Muži -  ONLINE PŘENOS -  Albert Ramos-Viñolas : Novak Djokovič - 4. června 2017   18:24

6

Je konec! Prvním setem se Novak Djoković dosti protrápil, ale od druhé sady už na kurtu kraloval. Albert Ramos-Viñolas nepředvedl špatný výkon, ovšem na loňského vítěze Roland Garros to stačit nemohlo. Srbský tenista si ve čtvrtfinále zahraje s Rakušanem Dominicem Thiemem, který dnes smetl Horacia Zaballose, když v utkání ztratil jen pět gemů.
Konec zápasu
3:6
Dobrý první servis, po kterém následoval forhendový winner. Je hotovo!
15-40
A přímý bod! Novak Djoković má dva mečboly!
15-30
Djoković často sahá k přechodu na síť a zde nechybuje. Zahrál přesný volej.
15-15
Return Ramose-Viñolase měl ideální délku a Djoković hrál z těžké pozice do sítě!
0-15
A začal dobře. Fiftýn jde na jeho stranu.
3:5
Ano, ale Djoković teď půjde servírovat na vítězství.
40-15
Ramos-Viñolas má dva gemboly a vypadá to, že by ještě mohl zápas prodloužit.
30-15
Přímý bod Španěla.
15-15
Moc pěkná výměna na síti. Úspěšnější byl srbský hráč.
15-0
Djoković vyhodil forhend.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Albert Ramos-Viñolas.
2:5
Následuje přestávka a výměna stran.
2:5
A přímý bod! Novak Djoković potvrzuje předchozí brejk a jediný gem ho dělí od postupu do čtvrtfinále.
15-40
Novak Djoković teď navíc zaznamenal eso!
15-30
Djoković si připravil míček na forhend a poslal ho do rohu dvorce.
15-15
Ramos-Viñolas trefil jen pásku.
15-0
Ramos-Viñolas si došel na síť pro vítěznou smeč.
2:4
A Novak Djoković bere soupeři servis a přibližuje se postupu do čtvrtfinále Roland Garros!
30-40
Hodně dlouhá výměna od základní čáry. Úder Ramose-Viñolase přibrzdila páska, ale Djokoviće to nerozhodilo a zahrál krásný forhendový winner. Má brejkbol!
30-30
Djoković hrál křížný forhend, ale míč zastavila páska.
15-30
Do autu se nyní trefil také Ramos-Viñolas.
15-15
Ramos-Viñolas dlouho čekal, kam dopadne vysoký lob Djokoviće. Nakonec to bylo do autu.
0-15
Křížný forhend Ramose-Viñolase dopadl do deblového koridoru.
2:3
2:3
2:3
Prohoz Ramose-Viñolase se nevešel do kurtu. Novak Djoković tento gem získává a bere si zpět vedení ve třetím setu.
15-40
Djoković postupně přešel až na síť a finální smeč už pro něho byla vcelku snadnou záležitostí.
15-30
Djoković prorazil obranu soupeře forhendem po lajně.
15-15
Tohle byla skoro exhibiční výměna! Na obou stranách jsme viděli několik nádherných úderů a ten finální dokázal zahrát Španěl. Publikum je na nohou!
0-15
Djoković vytáhl na pomoc kvalitní první servis.
2:2
Ramos-Viñolas bojuje! Djokoviće rozběhal a vyrovnává stav třetího setu.
A-40
Ramos-Viñolas využil psychické výhody z předchozí výměny a má gembol.
40-40
Tohle byla nejlepší výměna zápasu a asi i celého dne! Novak Djoković vrátil na síti neskutečné věci, ale nakonec se vyhodil do autu, což byla jediná kaňka na této skvostné přestřelce.
40-A
A pozor, Novak má brejkbol!
40-40
Tohle už bylo pro Djokoviće jednoduché. Soupeře si natáhl na síť a zakončoval do volného dvorce.
40-30
Djoković poslal míč do pásky a jeho soupeř má gembol na 2.2.
30-30
Djoković si to nyní uhrál od základní čáry a dostal se na stav třicet oba.
30-15
Nádhera! Teď se sešli na síti oba hráči a úspěšnější byl Ramos-Viñolas.
15-15
To samé teď předvedl i španělský hráč. Možná by to měl zkoušet častěji.
0-15
Ramos-Viñolas zase dostal chuť do hry. Djoković ho ale v dlouhé výměně nakonec přehrál a vše zakončil přechodem na síť.
1:2
1:2
1:2
Albert Ramos-Viñolas zahrál z hluboké defenzivy fantastický prohoz! Španěl ukazuje, že zápas neodevzdá bez boje.
40-0
Ramos-Viñolas má tři brejkboly! Tuhle výměnu odehrál fantasticky a vše zakončil parádním dropshotem!
30-0
Tenhle gem může být zajímavý! Proti Djokovićovi zahrála páska.
15-0
Další gem Djoković zahájil vyhozeným forhendem.
0:2
Novak Djoković bere soupeři ve třetím setu servis hned při první příležitosti a zdá se, kráčí za jasným vítězstvím.
15-40
Krásný return Djokoviće na druhý servis soupeře. Srbský fenomén má dva brejkboly!
15-30
Djoković od druhého setu moc nevynucených chyb nedělá. Naopak teď chyboval Ramos-Viñolas, jenž se snažil o agresivní pojetí tenisu.
15-15
Tentokrát byl Ramos-Viñolas z forhendu moc dlouhý.
15-0
Ramos-Viñolas nachytal soupeře na švestkách forhendem po lajně.
0:1
Djoković ukončil gem křížným forhendem do rohu dvorce. Ramos-Viñolas měl sice brejkbol, ale svou šanci nevyužil.
40-A
Djoković ale umí zabrat. V delší výměně od základní čáry byl lepší on.
40-40
Djoković trefil pásku a zdálo se, že Ramos-Viñolas nebude mít po prasátku šanci. Míč ale ještě doběhl a z plného běhu ho nechytatelně umístil do kurtu. Skvělá práce!
40-A
Opět velký tlak Djokoviće, který dobře zvolenými údery prorazil defenzivu soupeře.
40-40
Djoković ve výměně od základní čáry zatlačil a vynutil si shodu.
40-30
Ramos-Viñolas musí hrát útočně a na úvod setu to zkouší. Má brejkbol!
30-30
První forhend Španěla ještě Djoković dokázal vrátit do kurtu, ale za druhým forhendem po lajně se už pouze ohlédl.
15-30
Djoković přešel na síť, kde zakončil výměnu až exhibičním stopvolejem.
15-15
Forhend Djokoviće dolétl pouze do sítě.
0-15
Djoković začíná třetí set esem.
0:0
Druhý set už byl naprosto jednoznačný. Novak Djoković si zvedl vyhraným tiebreakem sebevědomí a na kurtu již dominoval. Ramos-Viñolas se bude muset hodně zlepšit, pokud chce ještě utkání zdramatizovat.
1:6
A ten je proměněn! Djoković sice napoprvé nedokázal na síti ukončit výměnu, ale následný reparát v podobě smeče už zvládl a získává také druhý set.
40-A
Výborný return Djokovićovi přinesl setbol!
40-40
Novak Djoković soupeře rozběhal a finální forhend trefil na boční lajnu! Další shoda.
A-40
Winner trefuje také Ramos-Viñolas, který je tedy ve výhodě.
40-40
Novak Djoković se dostává na shodu! Zahrál parádní křížný bekhend!
40-30
Djoković se rozhodl pro další stopbol. Ramos-Viñolas sice míček doběhl, ale odehrál ho do autu.
40-15
Tuhle dvojchybu si Ramos-Viñolas mohl dovolit.
40-0
Další kvalitní podání španělského tenisty!
30-0
Ramos-Viñolas nyní zabodoval ze servisu.
15-0
Za obranným lobem soupeře se Ramos-Viñolas natáhl, a byť hrál smeč v záklonu, tak míč dokázal usměrnit do kurtu.
1:5
Ramos-Viñolas zahrál až za základní čáru a Djoković je tedy krůček od vedení 2:0 na sety.
15-40
A jsou tu dva gemboly na 5:1 pro Djokoviće.
15-30
Další stopbol Djokoviće. Ideální to opět nebylo, ale Ramos-Viñolas na síti chybuje.
15-15
Djoković si vzápětí pomohl servisem.
15-0
Kraťasy dnes Djokovićovi moc nejdou. Tenhle pokus skončil na síti.
1:4
Konec přestávky, podávat bude Novak Djoković.
1:4
1:4
Djoković zahrál bekhend do sítě a Albert Ramos-Viñolas tak alespoň snižuje skóre druhého setu.
40-15
A eso!
30-15
Další výměnu vydřel Ramos-Viñolas.
15-15
Djoković se rozehrál. Zatímco Ramos-Viñolas stál v jednom rohu kurtu, tak Srb poslal z forhendu míček do druhého.
15-0
Ramos-Viñolas začal na svém servisu úspěšně.
0:4
Ramos-Viñolas tlumil svůj bekhend, jak se dalo, ale míček se stejně snesl až za základní čáru. Utkání se pomalu mění v jednoznačnou záležitost favorita.
30-40
Djoković si ale pomohl kvalitním prvním servisem.
30-30
Ramos-Viñolas odehrál tuto výměnu velmi dobře. Jeho forhend šel hodně nízko nad zemí a Djoković už míček nedostal přes síť.
15-30
Ramos-Viñolas poslal return na druhý servis soupeře jen do sítě.
15-15
Teď si ale Nole došel na síť pro jednoduchý fiftýn.
15-0
Ramos-Viñolas ve výměně od základní čáry úspěšnější. Djoković chyboval jako první.
0:3
0:3
0:3
Ramos-Viñolas se vyhazuje a Novak Djoković vede ve druhém setu už o dva brejky!
30-40
Novak Djoković má k dispozici brejkbol na 3:0!
30-30
Španěl si teď pomohl servisem.
15-30
Ramos-Viñolas zahrál do autu a další fiftýn jde tedy na stranu Djokoviće.
15-15
Parádní return Djokoviće na druhý servis soupeře.
15-0
Djoković po delší době chybuje. Pokazil dropshot.
0:2
Novak Djoković potvrzuje brejk čistou hrou. Turnajová dvojka je teď na koni.
0-40
Novak Djoković zabodoval křížným forhendem a je blízko potvrzení brejku.
0-30
Další fiftýn pro podávajícího Djokera.
0-15
Ramos-Viñolas se z bekhendu vyhodil.
0:1
A Novak Djoković proráží podání soupeře hned na úvod druhé sady! To je pro srbského tenistu velmi pozitivní zpráva.
40-A
Teď naopak zvládl mistrovsky return i následný forhend, který zahrál po lajně. Třetí brejkbol v tomto gemu!
40-40
Djoković nezvládl return na druhý servis soupeře. Opět se jde přes shodu.
40-A
Novak Djoković má další brejkbol! Jeho soupeř zahrál do autu.
40-40
Ovšem přichází eso Ramose-Viñolase.
30-40
Krásná výměna, kterou Novak Djoković zkušeně ukončil přechodem na síť a chytrým stopvolejem. Srb má brejkbol.
30-30
Krásný forhend po lajně! Tohle přesně Ramos-Viñolas potřebuje, aby získal zpět důležité sebevědomí.
15-30
Teď si ale pomohl kvalitním servisem a došel si pro forhendový winner.
0-30
Ramos-Viñolas je v problémech! Jeho volej se nedostal přes síť.
0-15
A hned Španělova chyba na forhendu.
0:0
Novak Djoković neodehrál ideální první set, ale přesto ho nakonec v tiebreaku získal. Ramos-Viñolas může litovat nevyužitých šancí, kdy soupeři hned dvakrát umožnil, aby si vzal zpět ztracený servis. Za stavu 2:0 také neproměnil dva brejkboly. Uvidíme, zda prohraný tiebreak Španěla nezlomí.
6:7
Velcí hráči klíčové okamžiky zvládají a vyjímkou není ani Novak Djoković. Ten hned první setbol proměňuje a v tiebreaku tak získává úvodní set!
5-6
Teď byl ale z bekhendu příliš dlouhý a Novak Djoković má k dispozici setbol!
5-5
Ramos-Viñolas výborně zaservíroval a následně zahrál bekhendový winner!
4-5
Djoković zvolil taktiku servis – síť a přerušil tak sérii soupeře.
4-4
Je vyrovnáno! Krásný křížný forhend Ramose-Viñolase, který je zpět!
3-4
A přímý bod! Ramos-Viñolas už ztrácí jediný míč.
2-4
Djoković si to skvěle připravil, ale poté zahrál až za základní čáru. Přeci jen se nám to trochu dramatizuje!
1-4
Tenhle stopvolej Ramose-Viñolase byl vynikající. Je sníženo.
0-4
Ramos-Viñolas je v kritické situaci. Prohrál i čtvrtou výměnu v tiebreaku.
