Sestav vlastní tým z hráčů NHL a hraj o super ceny se Sazka Fantasy! | iSport.cz
6. listopadu 2017 • 13:54

Sestav vlastní tým z hráčů NHL a hraj o super ceny se Sazka Fantasy!

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Se Sazka Fantasy jsme rozdali další nezapomenutelný zážitek! Tento víkend proběhlo finále o zájezd do Madridu. Výherce dostane dvě letenky, pobyt v hotelu a vstupenky na zápas Real Madrid – Sevilla.Fotbalové ligy stejně jako extraliga mají tento týden přestávku, o to napínavější bude každá soutěž k NHL a tenisu!

V pondělí nás čeká další tenisová soutěž o 2 000 Kč, originální sportovní tašku Tomáše Berdycha a sadu míčků z Laver Cupu.

Můžete vyhrát i tašku Tomáše Berdycha

O dalších 2000 Kč si zasoutěžíme v úterý k zápasům NHL, vstupné bude 30 Sazka Tokenů. A dalších 5 000 Kč si rozdáme v sobotní soutěži!

A od 15. listopadu nás čekají nové akce, nové velké soutěže o ceny za statisíce!

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud