Odepřená penalta a Švancarova ruka! Bohemka přesto vyhrála

Autor: pod
0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

VIDEO | Čelili chybám rozhodčího, přesto se nedali. Fotbalisté Bohemians 1905 dokázali vyhrát na půdě Příbrami 3:2, ačkoliv jim sudí chybně neodpískal penaltu a gól na 2:3 z pohledu domácích padl po ruce útočníka Petra Švancary.

Zápas se pro Bohemku nevyvíjel vůbec dobře. Ve 23. minutě poslal domácí Příbram do vedení Fillo, o chvíli později se navíc hosté marně dožadovali penalty. Opakované záběry potvrdily, že Mosquera skutečně faulován byl.

Příbram - Bohemians 1905: Neodpískaná penalta na Mosqueru

Jenže hráči Bohemians se nepoložili. Do druhého poločasu nastoupili s velkou chutí a zásluhou branek Mosquery, Moravce a Brabce utkání otočili.

Klidný závěr se přesto nekonal. A zásluhu na tom měl opět hlavní rozhodčí. Útočník Příbrami Petr Švancara totiž při zpracování evidentně zahrál rukou a gól na 2:3 tak platit neměl.

Příbram - Bohemians Gól Petra Švancary na 2-3

„Klokani“ si už nicméně závěr zápasu pohlídali a slaví výhru 3:2. Chyby rozhodčího je nesrazily.

Příbram - Bohemians 1905: Rychlý sestřih

Příbram - Bohemians 1905: Gól Jhona Mosqueury na 1:1

Příbram - Bohemians: Gól Ericha Brabce na 1:3