0-3
První křížný forhend ještě Ramos-Viñolas zázračně vrátil zpět do kurtu, ale s dalším úderem Djokoviće už nic dělat nemohl. Obhájce titulu na Roland Garros rozjel tiebreak skvěle.
0-2
Vyhozený bekhend Ramose-Viñolase, který se dostává pod tlak.
0-1
Djoković začal zkrácenou hru bodem po svém servisu.
6:6
A uvidíme tiebreak! Djoković gem končí nevynucenou chybou, kterých dnes dělá zatím hodně.
40-30
Ramos-Viñolas byl v téhle výměně hodně agresivní a forhendem po lajně nakonec prorazil defenzivu Novaka!
30-30
Djoković v delší výměně uspěl. Rozhodujícím úderem byl jeho přesný forhend.
30-15
Ramos-Viñolas zaservíroval na téčko, což byla úspěšná taktika.
15-15
Španěl nyní trefil jen pásku.
15-0
Albert Ramos-Viñolas zahájil gem nechytatelným servisem, tedy esem.
5:6
5:6
5:6
Novak Djoković si poměrně s přehledem obhájil servis a opět vede.
15-40
Tohle Djoković sehrál hodně dobře! Na závěr výměny od základní čáry zahrál několik světových úderů a poslední křížný forhend už byl vítězný.
15-30
Ramos-Viñolas trefil z forhendu winner a snižuje skóre gemu.
0-30
Teď si pomohl servisem.
0-15
Djoković začal na svém servisu získanou výměnou od základní čáry.
5:5
Ramos-Viñolas to zvládl! Podržel si servis a zůstává tak ve hře o první sadu.
A-40
Djoković soupeře zatlačil třemi výbornými bekhendy, ale Ramos-Viñolas se výborně bránil a Djoković pak pokazil forhend!
40-40
Přestřelka od základní čáry skončila úderem do sítě od Ramose-Viñolase. Shoda!
40-30
Tohle byl fantastický křížný forhend Djokoviće! Ramos-Viñolas míč nemohl doběhnout.
40-15
A krásně trefený forhend po lajně. Djoković jen bezmocně rozhodil rukama.
30-15
Ramos-Viñolas ji ale napravuje dobrým prvním servisem.
15-15
Nyní ale udělal dvojchybu – vůbec první, kterou jsme v zápase viděli.
15-0
Ramos-Viñolas začal přímým bodem.
4:5
Konec přestávky, Albert Ramos-Viñolas bude podávat na udržení se v prvním setu.
4:5
4:5
Novak Djoković končí gem přímým bodem a rázem je ve vedení!
30-40
Teď ale Ramos-Viñolas return na druhý servis soupeře vůbec nezvládl. Míč trefil zřejmě rámem rakety.
30-30
Jakmile se jde přes druhý servis Srba, má Ramos-Viñolas velkou šanci. Fiftýn získal i nyní.
15-30
Servis ven z kurtu a po něm následoval forhend do volné poloviny dvorce.
15-15
Pokus o forhend po lajně z rakety Noleho končí v autu.
0-15
Djoković zaservíroval na tělo soupeře.
4:4
Páska vychýlila úder španělského tenisty do autu! Djoković tak se štěstím soupeře brejknul a je zpět ve hře o první set!
40-A
Už to vypadalo na vítězný bekhend Ramose-Viñolase, ale empirový rozhodčí výrok čárového opravil. Djoković má brejkbol!
40-40
Ideální délka returnu Djokoviće znamená shodu.
40-30
Djoković udělal další chybu z kategorie nevynucených.
30-30
Ramos-Viñolas měl na síti velkou šanci, ale volej nezvládl. Třicet oba.
30-15
Nečistě trefený return Djokoviće. Balón spadl mimo kurt.
15-15
Tuhle výměnu odehrál Djoković skvěle. Poslední úder hrál soupeři do protipohybu.
15-0
Djoković zahrál až za základní čáru a už má na kontě 13 nevynucených chyb.
4:3
4:3
4:3
Novak Djoković tentokrát odservíroval gem suverénně a snižuje tak skóre první sady.
0-40
A Novak Djoković má k dispozici tři gemboly.
0-30
Ramos-Viñolas to myslel hodně chytře. Hrál dropshot do odkryté poloviny dvorce, ale míč spadl těsně za boční lajnu.
0-15
Djoković dokázal zabodovat i ze druhého servisu.
4:2
Djoković zahrál hodně nepovedený stopbol a Albert Ramos-Viñolas trestá! Španěl je zase o něco blíže zisku prvního setu.
40-30
Ramos-Viñolas opět trefil první servis a poté i forhend. Má gembol na 4:2.
30-30
Skvělý forhend do protipohybu soupeře. Ramos-Viñolas se dostává na třicet oba.
15-30
Příliš dlouhý forhend Djokoviće. Brejkboly se tedy alespoň na chvíli odkládají.
0-30
Djoković na příjmu zabral a chce si vzít ztracený servis zpět.
0-15
Djoković předvedl dobrý return a Ramos-Viñolas odehrál míček do sítě.
3:2
3:2
3:2
Djoković opět chybuje a podruhé v zápase ztrácí svůj servis! Ramos-Viñolas je tak zase o brejk vpředu.
A-40
Křížný forhend Djokoviće skončil v těsném autu! Ramos-Viñolas má další brejkbol.
40-40
Vyhozený bekhend Ramose-Viñolase a Novak Djoković tak odvrátil i druhý brejkbol!
40-30
Djoković zariskoval na druhém servisu, kterým soupeře vyhnal z kurtu a druhým úderem končí výměnu.
40-15
Ramos-Viñolas zatlačil soupeře do bekhendového rohu a forhendem po lajně si zajistil dva brejkboly!
30-15
Výborný servis Djokoviće.
30-0
Ramos-Viñolas teď na Djokoviće pořádně zatlačil a po jeho dobrém forhendu už Srb nevrátil míč přes síť.
15-0
Djoković byl tentokrát moc dlouhý a daruje fiftýn soupeři.
2:2
Ramos-Viñolas nevyužil v předchozím gemu dva brejkboly a v dalším gemu naopak o svůj servis přichází. Začíná se tedy od znova!
0-40
Djoković se začíná dostávat do hry. Opět byl ve výměně od základní čáry úspěšnější a má tři brejkboly!
0-30
Djoković se opět dostal returnem do výměny a počkal si na chybu soupeře. Zajímavý stav z pohledu srbského hráče.
0-15
Ramos-Viñolas to zkoušel bekhendem po lajně, ale poslal míček do autu.
2:1
2:1
2:1
Teď už to dokázal! Gem, který trval téměř 14 minut, tak nakonec získává! To může být velmi důležitý moment.
40-A
Skvělý cross forhend z rakety Djokoviće, který má další šanci uzavřít gem.
40-40
Djoković trefil pásku, od které se míč odrazil zpět na jeho polovinu dvorce. Další shoda.
40-A
Nádherná výměna, která je zakončena fantastickým bekhendem po lajně z rakety Djokoviće! Takhle Srb potřebuje hrát, aby mohl uspět.
40-40
Teď už musel Novak přes druhý servis a to byla voda na mlýn Ramose-Viñolase. Velmi dlouhý gem pokračuje!
40-A
Opět výborný servis turnajové dvojky. Djoković má gembol.
40-40
Djoković dokázal na brejkbol výborně zaservírovat a na síti zahrál vítěznou smeč.
A-40
Djoković vyhazuje bekhend a Ramos-Viñolas má k dispozici další brejkbol!
40-40
Ramos-Viñolas poslal return Djokovićovi pod nohy a je tu už čtvrtá shoda v tomto gemu.
40-A
Djoković si zajistil servisem další výhodu.
40-40
Djoković si připisuje další nevynucenou chybu a gem tak bude pokračovat. Tohle je pro další vývoj setu důležitá hra.
40-A
Velmi pěkná výměna od základní čáry. Ramos-Viñolas ji ukončil bekhendovým úderem do sítě.
40-40
Djoković kazí bekhend, který zahrál jen do sítě. Srb zatím dělá hodně chyb.
40-A
A eso srbského tenisty!
40-40
Djoković tentokrát trefil forhend přesně na základní čáru. Shoda.
40-30
Nyní ale kazí Djoković. Z forhendu poslal míček do sítě a Ramos-Viñolas má brejkbol na 3:0!
30-30
Bekhend Ramose-Viñolase vylétl mimo kurt. Třicet oba.
30-15
Djoković vydržel ve výměně od základní čáry déle a připsal si teprve třetí fiftýn v zápase.
30-0
To je neskutečné! Albert Ramos-Viñolas zahrál return z říše snů! Opět trefil boční lajnu.
15-0
Ramos-Viñolas se zatím trefuje. Krásný forhend položil přesně na boční lajnu!
