Konec sezony? Kdepak! Se Sazka Fantasy hrajeme i finále Stanley Cupu | iSport.cz
11. června 2017 • 08:00

Konec sezony? Kdepak! Se Sazka Fantasy hrajeme i finále Stanley Cupu

Autor:
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL! Slavia - Jablonec: Slavia kopala po ruce Trávníka penaltu, ale Škoda NEDAL!
Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů Slavia - Jablonec: Bitka v Edenu! Pod Tribunou Sever napadli fanoušci jednoho z pořadatelů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sezony nejslavnějších soutěží už skončily, nebo do svého konce míří. Hráči Sazka Fantasy si ještě můžou užít finále nejslavnější hokejové soutěže na světě - zámořské NHL. O co v závěru sezony hrajeme?Finále NHL mezi Pittsburghem a Nashvillem je v plném proudu! Po výhře Pens je stav série 3:2! Zareagují Predators, nebo Tučňáci udělají poslední krok k triumfu? Se Sazka Fantasy soutěžíme o ceny za 3000 Kč. Stačí jen nastavit svoji sestavu a hrát!

Sestavte si vlastní tým a hrajte o super ceny každý den!

Sazka Fantasy

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze