránu.
31
Je za námi půl hodina hry a nemůžeme říct, že bychom se nudili. Oba týmy již vstřelily branku a o další šance také není nouze.
30
Hosté kombinují na polovině hřiště a hledají nějakou skulinu v domácí obraně.
29
Pellissier si naskočil na centr a jen těsně minul pravou tyč Cabralovy svatyně. Nechybělo mnoho a Chievo mohlo jít do vedení.
27
Paloschi si dobře naběhl za obranu, ale pomezní rozhodčí mu mává ofsajd a z akce tedy nic nebude.
26
Britos nedovoleně zastavil Hetemaje a u balonu zůstanou domácí.
25
Domácí z ničeho nic dokázali vyrovnat a Neapol opět bude muset hrát, což je jen dobře.
24
Chievo právě vstřelilo branku!
Tak to je rána pro Neapol! Cabral neudržel centrovaný balon a vyrazil ho přesně k SERGIOVI PELLISSIERIMU, který srovnává na 1:1!
22
Paloschi hlavičkoval v pokutovém území pouze nad bránu a odkopávat od vlastní brány bude Cabral.
21
Neapol drží balon a snaží se kombinovat na polovině hřiště. Teď už hosté nemusí nikam spěchat.
19
Opravdu smolný moment pro Veronu, která si v úvodu zápasu nevedla vůbec špatně.
18
Jenže teď už to vyšlo! Nutno však říci, že s velkou porcí štěstí. Manolo Gabbiadini dostal doboru přihrávku za obranu a pokusil se prostřelit Bizzarriho, od kterého se ovšem balon odrazil do obličeje BOŠTJANA CESARA, který nechtěně usměrnil balon hlavou do brány.
17
Gabbiadini mohl skórovat, ale jeho dobrý náběh byl zastaven odmávaný ofsajdem pomezním rozhodčím.
16
Neapol začíná být aktivnější a drží balon na hranici pokutového území domácích.
15
Z pravé strany centroval De Guzman, ale jeho nadýchaný balon zapadl přímo do rukavic připraveného Bizzarriho.
13
Higuaín se pokoušel vyslat na steč Mertense, ale přihrávka neprošla zahuštěnou obranou Chieva.
12
Birsa vypustil tvrdou ránu, která ale postrádala trochu přesnosti. Jeho pokus totiž plachtí vysoko nad břevno.
11
Nakonec odchází za postranní čáru a hraje Verona, která míří rychle do útoku.
10
Maggio zastavil Birsu tvrdým bodyčekem a ten se jen těžce sbírá z trávníku.
9
Opět Pellissier, který se pokoušel o rychlý brejk, ale zapomněl se v ofsajdovém postavení.
8
Na centrovaný balon si naskočil Pellissier, ale jeho hlavička skončila pouze pár centimetrů vedle pravé tyče Cabralovy brány.
7
Chievo bude rozehrávat rohový kop a je tu tedy první velké nebezpečí pro Neapol.
6
Nyní se však konečně k balonu dostali hosté, ale nedokázali s balonem přejít ani přes polovinu hřiště.
5
Domácí zatím operují s balonem na svých kopačkách a nedávají příliš prostoru pro Neapol.
3
Maggio vyslal dalekonosnou střelu z voleje, ale jeho pokus byl velice nepřesný.
2
Paloschi se natahoval na centrovaný balon, ale Cabral byl pozorný a stihl zasáhnout před dotírajícím útočníkem Verony.
1
O úvodní výkop se postarali hosté a utkání může začít.
1

Chievo Verona: Bizzarri – Cesar, Gamberini, Zukanović, Schelotto – Hetemaj, Radovanović, Izco, Birsa – Paloschi, Pellissier.
Náhradníci: Bardi, Seculin – Biraghi, Botta, Cofie, López, Meggiorini, Sardo.

SSC Neapol: Cabral – Albiol, Britos, Maggio, Strinić – David López, de Guzmán, Jorginho, Mertens – Gabbiadini, Higuaín.
Náhradníci: Andújar, Colombo – Callejón, Gargano, Hamšík, Inler, Zapata, Luperto..
Bilance z posledních zápasů:

Chievo Verona: P, P, R, R, V, P, V, R, R, V

SSC Neapol: V, V, V, P, V, V, V, P, V, R
Hezký den! Srdečně vítám u sledování textového online přenosu z italské Serie A. V rámci jednadvacátého kola se proti sobě postaví Chievo Verona a SSC Neapol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62