2:0
Albert Ramos-Viñolas nepustil Djokoviće do returnu a čistou hrou potvrdil brejk!
40-0
Djoković zahrál return až za základní čáru.
30-0
Ramos-Viñolas zaservíroval na téčko a je z toho přímý bod.
15-0
Forhendový return Djokoviće zamířil do deblové části dvorce.
1:0
Výborný začátek pro Alberta Ramose-Viñolase! Páska připravila Španělovi výhodnou pozici a Ramos-Viñolas míč napálil do protipohybu soupeře. Djoković tak hned na začátku utkání ztratil svůj servis.
40-30
Dva vynikající forhendy Ramose-Viñolase. Prvním si Djokoviće připravil a druhý šel do protipohybu Srba. Brejkbol hned na úvod!
30-30
Djoković se musel na síti sklonit před forhendovým provozem Španěla! Výborný úder.
15-30
Ramos-Viñolas byl z forhendu příliš dlouhý.
15-15
Djoković se snažil o forhend po lajně, ale také jeho zastavila páska.
0-15
Utkání zahájila delší výměna. Djoković nakonec přešel na síť a pokus o prohoz Ramose-Viñolase skončil na pásce.
0:0
Z úst empirového rozhodčího zaznělo obligátní "Time." Utkání tedy začne servisem Novaka Djokoviće.
0:0
Los rozhodl, že utkání začne na servisu Djoković. Nyní proběhne rozehrávka obou tenistů.
Oba tenisté již přicházejí na kurt Philippeho Chatriera. Publikum vřele přivítalo zejména srbskou hvězdu.
Timea Bacsinszká přehrála Venus Williamsovou ve třech setech a po úpravě dvorce již přijde na řadu osmifinálový zápas mužské dvouhry mezi Albertem Ramosem-Viñolasem a Novakem Djokovićem. Mělo by se začít kolem půl 7.
Utkání bude zahájeno po skončení duelu dámského singlu mezi Venus Williamsovou a Timeou Bacsinszkou.
Půjde už o čtvrtý vzájemný duel těchto hráčů. V předchozích případech se vždy radoval z vítězství Novak Djoković.
Albert Ramos-Viñolas:
Ramos-Viñolas je 20. hráčem žebříčku ATP. Svého největšího grandslamového úspěchu dosáhl loni právě na Roland Garros, když dokázal postoupit až do čtvrtfinále. Na okruhu dosud triumfoval na jednom turnaji, což se mu podařilo loni v Båstadu. Z letošních výsledků stojí za zmínku především finále na tisícovce v Monte Carlu, v němž nestačil na Rafaela Nadala. Do finále postoupil také na turnaji v Sao Paulu.

Na letošním French Open postupně udolal Copila – 6:7, 6:1, 6:4, 6:2, Bonziho – 6:2, 6:1, 6:1 a Pouilleho – 6:2, 3:6, 5:7, 6:2, 6:1.

Letošní zápasová bilance – 24:16
Novak Djoković:
Srbský fenomén předchozích let ukončil před sezónou spolupráci se superkoučem Borisem Beckerem, za kterého si před French Open našel náhradu v podobě Andreho Agassiho. Americká legenda bude Nolemu k dispozici minimálně do Wimbledonu a svou práci odvádí bez nároku na odměnu. Letošní rok se obhájci loňského vítězství na Roland Garros zatím nedaří podle představ. Triumfoval pouze na úvodním turnaji sezóny v Dauhá a na Australian Open vypadl už ve 2. kole.

Na pařížské antuce Djoković přehrál Granollerse-Pujola i Joaa Sousu ve třech setech, ale ve 3. kole už musel proti Argentinci Schwartzmanovi otáčet nepříznivě se vyvíjející zápas. Nakonec zvítězil 5:7, 6:3, 5:7, 6:1, 6:1.

Letošní zápasová bilance – 23:6
Pěkné nedělní odpoledne všem fanouškům tenisu! V neděli se na Roland Garros hrají již osmifinálové zápasy. Já Vás provedu duelem, v němž se utká turnajová devatenáctka Albert Ramos-Viñolas ze Španělska se světovou dvojkou Novakem Djokovićem. Srb se v této sezóně nenachází v tak oslnivé formě, jak jsme u něho zvyklí, ale přesto je jasným favoritem utkání, které se hraje na kurtu Philippeho Chatriera jako čtvrté v pořadí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.