Serie A - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Bologna - 7. dubna 2024   12:30

0:0
(0:0)
Frosinone
Turati – Bonifazi, S. Romagnoli, Okoli – Zortea, Barrenechea, Mazzitelli (C) (86. Çuni), Valeri (65. Lirola) – Soulé (86. Garritano), Reinier (65. Brescianini) – Šeddíra (78. D. Seck I).
Frattali, Cerofolini – Báez, Ghedjemis, Ibrahimović, Jorge, Kvernadze, Marchizza, Lusuardi.
Orsato – Carbone, Giallatini
Stadio Benito Stirpe, Frosinone
Bologna
Skorupski – Posch, Lucumi, Calafiori, Kristiansen (77. Ndoye) – Freuler, Aebischer (69. Fabbian) – Orsolini (77. Lykogiannis), Ferguson (C), Saelemaekers (46. Urbański) – Zirkzee (82. Castro).
Bagnolini, Ravaglia – Corazza, De Silvestri, el-Azúzí, M. Ilić, Karlsson, Moro.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek dne.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:14.
Máme za sebou utkání 31. kola italské Serie A, ve kterém domácí Frosinone Calcio remizovalo s Boloňou 0:0.
V prvním poločase byli lepší domácí, ale dvě tutové šance spálil Walíd Šeddíra. Velkou část první půle měli íč na kopačkách hosté, ale kombinovali jen kolem půlící čáry.
Ve druhém poločase se hosté zvedli a nabídli mnoho šancí. Tu největší Santiaho Thomas Castro neproměnil a nechal vyniknout gólmana Turatiho. V závěru utkání se v obrovské dvoj šanci ocitl Dan Ndoye. Nejprve jeho pokus vytěsnil úžasným zákrokem gólman Turati na břevno, následnou dorážku sám Ndoye přepálil.
Zápas tak skončil za stavu 0:0.
90+5'
90+4'
Tak to co teďka nedali hráči Boloni!!
Dan Ndoye sám před bránou sklepával centr ze strany do prázdné brány, ale zázračným zákrokem Stefano Turati vytěsnil míč na břevno. Z následné dorážky Dan Ndoye přepálil ze dvou metrů bránu. Obrovské tutovky hostí!!
90+3'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Boloni.
90'
Kacper Urbański sebral míč a z dobrých dvaceti metrů napálil do míče. Míč se zajímavě kroutil, ale nakonec skončil vysoko nad. Dobrý pokus mladého hráče.
89'
Babis Lykogiannis za svůj velmi tvrdý zákrok vidí žlutou kartu.
88'
Marco Brescianini si naskočil na centr od Nadira Zorteay a svou hlavičku nemířil špatně. Jeho pokus těsně minul hostující svatyni.
87'
Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Enzo Barrenechea.
86'
Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Marvin Çuni,
ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Luca Garritano.
84'
Santiaho Thomas Castro si naběhl na fantastický centr ze strany hřiště a sám před gólmanem neuspěl. Stefano Turati přečetl jeho úmysl a předvedl fantastický zákrok.
83'
Hostující útočník Santiaho Thomas Castro si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
82'
Střídání v týmu Bologna FC:
ze hřiště odchází Joshua Zirkzee, přichází Santiaho Thomas Castro.
79'
Demba Seck upadl ve vápně a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Dusí Daniele Orsato byl však proti,
78'
ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Demba Seck.
77'
ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Babis Lykogiannis,
ze hřiště odchází Victor Kristiansen, přichází Dan Ndoye.
75'
Hra bude následovat odkopem od branky Frosinone.
73'
Matías Soulé po dobře rozehraném volném přímém kopu vyslal nebezpečnou střelu na bránu hostí. Jeho skákavý pokus nadělal brankáři Łukaszi Skorupskimu velké problémy.
72'
Domácí hráči budou zahrávat standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
71'
Matías Soulé utekl hostujícímu Victoru Kristiansenovi. Ten zatáhl za záchranou brzdu a po zásluze vidí žlutou kartu.
70'
Nadir Zortea se dostal ke střele po nakrátko rozehraném volném přímém kopu. Jeho pokus zpoza vápna byl velmi nebezpečný a jen o kousek minul horní tyč hostující brány.
69'
ze hřiště odchází Michel Aebischer, přichází Giovanni Fabbian.
68'
Po faulu na Mazzitelliho budou domácí zahrávat volný přímý kop.
66'
Obrovskou šanci měl Lewis Ferguson Lewis Ferguson! Po kombinaci se svými spoluhráči se Lewis Ferguson ocitl až před brankářem. Jeho střela však neměla potřebnou kvalitu a brankář Stefano Turati předvedl fantastický zákrok.
65'
ze hřiště odchází Emanuele Valeri, přichází Pol Lirola,
ze hřiště odchází Reinier, přichází Marco Brescianini.
63'
Victor Kristiansen teď velmi zbytečně odpálil míč do pryč, když ho mohl rozehrát na své spoluhráče. Míče se tak zmocnili hráči Frosinone.
61'
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop. To avšak bude až za chvíli, neboť před tím si vyžádal ošetření Victor Kristiansen.
59'
Riccardo Calafiori si naskočil na rohový kop, ale jeho hlavička neměla potřebnou přesnost.
59'
Hostující Boloňa bude mít k dispozici rohový kop.
58'
Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.
57'
Penalta se kopat nebude a hráči Frosinone kombinují s míčem na vlastní polovině.
56'
Hostující Michel Aebischer se probil do vápna a upadl po podezřelém souboji a dušoval se, že byl faulován. Velezkušený rozhodčí Orsato však byl opačného názoru.
54'
Hostující Kacper Urbański se provinil útočným faulem a zamezil útoku hostí.
52'
Victor Kristiansen měl dobrou možnost na centr, ten se u však nepovedl. V následující akci právě Kristiansen srazil k zemi Mazzitelliho.
50'
Hostující hráči pokračují, kde skončili v prvním poločase. Drží míč na svých kopačkách, kombinují s ním ale ke střele se ne a ne dostat.
47'
Nepřesnou rozehrávkou se hráči Boloni zbavili míče ve prospěch Frosinone.
46'
ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Kacper Urbański.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:35
.
Máme za sebou první poločas, po kterém je skóre 0:0.
Do utkání daleko lépe vstoupili domácí, ale obrovské šance Walída Šeddíry neskounčili brankou. Hlavně ta z 10. minuty ho může mrzet, když šel sám na brankáře, ale Łukasz Skorupski předvedl skvělý zákrok. Po zbytek poločasu byla hra často kouskována a odehrávala se kolem půlící čáry.
Poločasové skóre: 0:0.
45+1'
45'
Zmatek nastal před vápnem Boloni. Nakonec to vyústilo střelou, kterou vyslal Enzo Barrenechea z velké dálky.
43'
Simone Romagnoli sestřelil k zemi unikajícího Joshuu Zirkzeeho a po zásluze vidí žlutou kartu.
42'
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
40'
Hosté z Bologni budou vhazovat poblíž šestnáctky domácích.
38'
Riccardo Calafiori si naskočil na rohový kop, ale jeho hlavička byla velmi nepřesná.
37'
Bologna bude zahrávat rohový kop.
36'
Hosté opět kombinují s míčem kolem půlky. To je častý obrázek dnešního utkání. Hra nemá potřebný spád ani rychlost.
34'
S nákopem domácích si brankář Łukasz Skorupski bez problémů poradil.
32'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl brankář hostí Łukasz Skorupski.
30'
Hosté se snaží uklidnit hru a kombinují s míčem na svých kopačkách.
28'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Enzo Barrenechea a odevzdal míč jen soupeři.
27'
Caleb Okoli si naskočil na rohový kop a fantastickou hlavičku vyslal na bránu. Tam však čaroval brankář Łukasz Skorupski a brilantním zákrokem vytěsnil míč na rohový kop.
27'
Frosinone bude zahrávat rohový kop.
24'
Emanuele Valeri utíkal s míčem směrem k bráně a centrem chtěl najít Šeddíru, avšak do cesty se míči postavil Jhon Lucumi. Dostal pořádnou pecku do hlavy a teď sedí otřesený na trávníku.
22'
Michel Aebischer se dostal ke střele z hranice vápna, ale jho pokus z první spíše ohrozil diváky na přilehlé tribuně.
20'
Domácí hráči kombinují s míčem a často navštěvují útočnou polovinu hostí.
19'
Luca Mazzitelli napřáhl ke střele z odraženého míče, avšak jeho střela z první skončila vysoko nad.
18'
Domácí hráči budou zahrávat standardní situaci v podobě rohového kopu.
16'
Hráči Boloni drží míč a kombinují s ním kolem půlící čáry.
13'
Domácí hráči se provinili útočným faulem.
12'
Alexis Saelemaekers předvedl hrozivý zákrok, když trefil někam do ramene kopačkou hráče Frosinone. Měl štěstí, že nohu stahoval a zákrok tak nebyl příliš intenzivní.
10'
Obrovskou šanci měl Walíd Šeddíra, který utekl obraně Boloni a mířil sám na brankáře. Tváří v tvář brankáři Łukaszovi Skorupskemu však neproměnil a gólman hostí předvedl skvělý zákrok.
9'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Joshua Zirkzee.
8'
Hráči Frosinone vytáhli napadání a ztěžují hostům rozehrávku.
7'
Walíd Šeddíra umotal hostující obranu a napřáhl ke střele. S jeho pokusem si brankář Łukasz Skorupski poradil.
7'
S rohovým kopem si obrana Bologny poradila.
6'
5'
Reinier si naběhl na skvělou přihrávku ze středu hřiště a nebezpečně vypálil. Jeho pokus zblokoval hostující Jhon Lucumi.
4'
Nadir Zortea se provinil útočným faulem.
3'
Hostující hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na skulinu v obraně Frosinone.
2'
Nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Bologny.
1'
Po faulu na Barrenecheu budou domácí zahrávat volný přímý kop.
1'
Úvodní výkop obstarají hráči Frosinone.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Frosinone Calcio: Turati – Bonifazi, S. Romagnoli, Okoli – Zortea, Barrenechea, Mazzitelli (C), Valeri – Soulé, Reinier – Šeddíra.
Náhradníci: Frattali, Cerofolini – Báez, Brescianini, Çuni, Garritano, Ghedjemis, Ibrahimović, Jorge, Kvernadze, Lirola, Marchizza, Lusuardi, D. Seck I.
Trenér: Eusebio Di Francesco

