30. 9. • 15:00
Ostrava vs. Slavia Ostrava vs. Slavia Městský stadion, Ostrava-Vítkovice Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Ostrava
Ostrava
2:1
ONLINE
30. 9.
15:00
Slavia
Slavia
28. 9. • 19:00
Plzeň vs. Sparta Plzeň vs. Sparta Doosan Arena, Plzeň Doosan Arena, Plzeň
Plzeň
Plzeň
1:0
ONLINE
28. 9.
19:00
Sparta
Sparta
29. 9. • 17:00
Příbram vs. Ml. Boleslav Příbram vs. Ml. Boleslav Na Litavce, Příbram Na Litavce, Příbram
Příbram
Příbram
3:0
ONLINE
29. 9.
17:00
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
30. 9. • 18:00
Teplice vs. Jablonec Teplice vs. Jablonec AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
Teplice
Teplice
1:2
ONLINE
30. 9.
18:00
Jablonec
Jablonec
28. 9. • 17:00
Bohemians 1905 vs. Karviná Bohemians 1905 vs. Karviná Ďolíček, Praha-Vršovice Ďolíček, Praha-Vršovice
Bohemians 1905
Bohemians 1905
0:0
ONLINE
28. 9.
17:00
Karviná
Karviná
29. 9. • 15:00
Dukla vs. Zlín Dukla vs. Zlín Na Julisce, Praha-Dejvice Na Julisce, Praha-Dejvice
Dukla
Dukla
1:1
ONLINE
29. 9.
15:00
Zlín
Zlín
29. 9. • 17:00
Slovácko vs. Opava Slovácko vs. Opava Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
Slovácko
Slovácko
0:2
ONLINE
29. 9.
17:00
Opava
Opava
29. 9. • 19:00
Liberec vs. Olomouc Liberec vs. Olomouc Stadion U Nisy, Liberec Stadion U Nisy, Liberec
Liberec
Liberec
3:0
ONLINE
29. 9.
19:00
Olomouc
Olomouc
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 15 12 1 2 37:11 37
2.  Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3.  Sparta 15 9 3 3 28:12 30
4.  Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5.  Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6.  Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7.  Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8.  Ml. Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9.  Opava 15 5 2 8 20:23 17
10.  Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11.  Bohemians 1905 15 4 4 7 16:23 16
12.  Olomouc 15 4 3 8 16:26 15
13.  Příbram 15 4 3 8 19:37 15
14.  Slovácko 15 4 0 11 15:29 12
15.  Karviná 15 3 2 10 19:30 11
16.  Dukla 15 3 2 10 13:31 11

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 12
2.  Miroslav Stoch Slavia 9
3.  Jean-David Beauguel Zlín 8
4.  Benjamin Tetteh Sparta 8
5.  Michal Trávník Jablonec 8
6.  Martin Doležal Jablonec 7
7.  Michael Krmenčík Plzeň 7
8.  David Vaněček Teplice 7
9.  Guélor Kanga Sparta 6
10.  Lukáš Budínský Karviná 5
11.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 5
12.  Milan Baroš Ostrava 4
13.  Jan Chramosta Jablonec 4
14.  Dame Diop Ostrava 4
15.  Antonín Fantiš Příbram 4
16.  Lukáš Masopust Jablonec 4
17.  Jan Matoušek Příbram 4
18.  Martin Nešpor Olomouc 4
19.  Roman Potočný Liberec 4
20.  Ivan Schranz Dukla 4
21.  Miroslav Slepička Příbram 4
22.  Tomáš Smola Opava 4
23.  Nicolae Stanciu Sparta 4
24.  Tomáš Wágner Karviná 4
25.  Vladimír Coufal Slavia 3
26.  Vlastimil Daníček Slovácko 3
27.  Martin Fillo Ostrava 3
28.  Jakub Hora Teplice 3
29.  Josef Hušbauer Slavia 3
30.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
31.  Jan Kuchta Slovácko 3
32.  Ondřej Kúdela Slavia 3
33.  Nemanja Kuzmanović Opava 3
34.  Roman Květ Příbram 3
35.  Jakub Považanec Jablonec 3
36.  Tomáš Poznar Zlín 3
37.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
38.  Roman Procházka Plzeň 3
39.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
40.  Milan Škoda Slavia 3
41.  Tomáš Souček Slavia 3
42.  Josef Šural Sparta 3
43.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 3
44.  Stanislav Tecl Slavia 3
45.  Alexandru Baluta Slavia 2
46.  Lukáš Bartošák Zlín 2
47.  Uroš Djuranović Dukla 2
48.  Ján Ďurica Dukla 2
49.  Pavel Dvořák Olomouc 2
50.  Michal Frydrych Slavia 2
51.  David Guba Karviná 2
52.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
53.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
54.  David Houska Olomouc 2
55.  Václav Juřena Opava 2
56.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
57.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
58.  Róbert Matejov Zlín 2
59.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
60.  Jakub Nečas Bohemians 1905 2
61.  Peter Olayinka Slavia 2
62.  Filip Oršula Liberec 2
63.  Jan Pázler Liberec 2
64.  Jakub Plšek Olomouc 2
65.  David Puškáč Opava 2
66.  Eric Ramírez Karviná 2
67.  Jakub Řezníček Plzeň 2
68.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
69.  Jiří Texl Olomouc 2
70.  Pavel Vyhnal Zlín 2
71.  Petr Zapalač Opava 2
72.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
73.  Patrik Žitný Teplice 2
74.  Jaromír Zmrhal Slavia 2
75.  Rafael Acosta Jablonec 1
76.  Emmanuel Antwi Příbram 1
77.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
78.  Frederik Bilovský Dukla 1
79.  Jan Bořil Slavia 1
80.  Aleš Čermák Plzeň 1
81.  Alexandru Chipciu Sparta 1
82.  David Douděra Dukla 1
83.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
84.  Šimon Falta Olomouc 1
85.  Jiří Fleišman Ostrava 1
86.  Martin Frýdek Sparta 1
87.  Zoran Gajič Zlín 1
88.  Petr Galuška Karviná 1
89.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
90.  Milan Havel Plzeň 1
91.  Matěj Helebrand Opava 1
92.  Tomáš Holeš Jablonec 1
93.  Libor Holík Zlín 1
94.  Lukáš Holík Dukla 1
95.  Daniel Holzer Ostrava 1
96.  Tomáš Hořava Plzeň 1
97.  Jan Hošek Teplice 1
98.  David Hovorka Jablonec 1
99.  Petr Hronek Zlín 1
100.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
101.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
102.  Matěj Hybš Liberec 1
103.  Alexander Jakubov Zlín 1
104.  Adam Jánoš Ostrava 1
105.  Václav Jemelka Olomouc 1
106.  Michal Jeřábek Teplice 1
107.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
108.  Vladimir Jovović Jablonec 1
109.  Tomáš Jursa Opava 1
110.  Taras Kačaraba Liberec 1
111.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
112.  Jan Kopic Plzeň 1
113.  Martin Koscelník Liberec 1
114.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
115.  Jan Krob Teplice 1
116.  Filip Kubala Slovácko 1
117.  David Lischka Jablonec 1
118.  Tomáš Malinský Liberec 1
119.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
120.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
121.  Ruslan Mingazov Příbram 1
122.  Jan Moravec Karviná 1
123.  Jan Navrátil Slovácko 1
124.  Aleš Nešický Liberec 1
125.  Filip Panák Karviná 1
126.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
127.  Milan Petržela Plzeň 1
128.  Srdjan Plavšić Sparta 1
129.  Jakub Podaný Dukla 1
130.  Matěj Pulkrab Sparta 1
131.  Uroš Radaković Sparta 1
132.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
133.  Jan Rezek Příbram 1
134.  Radim Řezník Plzeň 1
135.  Jakub Šašinka Ostrava 1
136.  Petr Ševčík Liberec 1
137.  Martin Šindelář Ostrava 1
138.  Rudolf Skácel Příbram 1
139.  Martin Sladký Olomouc 1
140.  Vojtěch Smrž Karviná 1
141.  Jan Sýkora Slavia 1
142.  Daniel Tetour Dukla 1
143.  Daniel Trubač Teplice 1
144.  Michal Vepřek Olomouc 1
145.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
146.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
147.  Tomáš Zajíc Slovácko 1
148.  Pavel Zavadil Opava 1
149.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze