18. dubna 2017 • 15:19

Experti deníku Sport radí v LM: Monako zase zaboduje, Atlético umlčí Leicester

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úterý a středa už tradičně patří fotbalové Lize mistrů. A jinak to není ani u hry Sazka Fantasy, ve které budeme s touto legendární soutěží hrát o super ceny včetně turnaje o ceny v hodnotě 3 tisíc. Pro inspiraci jsme vyzpovídali redaktory deníku Sport. Na jejich sestavy se podívejte v článku.Tomáš Podvín, redaktor webu iSport.cz

V obraně sázím na Atlético Madrid, které přijede na půdu Leicesteru s náskokem 1:0 a ten si bude chtít pohlídat tradičně silnou defenzivou. K nim přidávám fantoma Sergia Ramose, který umí velké zápasy a ze standardky by zase mohl udeřit.

V obraně ale má Real Madrid problémy, proto zařazení Arjena Robbena. Naopak v útoku má obrovskou sílu a na rozpadlou obranu Bayernu bude určitě platit Cristiano Ronaldo, kterému dávám kapitánskou pásku. Líbí se mi také návrat Marca Reuse do sestavy Dortmundu, zároveň ale nemohu opomenout Kyliana Mbappého z Monaka.

Sestava redaktora iSport.cz Tomáše Podvína Sestava redaktora iSport.cz Tomáše Podvína

Jan Malý, redaktor deníku Sport

Předpokládám, že Atlético Madrid uplatní proti Leicesteru svou pevnou obranu a postoupí. Proto dávám do sestavy hned tři jeho hráče, dva z toho defenzivní. Věřím také Realu Madrid proti Bayernu, po výhře venku by měl být „bílý balet“ v domácím prostředí ještě výraznější, a tak jsem vytáhl do každé řady jednoho z hráčů Realu včetně Cristiana Ronalda, který se v Mnichově trefil hned dvakrát.

Sestavte si vlastní tým z fotbalových hvězd LM a hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka FantasyHrajte Sazka Fantasy

Barcelona bude zase doma honit ztrátu z prvního utkání, předpokládám, že bude mocně útočit a nějaký gól dá. Vybírám Andrése Iniestu a do útoku Neymara, jenž byl produktivní v odvetě osmifinále proti Paris Saint-Germain.

Po výhře v Dortmundu favorizuji před odvetou Monaco. Svou výtečnou formu a talent potvrdil v prvním duelu Kylian Mbappé, jehož volím pro toto kolo jako kapitána.

Sestava redaktora deníku Sport Jana MaléhoSestava redaktora deníku Sport Jana Malého

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze