Co ukázala prohra Sparty? Hře chybí režisér, Koubek je nejistý | iSport.cz
Jan Vacek
10. července 2017 • 04:55

Co ukázala prohra Sparty? Hře chybí režisér, Koubek je nejistý

 • Martin Frýdek a Michal Sáček slaví jedinou trefu do sítě KyjevaFOTO: Pavel Mazáč (Sport)

  Na úvod rakouského soustředění schytala Sparta vysokou prohru 1:4. V sestavě letenského klubu po ní vyvstávají otazníky. Spartě chybí typická "desítka," hráč, který by dirigoval hru, brankářská jednička postrádá jistotu. Co jsou tři hlavní body, které ze zápasu s Dynamem Kyjev stojí za to vypíchnout?

  Martin Frýdek při zápase s Kyjevem
  Martin Frýdek při zápase s Kyjevem

 • Multifunkční Frýdek

  Sparta - Dynamo Kyjev: Frýdek zakončil průnik přesnou střelou k tyči, 1:1
  360p

  Platilo to ještě před dlouhodobým zraněním, které Martin Frýdek utrpěl loni na podzim. Plavovlasý středopolař byl schopný nastoupit prakticky na kterémkoli postu v sestavě a vždy si odehrál svoje. To zůstalo. Proti Dynamu Kyjev naskočil na levém křídle, vstřelil gól a stejně jako proti Karlovým Varům patřil k nejlepším.

 • Nejistý Koubek

  Sparta - Dynamo Kyjev: Jarmolenko zpoza šestnáctky překvapil Koubka, 0:1
  360p

  Do kabiny mu v podobě Martina Dúbravky přibyla konkurence jako řemen, gólman Tomáš Koubek nemá nic jistého. O své postavení v hierarchii brankářů musí bojovat, první střet ale nezvládl. Proti Dynamu dostal laciný první gól, kdy se na zem skládal až příliš pomalu. Nejistě působil i při centrovaných balonech.

 • Hledá se režisér

  Stramaccioni po porážce: Výsledek není podstatný, hráče poznávám
  360p

  Je hodně děr v sestavě, které musí trenér Andrea Stramaccioni do startu sezony zacelit. Ta možná nejzásadnější se rozevřela na postu podhrotového hráče, klasické desítky. V prvních dvou duelech tam nastoupil Václav Kadlec, ale nebylo to ono. Proti Dynamu připadla tahle role Davidu Lafatovi, jeho místo je ale výš.

 


Články odjinud


Články odjinud