6. listopadu 2017 • 13:54

Sestav vlastní tým z hráčů NHL a hraj o super ceny se Sazka Fantasy!

Autor:
TOP VIDEA
Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali
Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Se Sazka Fantasy jsme rozdali další nezapomenutelný zážitek! Tento víkend proběhlo finále o zájezd do Madridu. Výherce dostane dvě letenky, pobyt v hotelu a vstupenky na zápas Real Madrid – Sevilla.Fotbalové ligy stejně jako extraliga mají tento týden přestávku, o to napínavější bude každá soutěž k NHL a tenisu!

V pondělí nás čeká další tenisová soutěž o 2 000 Kč, originální sportovní tašku Tomáše Berdycha a sadu míčků z Laver Cupu.

Můžete vyhrát i tašku Tomáše Berdycha

O dalších 2000 Kč si zasoutěžíme v úterý k zápasům NHL, vstupné bude 30 Sazka Tokenů. A dalších 5 000 Kč si rozdáme v sobotní soutěži!

A od 15. listopadu nás čekají nové akce, nové velké soutěže o ceny za statisíce!

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze