Serie A - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monza : Neapol - 7. dubna 2024   15:00

Monza
10' Đurić (Zerbin) • 62' Colpani
2:4
(1:0)
Neapol
56' Osimhen  (Anguissa) • 57' Politano   • 61' Zieliński  (Kvaracchelija) • 69' Raspadori
Monza
Di Gregorio – Birindelli (76. Kyriakopoulos), Izzo, Marí (C), Caldirola – Akpa-Akpro (55. Bondo), Gagliardini (76. V. Carboni) – Colpani, Mota (27. Maldini), Zerbin (55. Ciurria) – Đurić.
Gori, Sorrentino – Berretta, A. Carboni, Lo. Colombo, Donati, Pereira.
Doveri – Meli, Alassio
U-Power Stadium, Monza
Neapol
Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Olivera (80. Rui) – Anguissa, Lobotka, Zieliński (68. Cajuste) – Ngonge (55. Politano), Osimhen, Kvaracchelija (68. Raspadori).
Contini, Gollini – Dendoncker, Mazzocchi, Natan, Östigaard, Simeone, Traorè.

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:8.
Máme za sebou utkání mezi Monzou a Neapolí, které nakonec skončilo poměrem 2:4. V prvním poločase jsme viděli pouze jednu branku, a to Monzy, která po úvodní půli vedla 1:0. Druhý poločas byl ve znamení gólových hodů, kdy jsme byli svědky pěti branek v krátkém časovém sledu. Z výhry se nakonec raduje Neapol, která zvítězila 4:2 a z Monzy si tak odváží 3 body. Tohle by bylo z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost.
90+5'
90+3'
Izzo byl faulován na vlastní polovině hřiště a jeho tým tak bude rozehrávat.
90+2'
Osimhen se ocitl v ofsajdu, rozhodčí však čekali na konec akce a nakonec asistent rozhodčího zvedl praporek.
87'
Bondo obdržel žlutou kartu za zastavení slibně se rozvíjející akce soupeře.
84'
Hráči Monzy se dopustili faulu na polovině hřiště, a tak bude rozehrávat Neapol.
82'
Neapol kombinuje převážně na své polovině a nedaří se jim příliš dostat dopředu.
80'
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Mathías Olivera, přichází Mário Rui.
79'
Hra je přerušena. Na hrací ploše je ošetřován Raspadori.
76'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Valentín Carboni,
ze hřiště odchází Samuele Birindelli, přichází Giorgos Kyriakopoulos.
74'
Osimhen zkoušel nůžkama překonat brankáře Di Gregoria a jeho pokus nebyl vůbec špatný. Di Gregorio ale nakonec míč mířící k levé tyči chytil.
72'
Neapol si snaží vytvořit další šanci, kdy zatím kombinují na polovině soupeře, ale obrana Monzy je zatím k ničemu nepouští.
69'
Neapol právě vstřelila branku!
GIACOMO RASPADORI sotva přišel na hrací plochu a hned se prosadil. Jeden z jeho spoluhráčů vystřelil na bránu, Di Gregorio míč vyrazil a Raspadori pouze dorážel do prázdné brány.
68'
ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Jens Cajuste,
ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Giacomo Raspadori.
65'
Vypadá to, že se hra celkem uklidnila a Neapol v poklidu kombinuje na vlastní polovině a nikam se neženou.
62'
Monza právě vstřelila branku!
Tak to jsou opravdu gólové hody. ANDREA COLPANI vystřelil zhruba z hranice pokutového území na bránu Neapole a míč se odrazil od levé tyče do sítě. Monza snižuje na 2:3.
61'
Další parádní gól od Neapole! PIOTR ZIELINSKI si navedl míč na levou stranu zhruba na hranici pokutového území a nekompromisně zakončil přímo pod břevno brankáře Di Gregoria. Asistence: Kvaracchelija
57'
Tak tohle byla opravdu nádhera! MATTEO POLITANO vyslal krásnou střelu z velké dálky a trefil se přímo do pravé šibenice přímo pod břevno. Neapol jde do vedení 2:1.
56'
VICTOR OSIMHEN si na úrovni penaltového puntíku naskočil na centr od Anguissy a hlavou umístil míč na levou stranu brány. Asistence: Anguissa
55'
ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa-Akpro, přichází Warren Bondo,
ze hřiště odchází Alessio Zerbin, přichází Patrick Ciurria.