Bologna FC: Skorupski – Posch, Lucumi, Calafiori, Kristiansen – Freuler, Aebischer – Orsolini, Ferguson (C), Saelemaekers – Zirkzee.
Náhradníci: Bagnolini, Ravaglia – Castro, Corazza, De Silvestri, el-Azúzí, Fabbian, M. Ilić, Karlsson, Lykogiannis, Moro, Ndoye, Urbański.
Trenér: Thiago Motta

Rozhodčí: Orsato – Carbone, Giallatini.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního zápasu 31. kola italské Serie A, ve kterém domácí Frosinone Calcio přivítá Bolognu FC. Přeji Vám příjemnou zábavu.
V rámci 31. kola italské Serie A se mezi sebou utkají týmy Frosinone Calcio a Bologna FC.

Domácí Frosinone Calcio:
na tom po 30. odehraném kole je velmi špatně a bojuje o sestup. Na svém kontě má pouhých 6 výher, 7 remíz a 17 porážek se pasivním skóre 38:61 a pouhých 25 bodů. Nachází se na 17. místě tabulky a jen o skóre je před 18. Empoli a 19. Sassuolem. V minulém ligovém kole remizovali s FC Janov 1:1.

Hosté z Bologne:
se nachází v úplně jiné situaci. Před 31. ligovým kolem má na svém kontě bodů 57 za 16 výhe, 9 remíz a 5 porážek s positivním skóre 45:25. Nachází se tak na krásném 4. místě tabulky. Forma je taktéž dobrá. Z posledních 5ti utkáních si hosté připsali 4 výhry a jednu prohru. V minulém kole porazili doma Salernitanu 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62