ze hřiště odchází Cyril Ngonge, přichází Matteo Politano.
54'
Maldini se dostal k zakončení z velké vzdálenosti, ale jeho rána byla velmi nepřesná.
51'
Monza kombinuje na vlastní polovině, jelikož Neapol jim zatím neumožňuje dostat se dopředu.
49'
Hráči Neapole už se radovali z gólu, nakonec ale asistent rozhodčího zvedl praporek a vstřelená branka tak platit nebude.
47'
Akpa-Akpro obdržel žlutou kartu za tvrdý faul kousek od hranice pokutového území.
46'
45+6'
45+5'
Osimhen si vyžádal lékařské ošetření, a půjde tak mimo hrací plochu.
45+4'
Osimhen si přebral přihrávku od svého spoluhráče v ofsajdové pozici, a tak asistent rozhodčího ihned zvedl praporek.
45+3'
Monza držela míč poměrně dlouho na polovině soupeře, do žádné větší šance se však nedostali.
45'
Kvaracchelija se rozhodl vyslat razantní střelu z dálky, ale jeho rána mířila příliš na pravou stranu a minula bránu Monzy o několik metrů.
44'
Izzo byl faulován hráčem soupeře ve vlastním pokutovém území, kdy byl sražen k zemi. Monza bude rozehrávat od své branky.
41'
Ngonge viděl žlutou kartu za zastavení slibně se rozvíjející akce soupeře na polovině hřiště.
40'
Di Gregorio udělal obrovskou chybu, kdy nahrál míč hráči soupeře. Zhruba z hranice pokutového území se snažil zakončit Osimhen, jeho rána byla ale zblokována.
39'
Birindelli byl faulován u postranní čáry na polovině soupeře.
37'
Maldini byl faulován na polovině hřiště, a tak bude Monza rozehrávat.
35'
Anguissa odcentroval míč z levé strany hřiště od rohového praporku na Ngongeho, který si míč zpracoval, ale následně byl dle rozhodčích v rámci pravidel obrán o míč obráncem Monzy.
33'
Neapol bude zahrávat přímý volný kop z pravé strany hřiště po faulu na jejich hráče.
30'
Di Lorenzo odcentroval míč z pravé strany do pokutového území, který jeden z obránců Monzy vyrazil na rohový kop.
27'
Dany Mota si přivodil zranění, byl ošetřován lékaři a nakonec bude muset střídat.
27'
ze hřiště odchází Dany Mota, přichází Daniel Maldini.
25'
Neapol se dostala k zakončení, ale jejich rána byla zblokována na rohový kop.
22'
Kvaracchelija byl faulován u postranní čáry jedním z hráčů Monzy.
20'
Monza už obléhala pokutové území Neapole, ale celé jejich počínání skončilo útočným faulem na hranici vápna. Neapol tak bude rozehrávat.
17'
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Di Lorenzo, který z hranice malého vápna přestřelil bránu Monzy.
15'
Neapol se snaží kombinovat na polovině soupeře, ale Monza je zatím k žádné větší šanci nepouští.
12'
Đurić se dopustil faulu na polovině hřiště, kde je hráč Neapole ošetřován.
10'
Zerbin vyslal krásný centr z levé strany hřiště do pokutového území, na který si vyskočil MILAN DURIC a míč umístil do pravého horního rohu. Meret nestihl na zakončení hlavou zareagovat, a tak jde Monza do vedení 1:0. Asistence: Zerbin
9'
Jesus se dopustil faulu na polovině hřiště, a tak bude rozehrávat Monza.
6'
Kvaracchelija se dostal ke střele uvnitř pokutového území soupeře, ale jeho rána byla zblokována. Neapol dále pokračuje v kombinacích na soupeřově polovině.
5'
Osimhen si nepohlídal své postavení a asistent rozhodčího signalizoval ofsajd.
3'
Lékařské ošetření si vyžádal Anguissa, který teď bude muset opustit hrací plochu.
2'
Hra je přerušena, na zemi zůstal po jednom souboji ležet jeden z hráčů Neapole.
1'
Domácí dnes hrají v červených dresech, hosté pak v bílých.
1'
Hezké nedělní odpoledne všem příznivcům fotbalu. Dnes máme na programu utkání 31. kola italské Serie A, ve kterém se proti sobě utkají Monza a Neapol. Utkání začne již za pár minut.

AC Monza: Di Gregorio – Birindelli, Izzo, Marí (C), Caldirola – Akpa-Akpro, Gagliardini – Colpani, Mota, Zerbin – Đurić.
Náhradníci: Gori, Sorrentino – Berretta, Bondo, A. Carboni, V. Carboni, Ciurria, Lo. Colombo, Donati, Kyriakopoulos, Maldini, Pereira.
Trenér: Palladino R.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Olivera – Anguissa, Lobotka, Zieliński – Ngonge, Osimhen, Kvaracchelija.
Náhradníci: Contini, Gollini – Cajuste, Dendoncker, Mazzocchi, Natan, Östigaard, Politano, Raspadori, Rui, Simeone, Traorè.

SSC Neapol

Neapol se aktuálně nachází na 8. místě v italské Serii A s 45 body, což jsou pouhé 3 body od Monzy. Na příčku, která by jim zajišťovala alespoň postup do kvalifikace EKL jim chybí 5 bodů. Neapol neprožívá zrovna nejlepší sezónu, zvláště po vydařené minulé sezóně. Jejich výsledky nejsou nějak špatné, ale občas ztratí zbytečně body kvůli remíze se slabšími soupeři. V lize mistrů již vypadli s Barcelonou, a tak se mohou soustředit pouze na ligu, což by jim možná mohlo pomoci se zvednout. V posledních dvou utkání remizovali 1:1 s Interem Milán, což byl určitě pro Neapol cenný bod. V posledním utkání však prohráli 0:3 s Atalantou na domácí půdě, což bylo určitě nejen pro hráče, ale i fanoušky velké zklamání.
AC Monza

Monza se aktuálně nachází na 11. místě v italské Serii A, kde mají na kontě 42 bodů. Od místa, které by jim zajišťovali kvalifikace do EKL je dělí 8 bodů. V letošním roce hraje zatím Monza poměrně slušně, kdy se jim podařilo nasbírat 20 bodů. Výhry převážně posbírali se soupeři níže postavenými v tabulce, ale připsali třeba například výhru 4:2 s AC Milánem. V posledním utkání prohráli na půdě Turína 1:0, kde také obdrželi červenou kartu. Pro Monzu je určitě střed tabulky spokojenost a nedělí je ani příliš mnoho bodů od výše zmíněného postupového místa do kvalifikace EKL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62